Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kika29
13. mar 2010

no rezne klepete čo ste hladné?
skrine aj mne praskajú vo švíkoch boha tiež kopu handier že ešte oblečiem a figu stoja tam a zavadzajú 😠 lúto mi je vyhodiť a cigánom nedám.

monva
13. mar 2010

Ahojte,
hlasim uspesny navrat domov z poradne :D
Mala ma cca 2900g, otvorena som na 1 palec na volno, krcok skrateny na 1,5 cm, ale este smerom dozadu, takze vraj minimalne tyzden este neporodime no a upravil mi aj TP zo 7. 4. na 12. 4. lebo vraj tak to vychadzalo podla prveho UZV a dlzky mojho cyklu (sice podla PM mam mat 7.4.) - no aj tak sa mala vypyta na svet, ked bude ona pripravena a ani dalsi priebeh nenasvedcuje tomu, ze by to malo byt neskor, ale skor asi este pred velkou nocou. CTG mi museli 2x opakovat, lebo princezna spala a nechcela spolupracovat, no 1 kava a 1 cokolada ju zobudili :DD
Ale som hlavne rada, ze som doma a nenechali si ma tam.

Idem teraz citat, co ste cez den popisali 😀

Ozaj - SEUSKA - dodatocne VSETKO NAJSAMLEPSIE K VCERAJSIM NARODKAM 😵 😎 😵

kika29
13. mar 2010

monva tak super že je všetko ok. malá ma dobrú váhu. 🙂

kika29
13. mar 2010

idem zalomiť nejako sa necítim dobre 😝 😢 tak dobrú noc 😔

monva
14. mar 2010

O.K. tak idem aj ja spat, nech zase netrcim pri compe az do rana 😀
dobru noc

evil15
14. mar 2010

bré ránko maminky 😉 ako víkendujete dúfam ,že dobre 😀

mna dnes pobolieva bruško ☹ začalo to už v noci a nejako to stále pretrváva tak snád to bude v pohode a malinké je v pohode ...

evil15
14. mar 2010

bambulky ozaj ak sa dostanete k tomu že budete mať veľa vecí a je vám ich lúto vyhodiť tak mi napíšte na IP ja by som vedela komu by to pomohlo a velmi. Poznám jednu rodinu velmi zlatú a nemajú veľa peniažkov tak by som to dala im oni by si poštovné zaplatili ja im dávam pravidelne veci čo už ja nenosím 🙂

malalady
14. mar 2010

jééééj už som 37tt 😀 😀 😀 😀

fleury
14. mar 2010

bre raaanko,

tak ja som myslela vecer, ze uz rodim, krize boleli jak svinka a mala sa tak natahovala v podbrusku uz uplne v panve ju citim, dufam, ze vydrzim aspon do stvrtka do poradne 😝 😝

dnesny sen, neporodny 😀 ze nam pristali na ulici ufa a z nich povyskakovali japoncici a nacvicovali na ludoch kung fu 😀 a ja s bruskom som pred nimi utekala 😀 😀

dnes ma minkina vaneska uz mesiac!!ako to letiii 😵

lucinka1104
14. mar 2010

fleu ja ju mam takto už 8 -10 dní každýdeň ma raz dlhšie raz kratko trápia bolesti v podbrušku v krížoch prechádza to do kontrakciíí a sme tu 2 v 1 tak si ber príklad 😉

lucinka1104
14. mar 2010

vaneske všetko naj k mesiačiku

fleury
14. mar 2010

lucinka ked mne to vsetko drzi uz len na tom stehu od nejakeho 28tt, v 33tt uz dr zhrozene pozeral co so mnou. 8-10 dni by som veru este rada vydrzala 2 v 1, uvidime co na to mala 🙂

denisa1111
14. mar 2010

Ahojte babulky,hlasim nedelnajsie dopoludnie z nemocky.U nas v Handlovej je take usnezene pocasie,ze vobec nemam pocit ze je tu co chvilu jar.Inac hrooozna nuda,aspon ze uz zo mna nevisia tie hadicky🙂dufam ze sa uz ten zaznam nepokazi,bo uz mam fakt na ten pristroj alergiu...

fleury
14. mar 2010

denisa aj u nas vcera padali brutalne snehove vlocky, vianoce sme mali bez snehu a teraz toto .. 😅
Co ti vraveli na vizite?

stanusa
14. mar 2010

ahojte,
aj u nás do rána slabo nasnežilo, ale už sa sneh stopil a aj slnko svieti.
ideme na obed k mame na kuracie prsíčka zapekané so syrom a marhuľou 😝

malej Vaneske všetko najlepšie k 1. mesiačiku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

denisa držím palce, aby ťa zajtra už pustili domkov 😉
peknú nedeľu vám prajem 🙂

marika1902
14. mar 2010

Dobre ranko kocky alebo skor dobre predpoludnie ako sa dnes mate? Ja som dnes v pohode teda okrem bolavych krizov uz aby som porodila ale neviem preco ja mam takleho citaka ze to este velmi dlho nebude 😒

denisa1111
14. mar 2010

Dakujem pekne,ale zajtra ma este urcite nepustia,aj keby by to bolo supis,dnes som mala trochu kopceky na zazname,tak ziadna slava,ale aspon mi nechaju tbl.,uvidim vecer,bo sa to moze rychlo zmenit,ale dufam,ze koncom tyzdna,by som uz mohla byt domka...

fleury
14. mar 2010

denisa tak pekne mysli pozitivne, ze buduci tyzden pojdes domov a aj zaznamy budu ok 😉

marika1902
14. mar 2010

denisa ja som pocula ze po 36tt uz pustaju domov vsetky lebo vraj potom uz mozes porodit kedykolvek lebo drobec je uz vyvinuty. Takze tak ako pises do tyzdna by si fakt mohla byt doma. 😀 😀

denisa1111
14. mar 2010

No dufam,dakujem vam za podporu,ja uz tak hypnotizujem ten pristroj,len aby pisal ciarocky,ja mam ukonceny 36 t az o tyzden v pondelok,tak dufam ze ma v piatocek uz pustia dom,alebo mi vysadia lieky a rovno tu uz porodim🙂ale dufam ze nie,bo este musim nejake veci dokupit

fleury
14. mar 2010

denisa tak to mame presne rovnako tyzdne, zajtra zaciname 36tt 🙂
Ake lieky ti davaju?

denisa1111
14. mar 2010

Najprv mi davali mg infuzne,bo mi lekar ked som bola doma nasadil magnesium lacticum 500,ale tam je len 50 cisteho mg a len 2 krat denne,tak mi tu dali inf,ta nezabrala,tak mi davaju gynipral,ovplyvnuje nervovy system a tlmi kontrakcie,ale jedna sestricka mi vravela ze ten pristroj moze aj preto pisat kopce,bo som chuda a mam male brucho a mimi je vsade.ale ja vobec nemam nijake subjektivne pocity,ze by sa to blizilo.tak neviem...

marika1902
14. mar 2010

baby inak ja posledne dni nic ine nerobim len periem a zehlim bud mm a moje veci alebo pre kubka asi sa mi uz bude o tom aj snivat

stanusa
14. mar 2010

baby to nie je fér, vy sa tu už chystáte rodiť a čo my? 😅 😲

fleury
14. mar 2010

no mozno tie kontrakcie mas, len ich necitis, keby si to tak mala aj pri porode, tak by si bola stastna zena 🙂 Ja mavam kopec na ctg pri tom prvom grafe, mala je strasne akcna pritom a ja sa snazim byt kludna, aby nevybehli kopce aj na zazname o kontrakciach 😀

marika1902
14. mar 2010

deni tak moja naj kamoska mala zdevastovany krcok cize musela cele tehu prelezat lebo by potratila ku koncu mala tie iste kontrakcie ako ty opisuje tiez chuda ako spalek (prekonala anorexiu nastastie je to zanou) mala uplne male brusko nakoniec porodila v 39tt a maly mal 4200g

stanusa
14. mar 2010

marika mám kopu na žehlenie a ďalšiu na sušiaku, neviem či to vôbec stuhnem požehliť...musím to ešte naučiť mm 😀
našťastie pre Gabka alebo Sebka som už pripravila, asi v takom tt ako si ty

fleury
14. mar 2010

stanus vy nas predbehnete este..nic nic a zrazu babo 😅

stanusa
14. mar 2010

fleury uverím, až keď sa ti bude snívať o mojom pôrode - ale aj s kontrakciami, prosím 😉

malalady
14. mar 2010

stanuška 🙂 však ty máš už 38tt 😉 😀 však zachvílu už možeš aj ty íst 😉 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre