• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
kika :slight_smile: jejdno jaka zlatunka :slight_smile: drobnunka

stanuška.. takže okolo 39tt by som mala ratat no nie? :confused: :sweat_smile:
10. mar 2010 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne uz o tyzden vyberaju steh :confused:
10. mar 2010 o 09:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fleury preco uz teraz? ved to budes este len 36 tyzden nieje to este skoro?
10. mar 2010 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my máme váženie 18.3. som sa zvlášť objednala kvôli tomu na sono. v dnešnej dobe nemôže predsa lekár kuknúť na bruško a povedať, nebojte sa bábo bude dosť veľké... :rolling_eyes:
10. mar 2010 o 09:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sus mne sa strasne zarezava krcok uz o ten steh, takze sa caka do ukoncenia 36tt, kedy uz nebude vadit aj ked porodim
10. mar 2010 o 09:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
malalady no v piatok ju idem pozrieť ešte som ju nevidela len na mobile. nechcela som ísť skôr lebo je kamoška po cisárskom tak som jej len volala a dohodli sme sa na piatok že môžem prísť. nech sa kus pozbiera lebo pred včerom jej vyberali stehy. som zvedavá aká je drobná :slight_smile:
10. mar 2010 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
malalady aj okolo 39 tt môže byť, to je okolo veľkej noci

fleury tak sa možno pridáš do klubu mamičiek, prenášanie u teba asi veľmi nehrozí...

idem ja žehliť, pa pa
10. mar 2010 o 09:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj mne treba variť, vysávať a žehliť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: civavava požičaj to ufo :grinning: :grinning: a pridala som si bruško do albumu :grinning:
10. mar 2010 o 09:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahoooj babule,

tak ja som zase dnes porusila dietu, zozrala som cely balik coko keksov Kolonada, co som doniesla este z BA..mnaaam jak mi dobre padli :slight_smile:))

malalady, aj ja idem na CS, planovany sa robi 14dni pred riadnym TP, cize od ukonceneho 38tt. Ja mam termin 30.3. :slight_smile:)

pipi, monva, na rost treba dat este nejaku tenku preglejku - my sme dali narezat v Hornbachu taku co sa dava dozadu za skrine,ma to asi 4mm, to sme dali na rost, na to date monitor dychu a potom matrac.
my mame 8 cm matrac, skusali sme ten monitor a pekne funguje, takze pohoda :wink: mame ten cesky Nanny :slight_smile:

juuj ja mam dnes o 13ej rande s anesteziologom, uz to nabera na obratkach :slight_smile:)))

fleury jeeej a potom uz budes rodit, ked ti ho vyberu? ci?? drzkam palce!!

tantamka s Gretkou su dufam OK, cakame na miery :dizzy_face: :dizzy_face:

od zuzanky zatial ziadne news :astonished:
10. mar 2010 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
jeziiiis babule sak ja dnes zacinam 9.mesiac :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. mar 2010 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
civi, takze uz mate schvaleny ten datum?

baby ale sa nam to krati, ani sa nenazdame a koncom marca uz mozeme mat dalsie aprilovciatka :slight_smile:
10. mar 2010 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
michalka, este nie :slight_smile:)), gyn to musi ohlasit tyzden pred terminom..zatial mame ohlaseny ten 26.3., ale ja som si vymyslela, ze vtedy tu nebude moj mm, tak snad nam vyhoveju :slight_smile:)))
dnes to poviem aj anesteziologovi :slight_smile:
10. mar 2010 o 10:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
civi, tak nech vam to vyjde :slight_smile: :wink:
10. mar 2010 o 10:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
babule = skusene pekarky, potrebujem pomoc. v sobotu mame s mm 6. vyrocie svadby a xcela by som upiect tortu, len ja som taky "pekar" ze prvykrat v zivote som piekla babovku na Valentina, predtym nic.... :sunglasses:

a torta je predsa len kus komplikovanejia, ako babovka..nehodite mi do IP daky vas osvedceny recept???
staci uplne nieco jednoduche, mm lubi cokoladovu... :wink:

alebo ked kupim hotovy korpus, to uz netreba piect???? :astonished:

dikes vopred :slight_smile:)
10. mar 2010 o 10:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kludne mozete aj mne poslat recept, akurat vcera som kukala torty ale som na tom podobne ako civi, babovka, pernik a tot vse :sweat_smile: a drahy ma v piatok narodky tak ho chcem prekvapit :slight_smile:
10. mar 2010 o 10:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
michalka :grinning:
tak snad sa nam nepripecie :slight_smile:)))
10. mar 2010 o 10:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
civi podla mojho gynekologa po vybrati stehu porodim cobydup, prenasanie u mna nehrozi, to citim aj ja uz dlhsie, dufam len, ze neporodim hned po poradni :grinning:

vcera vecer sa mala v podbrusku tak rozkopala, ze som sa zlakla, ci to nezacina uz, asi dve hodiny som citila intenzivne stahy maternice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2010 o 10:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
civi, tak to by bolo :grinning: , k sa nepodari tak upeciem pernik alebo babovku :sweat_smile: , ved snaha sa ceni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
10. mar 2010 o 10:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby aj vas picha v krcku ked chodite? neviem ci mi tam mala naraza hlavickou alebo co ale je to dost neprijemne
10. mar 2010 o 10:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fleury tak to sa asi nestretneme kedze mne este ani brusko nespadlo a ty uz budes moct rodit :frowning2: no ale hlavne ze budete zdravy a aspon si to skusis ty prva a povies mi dojmy ,ze ci panikarit,alebo nie :grinning:
10. mar 2010 o 10:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
fleury tak drzim palce, nech je to v pohode a najma rychle :slight_smile:

michalka, veru aj mna picha pri chodzi, dokonca velakrat sa neviem ani poriadne vystriet, chodim trocha zhrbena... :astonished:
10. mar 2010 o 10:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
civi posielam link na recepty kde su torty mozno daco vyberies su tam aj postupy tak mrkni mas tam aj kolace a ked to das do tortovej formy tak to bude torta ja som uz tak piekla a dopadlo to super
:grinning: http://www.zorka.estranky.cz/fotoalbum/----rezy_-zakusky_-dezerty/rezy_-zakusky-
10. mar 2010 o 10:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
susan, dakujeeeem, idem kuk :dizzy_face:
10. mar 2010 o 10:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sus nehadz take linky, poslednu dobu mam doslovne zravost na sladke, oslintam tu klavesnicu :grinning:
10. mar 2010 o 10:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fleury :grinning: :grinning: :grinning:
ja som mala taku zravost v 7 mesiaci to som stale jedla len sladke teraz sa to preorientovalo na jogurty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2010 o 10:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sus tak ja to mam prehodene, predtym jogurty, teraz sladke :grinning:
10. mar 2010 o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vy co tu uz vsetky rodite? ved mame este caaaas.... :grinning:

civi ja robim obcas tuto tortu:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=17348
veeelmi jednoducha a oblizovat sa budete....
a inak ja som robila prezentaciu pred par rokmi na ten Elektrolux co si pisala a malo to vela nedostatkov, napriklad, ze musis mat uplne prazdnu izbu, ziadne prekazky aby ti vsade ten vysavac povysaval... dnes je to uz asi trosku zmodernizovane a hlavne cenovo dostupnejsie...

Tamtamka zatial nic, idem jej skusit napisat sms.
10. mar 2010 o 10:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
seus, ta vyzera mnam mnam a aj lahko, zeby som vyskusala :slight_smile: ja velmi nemusim zlozite recepty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2010 o 10:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ajajaj, dalsi sladky provokater :grinning:
10. mar 2010 o 10:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kocky,
zelam vam pekny dnik. :wink:
10. mar 2010 o 10:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok