Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fleury
9. mar 2010

boze pisem jak magor 😠 mYYYY a to 2x mohla..ide mi 😀

seuska
9. mar 2010

Mame druhe aprilovciatkooooooooooooooooooo Sprava od Tamtamky:

MAM TO ZA SEBOU. BOLI TO STRASNE. CISARSKY BY SOM UZ NECHCELA NIKDY. MALU SOM VIDELA LEN NA CHVILKU. KED BUDEM VEDIET VIAC OZVEM SA.

Gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!

fruchtbar
9. mar 2010

tesi ma fleu,ze ti zalezi na pravopise 🙂
hned to krajsie vyzera!

fruchtbar
9. mar 2010

jeeeeeeeeeeeee.....to je krasne...GRAtULUJEME !!

dufam,ze coskoro aj uvidime!

vejula
9. mar 2010

jeej tantamka gratulujemku gretke, vela zdravíčka prajem nech ste čoskoro domka

fleu ja mám takéto sny od malička, či som tehu či nie každu noc niekolko snov, ale občas total premakaných, že keby som ich sfilmovala tak si aj zarobím

fleury
9. mar 2010

jeeeej, gratulujeme tamtamke a gretke!!!! 😵 😵

seus rodila spinalom alebo v celkovej?

fleury
9. mar 2010

frucht no zalezi mi, som si podla pravopisu aj mm vyberala 😀 😀

susanita555
9. mar 2010

jeeeeeeeej dalsie babatko no super tesime sa 😀

civavava
autor
9. mar 2010

TANTAMKA, GREEETKA, gratulujeeeem a prajem vela zdravicka!!!! 😵 😵 😵

som nazad od dokiho, CTG OK. CS planovany na 30.3., uz len aby nemocka s tym suhlasila.

sprava od zuzanky1971 - ostava zatial v nemocnici do konca tohto tyzdna. Jej lekarka odchadza zajtra na dovolenku, takze aspon usetrila 7000 SK.... 🙂

maly Maxik ma krasnych 3400g 😵 😵

idem si spravit obedik, kuraci perkelt, pa zatial 🙂

tarinka333
9. mar 2010

Tantamka, gratulujeme zo srdca 🙂 Verim, ze vsetko bude OK a ze sa coskoro dozvieme viac 🙂

fleury
9. mar 2010

civi takze predsa len menis termin? 🙂

seuska
9. mar 2010

Fleu neviem ci v spinale ci v celkovej... Skor si myslim ze v spinale, ze v celkovej sa uz moc cisarsky nerobi... uvidime ked sa ozve, hned Vam budem vsetko tlmocit....

Civavka mam rada takyto nalinajkovany zivot ako ty, ze ti vysiel aj ten termin.... 🙂 aj ja chceeeeeeeeeeeeeem....

Kokso Maxik je uz riadne babatko, krasna vaha....

civavava
autor
9. mar 2010

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

seus, ked je CS planovany, da sa s datumami pohrat 🙂 ale aj tak zavisi od prirody co bude, mozno ze to bude aj skorej 😲 😝

fleu, hej, lebo my s mm verime na numerologiu a 30.3.2010 sa nam pozdava viac 🙂))), snad to akceptnu aj v nemocke...zalezi co uz maju naplanovane na vtedy.... 😲

fleury
9. mar 2010

seus no ja len, ze ked pisala, ze to bolo strasne, ze v celkovej by nemala sajnu co tam s nou robia, az po porode tie bolesti mozu byt celkom sila, ved je to operacia..znama rodila v spinali, a nakoniec ju dali do celkovej, lebo jej spinal neucinkoval ako mal. 😝 Zavisi aky sikovny je anesteziolog, ktory to picha

civi aj mne sa ten datum strasne paci 😅

fleury
9. mar 2010

tak uz mame dve dievcatka, teraz by mohol prist na svet chlapcek 🙂))

veve23
9. mar 2010

.....a ja sa pripajam ku gratulacii, tak mame dalsiu babu na svete, tie baby sa niak ponahlaju a chlapci lenivci este spinkaju v domcekoch. Tantami prajem hlavne vela vela zdravicka tebe aj Gretulke.

grekyna23
9. mar 2010

Tantamka, Gretka gratulujem, vela zdravia a vela krasne stravenych spolocnych chvil 🙂
Minka, tak mala isto rastie ako z vody, tesim sa s vami 😉
aj Maxik je uz riadna chlapina...
my dnes na poradni vsetko v poriadku, pomaly mame znizovat davky magnezia, zelezo tiez uz iba 1x denne, dalsia poradna 22.3.
civi, tak si ten termin pomaly presadzujes, hadam s tym nebude v nemocnoci problem
cestou od doktorky som si kupila narcisy v kvetinaci, sa vytesujem, robim si taku predvelkonocnu naladu, hoci tych -13 rano tomu moc nenasvadcovalo
ja sa tiez v noci budim a prevalujem sa zo strany na stranu 😒 a cez den sa mi spat neda, dufam, ze sa to este nejak napravi

jankako
9. mar 2010

Jéjo gratulujem tamtamke a Grétke...Maxik má tolko kg???Tak neviem načo čakaju či nechať alebo von...Ale doktori musia vedieť..
Mám požehlene,navarene,najedena som,tak oddychujem..Fleury,teba čaka zajtra žehlenie,Ti poviem,úprimnu sústrasť..Tristokrat som sa postavila pri to a sadla..hrozne!!!!už mi nie je žiadna poloha dobra..
ešte mám naše veci nažehlenie..ale to až zajtra.
o 14.00.kadernička.nechce sa mi nejako.Muž chcel pripravovať izbu,upratovať,ale mne sa mu nechce ani rozkazovať dneska ako to má robiť.Tak to asi necháme nainokedy..
Civi ctg ok,super...

civavava
autor
9. mar 2010

ja sa zas CS vobec nebojim, moj lekar ma uistuje, ze to bude v pohode a ze vecer uz budem fit, viac, ako keby som rodila vaginalne...tak som zvedava. potom napisem 😝
podla mna vaginalny porod boli ovela viacej 😔 😲
aj tak som rada, ze musim na CS 😉

aktakk
9. mar 2010

Seuska- ako to, ze stale pracujes???? Oficialne si uz ale na MD, nie?

Inak, ste tu pisali o DNI MATIEK. Ale ved ten je az v maji, nie?

TAMTAMKE GRATULACIA!!!! A VERIME, ZE PEKNE SPRAVICKY NAM PRIDU!!!!

No mne kamaratka pisala, ze mala sa jej narodila o tri tyzdne skor a musela s nou cvicit Vojtovu metodu skoro rok. TO radsej presne tak ako pisete nech si babatko este pocka dva tyzdne v brusku aby bolo vsetko na poriadku. Ked sme tolko vydrzali....

FLEU- ty mas akeho psika...Detektiva, haha.

Cheer- by som ju poslala asi do teplych krajin. POkial viem, tak by sa nastup na matersku mal nahlasit do 7dni.

zuvinka102
9. mar 2010

jeeeeeej tamtamke gratulujem..

fleury
9. mar 2010

janka nie nie, zehlenie mi nehrozi, mam zakazane, od mm to vyzadovat nebudem, ma toho aj bez toho az az..vcera mi prisla pozehlit teta, ma to zaskocilo, ale prijemne, lebo som to necakala 🙂

civi vela robi podla mna aj psychika pred porodom, ty ho mas uz dlhsie planovany, nebojis sa ho, som si ista, ze ho zvladnes uplne v pohode 🙂

aktakk
9. mar 2010

CS zavisi aj od toho, kto ako znasa bolest. Jedna zena povie, ze nikdy viac, druha ze len cisarsky... A nam prvorodickam je aj tak jedno, nemame s cim porovnat. Aky bude, taky bude.

tarinka333
9. mar 2010

ja som sa prave naobedikovala. mali sme paradajkovu kapustu a sojove fasirky 🙂 Varila svokra, kedze ja musim nieco pisat a to uz som na MD...
Kocky, teda poviem Vam, prvy tyzden MD mi ubehol tak rychlo, lebo som mala kopec prace...
Ale teraz sa mi to vlecieeeeeeeeeeee...
Akurat sa tesim, lebo zajtra ideme na poradnu a vo svtrtok ma mm berie na Carmen 😀 😀 😀 Sedadla hned z kraja, aby som to v pohode zmakla na wc 😀

Inak, prekvapili Vas vcera nejako muzickovia? Ja som dostala kyticu ako svet 😀 Si to velmi vazim, lebo moj mm nerad kupuje rezane kvety, lebo mu je luto, ze nevydrzia a preto radsej kupuje v crepniku. ale ja milujem kaly a ruze a vcera som dostala rezanu kyticu, v ktorej boli dve bieloruzove ruze a jedna nadherna, obrovska, hruba kala !!! Sok som chytila 😀 😀 😀 😲

aktakk
9. mar 2010

No mna drahy teda nijak neprekvapil...Hehe. Ale udajne sa aj vybral do kvetinarstva ale ze ho zrusili, tak bolo po kytici. A najblizsie kvetinarstvo je az nejakych 10km...to by vyslo draho 🙂 .

fleury
9. mar 2010

my nejako mdz neoslavujeme..vcera mi z obchodu mm volal, ze maju akciu na Milkinis, ci mi ma kupit k mdz 😀

veve23
9. mar 2010

baby odbocim od temy, som si pozerala bazar, dnes je pridane cca 10 inzerat zhora, ze realisticke babo, neviete naco to je, ci je to ako babika alebo co.....skoro ako zive......alebo to je aby si maminy skusali co a ako s babatkom???

civavava
autor
9. mar 2010

jeej baby, strana 900 sa teraz zaplna 🙂)))))

tarinka, idete na operu? Carmen je supeeeeer 😵
mna mm prekavpil len slovne, tym, ze je do stvrtka v BA, ale zas v sobotu mame 6.vyrocie svadby tak to asi spoji 😵 😵 mne mm nosi kvety casto a teraz ide aj sezona mojich najoblubenejsich - tulipanov 😵 , z nich a z frezii som mala aj svad.kyticu 😵

o 17ej musim ist so psikom k veterinarovi, nejak ho bolia asi uska, neda sa vobec chytit za hlavicku a place, ked ho chytim za uskom 😔 😔

michalag
9. mar 2010

Tantamka, Gretka GRATULUJEEEEEEM 😵 😵 😵 😵

Jankako, hoci ma Maxik peknu vahu, ale este je len v 36tt, ak to nie je velmi nutne tak CS budu natahovat aby bol Maxik co najdlhsie v brusku, tam mu je najlepsie a je to najlepsi inkubator pre neho a dr. to vedia

fleury
9. mar 2010

civi hmm a nechytil prievan?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre