Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

vejula
5. mar 2010

😀 fleury... No tak to by nemuselo byť nakoniec zlé nejaké pivčové rezne... Možno niekedy vyskušam 😉

fleury
5. mar 2010

moni nechcem provokovat, ale my mame v chladnicke 3 tresky a uz tyzden ich nema kto zjest 😀

moni
5. mar 2010

fleury, kus, lebo si zistim kde byvas 😀

ludka140281
5. mar 2010

moni,sarka sla normalne a presne na 40tt 🙂
hm...moja vecera tlacenka s cibulou a octom....to teraz milujem

vejula
5. mar 2010

moni ja som prvý trimester mala obdobie treskové.. Som furt žrala tresku a terz ju nemôžem ani citiť 😖
Inač moja svagrinka ked príde z Anglicka domov tak dokáže jesť celý den len tresku aj na obed 😀 😀 😀 A ešte parenicu alebo také srandy 🙂

kiwinka
5. mar 2010

moni,,, 10dkg? to ja by som Ti poslala aj za kíbel hiih 😀
no, ja by som si dala take tie donuts mnamkove co vidim vo filmoch, vacsinou si to ludia kupuju v tích filmoch rano do prace s kavou ako ranajky mnaaaaaaaaaaaaam! a kolkokrat to ani nezjedia a uz letia k nejakemu pripadu,,teda ak su to akcne filmy hahaha 😀 alebo all you can eat 🙂 pizza Hut a podobne, mnaaaaaaaaaaaaam.

ludka, no mnam,, aj tlacenka s cibulou,, to mna uz tieto chute presli,,to bolo .. 🙂 teraz skor sladkeee

janka1111122
5. mar 2010

ahojte 🙂 je tu niekto kto bude rodit na Rastislavke?

grekyna23
5. mar 2010

ja zas po dnesnom sladkom dni mam chut na zavinace 😝

pepita52
5. mar 2010

ahoj ja som v 36tt a ked som bola na poradni tak mi ich predpisal tak neviem ci je to nejak obmedzene ale aj tak ich neberem lebo mam s toho strasne tvrde brusko

pepita52
5. mar 2010

o bolo pre grekinu ak sa nemilim

moni
5. mar 2010

kiwi, brrrr, kam sa hrabu donuts na slovenske sisky!
all you can eat ma veru svoje caro, v niektorych ma uz poznaju 😀

veji, no presne to som ja, ked pridem dom. tyzden dopredu poslem mame zoznam jedal, a potom len zeriem 😅
pritom my si varime vela slovenskych jedal, ale niektore jednoducho nenahradis ani keby co bolo 😝

tlacenku si predstavte ze som nasla v ruskom obchode...s poetickym nazvom headcheese (syr z hlavy 😀 )
mm len rukami zalamuje ked sa tym krmim 😅

grekyna23
5. mar 2010

ano pepita, dik
ja sa musim spytat v utorok na poradni, ako sa moja dr. rozhodne

juliap
5. mar 2010

ahojte, fleury, tak nam to vychadza nejak rovnako, dnes nam tiez priviezli krstny komplet postielku, dokonca aj s baldachynom, hniezdom, tak normalne som z toho vyhuk, zajtra ju utriem a ked tak mm posklada, potom dame aj fotecky 😀

jankako
5. mar 2010

no baby ja som ako vygrcany slíž asi niečo zjem,umyť a spať...fuj som KO. ☹ pá zajtra

juliap
5. mar 2010

greky ja beriem magnezko este tiez, pri emke som ho brala do konca tehu a nic mi nehovoril dr, len som mala najprv 3x denne, potom 2x denne a posledny mesiac uz len 1 tabletu vecer

dejna3
5. mar 2010

no, už som doležala 😠 piliňačik mi vreští za ušami 😝

dejna3
5. mar 2010

moni, no furt sa točím okolo toho istého... priedušky, kašeľ, nádcha 😒 už ma to začína deprimovať... nejak sa nemôžem z toho dostať ☹

fleury
5. mar 2010

julia zeby sme spolocne aj odrodili? 😀 Mm mi prave priniesol vysledky z hematologie, ale nerozumiem ani slovu, v pondelok ho chudaka vyslem ku gynekologicke, nech to prelozi do slovenciny 😀 Zajtra aj my skladame postielku 🙂

moni
5. mar 2010

dejni, clovek zasne kde sa v tych detickach berie tolko energie, pravda?

kiwinka
5. mar 2010

ja som bola v USA jeden raz, s rodicmi na dovolenke, na 2tt...bolo to uzasne. a pacilo sa mi v pizza HUT all you can eat, u nas to nefiči, nechapem preco nie,, aj na číne sme tak boli,, u nas su čínske reštiky predrazene a all you can eat nehrozi uz vobec 🙂
alebo mi celkom chutilo take mexicke Tacos, Buritos...to bolo fajn tiez.

veve23
5. mar 2010

no, spravila som si krupicovu kasu so skoricou, nech mam cukor vyrovnany 😀 , masko ostane na zajtra, no a to co sa nema spominat /Moni/ mi doniesol dnes tatino priamo z vyroby, tak ak sa mi zadari vyslem mm do obchodu pre rozky, ak sa nezadari tak bude az zajtra ☹ lebo chudatko uz lezi lebo je unaveny 😎

kiwinka
5. mar 2010

veve,, hlavne, ze je doma, moj MM je tento tyzden do 19tej v robote a kym dojde domov uff,, aj o osmej dakedy,, ale mam tu segru, casto mi robi spolocnost 🙂

aktakk
5. mar 2010

Ja sa tiez pridavam k PALACINKOVYM. Robila som aj sladke aj slane...Slane plnene nivovou pomazankou. Juuj, keby mozem, zozeriem vsetky...Ale neodala som a kusok som si dala aj z takejto...
Cez vikend robim karfiolik, zemiacky a uhorkovy salatik.

A tlacenku mame zajtra na veceru asi..som kupila 🙂 . To milujem aj ja..

Gratulujem k dobrym vysledkom. Ja idem az vo stvrtok na prietoky a to uz budem 38tt. Mohli by sa tam uz aj konktrakcie ukazat 😝 .
Take sme nedockave vsetky, nakoniec si budeme nadavat, ze sme mohli este odpocivat...

veve23
5. mar 2010

Kiwi, tak on nebyva takto skoro doma, len mal v robote namahavy tyzden, tak je vypluty.....tak som mu dala papat a teraz zarezava jedna radost 😀 , ja by som mu tak rada robila zle, ale necham ho buvat, vsak ja som schrupla cez den hodinku 😉 tak som hyperaktivna

kiwinka
5. mar 2010

jaaaj, veve, tak sa teš, ze zarezava a mozes si z neho srandu robit hihi ako si pochrapkáva haha 😀 😀 😀

au,,tak sa malá mrvi v brusku, ze ma to boli,,niekedy je tak hyperaktivna auauau 🙂
baby , ja uz by som isla rodit keby sa dalo uff... vsade a tlaci vsetko a hlavne v noci ked vstavam na wecko a rano ked vstavam uz ako definitivne z postele,, akoby kamene som mala v brusku auau..uz je to take narocne, vsak?

fleury
5. mar 2010

tak ja som uz natlacila palacinky do hlavy, tvarohove s jahodami, ked sa teraz nepovraciam, tak uz nikdy 😀
a furt ziadne spravy o zuzke..tststs..

fleury
5. mar 2010

kiwi sak jej dohovaraj, nech uz sa chysta vonku 😀

kiwinka
5. mar 2010

fleu, sak ja jej hovorim, ze pod uz za nami, uz ta tu chceme mat 🙂 .. v pondelok mam ultrazvuk, tak uvidime aka je velka.. 😀

mozem napisat zuzke, len neviem ci odpise,, skusim to, momentík :P

fleury
5. mar 2010

jj, napiiiis 😅

cheerlady
5. mar 2010

ja tlacenku nelubim a zrovna dnes mm doniesol taky kusisko velky aj s jaternicami,tak som dala polovicu ocinovi 😅 u nas to robieva kamarat,co byva rovno oproti,tak si viete predstavit tie zasoby.len skoda,ze to nejak nelubim 😖

kiwi no mna posledny tyzden dost boli brusko,ked sa rano zobudim a chcem vstat-to je uz fakt boj 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre