Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

aktakk
10. mar 2010

Civi- ja by som najradsej chytila taku tu "dratenu kefu" a skrabala sa.

stanusa
10. mar 2010

v RS klystír dávajú, vraj to nie je taký strašiak
civava pozor na strie, natieraj a natieraj

aktakk
10. mar 2010

A este som sa chcela spytat na toho streptokoka... Co v tom pripade, ze ho zistia a musia ti nasadit antibiotika 4hod pred porodom a pridem len tak tak????

aktakk
10. mar 2010

Stanus ja natieram a natieram a strie mi nabehli ☹

civavava
autor
10. mar 2010

stanus, strie zatial nastastie nemam a snad uz ani mat nebudem za tie zostavajuce 3tt...
natieram sa hydratacnym kremom.... 😲

aktakk, ja sa skrabem uz ako prasiva v kuse....... 😠 😠

jankako
10. mar 2010

aktakk tak nič...daju ti antb.infuzku a rodiš..

aktakk
10. mar 2010

Cize to je v pohode aj ked pridem len tak tak...

No Civi presne si to vystihla...dtto

jankako
10. mar 2010

myslim že hej aktakk,niekto v rodine mi to vravel...ide to žilou,takže je to hned v krvi...

stanusa
10. mar 2010

aktakk 😒 časom vyblednú, mám zopár ešte z puberty...sa čudujem, že tentokrát zatiaľ nič 😕

natieram poctivo špeci krémom už od 3. mesiaca teraz mám elasti-q a ešte jedno balenie musím kúpiť, lebo natieram aj 2-3 krát denne

jankako
10. mar 2010

stanusa aj ja natieram elastinom,hned ako som ostala tehul..a aj tak,jeden prsnik tri male prasklinky a nad pupkom tri male prasklinky,zatial...by mi stačilo aj hocijake telove ml.za pár ečiek..takže čo sa týka elastinu q,o ničom...

aktakk
10. mar 2010

Ja viem, z puberty mam aj ja stare...na tie som si zvykla...Na zadku a stehnach....ale na brusku a prsiach sa mi teraz spravili. A z toho som smutna. ☹

kika29
10. mar 2010

chodili nám učni aj na vizitu a to bolo maximálne neprijemné ani sme nestihli povedať že s tým nesúhlasíme a celá trieda bola v izbe. no a samozrejme mladý čuráci si z toho robili srasndu.

aktakk
10. mar 2010

Ja som mala tiez elastin q ale aj od dermacolu Enja a ten mam aj teraz..to je taky masazny krem..on je dost mastny, z kremu akoby sa spravil olej.

aktakk
10. mar 2010

Kika tak to je ozaj paradicka!!!! Ved to, nikde nie je napisane, ze tí ucni budu niekedy robit takuto robotu a ja im mam susku ukazovat? Ja chapem, ze sa musia na niecom ucit, ale tak ci tak si musia po skole robit atestacie ak chcu byt lekarmi, tak nech sa to ucia potom...Aspon co sa takycho intimnych veci tyka.

zuzuj
10. mar 2010

ahojte baby, ja aj ked neprispievam tak si Vas citam ked mam cas ale pisete o 106..
chcem pozdravit nove babatko Gretku a aj tamtamke drzim palce, mna caka cisarak tiez a teda netesim.. 😒
Tak ja tusim budem rodit z Vas medzi poslednymi, ale co uz ...prajem vsetkym zdrave babatocka...ja sa odzajtra konecne chystam prat prve vecicky..uz sa na to normal tesim... 🙂

civavava
autor
10. mar 2010

ja som si kupila v DM take ze MAMA BABYLOVE, ale natieram sa len sporadicky..obcas sa natrem obycajnou hydratacnou Niveou....ale urcite nie kazdy den.... 😲

aktakk
10. mar 2010

Zuzuj...no ktovie, mozno nas niektore predbehnes.Mna hadam nie, nech babatko len pekne rastie este v brusku...

zuzuj
10. mar 2010

aktakk: teba teda fakt, ze nie...zato teba to moze uz o tyzden chytit 😉 veci zbalene , taska nachystana? 🙂 ozaj a teda mas nakoniec tu teutoniu?

aktakk
10. mar 2010

Zuzuj: tasku este veru zbalenu nemam, stale to posuvam. Ale veci v skrinu uz su pekne nachystane v dvoch polickach. Ja sa neviem rozhodnut, aku tasku vziat. Mam taku velku hokejovu, bude to vyzerat asi smiesne ale ked tak ako uz niektora kocka pisala, len vlozky zaberu pol tasky....
Hej hej, teutonia to vyhrala 🙂 .

tarinka333
10. mar 2010

no kebyze mne nabehli nejaki ucni, tak istotne protestujem a nebudem ukazovat nikomu nic... Na toto potrebuju suhlas, lebo predsa len, je to vec tykajuca sa zdravia a to je medzi Vami a Vasim Dr. a pokial s tym nesuhlasite, nik iny sa nema co starat do Vasho zdravotneho stavu. je to protizakonne a ak s tym nesuhlasite, tak detto.

monva
10. mar 2010

Zuzuj - prave som si pozerala v tvojom albumiku set do postielky - medvedik na rebriku, prave ten vzor mam aj ja vybraty, len sa este rozhodujem medzi nim a "slonikovym" vzorom a dnes by som to uz chcela konecne objednat 😀 .

Prosim ta aka je v skutocnosti farba nazivo??? Viac do bezovej (kremovej) alebo zlta? A plachtu si k tomu vybrala zltu alebo bezovu?

aktakk
10. mar 2010

Civi, niekto sa natiera kazdy den a nepomoze to a niekto sa nemusi vobec a strie sa spravia. TO je tym, ze sme kazdy uplne iny.

monva
10. mar 2010

tari - plne s tebou suhlasim, fakt mne aj kebyze taka "suita" prisla napr. na vizitu, by som sa od stresu zabudla isto popytat aj pripadne otazky, alebo riesit problemy nejake a podobne, no a keby sa este niekto rehotal, tak to by som nezvladla ...

zuzuj
10. mar 2010

aktakk> tak to mas dobre nervicky 🙂 ja sa chystam tak najneskor do toho 36 pobalit, neviem preco stale mam pocit, ze porodim v tom 38 tt a tiez neviem aku tasku brat, ja si asi zoberiem taky kufor na kolieskach, lebo ja budem najprv lezat na sekcnej izbe a potom na druhy den pojdem na novorodenecke, tak nech nemusim tazke veci vlacit...
monva: no ja mam u sadu od tej kristina11 a je to polsky vyrobca, lebo existuje aj taka ista sada od ceskeho..tak moja je taka bleducko zlta .....a plachtu som kupila inde - na stranke rajdeti a to aj zltu aj bielu...ak si vsimnes v albume je ta plachta dost ina nakoniec...taka silno zlta..ale nie je to uplne strasne...

seuska
10. mar 2010

tak co sa tyka strii baby, tak sa mi na bruchu jedna jedina urobila a to na chvoste tej macky co mam vytetovanu.. 😀
je to logicke, lebo tam je oslabena koza... musim dat po porode a po schudnuti potom opravit chvoxt cicke...

lucinka1104
10. mar 2010

ja mam tiež zbalenú takú obrovskú tašku je poloprázdna ale do menšej to zase nezmestím a tiež som používala len olej babylove

zuzuj
10. mar 2010

inak co sa tyka strii baby , ja som pribrala hrozivo ale na bruchu zatial nic....zato na nohach straaaasneee ☹ ☹ to ja neviem co s tym..a fakt je to jedno ci natieram alebo nie, ale natrete menej svrbi.. 🙂

monva: inak najlepsie tu farbu vidno na takom jednom obrazku z netu, kde mam cisto stiahnuty ten volan do postielky...je to take bledulinko zlte ale niektore miesta su az take tmavso zlte az jemne do oranzova sa mi zda , tie hviedicky a slniecko atd... bola som to aj teraz kuknut, lebo idem to zajtra prat, ale ono to meni farbu fakt podla svetla... 🙂

dejna3
10. mar 2010

rozoberáte študákov... nie je to príjemné, keď na vás čumí ďalších x - ľudí, ale kde a kedy sa to majú tí študenti naučiť? ako môžu získať určitú prax? keď doštudujú, nastúpia do práce, už musia mať praktickú skúsenosť.. určite by sa nikomu nepáčilo, keby sa dostane do rúk lekárovi, ktorý čerstvo doštudoval a v živote ešte nevyšetril nikoho, pretože mu to nik ako študentovi nedovolil? a takto je aspoň pod dozorom skúsených lekárov 😉
samozrejme, pokiaľ by sa niekto rehotal, tak to by som si určite nenechala a ozvala sa... ale pokiaľ je to o "násluchoch" a asistencii, či pozorovaní, všetko v rámci lekárskej etikety, tak ja nie som proti 😅

dejna3
10. mar 2010

mne našťastie bruško nepopraskalo, ťuk -ťuk - dúfam, že som nezakríkla a nepraskne už 😅 a nenatierala som ho ničím (z mojej lenivosti 😝)

kika29
10. mar 2010

no môj mm mi teraz povedal že nemám veľa tých strii na brušku tak trocha útechy 😉 ja už mám tašku komplet zbalenú už len spakovať nabíjačku peňaženku malovátka a také tie drobnosti.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre