Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fleury
12. mar 2010

minius hej, uz je doma tyzden, mam ju v albume 🙂

cici aj u nas urcite podonasaju torty, ale ja furt peciem ked ma niekto sviatok, takze urcite neodolam 😅

cicimon
12. mar 2010

fleu - a kedy planujete krstiny? my z logistickych dovodov ich budeme mat dost skoro a to budem asi rada, ze som rada a nie este piect...a to nam dojde 8 ludi

michalag
12. mar 2010

jankako, super ze poradna dopadla dobre 🙂 .... baby ved uz to pomalicky zacne, ako to tehu rychlo ubieha 😲 ☹ , ale uz sa tesim na malicku 🙂

minius
12. mar 2010

fleu no to sa ti veru oplatilo cakat! Taka postielka vydrzi aj 5 dalsich detureniec 😉
A akeho mas pekneho havina

juliap
12. mar 2010

my dnes tiez pecieme tortu, neter mala narodky v utorok, dnes len cesto, zajtra naplnit, ozdobit, tak ked nezabudnem, dam tiez fotecky

cicimon, ze 8 ludi, malina, my mame doma vzdy pri rodinnych oslavach 15 a teraz bude uz aj mimi ... 😀

fleury
12. mar 2010

minius ty mas dalsiu poradnu az 1.4.??? 😕 😕

aktakk ojojoooj, ja by som sa realizovala aj v potravinach teraz 😀

cici tak cca 6 tyzdnov po porode asi..my urcite niekam do restiky, nas bude ako hadov 😀 ale tortu urobim, aj mm bude mat meniny coskoro, tak to spojime 🙂

cicimon
12. mar 2010

julia - len oni sem dojdu prespat na 2 dni a to mame az 1 rozkladaci gauc, takze zvysku budu musiet stacit nafukovacky 🙂

moni
12. mar 2010

ahojte, idem docitat co ste nacmarali dnes 🙂

tantama
12. mar 2010

AHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ som ešte v nemocke ale mám pc tak už budem v kontakte???? čo je tu nové???? čitala by som to rok🙂)))))))))

jankako
12. mar 2010

minius nemože prísť buduci týž.muža nemám doma..potom ten dalši može..by som sa nenahnevala..A mne by sa páčil aj prvy apríl,len či by sa jej potom v buducnosti nesmiali decka...

fleury
12. mar 2010

ahoj tantamka tak ako sa ma gretka? 🙂 uz sme ju videli, je chutnucka

jankako
12. mar 2010

no vitaj tantamko-Grétka 🙂 píš píš ako mala???

lucinka1104
12. mar 2010

no ja sa bojímsme malinký a aja mam od kontroly zase bezprestávky bolestivé kontrakcie aby som nerodila ešťe dnes , bolesti mam týžden a za ten čas sa krčok skrátil z 3,5 cm na 0 bože také hlupe obdobie dokončujeme ten dom teraz toto 😝

vejula
12. mar 2010

mini, no som ja ale nezbednica 😀 😀 Ale on sám mi povedal že bráško si ma schovával a strážil ako oko v hlave, že chalani mu velakrát hovorili aby ma zobral niekedy s nimi na chatu na nejaku stanovačku, a on sa o mna bál a nechcel... Ale tak to nejako prišlo, a ked som sa rozišla s bývalým tak braškov bývalý spolužiak a moj teraJší mm zahajil utok 😀 😀 😀

jj michalag, určite už bude pomáhať, chlapci su niekedy väčší pomocníci jak dievčatá 😉 A baby vedia byť riadne žiarlivé, to tiež hovorím z vlastnej skusenosti, bo ked som mala rok tak sa mi narodil bráško a ja som bola strašná čertica, som bola žiarlivá a mama stále musela dávať pozor aby som sa s mladším bráškom neocitla sama, bo som mu aj uštedrila pár škrabancov 😅

jankako gratulujem ku poradni, inač som si všimla že ty maš tiež bruško ešte riadne vysoko 😕 Tiež nad pupkom väčšie ako pod ním, ja mám tiež tak.

minius
12. mar 2010

Jeeeeej tantamka VITAJ! Gratulujem k malej Gretke! Ako sa citis a gretka pribera a rastie?

fleu az 01 a to mi chcela dat najprv nech pridem az 9 ale to som jej rovno povedala ze to je neskoro!
Ale o dva tyzdne mam ist k svojej obvodnej.

jankako aj ja sa toho bojim ak sa narodi 01 urcite sa mu deti budu smiat. Moja druha polka ma najlepsieho kamarata narodeneho 01/04 a stale si s neho utahuje 😠

fleury
12. mar 2010

lucinka ja som sa ti divila, ze tak vladzes zasita stahovat a starat sa o maleho..asi sa skratil tak rychlo vdaka tej fyzickej namahe, ze si sa nesetrila moc..snad este nejaky tyzden dva potiahnes

tantama
12. mar 2010

no malá už dýcha sama dnes jej dali preč kanilu z pupočníkovej žili a dali jej len infuzku do hlavičky... krmia ju sondou a pomaly sa zotavujeme. 😀

fleury
12. mar 2010

minius a naco chodis k obvodnej? mate to tam zaujimave co sa navstev gynekologa tyka. Asi tam robia minimum vysetreni z toho, co u nas, ze?

michalag
12. mar 2010

tantamka, ako sa mas? a ako Gretka??????

babenky ja sa nateraz lucim, ideme s malym na chvilku von

tak zatial 🙂

lucinka1104
12. mar 2010

ak vydržím 10 dní je super to už bude mať cca 2600 g
tantama vy ste mali koľko pri pôrode? zabudla som...malá je v inkubátore?

minius
12. mar 2010

Luci drzkam palce nech su to len tie falosne kontrakcie ale ak by nie uz to najhorsie je za tebou a hlavne nech ste obaja v poriadku!
Ja sa bojim ze vobec tie kontrakcie nerozoznam. Vsak aj Deni hovorila ze ich mala a ani nevedala o nich, nie? 😕

aktakk
12. mar 2010

Fleu- tak chod za mna nakupit a ja idem odpocivat 😀 .

Tamtami ahojte!!!!

Luci veru mala by si sa setrit!!!

Veji aj mna tak brat nikde nechcel brat...a ked ma aj bral tak vsetkych chalanov odhanal 🙂 .

jankako
12. mar 2010

ženy sa nezaprú,bojovníčky cely život... 🙂/Grétka/

fleury
12. mar 2010

aktakk beriem!!!tak ty si kludne lahni a ja idem 😀

tantama
12. mar 2010

ja sa mám no ešte dosť uboleno po cisarskom ale pomaly sa zotavujem a malá mala pri pôrode 2060g a 40,5cm a teraz má 1960 ale už nechudne.. stojíme a aj to je usúpech myslím

aktakk
12. mar 2010

Tamtami tak super...ze ste obe v poriadku!!!!

lucinka1104
12. mar 2010

minus no falošné nie su od poslednej kontroly to je 16 dní sa mi nalez veľmi zhoršil každá sme iná a každá ich inak cíti mna to teda bolí riadne citlivka nie som brucho mam ako kamen teraz som pozerala, že aj ked zaostáva 1,5 t v raste priberá 250 g za týžden takže nam ozaj treba len 9-10 dní ale to sa ťažko vysvetluje môjmu 2 ročnému synčekovi

fleury
12. mar 2010

tantam a mliecko sa ti uz tvori?

vejula
12. mar 2010

jeeej tantamka, ahoooj. Ako fajn ta ut opäť vidieť... 😵

luci, no budem držať prsty nech to ešte nejaku chvilku vydržíš 😔

aktakk no takí su ti bratia opatrní, aj tak som si spravila po svojom 😀

lucinka1104
12. mar 2010

tantama a je teda v tom ikubátore? To je normálne že schudla po pôrode je to vždy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre