• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
:grinning: fleury... No tak to by nemuselo byť nakoniec zlé nejaké pivčové rezne... Možno niekedy vyskušam :wink:
5. mar 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni nechcem provokovat, ale my mame v chladnicke 3 tresky a uz tyzden ich nema kto zjest :grinning:
5. mar 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fleury, kus, lebo si zistim kde byvas :grinning:
5. mar 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni,sarka sla normalne a presne na 40tt :slight_smile:
hm...moja vecera tlacenka s cibulou a octom....to teraz milujem
5. mar 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni ja som prvý trimester mala obdobie treskové.. Som furt žrala tresku a terz ju nemôžem ani citiť :confounded:
Inač moja svagrinka ked príde z Anglicka domov tak dokáže jesť celý den len tresku aj na obed :grinning: :grinning: :grinning: A ešte parenicu alebo také srandy :slight_smile:
5. mar 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni,,, 10dkg? to ja by som Ti poslala aj za kíbel hiih :grinning:
no, ja by som si dala take tie donuts mnamkove co vidim vo filmoch, vacsinou si to ludia kupuju v tích filmoch rano do prace s kavou ako ranajky mnaaaaaaaaaaaaam! a kolkokrat to ani nezjedia a uz letia k nejakemu pripadu,,teda ak su to akcne filmy hahaha :grinning: alebo all you can eat :slight_smile: pizza Hut a podobne, mnaaaaaaaaaaaaam.

ludka, no mnam,, aj tlacenka s cibulou,, to mna uz tieto chute presli,,to bolo .. :slight_smile: teraz skor sladkeee
5. mar 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: je tu niekto kto bude rodit na Rastislavke?
5. mar 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zas po dnesnom sladkom dni mam chut na zavinace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ja som v 36tt a ked som bola na poradni tak mi ich predpisal tak neviem ci je to nejak obmedzene ale aj tak ich neberem lebo mam s toho strasne tvrde brusko
5. mar 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o bolo pre grekinu ak sa nemilim
5. mar 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiwi, brrrr, kam sa hrabu donuts na slovenske sisky!
all you can eat ma veru svoje caro, v niektorych ma uz poznaju :grinning:

veji, no presne to som ja, ked pridem dom. tyzden dopredu poslem mame zoznam jedal, a potom len zeriem :sweat_smile:
pritom my si varime vela slovenskych jedal, ale niektore jednoducho nenahradis ani keby co bolo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tlacenku si predstavte ze som nasla v ruskom obchode...s poetickym nazvom headcheese (syr z hlavy :grinning: )
mm len rukami zalamuje ked sa tym krmim :sweat_smile:
5. mar 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano pepita, dik
ja sa musim spytat v utorok na poradni, ako sa moja dr. rozhodne
ahojte, fleury, tak nam to vychadza nejak rovnako, dnes nam tiez priviezli krstny komplet postielku, dokonca aj s baldachynom, hniezdom, tak normalne som z toho vyhuk, zajtra ju utriem a ked tak mm posklada, potom dame aj fotecky :grinning:
no baby ja som ako vygrcany slíž asi niečo zjem,umyť a spať...fuj som KO. :frowning2: pá zajtra
5. mar 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
greky ja beriem magnezko este tiez, pri emke som ho brala do konca tehu a nic mi nehovoril dr, len som mala najprv 3x denne, potom 2x denne a posledny mesiac uz len 1 tabletu vecer
5. mar 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, už som doležala :angry: piliňačik mi vreští za ušami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, no furt sa točím okolo toho istého... priedušky, kašeľ, nádcha :unamused: už ma to začína deprimovať... nejak sa nemôžem z toho dostať :frowning2:
5. mar 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julia zeby sme spolocne aj odrodili? :grinning: Mm mi prave priniesol vysledky z hematologie, ale nerozumiem ani slovu, v pondelok ho chudaka vyslem ku gynekologicke, nech to prelozi do slovenciny :grinning: Zajtra aj my skladame postielku :slight_smile:
5. mar 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dejni, clovek zasne kde sa v tych detickach berie tolko energie, pravda?
5. mar 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola v USA jeden raz, s rodicmi na dovolenke, na 2tt...bolo to uzasne. a pacilo sa mi v pizza HUT all you can eat, u nas to nefiči, nechapem preco nie,, aj na číne sme tak boli,, u nas su čínske reštiky predrazene a all you can eat nehrozi uz vobec :slight_smile:
alebo mi celkom chutilo take mexicke Tacos, Buritos...to bolo fajn tiez.
5. mar 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, spravila som si krupicovu kasu so skoricou, nech mam cukor vyrovnany :grinning: , masko ostane na zajtra, no a to co sa nema spominat /Moni/ mi doniesol dnes tatino priamo z vyroby, tak ak sa mi zadari vyslem mm do obchodu pre rozky, ak sa nezadari tak bude az zajtra :frowning2: lebo chudatko uz lezi lebo je unaveny :sunglasses:
5. mar 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veve,, hlavne, ze je doma, moj MM je tento tyzden do 19tej v robote a kym dojde domov uff,, aj o osmej dakedy,, ale mam tu segru, casto mi robi spolocnost :slight_smile:
5. mar 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa tiez pridavam k PALACINKOVYM. Robila som aj sladke aj slane...Slane plnene nivovou pomazankou. Juuj, keby mozem, zozeriem vsetky...Ale neodala som a kusok som si dala aj z takejto...
Cez vikend robim karfiolik, zemiacky a uhorkovy salatik.

A tlacenku mame zajtra na veceru asi..som kupila :slight_smile: . To milujem aj ja..

Gratulujem k dobrym vysledkom. Ja idem az vo stvrtok na prietoky a to uz budem 38tt. Mohli by sa tam uz aj konktrakcie ukazat :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Take sme nedockave vsetky, nakoniec si budeme nadavat, ze sme mohli este odpocivat...
5. mar 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiwi, tak on nebyva takto skoro doma, len mal v robote namahavy tyzden, tak je vypluty.....tak som mu dala papat a teraz zarezava jedna radost :grinning: , ja by som mu tak rada robila zle, ale necham ho buvat, vsak ja som schrupla cez den hodinku :wink: tak som hyperaktivna
5. mar 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, veve, tak sa teš, ze zarezava a mozes si z neho srandu robit hihi ako si pochrapkáva haha :grinning: :grinning: :grinning:

au,,tak sa malá mrvi v brusku, ze ma to boli,,niekedy je tak hyperaktivna auauau :slight_smile:
baby , ja uz by som isla rodit keby sa dalo uff... vsade a tlaci vsetko a hlavne v noci ked vstavam na wecko a rano ked vstavam uz ako definitivne z postele,, akoby kamene som mala v brusku auau..uz je to take narocne, vsak?
5. mar 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som uz natlacila palacinky do hlavy, tvarohove s jahodami, ked sa teraz nepovraciam, tak uz nikdy :grinning:
a furt ziadne spravy o zuzke..tststs..
5. mar 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiwi sak jej dohovaraj, nech uz sa chysta vonku :grinning:
5. mar 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fleu, sak ja jej hovorim, ze pod uz za nami, uz ta tu chceme mat :slight_smile: .. v pondelok mam ultrazvuk, tak uvidime aka je velka.. :grinning:

mozem napisat zuzke, len neviem ci odpise,, skusim to, momentík :P
5. mar 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, napiiiis :sweat_smile:
5. mar 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tlacenku nelubim a zrovna dnes mm doniesol taky kusisko velky aj s jaternicami,tak som dala polovicu ocinovi :sweat_smile: u nas to robieva kamarat,co byva rovno oproti,tak si viete predstavit tie zasoby.len skoda,ze to nejak nelubim :confounded:

kiwi no mna posledny tyzden dost boli brusko,ked sa rano zobudim a chcem vstat-to je uz fakt boj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok