Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

moni
9. mar 2010

greky, kontrakcie maternice, placenta sa nema ako stahovat.
ale ved to je jedno, hlavne ze z toho zistia ze aj mamicka aj babatko su v poriadku 😵

zuvi, ty sa daj do poriadku!

dobru noc tehule, oddychujte kym to ide 🙂

kika29
9. mar 2010

už sa poberáte spať? čo dnes tak skoro? ja som zožrala celú čokoládu 😠

moni
9. mar 2010

kika, jooj ja mam dnes taku chut na sladke! a uz mam vyzrate vsetky moje zasoby co som si dovliekla do prace 😝
snazila som sa oklamat sa hruskou, ale figu to pomohlo.

kika29
9. mar 2010

no ja som tu čokoládu zožrala od nervoch 😠 malá ma kus vytočila 😠 kde ty vlastne robíš?

kika29
9. mar 2010

tamtamka sa neozvala že ako sa majú s Grétkou? viete už miery?

moni
9. mar 2010

kika, a pomohlo, ci nervis dalej? 😅
robim v labaku, vela pri mikroskope, posledne tyzdne sa ale zasivam viac-menej pri pocitaci, lebo tu mame kadejake svinstva. tak nech sa s tym niekto iny prple 😝
neviem ze by boli nove spravy, zvedava som aj ja..

kika29
9. mar 2010

a to robíš do noci? nie už som kludná malá už dávno spí. teraz som kus menej trpezlivá tak sa skoro rozčúlim 😝

moni
9. mar 2010

kika, ja mam o sest hodin menej ako mate doma 🙂
preto tu vacsinou ukladam vsetky spat 😀

kika29
9. mar 2010

no fakt vidíš som mimo 😖 dnes mám celý deň pocit že je streda neviem prečo.

cicimon
9. mar 2010

tak ja som zacala triedit veci do pracky.....tak po cca 40min triedenia je bilancia 1 plna pracka bieleho, 1 velka kopa farebnych a jedna este vacsia kopa nepotriedeneho....a tie potreidene su zatial len veci, co som si kupila ja alebo mam od mamy 🙂) takze zajtra periem prvu pracku a ten zvysok vyzera tak min na 2.....tesim sa na to zehlenie potom...

kika29
9. mar 2010

a aké svinstvá skúmaš?

moni
9. mar 2010

no ja by som uz aj piatok prijala 🙂

kika29
9. mar 2010

ja som to vyriešila tak že vyprala som iba najmenšievecičky a tie večie postupne budem prať

cicimon
9. mar 2010

kika a kolko si mala pracok?
celkom vela miesta zaberaju spacie vaky, plachty a pod...zato tie ponozky a rukavicky budem asi hladat 🙂)

kika29
9. mar 2010

asi 2-3várky ale už aj s plienkamy a perinky, oblečenie, deky atd no a to žehlenie potom na 2x som rozdelila. plienky nemali konca kraja 😝

moni
9. mar 2010

cici, no nastastie tie vecicky su malicke takze len prilozis zehicku a je to 🙂 teda, ja si to tak predstavujem, toto vsetko ma este len caka 😝

kika, radsej nebudem hovorit podrobnosti o praci, je to zakladny vyskum - bunkova biologia by sa dalo povedat. okrem chemikalii mame v labaku aj zvierata, a virusy, takze treba davat bacha. nastastie ja mam kolegov, ktori su pozorni a davaju tiez pozor, lebo vies, darmo ja budem nosit cely den rukavice, a vyhadzovat ich po kazdom pouziti, ked niekto so zasvinenou rukou obchyta klucky, alebo cosi kdesi vyleje.
inak tu sa velmi dba na pravidla a bezpecnost pri praci, vsetko sa musi dodrziavat na 100%...nie ako doma 😝

cicimon
9. mar 2010

tak ja plienky davam prat s nasim bielym na 60C len bez avivaze a s detskym praskom, ostatne poperiem na menej, takze plienky ratam skor do zehlenia ako prania....a kolko mas tych plienok? ides latkovat ci na jednorazovky ci aj aj?

cicimon
9. mar 2010

moni - ak veci pojdu podla planov, tak vo stvrtok sa dam aj do zehlenia 🙂 tak snad aspon pri tych mini velkostiach to bude ako hovoris - prilozim a odlozim 🙂

kika29
9. mar 2010

moni tak len velký pozor to nieje bohvie čo pracovať v takom prostredí.

cicimon mám 50 plienok látkových a budem ich používať kým bude treba baliť na široko a potom prejdem na jednorázovky. a ty?

moni
9. mar 2010

davam pozor, som dohodnuta so sefom ze za mna porobia veci ostatni. v podstate je vsetko osetrene tak aby sa nic nestalo, ziadne nebezpecentsvo nehrozi, ale pre lepsi pocit sa drzim dalej.

cicimon
9. mar 2010

no ja mam latkovych asi 40, neviem ci staci - a ja by som chcela tak, ze na doma latkove a na von a na noc jednorazovky

kika29
9. mar 2010

tak aj ja plánujem tak uvidím či aj realita bude taká.

cicimon
9. mar 2010

presne 🙂

tak na dnes sa lucim, DN

kika29
9. mar 2010

aj ja sa lúčim dobrú noc. 😔

monva
9. mar 2010

ahojte
Tantamka - GRATULUJEEEEM a prajem vsetko dobre, dufam, ze ste obe o.k. a tesim sa na dalsie infos 😉
baby ja vas citam, no nestiham uz potom reagovat.

Niektora tu vcera / dnes pisala, ze objednala monitor dychu Angel Care s kosom na plienky. Z ktorej stranky??? a za kolko??? aj ja ho totiz chcem objednat, no uz neviem, kde to bolo 😒

Baby staci mi matrac kokos-molitan-kokos 6 cm ??? lebo vraj hrubsie nemusia byt dobre kvoli monitoru dychu, no neviem, ako ho potom polozit, ak ma byt pod matracom, ale na pevnej podlozke? To mam dat nieco na dno postielky? Lebo tam su len drevene latky, ci staci priamo na tie latky? diky za rady 😉

pipimiska
9. mar 2010

ahojte 🙂

tantamka,gratulujem a tak isto prajem velmi vela zdravia,vela vela 😵 😵 😵
minka,som rada ze mala papka a rastie 😵 😵

pipimiska
9. mar 2010

monva,ja mam matrac 8 cm,predavacky mi vraveli,ze v pohode pod to mozem dat ten monitor 🙂
aj ja kcem objednat od angel care,paci sa mi ta 401,ty po akom type pokukujes? 😉

monva
9. mar 2010

ja som pozerala na AC300, no ani neviem, aky je medzi nimi rozdiel (medzi AC300 a 401) teda okrem ceny 😀

pipi - a tu podlozku das rovno na drevene latky, alebo medzi latky a matrac este nieco das pod monitorovaciu podlozku???

monva
9. mar 2010

idem uz spat, dobru noc 🙂

pipimiska
10. mar 2010

dobru monva 😎 ..to musim zistit aj ja 😅 ...zajtra nam na to urcite odpovedia dobre duse 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre