Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

moni
13. mar 2010

aktakk, tak take poznam....to je jeden z prvych podnikov kde bol pansky stiptiz 😉

aktakk
13. mar 2010

Fakt? No tak to som si tam neuzila 😀 . ALe viem, ze som sa tam zoznamila s nejakym mladym "Slotom" 🙂 .

moni
13. mar 2010

no ako na potvoru som to ani ja nezazila, vzdy sme skoncili niekde pri pive na namesti 😀

tak hlasim ze mam salat hotovy..kvoli vam 😀

aktakk
13. mar 2010

Ale tak to pivecko urcite stalo za to! My sme tam tiez az niekedy nadranom dorazili. Lebo na solinkach uz zatvarali bar 🙂

aktakk
13. mar 2010

Moni, aky salat si robila?

moni
13. mar 2010

niekto spominal ze bude mat rezne so salatom, a mne pazravej to tak prislo na chut ze som hned ukradla napad 😀

no veru ja mam rada pivo. a mala som stastie na kamaratov ktori ma ho naucili pit 🙂

aktakk
13. mar 2010

No to si mne ukradla 😀 . Ja som mala v umysle nachystat este dnes salatik, lebo lepsie je taky "odstaty" ale nechavam si to na zajtra. Rezne su uz ale naklepane 😉 .

aktakk
13. mar 2010

A kde ste vsetky zmizli ? Uzivate si vikendik s manzelmi?

moni
13. mar 2010

vidis aka som blba, si ma zmiatla ze sa pytas 😀
nasa svihnuta suseda nam vzdy bucha ked klepeme rezne. a to teda my mavame rezne tak raz za 2-3 mesiace. ona chudera vzdy take nervy chyti....som ju mala pozvat aby dala pokoj 😅

cicimon
13. mar 2010

moni - pozvi ja na rozlucku 😀

aktakk
13. mar 2010

Ale ved mi tehotne mozme zabudat, no nie? 😉

Moni, nasa suseda minule klepala rezne asi tak okolo desiatej...co by potom ta Vasa s nou spravila, ked vam vybuchava. 😅 .
Ja ked som bola v irsku inak, tak tam sa napriklad kuracie prsia vobec neklepali. Tam sa cela ako boli obalovali v struhanke a hotovo.

aktakk
13. mar 2010

Jeeeeeeeeemine ze "mi" s makkym "I" 😕 . samozrejme ze "MY"...Skoro mi oci vyvratilo, takato chyba!!!

moni
13. mar 2010

cici, ale no vykaslem sa na nu. a mm je este taky ohladuplny k nej ze si tu dosku polozi na kolena a tak klepe. no ja odmietam 🙄 ona v pohode pusta hudbu este o polnoci tak nech nedrzkuje. som sa tu zastrajala ako ju s malou vyreveme, ale no asi to schyta niekto iny 😅

aktakk, ani tu sa velmi neklepu maska 😕

aktakk
13. mar 2010

Moni to by vyklopkavala asi castejsie ako pri reznoch, co?

Juuj, ale mne to tak nechutilo take hrubeee. Ja mam rada taky az skoro priesvitny reznik.

cicimon
13. mar 2010

pravda, ani ja by som nedala 🙂 nech si navari sama

moni
13. mar 2010

no to by sa isto stazovala, cez tieto papierove steny pocut vsetko. ale aj tak moze byt rada, vedla nas byva mexicka rodinka s 2 detmi, a to sa mi niekedy zda ze je tam stado koni a nie deti 😅 skoda ze nebyva pod nimi 😝

ja mam rada hrubsie zase, ale musia byt stavnate a makkucke 🙂

aktakk
13. mar 2010

Moni- hovorime stale o reznoch??? Ale som sprosta co, ale to preto, ze prasati sa len o kukurici sniva...

moni
13. mar 2010

aktakk 😀 😀 😀
moja, ja o reznoch...

cicimon
13. mar 2010

ja mam problem.....mne sa detske veci nezmestia do komod, ktore som na to mala vyhradene.....teraz neviem, kde to vsetko podavat...

moni
13. mar 2010

cici, nemozes si dat vacsie cisla ktore budes potrebovat neskor ku vam do skrine?

aktakk
13. mar 2010

Moni- ale ved ja tiez...to ja len tak medzi recou...

Cici- tak si tie vacsie daj do sackov a inej skrine..potom, ked babo narastie tak budes postupne male davat bokom.

cicimon
13. mar 2010

moni - no aj ta je plna... ale toto mi vychadza ako jedine riesenie...asi by som konecne mala povyhadzovat niektore svoje veci co uz dlho nenosim...

moni
13. mar 2010

cici, no napriklad 😅

cicimon
13. mar 2010

tak zavazok a bojova uloha do dalsieho tyzdna....

aktakk
13. mar 2010

Aj vy mate skrine plne veci s tym ze ich "raz" este budete nosit? Ja mam asi 3/4 veci takychto. A nie a nie to vyhodit...

cicimon
13. mar 2010

aktakk - ja to "raz" skusam uz tak cca 4 roky a furt nic.....u niektorych triciek som si myslela, ze ich budem nosit do roboty, potom na von, potom na doma, potom na cvicenie....a furt stoja v skrini..

moni
13. mar 2010

tak to ja som nekompromisna, akonahle cosi nenosim dlhsie ako rok, uz to ide.....ale skrina je aj tak furt plna 😅

aktakk
13. mar 2010

Ved ja to poznam....My mame skrine plne len tych mojich "raz" a asi uplne zbytocne. Ale ked ja sa neviem s nimi rozlucit. ☹

aktakk
13. mar 2010

Moni tak to si asi jedna z mala zien....

aktakk
13. mar 2010

No nic kocky, idem sa porucat ja uz do postele...lebo ma boli chrbat...tak sa idem aj ja na chrobaka zahrat. Teda ked sa prevalujem z jedneho boka na druhy tak vyzeram jak chrobak prekony na chrbte. Ale ved hadam to aj vy poznate.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre