Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

marika1902
12. mar 2010

no v nasej jedinej krcme v dedine sa fajci tak ze sa tam da dym krajat preto snim nechodim lebo mi to smrdi aj ked som vyliecena fajciarka uz tri roky nefajcim a som stastna ako blcha ze som dokazala prestat

moni
12. mar 2010

miska, tak ja to az take zle nemam 😝 vycmulala som jednu tu neutralizacnu tabletu, ale to asi len zasumelo a hotovo. to mam za to ze som blba a pazrava a zeriem ravioli s paradajkovou omackou 🙄

cicimon
12. mar 2010

ja mam len 1 chlapcenske meno a stale verim tomu, ze to bude dievca, lebo chalan by mail meniny den pred mojimi narodkami a to by som mu nechcela spravit...Ja mam veci tak pol na pol ruzove a modre, modre hlavne od tej kamosky...a vela bielych

ja svoju kyselinu zapijam alebo zajedam, mam dojem, ze ked ju zapijem niecim, ze to pomaha

michalag
12. mar 2010

ja som este nevecerala 😒 ☹ a uz asi ani nebudem

marika1902
12. mar 2010

ja kyselinu uz asi tyzden nepocitujem nasi mi kubko klesol dolu a ja som ju ani nemala len som citila take neprijemne palenie ktore bolo velmi neznesitelne mne pomohol vzdy malox a ked nie ten tak jablko.

michalag
12. mar 2010

tak my nemame v zalohe ziadne chlapcenske meno tak to by sme museli teda riadne improvizovat s menom keby nahodou

marika1902
12. mar 2010

inak baby normalne mam posit ze sa mi natrhla koza presne okolo pupku taky kruh fialovkasty sa mi tam spravil

kiwinka
12. mar 2010

aj ja mam kyselinu a najhorsie je, ked ma to prepadne v noci zo spánku,,to je velmi tazke sa sustredit, aby som nebezala na wecko,,, sa posadim opatrne a dam si TALCID cucavy liek,, mozu aj tehulky.. pomaha,,
ja uz som sa nevyspala normalne dlhooo,stale curam a kyselinujem v noci... 😀 a ked dojde nasa malinka, tak nebudem spat uz vobec haha 😀 😀 😀

alicc
12. mar 2010

baby aj ja som pripravená na to že budem mať dalšiu babu, aj veci mám skôr dievčenské, na 3d sone povedali že bude dievča taksa toho držím, ale ked bude chalan(lebo v poslednom čase aj ja stále počúvam, že aj také omyly sa dejú že povedia dievča a nakoniec je z toho chlapec) bude mať meno po tatovi, ked som mu to povedala, taký bol natešený, že mu hádam stačí aj len ten pocit ani chlapec nemusí byť, hoci.... 😉

marika1902
12. mar 2010

ja mam dievcenske lebo ja som este ani nevedela ze somtehu ked som to meno chcela a to Rebeka no a kedze budeme mat chlapceka kubka tak mam obe mena. Mozno ani netreba obe kamoska rodila v mt tak od nej chceli obe mozno v inej nemocke to bude ine

kika29
12. mar 2010

mňa našťatie už kyselina prešla. no veru je to hnus 😝

meno pre dievčatko nemáme ešte vybraté 😒 tak neviem ako ju budeme volať.

marika1902
12. mar 2010

kika mne sa paci Nela z tvojho vyberu

alicc
12. mar 2010

mne sa páči Lea, aj ja som jedno z mien mala práve Leu, ale u nás doma neprešlo ☹

moni
12. mar 2010

kika, a mne sa vsetky pacia 🙂

marika aj mne sa zda ze mam okolo pupka taky bledofialovy kruzok. ale teda necudujem sa lebo to moje trdlo tam kope ako o preteky 😅

alicc
12. mar 2010

babulky idem sa natiahuť pred telku, dúfam, že dnes bude lepšia noc ako včera, tak sa majte pekne a dobrú noc 😵 😵 😵

marika1902
12. mar 2010

moni ale ti poviem ze mi pekne lepi ze to neostane pri jednom kruzku. Moja segra ma tak strasne dotrhane brucho ze az a bojim sa ze budem mat podobne kedze je to dedicne kolko kolagenu mam v kozi a ziadne kremy nepomozu

moni
12. mar 2010

alicc, dobru noc!

marika, no mne sa strie urobili pocas puberty takze som viac-menej zmierena s tym, ze sa nejake ukazu. patlem sa sice kremikmi ale to len pre lepsi pocit 😅

marika1902
12. mar 2010

moni aj ja mam ale iba na prsiach ale nie su moc vidno su len take jemnunke inak nemam nikdy okrem toho pupka ☹

michalag
12. mar 2010

tak o striach by som vam tiez mohla pisat, pri Samkovi sa mi robili strasne a podla toho brusko a prsia aj vyzeraju, ale teraz zatial ani jedna len mam pocit akoby sa niektore vytvorili nanovo .... no ale pokial je koze citliva tak tomu nepomozu ani tie najlepsie kremy co su na svete

marika1902
12. mar 2010

baby citali ste ze muzske spermie urychluju dozretie krcka a tym sa moze spustit porod? Aj ked sex v tomto stadiu si uz moc neviem predstavit

cicimon
12. mar 2010

marika - to potom ked bude hrozit prenasanie 😀

moni
12. mar 2010

ejakulat obsahuje prostaglandiny, a tie urychluju dozrievanie krcka. no marika, ked clovek prenasa tak si myslim ze uz skusi vsetko 😉

miska, tak veru, ziadne kremy nepomozu, ked sa maju urobit strie, urobia sa

lucinka1104
12. mar 2010

je to pravda spermie otvárajú krčok 😅 aha ja som z toho takmer porodila

michalag
12. mar 2010

tak v 39tt to budem preferovat ked sa uz nebudeme vediet dockat malickej 🙂 , ale teraz moc eee

marika1902
12. mar 2010

no to je pravda asi by som siahla po vsetkom alebo to vyskusat rovno v 38tt 😀 😀 😀

kika29
12. mar 2010

ja neprenášam a ani mi to asi nehrozí ale keksík by som si dala 😀 😀 😀 😀

lucinka1104
12. mar 2010

od 37 tt už môžete 😉

marika1902
12. mar 2010

lucinka a v ktorom tt si bola?

marika1902
12. mar 2010

moj mm je strachoput a skoro cele tehu sa mi vyhyba naposledy sa mi nevyhol v january fnuk a teraz je marec

lucinka1104
12. mar 2010

mariak ako myslíš ? predsa teraz v 35 tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre