Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fleury
13. mar 2010

u vas prsi a u nas snezi, uz by to mohlo skoncit!! 😝

cicimon
13. mar 2010

fleu - tie tvoje sny su fakt zaujimave 🙂)
mne sa dnes vynimocne snivalo a to tiez len taka vec, ze sme cestovali s malou 500km na vychod a najvacsi nas poblem bol, ci ist rano alebo poobede, kedze 6hod cesty 🙂)

inac..odkial si ty vlastne?

vejula
13. mar 2010

maji, no však čo lepšie ako narodenie synčeka môžeš dať svojmu mm k výročiu 😉 To bude super darček pre vás obidvoch....

moni takže teba ešte upratovanie čaká... No ja by som upratovala rada ,ale neznášam všetky tie prostriedky čo k tomu potrebujem, som z toho taká nesvoja, teraz 😅 Ked ja som taký strachoprd a všetkého sa bojím... Ale aj tak mi je to prt platné lebo urobiť to musím tak či tak, v špine žiť nechcem 🙄

fleury, vdaka 😉 mi to tak dobre padne, také ubezpečeie 😅

A som zvedavá kedy budeme oslavovať narodeniny prcka... By som brala 4.4. To je pekný dátum a vcelku reálny 😉

moni
13. mar 2010

fleury, no pekne od teba 😀

majca424
13. mar 2010

veji, ja si to presne tak isto hovorím, ale tak dúfam že nebudem prenášať, radšej nech sme na to výročie už všetci traja doma, spokojní 😎 🙂

vejula
13. mar 2010

jj však to ani ja nechcem prenášať, ale ja ani nebudem, a vlastne ani ty, lebo v CA nechaaju prenášať tak max dva tri dni čo som počula 😉

fleury
13. mar 2010

cici priamo z ke 🙂

ja som prave kusok kupelku umyla, uz mi je luto mm, tolke mesiace maka len on 😝

aktakk
13. mar 2010

DEJNI- dakujem za info, takze si pekne poziadam o dorovnanie. Musim preverit kde sa to vlastne ziada...

Moni- ja som robila vysmazany syr a zajtra rezne so zemiakovym salatikom...a rajcinova polievka.

Veji- zachod umyvam vyslovene ja u nas, lebo len ja ho viem tak "pekne umyt" 😀. Ja napriklad zachod musim mat cisty aj keby mal sto rokov. Ziadny vodny kamen. Ked sme sa nastahovali s kamaratkou do podnajmu par rokov dozadu, tak som mala asi hodinu namocenu ruku v zachod.mise v tej studenej vode a odskrabovala vodny kamen. 😀

Fleury- tak ale po porode to uz bude cakat zas teba, ci?

fleury
13. mar 2010

aktakk uvidime ako rychlo sa vratim do nelenivych, ale ja som taka na poriadok, ze urcite velmi skoro 😀 V sobotu rano vypravim mm s malou a psom na turu a ja si poupratujem 😀

fleury
13. mar 2010

do nelenivych cias malo byt 😀

aktakk
13. mar 2010

Cicimon- na MD som od 11.2., pytala som sa aj kolegyni kedy to posielala na socialnu poistovnu a pozrela do doruceniek a prevzali to tam 17.2. Tzn. ze mi prislovyrozumenie po vyse 3tyzdnoch.

vejula
13. mar 2010

fleury, ale tak ked sa chce tešiť s bábatkom o mesiačik tak musí niečo vydržať... Ale tiež chápem že už by si rada... Ja si to napríklad neviem predstaviť že by som mala všetko nechať na mm, lebo ako vraví aktak teiž to mm nikdy tak neumyje ako ja... A navyše ako ho tak poznám tak ja by som mu nemohla prikázať že chod umyť zachod lebo je spinaváý, proste umyl by ho asi až ked by sa jemu zachcelo 😝

aktak, fuuu tak to muselo byť drsné na tom podnájme 😝Ale určite to stálo za to 😀

moni
13. mar 2010

aktakk, vysmazany syr mi pripomenul moje vysokoskolske casy..vtedy sme sa ho objedli 😅
ale na rezne so salatom by som sa nechala ukecat kedykolvek...aj ked tu ten salat chuti inac ako doma 🙂

veji, no mna v podstate caka posledne upratovanie v starom byte. rozhodne to nemienim prehanat, kedze po nas nabehne upratovacia cata. na pranie sa ponukol mm takze asi idem cosi balit 😝

fleury
13. mar 2010

vejul moj mm je zlaty, on furt hovori, povedz, co treba urobit a ja urobim 😅 ale zas ja ako zena vidim vela veci inak, obcas zapracuju aj hormony a som proste nevdacna 😀 Ale uz som mu povedala, ze po porode sa to moze este zhorsit 😀 😀

aktakk
13. mar 2010

Fleu- no to asi cloveku neda, pokial ma rad poriadok....Ale mozno ked bude babo, tak to tak nebudeme prezivat. Citala som, ze po porode by sme sa tak nemali starat o domacnost ale si ist radsej tiez pospat, ked ide babo. Aby sme neboli vycerpané.

Veji- no klasika, ja poznam X ludi, ktorym neva, ze maju vodny kamen v zachode. Ale mne to teda vadi 😝 .

fleury
13. mar 2010

aktakk no mna ten poriadok neprejde urcite, uz len preto, ze mame doma psika, tak budem chciet mat doma stale pekne cisto 🙂

moni
13. mar 2010

ja mam tiez rada poriadok a cisto, ale zas nemienim pri tom travit vela casu. moja zlata svokra ma upratovanie ako hobby, no mna by drblo 😝

hura, vymyslela som si na obed kapustne fliacky 😵 chudak mm si bude musiet ulovit cosi ine z chladnicky, lebo on to nepovazuje za jedlo 🙄

cicimon
13. mar 2010

fleu - ja som tiez z KE, z furce - len uz som zakotvila v BA 🙂

moni - fliackami by si sa asi ani mne nezavdacila....ja som dnes robila spagety s masom a na zajtra sa tesim na pecene kurca s pecenymi zemiakmi,mnam

tak ten syr by som si veru dala, nejedla som ho uz 100rokov

moni
13. mar 2010

cici, no spagety sme mali vcera, a zajtra bude kurca na kapuste. a uz som vybrala aj kare, takze tie rezne predsa len budu 🙂 my pokial si neuvarime cez vikend aj na tyzden tak vecer uz nestihame. a aj tak mam pocit ze tocime dokola to iste, rizoto, cestoviny, francuzske.... 🙄
fliacky nie su velmi oblubene jedlo v mojom okoli. svokra ich robieva na sladko, ale mne viac chutia na slano, pikantne. dufam ze ta mala drnda bude po mne, ja menej vymyslam ako mm. jemu sa len tak lahko nezavdacite napriklad bravcovym na prirodno 😅 takze ho nechavam realizovat, a ja si len objednavam na co mam chut 😵

fleury
13. mar 2010

cici no teda takto zdrhnut!!! 😀

hmhm, vyprazany syr..hmhmhm, zeby zajtra na obed? 😀

fleury
13. mar 2010

moni kukam, ze si na kapustu .. 😀

cicimon
13. mar 2010

no ja zjem vsetko okrem hrachovej kase - aj fliacky, ked uz niekto uvari - svokra - teraz tu bola a milo mi pripomenula, ako spominaju ako ma "potesili" granadirom na velku noc - zjem to, ale za jedlo to nepovazujem..
ale rizoto su dobry tip co uvarit cez tyzden...a buduci vikend necham mm urobit rezne 😀

a co sa upratovania tyka, ja robim este vsetko, pri com netreba liezt po zemi 🙂) mm sa dnes divil, ze som povysavala byt - a ja na to " to som tu mala sediet a pozerat na teba?"

cicimon
13. mar 2010

fleu - no veru......ale zas inac by sme mali svokru u nas asi kazdy vikend......

moni
13. mar 2010

fleury, ja som zilincanka...a ti su kapustniari 😵
mna len hodi ked nebudem moct jest kapustu pocas kojenia 🙄

cici, hrachova kasaa! to sme dlho nemali. za tym sa idem zabit 😵 vadi ti konzistencia, ci hrachova chut? ani polievku so sucheho hrachu nezjes?
granadir nepovazujem ani ja za jedlo, mne je cudne jest cestovinu so zemiakmi 😅 ani nasa mama to nevarieva. jasne ze keby mi to niekto uvaril tak to zjem, ale sama ani nahodou 🙂

fleury
13. mar 2010

cici 😀

moni tak to by si si rozumela s mojim mm, on furt len kapustniky by jedol 😀 Ja zas lubim kolozvarsku 😵

moni
13. mar 2010

kolozvarsku lubim aj ja...ake prekvapenie 😅 to tiez nasa mama nikdy nerobila. najlepsie kapustniky robila moja starka, hmm ked tak nad tym rozmyslam tak som ich dobrych 10-15 rokov nejedla. no ale to mi doma neprejde 😀

cicimon
13. mar 2010

hmm...kapustu aj ja mozem, mnam...a kolozvarsku som ani ja dlho nemala

a granadir je jedly len ked je v tom klobasa...

no ja ten suseny hrach nemusim, zeleny je ok.....este si pamatam ako sme to mali na ZS aj a klobasou, tak sme si len tu klobasu opytali a ucitelky pozerali na nas, ako sme to vyjedli 😀

mna napadla taka vec, vzhladom na to, co vsetko sa po porode nebude moc jest, ze si dovtedy dam este tie nezdrave mnam veci, ako pecenu klobasu, kapustnicu a vsetko dobre co sa potom nebude moct jest...

marika1902
13. mar 2010

Ahojte uf tak som Vas docitala 😀 😀

Tak ja som veru dnes mala riadny 😀 upratovaci den skoncila som okolo 16tej. dokonca som aj okno umyla a aj zachod vydrhla a pozehlila. My sme mali dnes na obed placky a este teraz sa mi po nich grga to asi ten cesnak.

marika1902
13. mar 2010

baby ja kapustu nemusim ani omylom jedine co ziem je kapustnica a aj to len stavu a masko

moni
13. mar 2010

cici, to je presne moja strategia...dopriat si teraz 😀 a pri kojeni sa neobmedzovat, len ak mala bude protestovat. ale teda vyskusam vsetko 😕

marika, placky su tiez mnam. my nedavame cesnak, ale aj tak sa grga 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre