Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kika29
12. mar 2010

no tak mala napísané meno ked mala meniny na nástenke, no ale volá ju Vanda tak neriešila som to lebo je to super učitelka a malá ju má rada tak to má odpustené.

stanusa
12. mar 2010

kolegyňa povedala v nemocke meno syna Norbert, ale strašne jej pripomínal muža Petra a tak ho aj volala, tak manžel musel utekať meniť meno...takže sa dá zmeniť aj po 😀

kika29
12. mar 2010

stanusa no kde si našla takého ideálneho mm? môj je síce tiež fajn nesťažujem si ale dá si aj pivko nie často lebo on skôr víno pije ale fajčí no čo už doma našťastie velmi málo takže mi to nevadí až tak. ale som rada že ho mám.

kika29
12. mar 2010

no ešte neodbila ani polnoc a už mi svieti 37tt takže lucinka už môžem sexovať 😀 😀 😀 hurááááááááááá

stanusa
12. mar 2010

kika ani neviem ako sa to podarilo, pritiklady sa priťahujú...vínko si občas dám no a cigaretky to bolo moje pred tehu - dobre, že sa nenaučil aj mm, lebo to by som teraz ťažko znášala 😝

moni
12. mar 2010

kika 😀 chudak manzel ani nevie co sa na neho chysta 😉

stanusa
12. mar 2010

mono prečo chudák? veď ho nejde biť 😀

kika29
12. mar 2010

no veru ja sa môžem chystať ale akurát tak do postele mm ešte nieje doma a aj tak by som ho nezviedla bojko

stanusa
12. mar 2010

pozerám, že písmená si pletiem...moni

kika29
12. mar 2010

ale hormony somnou dobre lomcujú čo 😀 darmo hladnému sa o chlebe sníva a ja tiež môžem len snívať 😀

moni
12. mar 2010

stanusa, no jeden nikdy nevie...ked sa bude vykrucat, mozno sa mu od kiky aj bitka ujde 😀

stanusa
12. mar 2010

neviem kika, ale keď sa bojí tak ho asi fakt nezvedieš...budeš musieť ešte týždeň počkať

my nemáme zákaz, ale aj tak teraz sa bojím ja, aby sme niečo nedovrzali

kika29
12. mar 2010

joj moni že bitka ta ja také fifipierko oproti nemu no teraz ani nie ale ked niesom tehu ta kde že bitka 😀 😀 iba ak valčekom po hlave aby to účinkovalo 😀 😀 😀 😀

stanusa
12. mar 2010

moni veď to, že hormóny sú sviňucha 🙄 😝

kika29
12. mar 2010

ktovie či aj našim chlapom tak chýba sex? ked teraz sa boja len dúfam že to nekompenzuje vonku 😠

moni
12. mar 2010

kika, jak je libo 😀

stanusa
12. mar 2010

kika ale čo si, aj oni vedia vydržať - je to o psychike, boji sa aby neublížil bábätku tak vydrží...kompenzovať to môže aj inak nemyslíš?

kika29
12. mar 2010

no dúfam že ked sa postavý tak sa mu rozum nezastavý 😅

stanusa
12. mar 2010

😀
tak pridala som do profilu aj to druhé meno...len muž o tom ešte nevie

kika29
12. mar 2010

a mm chce ktoré meno viac? mne sa páči Sebastian viac,

kika29
12. mar 2010

stanusa a ty si brala alebo berieš magne B6?

stanusa
12. mar 2010

kika aj mne, mm neviem ako zareaguje, lebo iné sme ani nemali, stále len Gabko a teraz toto 😕
magne neberiem, len šumivé magnézko večer vypijem...baby písali, že by sa malo postupne vysadiť ako ho berieš

idem ja pomaly do postele, tak zatial dobrú

kika29
12. mar 2010

teraz ešte 2x denne ale že už ho vysadíme len neviem či ho mám od pondelka už vysadiť alebo počkať do stredy mám poradňu. lenže teraz mi bruško tvrdne dosť a potom čo budem ho mať vkuse tvrde. prečo sa vysádza nevieš?

monva
12. mar 2010

Kika - mne doky povedal, ze sa ma magne vysadit postupne kvoli tomu, aby sa organizmus stihol do porodu este ocistit a zbavit sa chemie.

IDem uz spat, prajem dobru noc, malo navstev na vecku a ziadnu kyselinu, ziadne nocne mory, len prijemne sny a dlllllhy kludny spanok 😀

moni
12. mar 2010

ja som zas niekde citala ze magnezium rozsiruje cievy, a "podporuje" krvacanie 😕

dobru noc, a pekne vikendujte vsetky!

evil15
13. mar 2010

dobré ránko bambulky dlho som sa tu neobjavovala ale nedalo sa mi mala som nejakú divnú náladu ani sama neviem stále som len vrčala a bola nepríjemná ale dnes čuduj sa svete som sa zobudila so super náladou 😀 😀 😀 ani Vás neidem čítať lebo to by som tu bola celý den tolko ste toho popísali 😉
dúfam, že ste všetky vporiadku a máte sa dobre a aj vaši drobcovia 🙂

prajem vám pekný den a užite si ho 😀 😀 😀

susanita555
13. mar 2010

dobre ránko prajem 😎
tak v skratke som si vás precitala a vidim ,ze niektore nemozete spat 🙂
ja som tuto noc spala celkom fajn bola som na wc len 2krat co je úspech 😉
tak včera som bola poyriet kde budem rodit a poviem vam,ze som mala strach s pôrodu ale po tejto mojej obhliadke zo mna úplne opadol 😀 bola som aj na novorodeneckom a videla deťúrence bolo to nádherne fakt mame v sebe kazda jedna malý zázrak ,
moj mm este len vosiel do miestnosti a uz povedal,ze mu je zle tak neviem ako chce vydržať pri pôrode 😝 no ved uvidime ma tam stresovat tak to radsej odrodim sama 🙂 no sama nie samozrejme s asistenciou lekárov
uz aby bol ten april tento mesiac sa mi zda najdlhšii zo vsetkych
idem ja upratovat a potom pojdeme k tete na navstevu tak si vas vecer precitam
prajem pekny den 😀

seuska
13. mar 2010

Dobre ranko vsetkym.... vcera som uz nestihala vam povedat co nove, ale dnes som poctivo docitala... 🙂

V prvom rade Vam vsetkym veeelmi pekne dakujem za gratulacie.... ste zlate.... dakujem este raz...
🙂
Tamtamku konecne vitam online.... ze Gretka je krasne vlasate babatko som ti uz povedala, uzasna je, je to fakt zazrak... 😵 😵 drzte sa moja...

Tak my sme vcera boli v KE na poradni, cesta rano strasna bola fakt, som isla 60 celou cestou. Doktorka mi urobila vysetrenie - vsetko ok, krcok 2 cm uzatvoreny, takze na porod to nevyzera. Vyter z minuleho tyzdna v poriadku, krv v poriadku, akurat ctg som mala zle, tak ma poslala sa najest a ze o hodinu vyskusame.... som sa jej pytala, ze co ked mi vyjde aj teraz zle, ona ze ostavate tu!!! OMG panikaaaaaaaaa ma hned chytila! Tak som hned malej zacala dohovarat, ze toto nemoze predsa mamke urobit, ze by na narodeniny v nemocke ostala.... naslubovala som jej hory-doly, len nech mame pohyby, natlacila do nej v bufete tresku rozky a colu 😀 a nastastie zabralo, zacala sa hybat aj na ctg, fu som si vydychla.... som si spomenula na Fleu ze mi radila ze si mam uz aj tasku zobrat na poradnu.... Fleu buduci tyzden si ju isto beriem uz! Takze bojova uloha pokracuje, ze do nedele musim byt pobalena 🙂

fleury
13. mar 2010

bre ranko,

dnesny sen..zaklopala ku nam dejna, ze jej odtiekla plodova voda, ci jej nepostrazime sofi 😀 A ja ze jasne, ale ze nejako meska, lebo ja som uz mesiac doma z porodnice 😀 😀

seus tak ti poradna dopadla super, ale uz sa naozaj radsej pobal! 🙂 Ake boli oslavy narodenin? 😅

stanusa
13. mar 2010

dobré ránko,

pri pôrode aj pred sú dôležité kontrakcie a magnézko ich tlmí...tak a si aj preto sa doporúča vysadiť

evil zistila som, že keď som už unavená tak som taká istá, vrčím na mm a všetko mi vadí. nasadila som povinný popoludňajší spánok 😀

susanita z pôrodu zatiaľ nemám strach, neviem čo ma čaká a najviac sa teším na nášho malého, že tu bude s nami

seus mala si šťastie, asi to bolo z hladu, nabudúce pred ctg do bufetu 😵

idem poupratovať, variť obed a poobede uvidíme či pôjdeme vonku
tak zatiaľ pa pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre