Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

ninuska8
6. sep 2009

pardon: trimestri

zuzanka.j
6. sep 2009

lubiku
ideme do spanielska. 😒

ozaj a napadlo ma, aj na nete sa da najst taky specialny fonendoskop pre tehulky na pocuvanie oziev. stoji to okolo 21 eur. nemate niekto z niecim takym skusenost? asi si to objednam a budem nacuvat ako diva 😀
takto to vizera http://www.emed.sk/popup_image.php?pID=5110

kika29
6. sep 2009

ninuska vôbec niesi hypochonder. ja sa cítim presne tak isto. jeden deň mi je fajn a dalšie 3 na umretie. som teraz na PN kôli nevolnostiam a zajtra idem na kontrolu po 3 týždňoch ale ked ma vypíše do práce neviem si vôbec predstaviť ako to zvládnem.

lucinka1104
6. sep 2009

ninuš nie si hypochonder...
mne je už lepšie, trápia ma klasické ranné nevoľnosti tie po hodine pomiznú a potom až po obede mi j eťažko až do večera...ale zvládam to už lepšie...
ako som dala zajačika preč aj svrbenie prestalo...
malému sme zariadili detskú tak sa vytešujem ....už sme mu rovno spravili takú že aj ked do školy pôjde - s počítačovým stolom 😀 no on je maniak na počítač už teraz 😀

stacynka
6. sep 2009

baby co uz vsetky spite?

cicimon
6. sep 2009

my sme prevegetili den, stale mam pocit, akoby som bola prejedena a dost mi padaju vlasy
a rozmyslam, kedy rodicovstvu oznamime novinu 🙂

stacynka
6. sep 2009

cicimon my tiez nejak lenivo dnes, resp. ja som bola nejaka zmrznuta tak som sa bala ze na mna nieco lezie cize som dvakrat denne spala :D

stacynka
6. sep 2009

ani som nevarila dnes od vcera bolo

cicimon
6. sep 2009

no ja tiez cely den pod dekou 🙂 a navarila som mnam zivansku 🙂

stacynka
6. sep 2009

mnam tusim mi kusok hod, aj ked neviem co na to moj zaludok by povedal :D

cicimon
6. sep 2009

moj zaludok moze vsetko, len sa tvari, akoby bol furt plnyy....

stacynka
6. sep 2009

no moj sa tvari ze sa nonstop kolotocujem takze nic moc a moj nos hocico neznese

cicimon
6. sep 2009

mna obcas napne, ale nastastie to konci len pri tom

stacynka
6. sep 2009

no ved ja som tiez este nevracala aj ked nebolo daleko od toho
ak sa mozem spytat kolko mas rockov?

cicimon
6. sep 2009

29

stacynka
6. sep 2009

ja mam 24 ked sa male narodi tak budem mat 25

alicc
6. sep 2009

Ahojte babulky a dakujem za pekné privítanie.
aj mne býva veru dobre zle a to nielen ráno ale celý den. len niečo zjem alebo sa napijem vody a už mám žalúdok ako keby som bola tri hodiny na kolotoči..
Vy ste tu ešte aké mladice. ja budem mať 34 ked sa malé narodí.

cicimon
6. sep 2009

noo, ja mam za 2 mes 30 🙂

alicc
6. sep 2009

ved dnes je rodenie detí v takom veku bežne, no nie?

stacynka
6. sep 2009

alicc ved ale ty uz mas doma sedemrocnu pomocnicku 🙂 😉

stacynka
6. sep 2009

no alicc ja sa celkovo vymykam asi, prve dieta som mala v 22 🙂

stacynka
6. sep 2009

no baby ja uz pojdem uz nevidim na komp som total unavena tak sa majte pekne a dobru nocku

alicc
6. sep 2009

dobrú noc aj ja idem zalahnuť, ale s tom mojou nespavosťou sa budem určite prehadzovať zase až do rána a zajtra budem v práci na všetkých zazerať.

tantama
7. sep 2009

Dobré ránko... aj vy ste dnes také ospalé....... ☹

stanulav
7. sep 2009

Dobré ráno všetkým... ja osobne nie som. Ráno sa mi celkom dobre vstávalo. Možno aj oreto, že som išla skoro spať.
Ako sa máte?

mizulienka
7. sep 2009

saudi, ahoj 😉 aj ja mam presne tak stareho synceka...kedy sa tvoja mala narodila? mozno su aj rovnako stari 🙂
ja som tiez bola prekvapena, ze to slo tak rychlo, moji znami maju naokolo maju dost problemy s druhym babom, tak som sa bala, ze ako to bude u nas, ale vyslo to 🙂))
v ktorom si tyzdni?

klongova
7. sep 2009

ahojte baby ja patrím tiež k "vyvoleným" čo majú ranné nevoľnosti a nie je to nič príjemné. Ráno vstanem a rovno utekám do WC. Mám syna takže on ešte nechápe prečo vraciam a nechcem ho pustiť ku mne no ešte chvíľu to nepochopí.

neviete mi niečo poradiť pri ranných nevolnostiach - beriem hocičo. Doktor mi povedal že si mám dať ku posteli banán, piškóty na hneď ráno keď ešte ležím v posteli pomaly zjesť. Lenže ja mám problémy so šž a užívam lieky na lačno takže aj tak musím vstať a zohriať si pohár čaju. Takže toto na mňa neplatí.

Zuzana1971 - neboj nič nieje také horúce ako sa zdá bude dobre. Určite choď na ten ultrazvuk alebo aspoň na pohotovosť. Neboj sme s tebou

Kika29 - predpísal ťa na PN gyndoš alebo obvoďák a čo si mu vlastne povedala. Ja tiež chcem ísť na PN no neviem ako budem zvládať ďalšie dni po PN. Koľko si vlastne na tej PN ?

Gajanka - gratulujem k dvojčatám no bude to aj riadny zaberák ale ty to zvládneš už vieš ako a čo urobiť a hlavne máš v tom prax - držím palce

civavava
autor
7. sep 2009

ahojte kocky, tak ja som uz v BA odvcera, tak neviem ako casto budem chodit na konika, lebo treba navstivit rodinu, znamych....a som tu len 2 tyzdne.

Ale urcite sa ozvem v piatok, idem na UTZ skontrolovat bubaka, ci v poriadku prezil vcerajsiu cestu lietadlom. 😝

tak sa drzte, nech vam nie je velmi zle a nech sa mimisom v bruskach dari ...
🙂

iveta72
7. sep 2009

Hi Ladies, dobre rano prajem z prace 🙂
Sedim za pocitacom a nic sa mi nechce. Rano mi bolo tak vselijako, mne je teda kazdy den vselijako....Mam chut na vsetko a ked to zjem tak mi je zle. Vo stvrtok idem na moj druhy ultrazvuk a na kontrolu.

Tu v NL je take pocasie skarede, sychrave. Najradsej by som lezala v posteli pod teplou dekou 🙂
Prajem krasny den vsetkym Aprilovkam

zuzana1971
7. sep 2009

ahojte 🙂

mne sa tiez dnes nechcelo vstavat 😝 , ledva som vyliezla z postele za 5 min 9, lebo o 9 musim byt uz doma zapnuta za PC (aj ked robim doma, v robote vidia, ci som prihlasena, alebo vypnuta)

vcera som si predsa len zacala pisat ten tehotensky dennicek, ved musim dufat, ze je vsetko ok 😝
urobila som si to tak, ze original testy a ultrazvukove fotky som nalepila na farebny tvrdy papier a to malemu potom supnem do albumu s fotkami, aby videlo, ako to zacalo

a moj osobny tehotensky dennicek, co si pisem do Anne Geddes zosita som si rozdelila na tyzdne, a tam som si popisala, ako som sa citila, na akycj vysetreniach som bola, kopie ultrazvukovych fotiek s komentami, este si tam dolepim odfotene testy (musim dat urobit fotky), lepim si tam nalepky, obrazky...

aj tehotensku knizku (teda obal) som si polepila Anne Geddes nalepkami a pozastrkovala tam ultrazvukove fotky, neviem ci ma sestricka nezabije ked to uvidi 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre