Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fleury
4. mar 2010

moni a preco musis vydrzat este dva mesiace??
ja sa uz tiez citim ako krizenec kacera s tulenom a este to potenie strasne, si neviem predstavit, zeby som mala rodit v najvacsich horucavach v lete 😝

oliinka
4. mar 2010

ahojte babule.dnes som bolavporadni CS mám3 krčok polotuhý,dal mi magnezium pretože mávam krče v podbruškuniekedy aj dve hodiny vkuse.prietoky su ok malá má okolo 2100 g je stále o týžden menšia.zuzke držím palčeky a aj maxíkovi,takže zajtra už budu spolu?

veve23
4. mar 2010

no to bude dnes nieco vo vzduchu, blby tlak alebo co, vcera som bola hyperaktivna 😉 a dnes sa len motkam po byte, isla som do obchodu, lebo sme nemali pecivo a teraz narychlo robim paradajkovu polievku, ale inak dnes ziaden vykon
inak s tymi zubmi to je zabava, kamoske sa zacali rozpadavat ked dojcila, tak si musela dat robit komplet chrup, ja som si dala robit tesne predtym ako som otehotnela, tak uvidim ako dopadnem, lebo ja a zubar sme neni kamarati, mam panicky strach a bez inekcie ani neotvorim pusu 🙄

moni
4. mar 2010

fleury, no ja neviem preco to tak vyratal 😅 ze jemu to vychadza 8 tyzdnov, a bola som vybavena 😝 dufam ze dcerenka bude tvrdohlavejsia a urobi mamicke radost skor 😵
posledne dni mavam poslickov, citim krpatu ako mi tlaci na podvozok, takze uvidime co zajtra na poradni. ci si len namyslam 😅

tu su horucavy uz v maji, niekedy aj koncom aprila. a ta otrasna vlhkost 😝 chuda male ani nebudem bravat vonku v tych peklach.

minka21
4. mar 2010

uz som hodila fotky🙂

fleury
4. mar 2010

moni neboj dievcata drzia s maminami, tiez sa na to spolieham 😵 chlapom sa to lahko hovori, kedze tehotne sme my .. 😝

zajtra mate viacere poradne, tak nech vam dobre dopadnu! 🙂

moni
4. mar 2010

minka, akurat som obzerala vanesku 😵 krasny chrobacik malicky je to, nadherna. taka bezbranna 😵
uz aby ste ju mali doma!

cicimon
4. mar 2010

grekyna - jo, Bexa4 - S10, este poskladana v izbe, tak skoro asi nerozbalime 🙂

monva
4. mar 2010

Ahojte, doteraz nam nesiel net - niekde nieco opravuju.
dakujem, ze ste na mna mysleli, potesi to 🙂

v noci to bolo o.k., no rano zase spinenie, sice slabsie, no s primesou hlienu, tak dufam, ze to nebude ta hlienova zatka - ja este nechcem rodit, este aspon tie 2 tt nech to pockaaaa 😒
teraz len vela pijem a chodim sa stale na wecko kontrolovat, ako som na tom ...
malinka sa ale pekne hybe a bolesti nemam uz ziadne, tak nechcem robit paniku zbytocne
kebyze idem k lekarovi, tak by to bolo zase - rozbita cesta, vysetrenie a mozno by som bola na tom narovnako ako vcera
inak ten hlienovy vytok som mala aj predtym - taky ako vajecny bielok, tak myslim, ze sa mi donho len primiesala ta krv a spinenie z vysetrenia, snazim sa tym sama seba ukludnit

moni
4. mar 2010

fleury, no neviem neviem. ja som tatkova dcera a milacik, takze uvidime ako ta nasa potvora so mnou vypecie 😵
som zvedava na zajtrajsok, bo mam aj sono, tak snad to mala zase nebude okopavat 😅

fleury
4. mar 2010

ivka jeeej, krasna je Vaneska 😵 😵 😵 pozeram, ze uz je uplne poodpajana od pristrojov a hadiciek..ako papa?
Sila, ze pred mesiacom bola este v brusku a teraz uz takto sama funguje 🙂 Na velku noc ju uz tato doma poolieva 😅

monva
4. mar 2010

Minka - vaneska je krasavica-vlasatica, vyzera byt uz silnejsia aj baculatejsia, ze? Aj to oblecko je jej uz velkostou lepsie. Drzkajte sa cmuuuk

fleury
4. mar 2010

monva ja som uz dnes pisala, ze som po jednom vysetreni krvacala skoro 2 tyzdne kvoli prasknutej cievke

moni tak ked sa uz narodi moze byt tatov milacik, ale teraz je zavisla na tebe, tak jej dohovor 😅

veve23
4. mar 2010

Minka, mala je peknucka, ja vzdy kukam jak su jej tie veci velike a chudatko sa v nich topi, to ona je taka malinka alebo oni ju obliekaju do takych velikanskych veciciek, ale je vacsia, za tie 2tt znej uz bude velka kocka 😉

moni
4. mar 2010

monva, aj ja som po poslednom vysetreni spinila 2-3 dni. ale teda nebolo to hlienove 😕
kamoske odisla zatka 2t pred porodom, takze mozno ti len mala chce pripomenut ze sa to blizi 🙂 drzime palce!

fleury, figu si ona zo mna robi. ja na nu pekne milo, a ona treeesk do rebra 😅 tatik ked pride a polozi ruku na brusko tak sa hned umravni 😠

fleury
4. mar 2010

moni aj u nas to je tak, ze ked mm da ruku na brusko, tak sa ukludni postupne, sranda 😅
len moj mm by ju uz chcel na velku noc doma, takze by ho mohla pocuvnut 😀

jankako
4. mar 2010

minka vaneska je bohovska.. 🙂 ake vlasiska má..a ak velka vyzera byť..len na tej poslednej fotke je vidieť že je len taky uzlíček...

moni
4. mar 2010

fleury, tie chlapske ruky su asi vacsie a tazsie 🙂
no ja ju chcem mat doma v aprili, do maja necakam, nejako ju odtial vydurim 😀

jankako
4. mar 2010

to je zvláštne,väčšina tu píšete že ked da manžel ruku na brucho,tak dieťa prestane kopať.u nás je to tak isto..ale ked si dám ja,tak šlaha ako štajersky koň...vadia im naše ruky,alebo mužov????

fleury
4. mar 2010

moni a ako to riesia tam kde budes rodit co sa tyka prenasania? tu je zvyk v kazdej nemocnici inak, niekde cakaju aj 10 dni inde vyvolaju po TP..

janka to bude asi respekt z tatkov 😅

moni
4. mar 2010

fleury, no tu to ani tak nezavisi od nemocnice ale lekara. a este som sa na to nepytala. myslim ze vseobecne nechcu cakat velmi dlho po TP, maximalne tyzden.
ale ja bosorujem ze pride skor 😵

janka, asi to bude nahoda 🙂

fleury
4. mar 2010

Som si pozerala zverokruh a v aprilovkach budeme mat 4 znamenia az zastupene..minkina Vaneska stihla este Vodnara, teraz sa narodia Rybky, no a potom Barani a Byk .. ktovie co si vyberie nasa 😀

minka21
4. mar 2010

dik za komplimenty🙂zajtra jej to odkazem ako ju chvalite,bude rada🙂) no vlasiska ma na dve hlavy! uz nam pribrala ma 1920gramov,a papa cez hadicku,jej to naleju do zaludka,vyzera to hrozne,ale asi jej to nevadi,ze s krmenim z flase sa ponahla nebudu,lebo ze z toho problematickeho tehotenstva z tooho vsetkeho co bolo,ze to narobilo sarapatu a ze je taka malo aktivna co sa tyka dychania a tak jej davaju na mozog nieco nech sa viac nervy rozhybu ci co to,ale mne sa zda normalna,no neviem,ked tam nie som,ale mozno buduci tyzden uz budeme krmit🙂

fleury
4. mar 2010

ivka Vaneska je bojovnicka, klobuk dole ako zvladla ten rychly prechod do realu!!A o chvilku ju uz budete mat doma!! 😵

jankako
4. mar 2010

minka kedy má Vaneska meninky,je to vobec v kalendári??informujem sa,lebo aj naša bude Vanes../som už ale písala/

aktakk
4. mar 2010

Minka- mala je krasnucka..a podla coho ju maju prepustit? V Tn prepustaju, ked ma babatko 2,5kg...

Kocky, ked si chytite brusko okolo pupka, nemate pocit ako keby tak koza bola "znecitlivena" ? Ja si tam vobec necitim...

Kika- injekcia sa v tehotenstve moze, minuly tyzden som bola u zubarky a som sa jej pytala....Mam zubarku znamu 😉

fleury
4. mar 2010

aktakk tak ja mam opacny problem, ja mam okolo pupka praveze citlivu kozu 😝

moni
4. mar 2010

aktakk, praveze ja mam tu kozu okolo pupka precitlivelu 😕 sa mi zda uplne tenucka 😅

tu pustaju uz 2 kilove deturence domov...teda, ak nemaju ine komplikacie. vaneska je veru bojovnicka! 😵

aktakk
4. mar 2010

Jankako, pokial viem, meno Vaneska nie je v kalendrari..

No tenku ju mam aj ja, ale ako keby "mrtvu". Vobec si ju necitim...presne ako na jazve.

minka21
4. mar 2010

jankaako vies ze ani som nemala cas to zistovat🙂ak zistis daj vediet.))

babenka pustaju ked maju nad dve kila a su samostatne v dychani a papani,aj keby mala 4kilaa a nevie papat a dychat tak ju nepustia,na vahe az tak nezalezi skor na tom ake je male a ako sa drzi,bolo tam jedno babatko co malo len kilecko a sa narodilo par dni pred nasou a to si same dychalo od zaciatku ziadny problem,a sa narodilo v 29tyzdni,a nasa bola velika aj starsia a nevedela to,samozrejme pod dve kila domov nepustia🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre