Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

grekyna23
4. mar 2010

fleury, poradnu mam v utorok, aj krv mi budu brat....
a pohyb potom urcite pomoze, aj ked som pocula, ze niektore mamicky maju so zapchou problemy aj pri kojeni 😒

ja tiz chcem ist z porodnice tak, ze dame dupacky, svetrik, fusak do autosedacky(hodila som foto aj do albumu)- myslite, ze staci?
popripade este prikryjem dekou, keby bolo chladno, ale mame to z nemocnice 20 min. a v aute je teplo

joj a kebyze mame doma postielku, tak postavime aj tu, to zas bude radosti, ked dojde 😀 😀

a mne tiez ked tvrdne brusko, tak citim take stahy

kika29
4. mar 2010

susanita ja som si kúpila vetrovku a malej šatky cez mimibazár

aktakk
4. mar 2010

No baby, ja masochistka som si vcera pozerala asi desat porodov... A okrem toho nastihu sa v podstate nebojim nicoho..ale ten nastrih ze zena ani neciti. Ja som stale taka optimistka, ze to bude pohoda. Ale zrejme to bude tym, ze za posledny rok som si stihla "uzit" autonehodu- zlomeny stavec, slepe crevo a este aj potrat.... A okrem toho niekolko krat operovane koleno v minulosti.

susanita555
4. mar 2010

kika a bola si spokojna?
este nikdy som odtial nic nekupila a maju tam niektory aj novy tovar tak pozeram 😎

grekyna23
4. mar 2010

dievcata objavila som krasnu sadu do postielky, kebyze cakame chlapca taj ju beriem hned
maju aj iba obliecky za 20 e
http://www.prisababy.sk/prisababy/eshop/6-1-SAD...
http://www.prisababy.sk/prisababy/eshop/6-1-SAD...

jankako
4. mar 2010

ježííš to je strašne..čože sa deje niečo zle..to zuzka čo čaka maxika nie???v kolkom je tt??

kika29
4. mar 2010

susanita áno som spokojná nemala som problém žiadny. len si daj pozor lebo niektoré veci vyzerajú na fotke krajšie ako sú v skutočnosti. a aj z babybazáru som objednávala a tiež v pohode všetko ok.

fleury
4. mar 2010

janka uz v 37tt je..v piatok ju uz chcu odrodit, tak jej dneska mali odobrat plodovu vodu, aby zistili, ze je maly zrely..ja to tiez nechapem, bezne rodia baby v 37tt a nerobia im amnio..

kika vela bab vravi, ze sitie je najhorsie z porodu, aj ked zavisi od pripadu samozrejme

grekyna to oblecko z nemocky urcite staci 🙂

fleury
4. mar 2010

a ja sa uz 2 a pol tyzdna neviem dovolat na hematologiu ohladom vysledkov, hlavna vec, ze v pondelok tam bol mm osobne a oni, ze ved si zavolajte, este nie su 😠 😠 preboha co mozu zistovat taku dlhu dobu??!!!

grekyna23
4. mar 2010

fleury, tiez si myslim, ze to bude stacit, vsak aj autosedacka je kryta a nebudeme s tych nasich deticiek robit cibulky, aby sa nam neroztopili 😉

minius
4. mar 2010

dobre ranko babulky,

no tak nam dorazil ten kociar... samozrejme nic nie je bez problemov 😠 a tatik ukazal svoju trpezlivost 😠 😖 pri skladani, uz som myslela ze kociar poleti von oknom 😀

Dnes idem balit tasky do nemocnice.... joooj ako sa nam to uz krati 😵 😵 😵 ja sa neviem dockat!

Nech si malicky pobudne v brusku este 2 tyzdne ale potom by uz mohol prist. Ja sa uz aj na porod normalne tesim.... som normalna??? 😀

kika29
4. mar 2010

mne je dnes nejaká zima trčím pod dekou a nič sa mi nechce. aj kamoška porodila tak že koniec 37tt a začiatok 38tt. teraz som jej volala tak že malá schudla váži 2500g a ked sa narodila tak mala 2800g. je unavená lebo malá sa jej budí každú 1 1/2h v noci takže nespí vela. rana sa jej hojí pekne je spokojná. a asi v sobotu pôjdu domov ked nebude mať žltačku malá.

susanita555
4. mar 2010

kika dakujem za radu 😉
grekyna velmi pekna suprava keby som ju bola videla skor urcite objednam 😉
opustam vas dievcence idem varit sice manzel drzi dietu,ale zato ja si dam aj zanho 😀 tak drzte sa zatial papa

grekyna23
4. mar 2010

a s tymi vysledkami je to na hlavu, uz sa to mohlo liecit, ak tam nieco je a nie to tak dlhu dobu drzat 😕

minius
4. mar 2010

kika ale ono je to OK ked babatko schudne po porode ci nie? 😕

kika29
4. mar 2010

minius hod kočík do albumu 🙂 pochvál sa 🙂
aj môj mm zúril kým prišiel na to ako sa zloží kočík do kufra ešte sme boli len pred optimou a už hrešil 😀 😀 😀

kika29
4. mar 2010

hej oni zvyknu troška schudnúť ale priberú hne naspeť takže kým pôjdu domov tak určite priberie.

grekyna23
4. mar 2010

minius, moj mm si skladanie kocika dal radsej na etapy, vcera sma nahodili len autosedacku, asi zajtra skusime vanicku a sportiak 😉
budem sa vytesovat aspon viac krat, lebo potom ho zas zlozime a odlozime 😢 teraz ho tu v spalni obkukavam a cestou vzdy pokocikujem 😝

fleury
4. mar 2010

ved hej, nahnali ma na hematologiu ci chcem vykrvacat pri porode a teraz maju tooolko casu 😠

ja dufam, ze cez vikend uz budeme mat postielku, inak budem malu opierat o mm na nasej posteli 😀 , kedze nas tatko riesi vsetko na poslednu chvilu

jankako
4. mar 2010

no ved fleury,to akože načo jej budu odoberať??nechápem ani ja..ved to je v poho tt na rodenie..a má nejake problemy ked to chcu ukončiť???či neviete nič viac..??

zuvinka102
4. mar 2010

ahojte.. no tak ja som sa aj dnes rozhodla, ze nejdem do prace, lebo vcera sme mali navstevu a mna to nejak zmohlo.. v noci som sa nevedela postavit ani na wcko takze som si otestovala mechur ako dlho to viem udrzat ale rano 5:30 som sa uz s postele zgulala..a musela som ist.. inac aj ja velmi opucham ruky az tak, ze mi v nich behaju mravce a nohy mam problem uz obut aj tenisky.. 😀

zuvinka102
4. mar 2010

inac skusala som tu novu verziu konika a tam mi to nacitava iba po stranu 641

fleury
4. mar 2010

janka cez vikend mala bolesti a krvacala, tak si ju tam nechali, teda az na druhy raz, prvy raz ju s kludom poslali domov..no a teraz sa rozhodli, ze ju teda odrodia, dokonca vcera nemala ani isty ten cs..maly bol stale v poriadku a pekne priberal, takze to by musel byt fakt zazrak, aby nemal vyvinute pluca este..nuz ale takto sa rozhodli..

minius
4. mar 2010

no kocik je pridany do albumu ale iba hlboka cast na vajicko nam nedodali priklipky a na sportovu cast som nechcela tata terorizovat 😀

Grekyna aj ja s nim chodim po izbe, uz aby v nom maly bol 😵 😵 😵

Zuvina a kedy zacinas matersku?

Fleury postielku idete len vyberat alebo vam ju uz maju dodat?

fleury
4. mar 2010

minus no jeje faro je uz v albume, hezke 🙂

minius
4. mar 2010

Dakujem Fleury 😵 len aby sa to nase zlato do toho zmestilo inak ho do toho budem tlacit aj obuvakom 😀

fleury
4. mar 2010

minus postielku uz mame zajednanu, ale ujo co ich vyraba nestiha nejako, sak baby boom 😀 a kedze vsetci, vratane nas, chcu hlavne drevo - ceresnu, tak musime cakat..to mame za trest, ze sme chceli podporit slovensku vyrobu 😀 polsku by sme mali uz daaavno

zuvinka102
4. mar 2010

minius ja nakolko som studentka a mam pracu len na dohodu tak si materku urcujem sama.. lebo inac do porodu by som nedostala ani korunu.. lebo je dostanem len rodicovsky prispevok tych 162 alebo kolko je to €..takze si moc nechcem dovolit ostat uplne na nule..

fleury
4. mar 2010

minius hehe tak to si hovorim aj ja, ze dufam, ze vanicku vyuzijeme par mesiacov 😀

minius
4. mar 2010

Fleury dobre robis ze podporujes Slovakov, pockaj ako sa malickej bude v takej slovenskej dobre spinkat 🙂, no na dobre sa caka a hlavne ako hovoris tolko babatiek, no to je ta kriza vsetci poctivo setrili a takto si cas kratili 😀 a teraz kopec babies.

Zuvi a to nemas narok na nic ine 😲?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre