Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kiwinka
7. mar 2010

ahojte babule, uz ste po obede? my sme spapali zeleninkovu polievocku a cakame s MM kym sa dopece mesko, kpusticka hotova s knedlickou 🙂 dnes sme varili spolu, este mam aj segru na obede... tak je nam fajn..
ja sa dnes citim dobre,,ale vcera mi bolo blbo, bolesti, vytoky silne, malinka v brusku silno blbla,,ale dnes je dobre,,, nato, ze stojim pri sporku dlho, este saa chystam zehlit 😒

ja mam zajtra UTZ , tak som moc zvedava co nove...
a Vejulka,,, aano, kleslo mi brusko,,, vsetko sa to mení nejak zrazu,,, asi sa to uz blizi .. 😀

aktakk
7. mar 2010

Kiwi- hod foto bruska do albumiku, nech viem porovnat, ci aj mne kleslo alebo nie 😉 .

Inak, porod vie urychlit udajne aj umyvanie okien a ja sa chystam asi zajtra alebo pozajtra. Ale nie umyselne , idu nam robit zaluzie 🙂 .

fleury
7. mar 2010

kiwi ja uz po obede som a teraz idem kukat Psycho, snad sa mala kusok zlakne a ukludni 😀
A ty oddychuj, cez vikend si predsa varit nemala!! 😉

kiwinka
7. mar 2010

ja som pocula, ze treba sex, vdaka spermiam zmäkkne krčok a buuum ide tooo hihi 😀 😀 😀
takze 19teho ideme na to a 20teho zas hahaah 😉
fleury veru, nemala,, vcera sme boli u nasich.. dnes sme mali ist k svokre, ale mm rozhodol, ze si uvrime sami, tak nech je po jeho teda.. 🙂
Psycho fuuha 😀 aj ja by som si kukla

no idem kuk to masko do rury, aby sme mali co spapat a nie , ze sa nam pripáli haaaa, ked uz tak dlho stojim v kuchyni, dojdem neskor.

denisa1111
7. mar 2010

Lezim v Handlovskej porodnici.Inac je to tu fakt dobre vybavene a strasne zlaty personal,akurat jedna babenka rodi,a vedla mojej izby je vzdycharen,tak sa na to uz veeelmi tesim☹

kiwinka
7. mar 2010

boooze deniska, to takto v reáli tam vsetko vidis,? to je supeeeer, asppon sleduj ako to vsetko prebieha 😀 😀 priamy prenos! no jake uzasneee! 😀 😀

tak masko je slane viac ako ma byt, stavicku nepustilo, lebo mm odmietol podliat vodou a takto to dopadlo haha, dame si suchu knedlu k tomu abude,, a este ze mame kapustu,,no, to je tak ked mesko vari muž 🙂 hahaaa

aktakk
7. mar 2010

Kiwi- to som aj ja pocula, ale to mam asi smolu, lebo moj drahy sa "boji"...som mu navrhla, nech hodi volaco do kelimku, ze ja uz ostatne vybavim 😀 .
ALe asi to budu musiet vyriesit tie okna, haha...A v konecnom dosledku si myslim, ze to vyriesi ten nas drobcek.

stanusa
7. mar 2010

ahojte, aj my sme uz po obediku, teraz mam chut na nieco sladke a nic doma 😒

michalag
7. mar 2010

janka, zeby sa uz Vaneska pripravovala medzi vas 🙂 😵

kiwi, nie kazdej pomaha sex, niektore su odolne voci vsetkemu co je dobre na rozbehnutie 😅 😀

dejni, skore uzdravenie!!!! a nerobil ti dr. vyter? viem o com hovoris, presne toto som mala ja ale od takmer zaciatku tehu do polovice a nevedela som sa z toho dostat a ked som sa uz dostala do 1-2tt som bola opat chora, tolko liekov som pojedla ze dufam ze malicka bude hlavne zdravucka a nic jej nebude

mne sa paci datum 31.3. (kedze vtedy ma Sami narodky 🙂 ) a keby sa nam podarila malicka o mesiac skor tak by sme mali TP 31.3.

michalag
7. mar 2010

stanus ja akurat papam zmrzlinu, trosku provokacie 😝 😀

neviem ci je dnes nieco vo vzduchu ale ked som sedela v buse som mala opat bolesti v krizoch 😒 , brusko ani necitim (aspon o tom neviem zeby tvrdlo)

denisa1111
7. mar 2010

Tak sa uz tej babulke podarilo porodit,celkom rychlo,asi za hodku od tych silnejsich kontrakcii,uz pocut len mimi...celkom ma uz opada strach z porodu...este mi ma mohli pustit dom,bo je tu strasnaaa nuda

stanusa
7. mar 2010

ked sa mm trosku prespi tak sa pojdeme prejst na nieco fajne sladke 😝
datum porodu? hm...dobry je aj s 3 - lahsie sa zapamata

lucinka1104
7. mar 2010

ahojte tak ja som pred 3 dnami zariskovala a spala s mužom nasledne som amla 7 hodín neskutočne silné kontrakcie neprešli ani po 4 dávkach magnezka len potom zničoho nič, včera mi odtieklo kusok zatky a dnes mi občasne tvrdne bruško no snad sa stihnem ešťe presťahovať vo vydaní 2 v 1 😝

aktakk
7. mar 2010

Tak ja hlasim prve 3 strie na brusku....pomooooooc.

jankako
7. mar 2010

baby takže konštatujem že ja rodiť asi nebudem,myslim že toto ako mi je,je choroba.. 😢
dala som si nurofenovy čípok a potim sa ako somárik v kufre som mokra ako myš...kríže polavili po čipku..je mi zle,teploty nemam...existuje aj nejaka vnutorna teplota??či sa dá mať taketo stavy aj bez teploty?
ja mám taky strašny strach o malu... 😢 😢 😢 pomooooc fňuk...
deniska tak ty si v handlovej?
lucka riskla keksik...ja som zrušila tieto aktivity v 8tt tehotenstva..

michalag
7. mar 2010

janka, tak snad to nebude nic vazne a rychlo to prejde, kludne mozes mat aj vnutornu teplotu

pridala som foto bruska do albumu, tak ak chcete tak kuknite https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... .... kazdy mi vravi ze ho mam dost nizko

moni
7. mar 2010

ahojte, tak vy po obede, aj po ranajkach 🙂
mam za sebou hroznu noc, panva, bedra, kolena...vsetko ma boli 😔 ideme s mm vyrazit na nakupy, musi natriet prebalovak tak si ideme vybrat farbu 🙂

rodiace-nerodiace, drzte sa!

jankako
7. mar 2010

no a ja som sa vždy potešila ked mi bolo chorobne že ako dobre že aspoň teplotu nemam..mne ked je nafigu tak sa spotim úplne domokra...cele telo mokre...a potom tie hnusne stavy pomaly ustupuju...ked to vypotim..
muž mi ukazuje ako sa robi šporťák z hlbokeho kočiara...a ja si hoviem v duchnách...
ahoj moni..

kika29
7. mar 2010

ahojte.
janka ked ti je tak zle nebolo by lepšie skoiť na pohotovosť pre istotu? 😕 len sa drž a choroba nech zmizne

fleury sestru už zajtra alebo v utorok pustia domov všetko je v poriadku 😀 😀

no my sme mali dnes rybie file na obed moji drahý obaja spinkajú ja tu vylihujem tiež. malá v brušku tancuje. dnes ráno ked som vstala tak som mala väčšie množstvo bielkastého výtoku na nohavičkách až ma zarazilo 😕 hned som sa išla osprchovať a okrem také ho pichania zo spodu mi nič nieje. no ešte to tvrdnutie bruška. 😝

malalady
7. mar 2010

ahojte babuleeeeee.. 😀 eh nejak sa nám to len skracuje a skracuje 😠 už nás to nejak neminie.. 😝 😝 😀

aktakk
7. mar 2010

Kika- ja mam tiez silnejsi vytok, ale nic ma nesvrbi ani nic...

michalag
7. mar 2010

Zuzi ahoooj, ako sa mate? uz davno si sa neukazala ani na skype 😕

kika, ja mam v poslednych dnoch tiez nejako viac bielkasteho vytoku ale ani mna nic nesvrbi tak to neriesim, aj ked je to dost neprijemne 😠 ☹

aktakk
7. mar 2010

Neviem ,ci tu niekto daval link alebo niekde inde ohladne vytoku ale udajne aj pred porodom vznika silnejsi vytok... Takze ja si tiez z toho hlavu nerobim, ale ako pises Miska, tiez mi to lezie na nervy.

kika29
7. mar 2010

ani mňa nič nesvrbí. len sem tam ma pichne zo spodu no bruško tvrdne.
my tu už začíname stresovať 😀 v čera ked som bola u zubára tak sa mi mm smial že nieže s tade budeme utekať rovno do pôrodnice 😀

malalady
7. mar 2010

Miška ahojik 🙂 nwooooooooooooo máme sa superer 😉 no skype som nemala dávno zapnuté pravdu máš.. no,ale na pc už moc ani nebývavam bo malý Tobko dá dost v poslednom čase zabrat :-P ale aspon sa nenudím xixi 😀 😉 no čo už máš všetko nakúpene?? 😀 ja do nemocky áno,len ešte to nejak dat do cestovnej tašky.. ale sa mi nejak neste do toho ach 😠 sa mi ani nechce verit,že už je to zachvíla tu .. joj 😕 🤐 😵

malalady
7. mar 2010

nwooooo aj ja mám taký silnejší výtok už.. aj aj tých poslíčkof krásnych.. 😠 nič príjemne 😀 ale inak oki.. 😉 😀

dejna3
7. mar 2010

fleu, ja teplotu nemávam nikdy, ani teraz nie... výnimku tvoria chrípky, kedy ma to drapne a pod 39C nepustí 😝

jankako, ja sa tiež - teraz už 3 noc spotím, i keď bez teploty, ale zatiaľ to vôbec neprechádza ☹

výtok mám aj ja asi 2tt, paradoxne, teraz keď som chorá akosi zoslabol...

kika29
7. mar 2010

keby som už mala 37tt tak by bolo dobre aspoň môj doky tak povedal že by sme vydržali do vtedy. zajtra mám poradňu a chcem sa spýtať kolko váži a či sa dá urobiť ešte fotka 😀 bude mi robiť výter na streptokoka či čo. čo to je vlastne a z čoho to vzniká ako to môžem chytiť? dúfam že to nebudem mať. 😝 ked ten výtok mám snad to nieje to.

malalady
7. mar 2010

kika jj aj mne to ide robit v stredu ked pojdem do poradne.. a aj krv mi ide brat takže musim ist na lačno ach.. ☹ 😅

dejna3
7. mar 2010

aj mne budú brať zajtra v poradni výter na streptokoka a krv, ale sestrička mi ešte prízvukovala, že nemusím byť na lačno 😉 aspoňže 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre