Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fleury
15. mar 2010

janka tak ty so zaseknutym nervom zvladas povysavat, umyt kupelku, oprat?? 😀

minius
15. mar 2010

no fleu to ti poviem. Tu je slnko vzacnost 😀

fleury
15. mar 2010

frucht ja som len realista, prepac 😀

minius sak preto si ho treba uzit 🙂

cicimon
15. mar 2010

no ja som teraz tiez musela umyt vanu, kedze mm sa vcera do toho akosi nemal...

a teplo chcem uz aj ja....tento tyzden chcem presadit kvety..

jankako
15. mar 2010

subidubi krááásna pesnička...až ma to dojalo.ak sa mala narodi v apríli,budeme ju často počúvať.. 🙂 🙂 🙂 díííkes,super,milé... 🙂

vejula
15. mar 2010

čavte kočky...

Veeelka gratulácia ku Lukáškovi 😵 Nádherné miery 🙂 Deň človek nieje na koníku a čo sa tu udeje 😝

Inač ja chodím od rána po doktoroch. Lebo sa mi čosi vyhodilo na bruško také male červené bodky a ma to svrbí jak fras... Fakt neviem z čoho to môžem mať. Mám aj iný prášok, tak či je to tým, tioež ssa mi minul ten krém na strie tak som sa začala natierať detským olejčekom s harmančekom... Neviete z čoho to môže byť???
Ráno som bola u obvodnej od nej som sa šla zapísať na kožné a teraz som prišla domov a o pol hodku idem znova ku kožnej... Tak snád mi poradí že z čoho to mám. A dufam že to nemôže nejako ku maličkému prejsť... Nemali ste to niektorá???

Inač nervy mám od rána pešo behám po celom meste a ked som už nevládala že sa zvezem busom tak ten hnusný šofer ma nechcel počkať kým si lístok kúpim a zdrhol, hnup jeden. Tak zas pešo a teraz pešo do nemocky, lebo tu máme také blbé spoje s nemocnicou že až 😠 Snad cestou už neporodím 😅

fleury
15. mar 2010

vejul a nemoze to byt nejaka alergia na jedlo?

fruchtbar
15. mar 2010

Vejulka a pijes ten malinikovy caj ?
Lebo ten ma cistiace ucinky a pisu,ze sa mozu dokonca aj vyrazky na brusku vyhodit z toho,ako sa telo cisti !

jankako
15. mar 2010

fleury,ked som robila,vobec ma to nebolelo...možno je lepšie ked to naťahujem...ako ked len ležim..teraz pri ležani ma to omína.. 😖

fleury
15. mar 2010

janka ale tak s mierou upratuj, ked chces aby aj mm stihol Vanesku odrodit 😉

vejula
15. mar 2010

Nooooo???? frucht, pijem ten maliníkový čaj a dosť vo velkom 😒 Akože aj tri také väčšie šálky za den, lebo tak to tam písali... Myslíš že to môže byť z neho???

vejula
15. mar 2010

A frucht, môžu tie vyrážky aj svrbieť???

fleury
15. mar 2010

vejul a nejedla si teraz niekedy ovocie?kiwi,pomarance..moja mamina sa z neho vysypala a ked bola na koznom sedela tam presne s tymto problemom aj tehulka..

minius
15. mar 2010

veji nemas alergiu na harmancek? Ale aj telo je teraz viac citlivejsie tak to kludne moze byt aj tym zmenenym praskom.

Jankako ake mas ty peknulinke brusinko a ako fleury hovori jemne s tym upratovanim ak nechces odrodit kym sa mm nevrati. 😉

Baby kolko by sa malo pit toho malinoveho caju denne? Ja som zacala aj ananas jest to vraj tiez urychluje veci ale curry na mne ucinkuje asi najviac 🙂

fleury
15. mar 2010

a papa tu niekto lanove semiacka? ja uz asi 3 mesiace, na zapchu, ale neucinkuju, tak dufam, ze aspon na porod budem z nich pripravena ako lusk 😀

fruchtbar
15. mar 2010

jasne,ze tie vyrazky mozu svrbiet,len ich neskrab a nenatieraj,nallepsie,je to drzat v suchu ( samosaka po kupeli olejcekom,ale potom nic ) ,skus si ich potriet vlastnym mocom,alebo si nacikaj do vane,uvidis,to robi zazraky!

A v tomto tyzdni by sa malo pit aj cela kanvica toho caju,a ked sa zacnu kontrakcie,tak aj vtedy,lebo ich zosilnuje a urychluje porod....! 😉

alicc
15. mar 2010

ahojte babulky,
tak ja som sa dnes vyspala o niečo lepšie a viac ako v predchádzajúce noci 🙂 , ale malá vystrája ako keby bola z divých vajec, asi mi chce to brucho rozkopať 😠 .
Ja som tiež dnes už povysávala, poumývala dláždy v celom byte a teraz oddychujem s kávičkou. uf ale už je to fuška zohýnať sa 😝 , každú chvílu mi potom tvrdne brucho a o krížoch ani nehovorím.
U nás je tiež počasie-blázon, svieti slnko, fúka neskutočný vietok a do toho sneží. 🙄

stanusa dakujem za pochvalu 😉

fruchtbar
15. mar 2010

no mne tie lanove semiacka posobia az moc dobre,niekedy idem aj tri x za den a co sa tyka toho,na co su vlastne v tehotenstve urcene,tak to funguje tiez velmi dobre (zvysuju posevnu sekreciu na lepsie vypudenie baba),uz sa mam aj mm pytal,ze co som taka mokra,ze ci som taka zvrusena....no co mu budem vypravat !!!! 😵

alicc
15. mar 2010

fleury ja jem lanové semiačka ale mne zaberajú, teda zaberali, uvidíme čo bude teraz lebo mi doktorka nasadila železo, tak uvidíme, ale zatial mám skôr opačnú skúsenosť, odkedy ho beriem chodím na WC aj tri krát za den

fleury
15. mar 2010

fuu alicc, som ta nespoznala, ze kto to pise 😉

minius
15. mar 2010

ja lanove semiacka urychluju veci 😕 no to som este neskusala ale ja problemy so zapchou nemam, skor naopak tak keby ze ich zacnem jest tak budem len na WCku sediet 😀

Frucht jaaaaaj radscej vydrzim to svrbenie 😀

vejula
15. mar 2010

fleury práveže nejedla som nič také čo som nejedla do vtedy 😕 Možo som si dala pomaranč ale ten jedávam počas tehu normálne 😝

frucht, tak snad to bude len tym prečisťovaním... Však teraz idem ku tej kožnej a všetko jej poviem snad už budem mudrejšia potom 😅

mini o alergii na harmanček neviem, do teraz som nemala... A harmančekový čaj som pila normálne, ale je pravda že som sa ničím harmančekovým ešte nenatierala...

No idem ja k teh kožnej, tak potom dam vedieť čo mi na to povedala. Čavi zatial kočky 😉

fleury
15. mar 2010

frucht tak ten zvyseny hlien je aj u mna, tiez mam pocit, ze sa musim furt prezliect 😀 😝
alicc zaaavidim s tym zelezom, ze ta nezapekaa

jankako
15. mar 2010

no ja viem baby,aj mňa to napadlo,že upratovanim to asi neudržim..ale snád...ved už oddcyhujem..ale ten chrbát ozaj boli viacej ako ked niečo robim..čo teraz???ani tak,ani tak 😖
minius by si videla ako mi vyhuklo za minuly týž.už nie je take sexi male 😀 😀 😀 😀 za týž.som pribrala 0,5kg..
fleury ja nepapkám lanove semiačka,ja idem na wc aj dva krat zadeň..chvalabohu,aspoň s niečim nemam problem,ked som už taka citlivka 🙂

fleury
15. mar 2010

vejul ved aj moja mamina je pomarance denne, alergia ta moze chytit hockedy bez ohladu na to kolko ovocia si uz v zivote zjedla

alicc
15. mar 2010

tekéto šoky máš zo mna? 😀

aktakk
15. mar 2010

VEJI- aj mne sa vyhadzali vyrazky...minuly tyzden. ALe za dva dni to preslo! Tiez ma to svrbelo a myslela som ze zosaliem!

minius
15. mar 2010

no ja sa idem pripravit na tu prechadzku. Babeny iba 40 stran chyba do 1000 tak typujem vasim tempom pisania stineme to do stredy rana?

fleury
15. mar 2010

alicc len pozitivne neboj 😀 🙂

lucinka1104
15. mar 2010

baby po 38 tt už citrusy nejesť , aby nemalo babo alergiu ja teda už nejem pre istotu teraz

ľanové semiačka vrajotvárajú pôrodné cesty tak pozor!!!!!!!!!!

alicc pekné foto kočka

ja upratujem vkuse a aj pri lukáškovi nemyslím, že to ma vplyv žiadne babské recepty okrem sexu a masírovania bradaviek vhorúcom kupely nepomáha

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre