Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

stanusa
3. mar 2010

fleury co je to za kocik?

stanusa
3. mar 2010

minka to prejde a coskoro budete pekne doma spolu, este budes rada, ked ti ju budu strazit babky 🙂

fruchtbar
3. mar 2010

Minka,je to biele,nie velmi huste ani riedke....opakuje sa to len poslednych par dni mozno 10.....ja by som sa potesila,keby to mam uz za sebou......mne sa paci datum 13.03. ...... na porod myslim casto a tusim,ze to uz nie je daleko...! 😀

fruchtbar
3. mar 2010

Minka,ty ako matka a v tejto situacii sa nemusis vobec hanbit ukazat tvoje emocie a city.....a ked si prajes byt pri malinkej tak pri nej jednoducho bud....spytaj sa sestricky,ze ako by ona reagovala na tvojom mieste !

Malinka ta potrebuje,pocut tvoj hlas a citit tovje dotyky.....ziadna frustrovana sestra by ti to nemala zakazovat.... 🤐

fleury
3. mar 2010

stanus neonato reverso sport tris

kiwinka
3. mar 2010

jaj boze ješitný chlapi... no viete ko s ato skoncilo? som ho do riti poslala...
a on sa urazil,, a odchadzal do prace,, a j som to nevydrzala,, lebo viem ked ide na 12tu do prace tak dojde a&z okolo 19:30 domov a do tej doby mna by to tu zozralo ta "hádka"... tak som to nevydrzala a vrhla sa nanho s placom,,nechapem sama so seba co sa deje pocas tehu,, za celych 9rokov co som s MM som plakala asi raz co ma videl!a za cele tehu uz asi 3krat! 😅 😅 😅

veve, fleury, pekne ste to napisali,,, som sa rozosmiala... fleury si da duplu 🙂 xixix
aktakk,,vidis,, aj moj MM tlacil aj tlaci palcinky vzdy u mami.... jak divý pes.

frucht, ja tiez lubim take ze len kasa zemiackova a cvikl mnam,, len to neni pre chlapa..
inak ja zjem hocico,, len muzi su nejaky narocní sakra 😖 😲

aktakk
3. mar 2010

Minka- zajtra bude urcite lepsie....To je to, ze clovek sa asi v tom momente nezmoze na nic, iba na plac...presne ako ked som sestru videla.

Kiwi- ja tom mam zasa naopak, mam pocit, ze predtym som bola viac urevana ako teraz. AKo poplacem si samozrejme aj teraz, len sa mi zda, ze nie tolko.

vejula
3. mar 2010

tak som nazad kočky. Povedala som dokimu o tom svrbení a povedal že si to mám rosalginom vyplachovať a canesten si kupiť... Tak som si za moje posledné štyri Eurá čosom ešte mala v penaženke kupila aspon ten canesten kréím... Inač to svrbenie aj celkom ustupiloa ešte som si ani nič nedávala... Tak možno stačí ked obmedzím sladké... Ale to som si už tolko krát povedala a nakoniec skončím večer pri keksíkoch vždy 😠 Normálne som na seba nasratá aku maám slabu vôlu. Ale už musím, skoncovať s tým sladkým, lebo to je na mykozu to najhoršie 😝 A vraj to ani posledný mesiac nieje moc dobré vela sladkého lebo su potom moc pribraté detičky, a to zas nechceme. Ešte mu nejako doserem metabolizmus už v brušku a raz ma za to bude nenávidieť 😅 yslíte že sa to dá pokaziť metabolizmus už v brušku tým ked sa moc prežieram sladkého????

Inač kiwi ja dnes robím fazulu tiež 🙂 Sme sa zhodli... Ozaj a ako dlho máčaš fazulu pred tým ako ju dáš variť, ja som ju namočila až ked som sa vrátila z poradne okolo deviatej, tak hádam to bude stačiť 😝

michalag
3. mar 2010

Ahojte 🙂

minka, super ze Vaneska tak krasne pribera 😵 🙂 , co chvilka uz budete spolu a potom sa mozes vykaslat na taku rachetlu 😉 .... teraz robia vela hormony, ja som v nemocke prerevala vzdy ked drahy odchadzal od nas a stacilo aby mi spolubyvajuca nieco inak povedala a bolo, co inokedy by som to brala v pohode, to prejde 🙂

neviete nieco nove o Zuzke a Maxikovi?

Ja som dnes mala poradnu a uz mi doki vypisal aj MD od 18.3.10 🙂 , zatial mame +9kg 😅 a v knizke mi napisal toto: CI - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 =1, neviete co to je???? a dalsiu poradnu mame 1.4. + krv + ster na streptokoka a na prietoky ma uz neposlal kedze som bola v 31tt, kolko krat ste boli zatial na prietokoch???

minka21
3. mar 2010

no ono su tam sestricky niektore uplne zlatunke! ked som tam lezala tak ma za nou vzdy ked som doniesla mliecko pustili,a vobec im to nevadilo,a ked s nou nieco robili tak som pockala a sla k nej,to len dve take uz pred dochodkom su take ponervoznejsie,ale ked bude mala domka tak si ju nepustim a budem sa s nou maznat kolko sa mi zachce🙂) a ako pisla FRU ze budem aj rada ked mi ju babky pobavia🙂))

fleury pekny kocik,tiez mame dve kolieska v predu,inak tu tweety obliecku si kde zohnala???

fru mozno sa ti datum podari🙂 ja som sa tiez par dni pred tym spominala ze by bolo pekne na valentina mat babo,a ako sa mi podarilo🙂

kika29
3. mar 2010

ja mám na obed rizoto mňam milujem ho 😀
sestra mi teraz volala nechali ju v nemocnici mala silné bolesti v podbrušku ☹

fleury
3. mar 2010

miska ja som bola zatial 3x na prietokoch

minka to sme dostali na Vianoce, takze neviem 🙂)

kiwinka
3. mar 2010

vejulka aj niekolko hodin,,, a uz som ju máčala aj celu noc minule a bole dobre 😀

aktakk, no ja som teraz velmi citliva 🙂 ja som skor vzdy sama v sebe vo vnutri bojovala so vsetkym a emocie nedaval& prilis na javo,,, ale teraz??uplny opak! snad to po tehu prejde,,lebo mam pocit, ze ta moja "vnutorna sila" musi opäť dojsť, lebo tento zivot nam vie niekedy riadne nadelit...!!! 😠

michalag
3. mar 2010

fleury 3x 😲 , mne uz nebudu robit a to som bola len raz, takze ani nebudem vediet kolko pribera, ale na druhej strane je to dobre ze budem aspon kludnejsia a nebudem mysliet na to ci je to akurat alebo malo ...

kika, tak dufam ze sestra nebude nic vazne ....

minka21
3. mar 2010

zuzka dala som tam dve fotky starsie ak tak kukni🙂

aktakk
3. mar 2010

Ja som na prietokoch este vobec nebola..idem az buduci tyzden a to uz budem zacinat 38tt. 😒

Kiwi- ked som bola mladsia tak to ja som sa vzdy mame smiala, ked plakala pri filmoch, sme sa na nej rehnali aj so sestrou....teraz staci "dojimava scenka" v krok za krokom a mam slzy na krajicku. No horor.

michalag
3. mar 2010

minka, mala je krasnuckaaaaa 😵 😵 😵 😵

veve23
3. mar 2010

Michalag....to niak neskoro ides do poradne nie??? nechdis kaze 2 tt, ja som bola 1. a idem 15.3.

Veji...neviem co je na tom pravdy, al v tej knizke co boa v kufik co mi dr. dal, bolo pisane ze sladke si babo same pyta a ze mu chuti, a zevraj bude mat peknu kozu nebude priesvitne, taksa tam pisalo......no a aj to ze to co naberieme za posledne mesiace sa najtahsie zhadzuje, neva ze tlacim cokoladu.... 😀

michalag
3. mar 2010

veve, moj doki to ma tak ze do 36tt kazde 4tt a od 36tt kazdy 1-2tt, ma to trosku inak a zda sa mi ze nejako divne, ale co uz, hlavne ze je malicka v poriadku 🙂

kika29
3. mar 2010

tak ešte neviem detaily tak snad to nebude vážne. pár dni sa sťažovala že ju velmi bolí bruško dole a myslela si či nieje prechladená. ona pred tým mala zápal močových ciest ale terz má moč v poriadku tak išla aj na gynku a nechali si ju tam asi na pozorovanie. tolko jej povedal doktor že si poleží aby sa nezačala otvárať.

michalag
3. mar 2010

kika a v kolkom tt je?

zuzuj
3. mar 2010

cafte baby, ja uz som doma tiez a to este na dovolenke az 18.3 mam MD a uz sa zacinam nudit 🙂
minka: ja by som tam zostala nech mi hovori sestricka co chce, ale zase aspon sa nehadas a nekazis si naladu, mas toho vela teraz...
aktakk: tak co ako si dopadla s kocikom uz mas? kupila si tu Bexu alebo iny? My uz mame doma od nedele ten Dorjan 2010.
Inak ´ja som tiez taka viac emocionalna, ale zatial ziadne frekventovanejsie precitlivenie...az na par vynimiek minuly mesiac 😀

fleury
3. mar 2010

jeeej, aka je kraaasna Vaneska sa tusim aj usmieva 😵 😵 drobec malinky ako tam plava v tych veciach este 😅

miska tak ale ja som rizikova dlhodobo, tak mne tie prietoky asi robia castejsie ako vam bezproblemovym, si tak myslim 🙂

kika a v ktorom tyzdni je sestra?

u nas snezi 😕

veve23
3. mar 2010

Michalag....jaaj, lebo ja uz od zaciatku roka chodim kazde 2tt a od 36 kazdy tyzden, ale jasne hlavne nech su drobci v poriadku a kazdy dr. je iny a ma iny system

zuzuj
3. mar 2010

inak na prietokoch som ani ja zatial vobec nebola, dufam ze je to ok. Ale doktorka mi povedala, ze to sa chodi az posledny mesiac v tehu a ze to ma poslu az na Antolskej kam idem rodit...tak neviem preco vy ste boli aj skor...nic Vam k tomu nevraveli?...

zuzuj
3. mar 2010

michalag: inak to uz by som nevydrzala, som tak rada, ze chodim kazde 2 tyzdne...🙂) inak ty mas nejako cudny vypocet, lebo kukam ze mas rodit 30 aprila a mas 33 tt a ja mam termin 29.4 a mam len 32 tt, az zajtra mam 33... 😕
A inak mame rovnako termin MD 18.3 ..to tiez som uz z toho jelen...

fruchtbar
3. mar 2010

ja som bola precitlivela len prvy mesiac,kufre som si 3 krat pobalila a na Slovensko som chcela ist aj pesi,mm som chcela v noci poduskou udusit....len sme sa hadali a hadali a hadali.....a ja som plakala a plakala a plakala.....potom sme si povedali,ze skodime babätku a odvtedy je pokoj... 😀 ....aj teraz,nie som vobec precitlivela,praveze by som sa len zabavala,mm taham po diskotekach,koncertoch ,kinach a divadlach....skoro som si aj dovolenku este vykoledovala,ale sefka mi nedala volno a potom ta uz nikto do lietadla nepusti ☹

Ja stale vravim,ze sak som len tehotna,nie postihnuta !!! 😀 😝 😀

cicimon
3. mar 2010

caute,

no pozeram, ze s tymi poradnami je to nejake ine u kazdeho dr. Ja tiez som doteraz chodila kazde 4tt a najblizsie idem po 3tt...

fruchtbar
3. mar 2010

co su to vlastne tie prietoky,este som o tom nepocula a moja dr. asi tiez nie ! 😅

aktakk
3. mar 2010

Zuzuj... boli sme v tych Tvrdosovciach pozriet aj so kamaratmi, co tiez cakaju babatko. Pacil sa mi ten Dorjan ale nesadol mi tak na 100%, kamaratka si ho aj zajednala a uz ho ma aj od vcera doma. My sme kupili nakoniec sportak Teutoniu, sestra ma na nu ukecala. Dufam, ze budeme spokojní. A dokupujem nejake veci do neho. 🙂

Ja tiez chodim len kazde 2tyznde na poradnu k svojmu dokimu...A od 38tt pojdem do nemocky uz.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre