Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

seuska
11. mar 2010

Dobre ranko. Pre bohaaaaaaaaaa nasneziloooooooo!!! A toto je uz co za haluz?! Vcera krasne snliecko jarne a dnes sneh?! Ja odpadnem.... 😀 😀

Stani mne moj obvodak zakazal vakciny, povedal ze je to hlupost a je to len biznis...

stanusa
11. mar 2010

môj gynekológ má len oznam na dverách o očkovaní pri sestričke, tiež s tým nechce mať niť spoločné

aktakk ani nepamätám kedy som naposledy šoférovala, odkedy som tehotná tak sa len vozím 😀
seuska a to vraj sneží na celom SK 😲

michalag
11. mar 2010

Dobre ranko 🙂

ja som vedela ze ma snezit z pocasia, moj maly sa rano tesil ze opat snezi, ale uz by namiesto snehu mohli byt racsej krasne slnecne dni a aspon 15´C 🙂

co sa tyka vakcin pocas tehu, tak ja som sa nastastie nedala a aj sestricka od mojej dr. mi povedala aby som to neriskovala ze maloktori lekari sa daju ockovat pretoze je to nova vakcina vytvorena narychlo a poriadne neodskusana .... ved co ma prist to pride a vtedy tomu nezabrani ani vakcina, aspon moj nazor 😉 🙂

baby, poradte co mam kupit drahemu k narodkam, vobec netusim a nic mi nenapada 😒 ☹ a to uz ma zajtra 😅

stanusa
11. mar 2010

a čo by chcel on?

michalag
11. mar 2010

stani konecne byvat v novom byte ale taku moc este nemam 😝 😀

michalag
11. mar 2010

nemate niekto precitanu knihu "Symbol" od D. Browna? ze aka je

stanusa
11. mar 2010

😀 my si kupujeme praktické darčeky - elektrotechniku, kozmetiku, niečo do auta (doplnky, čistenie), na oblečenie...
záleží čo potrebuje, dostane to na sviatok a vyriešené 😵

stanusa
11. mar 2010

vidíš ak rád číta, tak aj kniha je dobrý nápad 😉

stanusa
11. mar 2010

to je autor aj DaVinciho kódu, to sa mi páčilo...toto nepoznám

michalag
11. mar 2010

naposledy drzal v ruke Da Vinciho kod 😅 😀 , ale ta kniha ho vtedy bavila

my sme si povedali ze si nejdeme kupovat ziadne darceky k sviatkom kedze dost penazi pojde do bytu, poplatkov ... ale mne to neda mu nic nekupit a kozmetiky ma tolko z Vianoc ze to ma na cely rok 😝

klongova
11. mar 2010

ahojte,
dlhšie som tu nebola tak ako sa máte ? Už sa vám to kráti. Už viete všetky čo čakáte. Teším sa spolu s vami aj keď mne to nevyšlo ☹ Prajem Vám pekný deň 🙂

stanusa
11. mar 2010

ani my si ktoviečo nedávame, ale jasné že malý darček vždy poteší 🙂

idem do obchodu, tak zatial pa

susanita555
11. mar 2010

dobre ranko prajem tak ja som sa dnes totalne nevyspala to uz su 2 noci po sebe ☹
dufam,ze dnesna noc bude o nieco lepsia
moj mm ma tiez narodky o chvilu 10.4.a nemam ani sajnu co mu kupim upeciem mu tortu a uvidime aky darcek si vyberie 😀

michalag
11. mar 2010

ja musim ist do toho mesta, tak potom nakuknem ked sa vratim 🙂

stanusa
11. mar 2010

ahoj, máme už 2 bábätká - kočky sú to 🙂 čakáme ďalšiu, ktorá to odštartuje tak možno v posledných marcových týždňoch
😕
vy sa ako sa máte?

juliap
11. mar 2010

bre ranko, tak u nas tiez hlasim snezenie, uz mame takych 10 cm a cestari zase spia, to budu zas v spravach same buracky 😅

k tej vakcine, najprv hovorili, ze budu volat na ockovanie rizikove skupiny: dochodcov a tehotne, ale napr. mojej doky obvodacke potom prisiel len zoznam dochodcov a list ze tehotne neodporucaju ... tiez si myslim ze prisli na to, ze je to narychlo zosmolena vakcina a nemaju vobec vyskusane, ci sa to nedostane krvou k mimi a sposobi nejake komplikacie 😝

michlka, ta nova kniha od neho je tiez fain, aj ked mne sa zda, ze vzdy ta 1 zo serie je najlepsia

no a k soferovaniu, u nas je to vyriesene, mm nema vodicak takze vodic som stale ja, mna to bavi, aj ked sa mi uz tazsie lezie za volant, si robim srandu ze mozno aj do porodky sa odveziem, ked bude mat na dispecingu sanitkach sluzbu nejaka p..a co ma vytoci blbymi otazkami ... 😀

fleury
11. mar 2010

bre ranko,

ja som dnes tiez spala tak vselijako..o polnoci sa mala rozhodla, ze si hodinku zakopka, ved treba mat kondicku 😀 nastastie som zase zaspala
pozor!!!dalsi porodny sen, ovplyvneny moni. Ze som porodila a prisiel za mnou do porodnice trener hokejistov Filc, ze mi prisli chlapci zagratulovat, tak uz mam aj ja fanklub pri porode 😀 😀 😀

fleury
11. mar 2010

jo a u nas snezi a sneziii, dufam, ze mala si pocka na teplejsie pocasie

susanita555
11. mar 2010

fleury no tie tvoje sny su fakt nieco uzasne 😀 😀 😀
mne sa snivalo,ze sme sli s mm do cukrarne a on mi nechcel kupit taky velky jahodovy kolac 😝 pritom moj manzel mi este v zivote na nic nepovedal nie tak nechapem tomuto nezmyselnemu snu 😀

aktakk
11. mar 2010

Fleury- ty sa mas, aj podpisy Ti dali???? 😀
Mne prisla prave vlozna taska do kocika, tak uz mame vsetko konecne.... Uz mozem rodit...teda radsej nie, este nemam pobalene...

Stanus- tak pokial mozno u nas soferuje tiez polovicka. Ja osobne tiez rada soferujem aj ked teraz sa mi velmi nechce, zavadzia mi brusko samozrejme....

Klongova ahoj, dufam ze sa dari dobre .

Michalag- a nejake nastroje (mam na mysli srobovaky atd) ak sa chystate aj bytik prerabat, tak sa zide. Ale samozrejme ak je zrucny a bavia ho taketo veci..

Kocky, ja teda startujem k doktorovi, majte sa pekne.

juliap
11. mar 2010

mame tu jednu taku, co asi vystudovala osobitnu, kamoska je invalid ma poskodenu chrbticu, ked ma bolesti, tak moze sa presuvat len po byte na vozicku, no a ked raz mala take bolesti, co sa nemohla ani z postele postavit, tak si zavolala ze potrebuje, aby po nu prisla sanitka a odviezla ju do nemocky, tak ta p...a jej povedala ci nemoze zist pred vchod a ze ci nema auto, ze by sa doviezla do nemocky ... no infarkt stavy ... kamoska jej hovori ze nie, ze ved ona nemoze vstat ani z postele, ze musia prist po nu s lehatkom a suseda ma kluce, lebo ona nedojde ani ku dveram, tak ta p...a ze sak ku dveram by ste snad mohli ... a zlozila. po hodine kamoska tam volala zase, ze kde je ta sanitka, ze jej je fakt uz strasne zle a ta p...a ze myslela ze to nie je urgentne, tak sme tam potom volali my, kamoskin exmm, syn, aby mala od 3 ludi, ze je to fakt urgent, no som povedala, ze ked natrafim na nu, ked dostanem bolesti, tak uvidi ten cirkus ak mi sanitu neposle do 5 minut ... 😠

seuska
11. mar 2010

Fleu ty si haluzacka... 😀 podla mna fakt vedies s tymi snami....

Klongova ahoj, minule som si na teba spomenula ze ako sa mas.... dufam, ze uz lepsie... drzim palce...

Ja idem zajtra na poradnu do KE, ale jak vidim co je vonku tak mam trosku obavu zo soferovania, lenze nemam na vyber, mm musi pracovat, tak to nejak zvladnem... A este mam aj narodky zajtra tak to sa mi nic zle stat nemoze, ze? 😀
Vcera mi pisala IP Blondy. Nejak nestiha prispievat, obcas vraj cita, vsetky vas pozdravuje a maju sa s malou fajn.... Ved snad sa Vam este ozve....

susanita555
11. mar 2010

julia ty si z po? a kam ides rodit?

fruchtbar
11. mar 2010

ahojte dievky,
ste toho vcera narozoberali.... 😕
Ja som bola sama ucen,zucastnila som sa asi 30-tich porodov,ale vzdy sme tam boli iba po dvoch,nikdy sme sa nesmiali,vlastne som mala co robit,aby som obstala na vlastnych,tak sa mi pri tom hlava tocila,ale bolo to nieco tak neuveritelne krasne a nezabudnutelne...vela som videla a vela som zazila,ale aj tak vlsatny porod je nieco uplne ine!

moje brusko je uz dva tyzdne klesnute,chvalabohu,lebo konecne ma zaludok neboli...vsetcia vravia,ze to uz za chvilu pride,lebo je totalne dole a stale nizsie!

Moj maly dnes celu noc kopal,snazila som sa spat na boku a nejako si na to neoze zvyknut... 🙄

Gretka Tamtamka,gratulujeme a prajeme vsetko dobre a rychle priberanie a rast!

fruchtbar
11. mar 2010

Fleu,co beres...prezrad ! 😀

fleury
11. mar 2010

aktakk podpisy som nestihla pytat, snad sa mi prisniju zase 😀

seus zajtra mas narodky?tak to sa ti nic zle nestane!!len mala by ta mohla prekvapit, aby ste mali rovnaky datum narodenia 😅

fleury
11. mar 2010

frucht 3x2 magne denne 😀 kym som magne nebrala, mala som normalnejsie sny, mi bude normalne smutno, az ich vysadim 😀

grekyna23
11. mar 2010

bre rano, aj u nas snezi
fleury, zase raz super sen 😀

fruchtbar
11. mar 2010

Co dnes varite,dajte mi nejaky typ,neviem,co by som ! 🙄

susanita555
11. mar 2010

frucht ja idem varit francuzske zemiaky a spenatovu polievku ktoru velmi nemusim ,ale co uz 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre