Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fleury
11. mar 2010

civi tak to mas pravdu, s tymi doktormi, ktorych vymakla zuzka neni nikdy nic iste, ale snad uz vedia co robia!! 🙂

civavava
autor
11. mar 2010

dejni, super, ze ti je uz lepsie! atb zabrali 😉

civavava
autor
11. mar 2010

babule ma drbnee, tak mm sa rozhodol, ze vyraza!!!

juuj jak sa bojim, dufam, ze sa mlay z toho stresu nevypyta na svet.... ☹ ☹ som ho prehovarala, nech nejde, ale nedal si povedat...... 😕

frucht, jak to u vas vyzera zo snehom ???? 😲

carrie4
11. mar 2010

ahojte babulky, už ste pobalené do pôrodnice? ja začínam s prípravami, len neviem čo drobcovi nachystať na cestu domov. poradíte mi. počítam s tým, že počasie ešte bude chladné.
a ešte som sa chcela spýtať skúsených mamičiek, čím drobca umývať. počula som, že najlepšie len čistou vodou a až potom bábatko ponatierat. čím vy umývate a natierate po umytí vaše deturence.

fleury
11. mar 2010

civi neboj, mm nech pojde pomalicky a vsetko dobre dopadne!! 🙂

susanita555
11. mar 2010

aj ja sa hlasim uz najedena skusala som si pospat kedze uz 2 noc som sa nevyspala,ale bezúspešne 😠
vidim,ze sa bavite o dovolenkach tak mi tento rok len do tatier kedze bude chrobacik 🙂

civavava
autor
11. mar 2010

fleu dakujeem...snad to bude ok... ☹

michalag
11. mar 2010

civi, ta vyzera perfektne, mnaaaam .... ulozim recept a niekedy inokedy vyskusam 🙂

dejni, super ze ti uz je lepsie, snad to uz bude len ustupovat 🙂

alicc, nadherny datum 😵 😵 😵

jeeej tak buduci tyzden nam pribudne dalsie aprilovciatko chlapciatko 🙂

deni, dufam ze zajtra budu vysledky dobre 🙂 ....

fleury
11. mar 2010

sus my do slovenskeho raja 🙂

fruchtbar
11. mar 2010

nie baby,on neide na dovolennku...on pred rokmi prezil tazku nehodu a chodi tam rocne na tri tyzdne na liecenie....takze to mala byt dovca vlastne len pre mna,pre neho su to nespocetne rehabilitacie ale popritom sa to da tak pekne skonsolidovat,ze si spolu uzijeme vela volneho casu !
A o toho ho predsa ukratit nechcem,lebo on ma cely rok velke bolesti ,az na tieto tri tyzdne.... 😔

Civi,mysli pozitivne,u nas len posnezieva,ale cesty su pekne odhrnute,je plus 1 °C a nesmyka sa....

susanita555
11. mar 2010

fleury aspon jeden rok budem len na sk kedze pracujem s nehnutelnostami a kazdy mesiac som lietala do talianska ,alebo do spanielska ja mam slovensko velmi rada 🙂
tento rok si užijem tatry a ak bude malo tak mozno pojdeme este aj do slovenskeho raja ten mam velmi malo schodený 😎
uz aby bolo leto 😀

fruchtbar
11. mar 2010

uz ste niekedy poculi o vyrobku QimiQ ? je to vyborna vec,robia sa z toho vselijake kremy do trot,nepotrebujes nic len smotanu a krem je pevny....da sa to vsestranne vyuzit a nie je to take nezdrave....
kuknite: http://www.qimiq.at/new/index.php?L=0
...ale je to len zial po nemecky alebo anglicky

fleury
11. mar 2010

sus tiez budeme mat po dlhej dobe leto na svk len, ale mne to voobec nevadi, naopak! 🙂
tak, tak, uz aby bolo leto!! 😀

susanita555
11. mar 2010

fleury chcela som sa ta spytat ze ked ti vyberu tie stehy tak pojdes domov ci tam uz hned zostanes?

civavava
autor
11. mar 2010

frucht tak to potom mm nech tam ide! nejak to vydrzite bez seba, ved ide o jeho zdravie....tebe ten cas uleti ako voda, s malinkym!!!! 😵

ten qimiq vyzera super, musim kuk, ci to tu maju ....

juj leto nech uz je!!!!!!

dejna3
11. mar 2010

my sme tiež plánovali ísť toto leto k moru... no ale tak budeme domka 😅 ešte ani budúce leto nepôjdme... s jedným malým drobcom by sa to dalo zvládnuť, ale nie s dvoma malinkými... musia trošinku podrásť 😉

fleury
11. mar 2010

sus to keby som vedela 😀 podla toho nakolko budem otvorena 🙂

cicimon
11. mar 2010

no uz ste pri dovolenkach....my nepojdeme toho roku nikde, aj ked moja svokra veri tomu, ze pojdeme dovolenkovat na vychod (teda vychodne SK k nej 🙂)

susanita555
11. mar 2010

zienky nemate tu niektora ten zoznam veci do porodnice sice uz mam veci zbalene ale mam stale pocit,ze mi nieco chyba
dejni tak to by ste si velmi dovolenku neuzili s takymi malinkými deťúrencami hlavne cesta by asi bola prenich dlha

fleury
11. mar 2010

sus ja mam takyto:
- doklady (teh. knizku, OP, kart. poist., sob. list)
- vlozky
- toaletny
- jednorazove plienky pre babo 40ks
- bavlnene plienky 2ks
- vlhcene obrusky
- kojenecka podprsenka
- osobna hygiena
- postolky
- prezuvky do sprchy
- podlozky do postele (nie je povinne)

cicimon
11. mar 2010

fleury - a mozno by sa hodili aj normalne prezuvky a zupan

fleury
11. mar 2010

cici u nas zupan ani koselu netreba, prezuvky myslia asi pod osobnou hygienou 🙂)

susanita555
11. mar 2010

dakujem fleury 🙂
prisiel mi muzicek tak vas opustam 🙂

fleury
11. mar 2010

sus za malo 🙂

dejna3
11. mar 2010

ja sa balím práve teraz a ide mi to ako v lete na saniach 😝 lebo popritom robím všetko možné 😀 periem, upretujem aspoň trošku, teraz si varím kávu, nemala som asi týždeň, nechutila mi, keď mi bolo zle 😒

civavava
autor
11. mar 2010

babule tak tot moje cukrarenske "veldielo" 🙂))

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

som zvedava, ako to bude chutit 😲 😲

dejna3
11. mar 2010

civi . no minimálne tá poleva vyzerá mňam - mňam 😵 😵 aká je torta vnútri?

fleury
11. mar 2010

civi ta zbijem, takto ma provokovat 😀 mnaaam, dala by som si 🙂

civavava
autor
11. mar 2010

fleu, a co ja, ani som si nelizla, ked som varila tu polevu, to tu rozvoniavalo... 😝 😝

dejni, vnutri som dala cucoriedkovy dzem, banany a poliala tou parizskou slahackou, ktora mi nechcela stuhnut...ale v chladnicke to stvrdlo pekne...potom som to len poliala polevou, som vylepsila recept, dala som horku cokoladu a aj polovicku orieskovej, preto je to take hrudkovite ... 😉

inak je to tento recept:

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=23309

dejna3
11. mar 2010

mňam, dala by som si k tej káve 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre