Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

vejula
6. mar 2010

no dejni však ten môj je tiež skôr z toho taký že pred tehu som toho moc nezhedla a čo si odložil do chladničky to tam vždy aj našiel... A teraz nikdy nevie čo ho čaká ked si niečo odkladá, či to ešte niekedy uvidí 😅

moni
6. mar 2010

tak mm vo stvrtok po obede zahlasil ze sa ma boji kolko toho viem zozrat 😅 ale to ze uz som mala len lahku veceru, to uz preslo bez komentara! jasne ze viac jem lebo mam roztiahnuty zaludok, no ale zabijem sa? okrem toho, ja som velmi mrchava ked som hladna, takze v zaujme kazdeho je zabezpecovat prisun jedla 😀

veve, sme na tom podobne, moja mama je taka stastna ze priberam...len ja zacinam zo seba nedobry pocit. ani nie z toho ze by som sa bala ze neschudnem naspat, to mi je smrtelne jedno, a dokonca by som prijala keby par kil ostalo na mne. ale ked zacnu tlacit hodinky na ruke, ale si neviem cupnut a vsade citim ze mam vodu, to je hnus 😝
ale uz len par tyzdnov 😵
moja kamoska to krasne nazvala, ze sa clovek citi ako parena buchta 😀

dejni, tipujem 27 minut 😀

veve23
6. mar 2010

Veji, presne tak, ked mas taku precitlivenu naladu, to beries ako utok a oni to tak nemyslia,treba to brat z nadhladom a otocit na srandu ked ti tak chuti 😉, ja by som sa tesila na 50 -tku, vies aky tam bude vyber jedla 😀 , hned by som sa pozvala 😉 fajnove rezniky , salat, zakusky, mnam, mnam, zas jedlo 😠 😠 😠

alicc
6. mar 2010

ten môj zas hovorí, že asi jem menej ako by som mala a stále ma pokúša a pri mojom priberaní priberá aj on, ale jemu to pristane, lebo on je chudý ako lúčny koník, tak sa z toho vytešujem, z toho mojho priberania menej(+9 kg)

moni
6. mar 2010

veji, presne tak tie hormony niekedy otocia aj uplne nevinnu poznamku na nevhodny komentar. vcera som sa chvalila s vahou malickej, a kamarat mi pozrel na brucho a hovori, ze by cakal viac ked mam taky velky pupok 🙄

dejna3
6. mar 2010

veji, koľkokrát som ho nahrešila, že mi nič na raňajky nenechal 😠 on si nevedel zvyknúť, lebo, keď som chodila do práce, neraňajkovla som a že neskôr v robote som nejakú desiatku schrupla... a teraz si stále nevie zvyknúť, že napr, rožkov musí nechať viacej - nielen pre mňa, ale už aj pre sofinku.. takže tak... chúďatko, mi to niekedy príde, že som jak harpia a zakazujem mu jesť, ale raňajky a desiatu musíme mať nachystané, lebo ráno do obchodu nechodím 😅
teraz sa už aspoň zopár krát prišiel spýtať, napr. že ktorý jogurt a koľko ich môže zjesť 😀

vejula
6. mar 2010

😀 😀 😀 no veve, ved toho sa bojím, žwe tam toho bude tolko a ja budem mať stále čo si v papulke 😝 A to mám potom pocit že si každý všíma len ako žerem a v duchu sa rehocu 😅

moni tak tak jak parená buchta... Joj a ja sa trochu aj bojím že ako scudnem po tehu, lebo čo ked ostanem taká žravá jak teraz 😅 To by fak nebolo dobréééé....

veve23
6. mar 2010

Moni,presne, ja som tiez v pohode, nic mi nevadi, len ze funim jak tur, skorej sa spotim, ledva videm po schodoch, a stehienka mam teda riadne, mne sa najviac ulozilo tam, tak si idem kupit fit lopticku na okrasu 🙂 inak si tiez myslim ze zhodim po porode a niake jedno dve kila si necham......aj do mna mama tlaci, ze musim pekne papat aj po porode, nech zas neschudnem 😉

dejna3
6. mar 2010

ja práveže ani nejem nejak viacej... akurát, že fakt nevydržím bez raňajok... hneď keď vstanem, musím ísť jesť... inak som jedávala až tak neskôr 😉

dejna3
6. mar 2010

baby, ja už zasa začínam slintaľ na všelijaké veľkonočné dobroty, hlavne smotanovo - majonézový šalát, šunku s chrenom a vajíčkom 😵 mňam! len ktovie, ako mi to všetko vyjde a či vôbec budem môcť niečo z toho ochutnať 😅

veve23
6. mar 2010

Veji, tak to nech ta vobec netrapi, nikto ta sledovat nebude a ty musis papat za dvoch, aj ja ked som bola polovickinej mame na oslave tak kazdy kukal kolko spapam lebo neboli zvyknuty ze ja tolko zjem, ale uplne v pohode. Dokonca som si polozila misu z kolacmi pred seba 😀

vejula
6. mar 2010

moni no, tak to teda zadrel 😒 Ale ten môj tiež vie tak "potešiť"

dejni presne, že mm bol zvyknutý že ja jem len také "ženské" jedlá ako musli a jogurty... No ale teraz si dám aj aj klobásku alebo čokoládku bonbonierku no proste všetky tie tučné jedlá, ktoré som pred tým nejako nemusela 😅

moni
6. mar 2010

veji, no lenze pri kojeni budes musiet stale papat viac. ved budes vyrabat mliecko 🙂
no ved uvidime ako nam to pojde.

alicc
6. mar 2010

aj u mna je to jediné čo sa na stravovaní spred tehu zmenilo, že sa musím naranajkovať,

dejna3
6. mar 2010

ale o 2tt mám ešte narodky, tak v najhoršom prípade sa urobí špeciálne predveľkonočné narodeninové menu 😀 😀

alicc
6. mar 2010

a ešte že niekedy zjem celu čokoládu na posedenie 😀 😀 😀

dejna3
6. mar 2010

ale zasa to čo spapáš, pri kojení aj spáliš, resp. pôjde do mliečka, takže by sa nemalo priberať 😉

alicc
6. mar 2010

ten zemiakový šalát má rada aj alicka, takže jej ho robím na požiadanie hocikedy cez rok,tkže dejna neáhaj a uži si to 😉 😉 😉

dejna3
6. mar 2010

alicc, tak čokoláda na posedenie je u mňa na dennom poriadku v stave netehu 😀 ja som si po obede kúpila do práce toffife a do konca "šichty! tam nebol ani jeden bonbón 😝
kolegyne by vedeli rozprávať 😀

dejna3
6. mar 2010

no babule, 30 minút už prešlo 😕

dejna3
6. mar 2010

alicc, k narodkám bude určo 😵

vejula
6. mar 2010

😀 😀 😀 veve 😀

moni, no asi áno, ved uvidíme ako bude 😒 A nejdem stresovať, hlavne nech je zo mna dobrá mamina, ostatné sa časom spraví 😉

alicc
6. mar 2010

ja som si takéto čokoládové orgie pre tehu nedopriala, lebo som nikdy nebola ultra štíhla a dávala som pozor na každé sústo, tak preto si to teraz tak užívam, 😅 😵 😵

michalag
6. mar 2010

dejni a este spinka? tak to snad potiahne dnes dlhsie 🙂

michalag
6. mar 2010

baby a beriete si do nemocky aj caj na podporu mlieka?

moni
6. mar 2010

tak na salat sa tesim aj ja 😵

dejna3
6. mar 2010

mňa tak mam naučial... ona mala furt problém, že som chudá (pritom nejak zabúdala že som do otcovej rodiny), tak vždy keď som bola cez skúškové doma, každý deň nosila domov pre mňa čokoládu 😀 po skončení VŠ som mala 43 kg... potom rokmi a sedavým zamestnaním som postupne pribrala asi na 50 a jej to furt nestačilo 😝

dejna3
6. mar 2010

no miška, veru spinká ešte ... už ťahá nadčas 😀

dejna3
6. mar 2010

miška v nemocke budem fičať určite len na vinei, čajíky až doma 😉

vejula
6. mar 2010

no ja dufam že šalatik bude aj zajtra 😎 by som si dala 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre