Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

stanusa
13. mar 2010

fleury 😀 tak dejna prenášala, ona ide tuším na sekciu...tak to je čistá haluz 😝

seuska
13. mar 2010

Fleu 😀 😀 ty na com frciiiiiis? 😀

Oslava narodenin bola len s mm, boli sme v palacinkarni na palacinku, chceli sme ist aj do kina na kawasakiho ruze, ale to sme nestihli, tak ideme dnes... sranda je, ze ja zbieram znackove vinka a mm mi vcera kupil dalsiu flasu.... ked porodim malu a prestanem kojit tak asi vsetky vypijem od radosti.... ci to len ja mam taky abstak???????

Chcem ist oprat potah z matraca, ale mam taky kde je to kokosove vlakno, neviete na kolkatke by som to mala dat prat? staci na 40?

fruchtbar
13. mar 2010

dobre ranko,ja uz varim bolonsku omacku 😝

Na porod to dnes este nevyzera,na to sa citim az prilis fit ,ale maly ma tak kopancuje,tak to este nikdy nebolelo 🤐 .
Tak vam prajem krasnu sobotu,uzite si manzelov,rodinky a dobreho jedla !
Cmuk

fleury
13. mar 2010

poviem vam, uz nech odrodim a mam kludnejsie sny 😀

seus ja mam uz abstak na pivo, takze ta plne chapem 😀 Nepise ti na tom potahu na kolkych stupnoch prat?

seuska
13. mar 2010

Fleu ale sak pohar pivka si dat mozes. Teda ja si obcas pohar dobreho vinka doprajem, hlavne cervene na krvinky 😉 Nepise tam nic, ten stitok tam neni... tak ho skusim supnut na 40 snad to nepokakam 😉 😀

fleury
13. mar 2010

ja som kukala prave nas matrac a ze prat rucne..no urcite 😀 40tkou to nepokakas 🙂

seuska
13. mar 2010

Ale tebe sa da tiez ten potah z matraca zvliect? a na tom potahu mas ze rucne?

fleury
13. mar 2010

hej, mne sa da tiez zvliect, a je tam napisane, ze rucne prat..ale to som mala napisane aj na hniezde do postielky a prala som to v pracke 🙂

kiwinka
13. mar 2010

ahojky, tak ja hlasim hroznu noc, bolest krizov, zase som sa spotila, wecko stale, kyselina nenormalna, od 7:30 hore a potom som sa postavila a isla upratovat,,mam toho uz dost sakra,dnes mam zlu naladu 😅
este, ze dnes varit netreba,,ideme k nasim na obed s MM... uff

seuska
13. mar 2010

Ja som to supla na 40tku tak sa budem modlit 😉

A kde ste dnes vsetky? Vyvarate? Vypekate? Upratujete?

fleury
13. mar 2010

kiwi teba tu nebolo dlhsie vidiet, pratas, chystas,..?? 😀 😉

fleury
13. mar 2010

seus 40tka nemoze ublizit 🙂 tiez kukam, kde vsetky zmizli, pracovna sobota asi 😀

stanusa
13. mar 2010

prať môžete kľudne na 40, minule som prala tak náš návlek na matrac a ok

u nás teraz varí mm zapekané zemiaky so šunkou a syrom, mne ostal špenát zo včera..som si uvarila, tak ho aj zjem 😀

aktakk
13. mar 2010

Ahojte...dobre ranko uz ani nejdem priat, kedze je uz vlastne dnik...

Kiwi- moja noc bola tiez hrozna. Klby ma boleli jak svina, na WC som chodila samozrejme ale dnes mi aj ovela viac trpli prsty ako inokedy 😠 . A hore som asi od pol siedmej.

Dnes som stihla uz aj tortu urobit, ale taku tu piskotovo smotanovu nakoniec. Budeme mat navstevu a aj sestra pride s babulkami, tak sa na ne tesim 😉 .

Mne sa dnes rano prisnilo, ze sa "lubime" sa drahym a som mu to rano povedala. PO chvili sa zdvihol a odisiel do obyvacky. Tak som mu stihla len zakricat, ze sa mi o tom moze ozaj len snivat... 😖 . A kika pisala, ze chute ma, ja som na tom rovnako aj ked je zo mna uz velryba...hehe

Seuka, tak mala je takato poslusna? Ti dala pekny darcek k narodenikam.

stanusa
13. mar 2010

idem upiecť taký závin z lístkového plnený jablkami a banánmi - to mám od svokry 😝

kiwinka
13. mar 2010

baby, na 40ke kludne ,ja som to tak prala.. a dobre je 😀

grekyna23
13. mar 2010

peknu sobotu prajem...
to idete prat aj potah z noveho matraca? ci mate uz pouzivany?
mm isiel do obchodov a ma za ulohu kupit babatku uterak, tak som zvedava, co donesie...

fleury
13. mar 2010

grekyna ja periem aj z novych veci vsetko .. hehe, tak to si na tom ako ja, ked moj mm ide nakupovat, tiez stale trpnem s cim pride 😀

aktakk
13. mar 2010

Grekyna- aj ja som vsetko vsetulinko prala! Aj potah.

Hehe- to asi vsetci chlapi vedia nakupovat.

michalag
13. mar 2010

Ahojteeee 🙂 🙂 🙂 ,

kiwinka
13. mar 2010

grekyna, no ja keby som poslala po uterak pre mimi MM , tak donese ten najdrahsi zas , a len by ma rozculil,, strasne by rozhadzoval na malinkú... kolkokrat sa aj "hadame" pri nejkych vecic, ze ktore kupit v akej hodnote uff,,

ja som potah na matrac neprala, mame novy. ale hniezdo, zavinovacky a take veci,, na 40ke vsetko a dobre je.

inak ma napadlo, zle sa mi uchytava hniezdo na postielku,, a ked si predstavim, ze sa da aj znizit ta jedna cast postielky- bok postielky, tak to hniezdo ked je tam upevnene o tie tyce,,tak to musim odsnurovat aby som mohla stiahnut tie tyce,,chapete ma niekto? vysvetlujem to strasne, ja viem hi 😀 😀 😀

fleury
13. mar 2010

kiwi chapeme 😀 😀 moj mm zlaty rano kukal na postielku a hovori ci mala z nej nevypadne 😀 😀 hovorim jasne, rozkope perinku a vyskoci 😀

seuska
13. mar 2010

No ja som sa len bala dat prat ten potah, lebo su tam zasite v nom tie kokosove kraviny 😀 uvidime, potom napisem ze co som domrvila 😉 este ze by sme matrac novy nekupovali...

Aktakk heeeej malinka je maminina pusinka poslusna, dufam ze bude posluchat aj ked vylezie, lebo tatino povedal ze jej pristrihne kridelka.... jak keby som ho nepoznala, znesie jej aj modre z neba a odpusti aj neodpustitelne... sak to poznate 😉

ja dnes varim masko na sampinonoch a ryzu, ale sa neviem rozhybaaaaaaaaat! Noc mi ani nespominajte, som bola asi 5 x na wecku ma islo porazit ked som sa na to stale budila.... vrrrrr, tiez som dnes zla ako kiwi.... 🙄

kiwinka
13. mar 2010

fleu, no neviem to lepsie vysvetllit.. tak mne je na houby to hniezdo 😒 to co budem stale odvezovat? aby som tu jedndu stranu mohla stiahnut? HM,, a postielku chcem mat vedla seba pri posteli a to hniezdo mi este aj vyhlad na malinku zakryje,,,

aktakk
13. mar 2010

Aj vy si myslite, ze tatinkovia budu "najlespi" a maminky budu zle, lebo nedovolia vsetko?

Kiwi chapeme...moja sestra davala hniezdo tak, ze ho nedala na tri strany ale len na dve. Na jednu kratku a jednu dlhu...

grekyna23
13. mar 2010

ked ja som pri nakupovani taka nerozhodna, tak nech si aj mm vyberie co sa mu paci a prave volal, ze sa mu nakup podaril, tak budem sokojna aj ja 😉
tak potah bude mm nova uloha kym budem v nemocnici, lebo sme sa rozhodli, ze postielku postavi, ked budem v nemocnici a matrac je novy a zabaleny 😉 a sa smial a trepol mi, ze postielku bude stavat s kamosmi ked budu zapijat narodenie, tak som mu pohrozila nech sa neopovazi, aby nam potom babo nespadlo aj s postielkou, alebo aby tam niektori z pripitych kamosou nelahol do nej.. 😀
tak to si prala aj ten fusak do autosedacky?

kiwinka
13. mar 2010

seuska, tak ideme na to,, sobota 13teho vrrrrrrrrrrrrrrrr 🙂 , no co uz,,mozno po obede nas to prejde 🙂

no, ja by som najradsej chodila sma na nakup potravin napriklad,, lebo si mozem vybrat a premysliet co potrebujem , co budemm varit atd... len MM si mysli, ze ked sme v obchode, takl ja hend skocim k pultom, ze presne viem co potrebujem a chcem,,no neviem no 😀 sak potrebujem trosku casu na rozkukanie no nie? 😀 😀 😀

michalag
13. mar 2010

fleury teda mas dobre sny 😀 😀 😀

ja periem tiez to co sa ma rucne na 40 a zatial sa mi nic nedo .... 🙂

aktakk
13. mar 2010

Kiwi- mojmu sa vzdy chce ist na zachod ked sme v obchode alebo ho hlava rozboli!

kiwinka
13. mar 2010

aktakk, nadtym som presne rozmyslala ze to tak asi urobim nejak,, nebude to mat ten efekt celeho hniezda síce, no nevadi,, nekupim uz dalsie hniezdo,,este ze mam len jedno :P
kolko mate inak sád povliecok do postielky? ja mam iba jednu zatial a dve plachty... kolko ich treba?????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre