• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
Dobre ranko no ja moc dobre nespavam nakolko ma pali zaha a opuchaju mi nohy aj ruky.. este k tomu mm je od vcera chory, a celu noc behal hore dole a ak nebehal tak si chrapkal :sweat_smile:, takze super noc.. idem do roboty tam si vas potom precitam ak budem mat cas
9. mar 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fruchtbar- ty vies vsetko tak "krasne opisat" :grinning: . Ten gelovity sliz mohla byt teoreticky ta zatka...Mozno sa to blizi :wink: .
"Hlienová zátka odchádza jednorazovo, je redšia alebo tuhšia, môže byť belavá alebo naružovelá, po jej odchode už nič neodchádza ani nedoteká."
9. mar 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak vidim, ze sme viacere nespiace...Hlavne ze kazdy vravi aby sme spali a odpocivali co najviac. No da sa to?
9. mar 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Breeee ranko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,

dnes je krasne slnieckovo :slight_smile: aj ked dost chladno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. mar 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko tehule :dizzy_face:

tak ani ja nespim, ale to uz od zaciatku tehu :slight_smile:, asponze som na PN, spim cez den aspon :slight_smile:

frucht tak take spanie aj s chrapanim ti zavidim :wink:, na drhej starne, kja som uz vycvicena na naoce vstavanie k mimi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:, vsetko zle je na nieco dobre :wink:

jeeej , zeby ti uz odisla zatka??? mozno sa ti aj splni TP 13.3.!!!!!

tantami, drzim palce!!!!!

idem za chvilu k dokimu na CTG a poobede budem musiet zajst so psikom k veterinarovi, nejaky je chorucky, dufam, ze to nebude nic vazne, bo ma drbne..... :rolling_eyes: :pensive:

no dokelu, prave hovoria v spravach, ze dnes je v Luxe na navsteve Angela Merkel, ja mam dokiho v centre mesta tak dufam, ze tam nebudu nejake obmedzenia :angry: :angry: :angry: sa mi nexce kruzit hodinu autom.....
9. mar 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha,Aktak,ved 13.-teho sa blizi,tak uz by bolo aj na case :slight_smile:) to ja som si tak naplanovala :wink:

Idem trosku na nakupy,posledne peniazky utratit,materska mi este nedosla,tak uvidim co s mojimi poslednymi 60 € zmozem....vyhodim si dnes z kopytka !!! :sunglasses:

prajem pekne rano....
9. mar 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko ja len na skok

TAMTAMKE drzim palceky nech to dobre dopadne uz ju asi aj pripravuju...tak silno na nu myslime :dizzy_face:
9. mar 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko,
tak ja som sa logla, aby som napisala, ze tamtamke drzim palceky, o chvilkku bude mat gretku pri sebe uz :dizzy_face: :dizzy_face: Juj, aj ja by som uz chcela :slight_smile:

stanus tebe ten cs furt nepotvrdil?

kika, fajn, ze poradna dopadla ok, ten skorsi porod uz trapi viacere :slight_smile:

frucht ako vidim, tebe ten datum 13.3 aj vyjde :sweat_smile:

civi nech je havko v poriadku!!
9. mar 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte som sa vrátila do postielky, ale nezaspala som už. to bude dnes deň :rolling_eyes:

fruchtbar ti asi odišla zátka, pokiaľ to nie je krv a plodovka tak v pohode. do 13.eho máš ešte pár dní :sunglasses:

aktakk spanie je u mňa priebežne počas dňa, lebo ešte poobede si zvyknem zdriemnuť.
aj u nás slniečko, ale kosa...našťastie už ani nesneží
9. mar 2010 o 08:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem o chvílku na to CTG.

fruchtbar toto mám aj ja a tiež nad tým rozmýšľam že čo to je? či len výtok alebo už tá zátka pomalí odchádza :confused:

moni tie pásy mi robili pri malej iba v deň pôrodu to si pamätám velmi dobre ako nahlas pustila sestrička reprák :grinning: srdiečko jej bilo akoby behala maraton :grinning:
9. mar 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tantamka, myslime na vas :slight_smile: :wink:

kika, CTG je monitor bruska (pasy) zaznamenava sa tam kolko pohybov mas a ci nemas kontrakcie ... ale snad bude vsetko v poriadku :slight_smile: ... potom daj vedieet ako ste dopadli

frucht, kludne to moze byt zatka aj nemusi ... neviem to uplne posudit lebo mne zatka odisla par minut pred plodovou vodou :sweat_smile:

Ja tiez zatial spim ako zabita, aj ked obcas mam v noci slabsi spanok a pocujem ako sa Sami prehadzuje, ale wc-ko chodim tak maximlene 1x tak si to uzivam pokial mozem
9. mar 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas tiez krasne slnecno, ale vetrisko jak hrom :angry:

kika mne pasy uz robolo viackrat a veru mala na ne reaguje hrozne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. mar 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dúfam že ked prídem domov s nemocnice tak tu už budem čítať dobré správy o tamtamke a aj o zuzke. neviem síce ako zuzka je na tom ale obom držím palčeky :wink:
9. mar 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pripájam sa k držaniu palcov pre tantamu, len nech su v poriadku obe...tfuj tfuj :dizzy_face:

fleury ešte nepotvrdil, on totiž vidí riziko aj v sekcii...pochopila som to tak, že počkáme pekne na termín, nech je bábätko vyvinuté a keby to vyzeralo, že budem prenášať tak potom zváži aj sekciu...teda tak nejako to asi myslel
9. mar 2010 o 08:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaj Frucht- dobre to mas vymyslene...tak mozno ten sexik predsa len zabera...

Inak, citala som jeden clanok "ako vyvolat porod" a jeden z potvrdenych rad bol zrovna ten sexik. Ostatne ako "umyvanie okien, fyzicka namaha, stimulacia bradaviek, horuca sprcha atd" boli skor zavrhnute.

Tamtamke a Gretke len vela zdravicka prajeme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9. mar 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. mar 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanus ved hej, podstatne je, aby ten porod bol co najmenej komplikovany ak sa da a deticky sa narodili zdrave :slight_smile:

aktakk uz skusas vyvolavat??
9. mar 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne robi doki od minuleho tyzdna CTG 2x tyzdenne... :wink: je to krasne, pocut to srdenko tak silno bit :dizzy_face: :dizzy_face:
9. mar 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko....

Frucht ze by fakt zatka? Clovece sa predbiehas...

My sme mali vcera tu vec... nooo... hmmm... ehmmm... jak sa to vola? No sexiiiiiiiiik :grinning: tak zatial nic ani spinenie ani hlien ani nic, len bezny vytok...

Tamtamke idem napisat sms akurat ze na nu moc myslime....

A este som sa Vas chcela opytat na nazor, ze nakolko mam porodnicu 100km tak stale meditujem ako malu prenesieme domov? Mne sa zda to vajicko take ze v nom bude mala taka pohuzvana a je to predsa len hodina cesty a zas kvoli bezpecnosti je to asi lepsie.... Vo vanicke by jej bolo fajn, len ju nemam ako priputat.... Furt nad tym dumam.... co vy na to?

A zajtra mam volno a zacinam prat :grinning: :grinning:
9. mar 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fleury- no ak sa rata prechadzka do obchodu v takej zime ako je teraz a dobre prefukana hlava studenym vetrom tak ano :grinning: .
Nie nie, nic neskusam. Okna som sa chystala umyt, ale len cisto z estetickych dovodov ale kedze je zima, tak nehrozi. A sexik uz vobec nie. Ten by som ale brala zas skor cisto z "pozitku" nie na vyvolanie, ale moj drahy nie a nie dat. :slight_smile:
Nechavam to vsetko radsej na prirodu a verim, ze nesklame.
9. mar 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
seus, neboj sa dat malu do vajicka, je to uplne OK, ved na to je to robene....
a hodinka urcite neuskodi, ba ani viac... :wink:
9. mar 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ok, idem ja k dokimu, drzte palceky :slight_smile:
9. mar 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko...tak dnes sa ide žehliť poprata kopa vecičiek..a ešte aj variť.o 14.00.kaderko..ufff.včera som bola KO po tom prani,motani sa cely deň..
večer sa správa mala strašne špatne ku mne,bolestivo..fňuk...
a v noci som dostala taku kontrakciu či čo to bolo,normálne krče až do stehien..fúúúú.ale našťastie to trvalo len chvilu...ako budem žehliť ked mi tvrdne brucho pri sedeni,tlači ma bok a čo ja viem čo ešte...strašnéééé..
9. mar 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Seuska- ja by som asi aj tak volila to vajicko, je to predsa vyrobene na to. V brusku je babatko tak isto poskladane, takze si myslim, ze niet sa coho bat. Ked tak si radsej spravte prestavku ako vystavit babatko riziku byt v nepriputanej vanicke. Nikdy nevies, aky blbec ide na aute oproti ci za tebou... Nie, ze by som chcela strasit samozrejme. My mame porodnicu 40km, nie je to tiez najblizsie ale neriskovala by som cestu asi ani 5km. Fakt nevies, co sa moze stat.
9. mar 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seuska my budeme niesť vo vajíčku, ale mm berie aj vaničku a zavinovačku, aby sme malého preložili keby sa mu nepáčilo...ale baby písali, že vajíčko je v pohode. tak dúfam, že tú hodinku vydrží.

idem trošku domáce práce porobiť.
držte sa na poradniach a civava pri veterinárovi :slight_smile:
9. mar 2010 o 09:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani naša vanička sa nedá pripútať, takže si budeme musieť urobiť cestou prestávku...ani ja nechcem riskovať :rolling_eyes:
9. mar 2010 o 09:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja idem pre zmenu troska zdriemnut....
9. mar 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktakk tak pre mna by sex teraz znamenal isty porod doma :grinning:
9. mar 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fleury- u mna asi zazrak :wink: , ale v podstate aj u teba.
9. mar 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :sunglasses:
tak ja sa tiez hlasim k tym ktore nemozu spat od pol druhej som hore :angry: ale mozno si po obede zdriemnem ,kedze nejako sa mi teraz nechce
aktakk super clanok taketo rady sa urcite zidu
seus ja maleho dam tiez do vajicka a tiez budeme cestovat taku hodku :wink:
9. mar 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok