Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fleury
10. mar 2010

seus dik za ukludnenie, lebo uz mi bolo trapne poslat mm po dalsie balenie, ako ho poznam dotrepal by zase 3-6kg 😀 😀 Hej, uz balim, zatial teda len pre mimi, dnes mozno zacnem aj nieco pre mna, aj tak celkove dobalenie hrozi az pred odchodom z domu 🙂 Ale pre mna toho moc netreba, a upozornovali aj sestricky v porodnici, aby zeny nechodili jak na dovolenku nabalene 😀 ze mm moze kedykolvek doniest co bude treba este..aj ked u teba to je ine, kedze to mas nejakych tych par km z domu

malalady
10. mar 2010

ale malinkata je oki 🙂 to asik len koli tomu prvému porodu.. bo sú lekari ktorí hovoria prvy krat tak aj druhy.. 🙄

fleury
10. mar 2010

malalady planovany cs sa zvycajne dohodne este pred TP po ukonceni 38tt

susanita555
10. mar 2010

kikus tak ja ju kupim 🙂
inac uz som dobrala ten actiferin tak som zvedava ake budu vysledky 🙂 mna objednal do poradne az 19.3 ale dnes idem na predporodnu pripravu a koncom tyzdna by som mala ist pozriet kde budem vlastne rodit 🙂

stacynka
10. mar 2010

ahojte baby,
od pondelka nebolo kedy nakuknut....
v pondelok som bola na tej poradni, krcok ok, brala mi stery na streptokoka a robila uzv.
tak som zvedav ako dopadne ten streptokok kedze uz som ho mala toto tehotenstvo a vraj sa moze vratit
este mi robila uzv, male ma 1660, pisem male lebo mi hovori ze vyzera to na chlapca ale moze to byt pupocnik 😀 😀 😀 tak prekvapko bude :D ale no co
nebolo to dobre vidiet mam babo az na zaludku natlacene a pozerala ako vedela ale nebolo to zretelne...
inak mi uz vyse tyzdna strasne zle travi tak uz viem preco
18. marca "nastupujem" na MD
este pojdem 24 k nej na poradnu a potom uz do nemocky budem chodit
gratulujem minke ku krasnemu priberaniu, uz je taka buchticka mala vaneska 🙂
a samozrejme aj tamtamke ze uz to ma z sebou, dufam ze je ok a aj gretka, uz sa neviem dockat noviniek
no a pribrala som 2 kila zasa za mesiac, ale mam to v brusku hlavne....

fleury
10. mar 2010

malalady a ty si ako zvladala prvy cs?

malalady
10. mar 2010

fleury ahá .. no dakujem ti si zlatunka.. takže mám čakat,že ked mi dá papiere na predoperačne tak pojdem hned o nejaký týžden hej? dobre som to pochopila? 😅

kika29
10. mar 2010

malady tak ti potom držím palce. a aj teraz máš problémy také ako pri Tobiaskovi?

stacynka
10. mar 2010

jejda dnes mi 34 tt nabehol, ty koki, tusim sa to blizi.....

fleury
10. mar 2010

malalady podla mna si to dohodnete po vysledkoch z predoperacneho, ked ti este teraz nedal termin, ale po ukoncenom 38tt uz mozes kludne ist 🙂

stacynka
10. mar 2010

civavka by mohla ten vysavac pozicat mame tu natrusene a neviem sa k tomu dokopat 🙂
co dnes varite? my mame este polievku ale druhe neviem vymyslet

malalady
10. mar 2010

kikuska nie 🙂 naštastie bo mám kludné tehu 😀 😀 😀 a nikto ma nestresuje.. v tedy som bola v kuse v strese.. tíííííí chlapi.. no vidno,že nesprávny xixi 😀 ale teraz si tehu vychutnávam 🙂 😀 😀

kika29
10. mar 2010

susanita no vidím že si sa rozhodla tak sa teším s tebou. potom ked už bude drobček v nej spinkať tak pofotíš nám ju joooj to bude zlatulinké 🙂 🙂 🙂

fleury
10. mar 2010

stacynka ja mam uz navarene..zeleninove rizoto so syrom..a dnes si asi otvorim uhorky, zas ma chytil uhorkovy osial zo zaciatku tehu 😅

stacynka
10. mar 2010

jaj baby a este som sa vam chcela postazovat, vcera som bola taka divna, za vsetko som plakala tak citlivka az hrom sme sa povadili trosku s mm a potom co kolvek povedal uz sa mi plakat chcelo a nedalo sa to ovplivnit...

kika29
10. mar 2010

malalady ty si z dvoma lala a ja som asi všade písala len jedno la 😀 sorri. a veru tý chlapy 😠

stacynka
10. mar 2010

ten syr tam potom nastruhas ci ako? veru tusim by som si dala rizotko dlho sme nemali

seuska
10. mar 2010

Fleu tí nasi chlapi su asi vsetci rovnaky... minule som ho poslala kupit zakysanku a povedal ze nekupil lebo mali len zakvas a acidko 😀 😀 Nakupy si riesme radsej same... aj ked viem ze ty nemozes velmi po obchodoch behat....

Stacy super spravy z poradne, gratulujem... takze asi chlapcek???? budete mat doma maleho pindura 😀

malalady tak ty o dva tyzdne asi rodis.... No a ake mas skusenosti s prvym cisarskym????

Mne vcera volala ta kamoska co robi v tej homeo lekarni a som si objednala homeo asi za 30 eciek 😀 Posiela mi na lahsi porod, to vraj uz mozem brat od teraz, potom nieco co si mam dat v den porodu, vraj to urychluje otvaranie, ze ak si to dam tak maju overene, ze do troch hodin sa otvorim uplne a porodim, potom nieco na taku rychlu rekonvalescenciu po porode aby som nekrvacala a rychlo sa hojila a este som si dala poslat homeo na rychlu a dobru laktaciu.... kokso, trosku vela nie? Ale vravela ze vsetko konzultovala s gynekologickou co ju maju k dispozicii...

stanusa
10. mar 2010

malaldy aj moja známa ide cisárskym, lebo aj prevé tak rodila pred 2 rokmi, už má termín

fleury my máme plienky len od 3kg, naše bábätká isto budú mať toľko 😉

kika sa mi to nezdá, že by ešte dávali látkové plienky, nemajú tam zoznam vyvesený?

ja mám tehotenstvo v pohode, len posledné týždne trošku stresy, ale nie z muža, ale ako chodíme na tie poradne do nemocky a tak

idem žehliť a popritom vás tu skontrolujem 😎

stanusa
10. mar 2010

sorry malalady 🙂

fleury
10. mar 2010

stacynka hej, nastruham a dam trosku zapiect do mikrovlnky, ja mam rada taky rozteceny syr na tom 🙂

kika29
10. mar 2010

stacynka a ja som bola v čera večer presne rovnako ako ty na tom. tiež som revala muž sa aj čudoval aj sme sa kus chytili a potom som zožrala celú čokoládu 😝 drbalo mi statočne nevedela som prestať plakať ale potom to prešlo konečne. mm nechápal čo sa mi porobilo lebo to prišlo z ničoho nič na mňa 😒 hormony 😀 😀 asi???

stacynka
10. mar 2010

seus no neni to uplne iste lebo v 20 tt sa jej to len na chvilu ukazala a ze mysli ze chlapec a teraz zasa ze moze to byt aj pupocnik, takze to bude sranda ked vyjde babika 🙂

kika29
10. mar 2010

nie nemajú v čera som tam bola ale pre istotu si to ešte zistím.

malalady
10. mar 2010

seuska prvý cisarsky rez pohodička klídek a tabáček 😀 😀 😀 by ste neuverili čo som povedala ked som porodila mamine.. mamina,že ako sa cítiš?? a ja mám chut si zapálit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 heeeeeeeeheeeeeeeeeee.. chcela som aj teraz cisársky čo aj bude.. ale proste ked som počula,že tá maternica sa po druhom cisárskom horšie hojí tak sa už bojím

stanuška 🙂 to neva xi.. 😀 ano už má? a kedy jej dali termin cs? pred terminom? či ako? 😕

stacynka
10. mar 2010

kika aj ja som milku otvorila, lebo taka "jeboza" az strach az mi to samej liezlo na nervy a mm potom ze tusim sa potrebujes vyplakat a potom som to tou cokoladou zajedla a bolo...
no prave rozpravka skoncila ideme sa trosku prejst asi aj do obchodu zbehnem, inak moje starsie dieta sa rozhodlo ze o siestej budeme vstavat kazde rano tak som cela happy, vcera dokonca o piatej sak co...

fleury
10. mar 2010

seus tak ti chlapi su ozaj rovnaki 😀 😀 esteze ich mame, kto by nas tak zabavil 😀

stanus tiez sa na to spolieham, ze drobci uz nebudu mat extra mini vahu 🙂

stanusa
10. mar 2010

sa mi tak nechce...
susanita kolíska je krásna, len pre nás v byte nepraktická, ináč chcela by som, aby malý spával najviac v postielke v spálni, s obývačkou alebo kuchyňou veľmi nerátam...ale prax ukáže 🤐

minule na poradni bola jedna mamička a vravela, že jej pichli oxytocín na urýchlenie pôrodu, to už mala odtečenú plodovku a otvárala sa

kika29
10. mar 2010

ja idem na týždeň v stredu zase do poradne a budeme vážiť a merať malú tak som zvedavá kolko váži. kamoškina malá čo porodila teraz tak koncom 37tt a vážila 2500g. teraz všetky dupačky čo má sú jej velké.

stanusa
10. mar 2010

malalady termín má skôr ako riadny TP, neviem ale presne v ktorom týždni, lebo lekárka odchádza na dovolenku tak aby ju stihla odrodiť

stacynka vy to máte napínavé až do poslednej chvíle, zase moja doki na sone si je taká istá pohlavím, dokonca nám ukazovala p. šnúru nejako farebne odlíšenú...lebo prvé čo nás napadlo aj sme sa jej spýtali, že či to nebude len pupočník 😅 aj minule som sa opakovane pýtala na pohlavie, tak nám už do papierov napísala že chlapček...
tak už neriešim 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre