Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

veve23
15. mar 2010

Ahojte..
no to ste toho popisali od piatku, som vas ledva docitala...

Gratulujem k novemu babatku, takze mame prveho chlapceka

a taktiez Gretke ze sa jej dari 😉

no ja som prave prisla z poradne, no nemocnice nemusim chodit posledny mesiac, dr. moze robit poradne aj pre nemocnicu kde rodim , tak super....no a trocha ma zaskocil, pytala som sa na Epi, sprievodnu osobu atd. co treba v nemocnici vybavit a on ze to u mna vyzera ze porod bude rychly a skorej ako mam termin, tak aby som si to uz isla vybavit. Neviem ako ale ked ma vysetroval zo spodu, uz citil hlavicku, Cs mam 5 a krcok je makky, povedal ze to je dobre a porod by mal byt rychly.....tak aby som sa zacal pripravovat, ......a je ze mam cas ☹

inak vcera vecer som mala strasne bolesti...tvrde brucho, tlaky v bruchu, krize mi uplne strpli, a bolest mi vystrelovala do noh a do chrbta, a trebalo mi na wc a neslo ☹ , som sa spotila jak mys 🙄

fleury
15. mar 2010

aktakk ked ma prijimali do nemocky tak mi sestricka povedala, ze obrucku by si na mojom mieste nechala doma 😀 😀

moni tak nahod foto kocika 😀

fleury
15. mar 2010

veve tak bud rada, ze mas predpoklady na rychly porod 😉
Tie bolesti uz trapia viacere, ostava len vydrzat!

kika29
15. mar 2010

no vidím že v čera sa rozthol mech s poslíčkami. vela nás mali podobný večer. 😉 ale čo už už to bude len horšie a horšie 🙂

marika1902
15. mar 2010

hehe ja mam pocit ze polovica aprilovcatiek bude narodenych v marci 😀 😀 😀 😀 😀

moni
15. mar 2010

fleury, kocik este nemam, ale sfukli ma za tento
http://www.albeebaby.com/chicco-keyfit-30-corti...

seuskin dnesny sen ma skoro zhodil zo stolicky, este som v praci sama a nevyvolavam pohorsenie svojim huronskym smiechom 😀 😀 😀

hlasim tazku noc, isli sme spat o pol1 a nepodarilo sa mi ani hodinu vkuse spat 😒 bud som ten kocik riesila, alebo jaslicky, kramove bolesti, a krize...no krasa. dnes budem nepouzitelna 😠
takze veve, zavidim ze to pojde skor 🙂

vejula
15. mar 2010

joj kočky tak ja som volala gyndovi a on že zajtra má prísť na krv, asi na pečenové testy, tak trochu bojím, aby neboli zlé 😔
Mali ste niektorá počas tehu zlé pečenové testy? Neviete aké je tam riziko??? Ja sa v tom vôbec nevyznám a neviem čo to môže spôsobiť. A bojim či je všetko OK 😔

fruchtbar
15. mar 2010

ja to nechapem,tu blbu dlazku v obyvacke umyvam uz po treti raz a stale je taka divna matna,jak olefana !!! Mame tu kachlicky s vysokym leskom ,ale nic sa neleskne,asi mi hviezdy dnes nepraju....ale po 4 x to uz umyvat nebudem 🤐 ...

MARIKA;smiem sa spytat,odkial si z Trencina?

A ozaj,co je s Kamilou?

fleury
15. mar 2010

moni no to su teda zenske!!! my sme tiez po Chicco pokukovali 🙂 Vy este len vyberate?

aktakk
15. mar 2010

Zuvi- ja by som dala oboch 😀

fleury
15. mar 2010

kami asi len nema cas pisat, minule pisala, ze stale ma nieco

moni
15. mar 2010

veji, pri zlych pecenovych testoch je riziko hlavne pre teba, nie pre maleho. vo velmi vaznych pripadoch (ked svrbi cele telo, su skrvny, opuchy, flaky), mozu vyvolat porod. ale ved vy uz ste krasne narasteni takze by si mala chrobacika trosku skor pri sebe.
radsej nech ti to otestuju, budes vediet ci je to ta pecienka, alebo len nejaka reakcia na jedlo/prasok....

fleury, ja neviem co sa im nepacilo 😀
no viac menej mame vybraty tento, peg perego sa mi sice viac pozdaval ale neviem ho zlozit 😖

veve23
15. mar 2010

Fleury...no moze ale nemusi to byt pravda, sa smial ze mozno ani epi nestihneme a ze ani nebude osoba so mnou trpiet ze 2-3 hod. a bude po...srandista....bodaj by to bola pravda, ale dopredu sa to neda vediet

Moni...no len keby povedal o kolko skorej, normalne som v soku, to aby som zacala prat 😀

Veji....pecenovky som mala aj ja trocha zle, ale to by sa mala po porode upravit

aktakk
15. mar 2010

Frucht- vyprdni na to, povedz ze si ich vymenila za "matne" 🙂 . Inak, mne sa taketo veci najlepsie lestia s klasickou okenou a novinami...

Frucht: a ty si z TN ked si tam aj praxovala v nemocke???

vejula
15. mar 2010

Moni vdaka 🙂 ,jaj no však uvidíme, po testoch budem mudrejšia 😕 Snad len zbytočne stresujem 😅

Inač veve to je fajn tie predpoklady na lahký pôrod... To by som sa potešila keby mi také čosi dokino povedal 😝

fleury
15. mar 2010

moni s peregom som aj ja v predajni maturovala, mne sa Chicco paci, uz som si okukavala aj golface a Chicco mi najviac sedeli

veve dopredu ti to nikto nezaruci, ze to bude rychle to je pravda, ale ber to tak, ze aspon predpoklad tam je 🙂 A prat by si uz teda mala zacat!!Pokial to nechces nechat na draheho 😀

cicimon
15. mar 2010

veve - podla coho predpoklada lahky porod?

ja som zacala s balenim drogerkt do nemocky 🙂 nic lepsie sa mi nechce 🙂 a vdaka za vsetky vzorky, co mozem pouzit a nemusim brat velke flase 🙂

fruchtbar
15. mar 2010

AKTAK,mas na mysli,ze mam ist na kolena a drhnut !!!??? 😲

Hej ja som trencanka!!

aktakk
15. mar 2010

FRUCHT- nie nie, ved som pisala ze na to vyprdnut 😉 .
Ja som z dubnice a chvilu som aj v Tn byvala...a cela nasa family sa tam ide teraz stahovat 🙂

marika1902
15. mar 2010

Fruchtbar ja byvam v Ivanovciach tak 15km od trencina

fruchtbar
15. mar 2010

ale ja tu podlahu asi este raz skusim,bo ma to sere.....to viete,ja som perfekcoinistka !
Vyskusame s okenou,to je celkom dobry napad,potom dam vediet,ci to vobec stalo za to!!! 😕

moni
15. mar 2010

veji, dobre to dopadne!

fleury, mne sa chicco povodne nepacil az ked som ho videla v tej cervenej farbe 😅 tak si ho pojdem asi este raz osahat do obchodu a objednam 🙂

aktakk
15. mar 2010

Frucht- nie ze potom budes nam na nadavat!!! A co sa tyka okeny, tak ja myslim ozaj klasika okenu. Lebo tie teraz "nove vyrobky" na okna co su, tak su take akoby mastne...a to sa potom nadrhnes.

aktakk
15. mar 2010

Moni kocik je peknucky

Marika- a tam aj staviate dom? Ja som tiez mala vyhliadnuty pozemok v Ivanovciach.

fruchtbar
15. mar 2010

my tu okenu nemame....ale ved horsie byt uz aj tak nemoze!
Nadavat nebudem nikomu,akurat tej blbej podlahe 🙂

veve23
15. mar 2010

Cici....no to ja neviem 😀 , to dr. povedal, ze krpcok je pekne makky, ta kost tusim lonova ma boli ked sa mi je chytal ze sa roztahuje, cs je 5 a citi hlavicku, ze je predpoklad na rychly porod, lebo ja som mu vravela ze chcem mat aspon mamu pri porode nech som neni pred porodom sama, ze prvorodicky su tam aj 10 hodin a on ze odhaduje tak 2-3 hodinky, sup sup, ze vsetko je ako ma byt a pojde aj skorej, ze sa pekne otvaram , no tak neviem , podla coho sa to berie

aktakk
15. mar 2010

Frucht- Dohodnute!!!

marika1902
15. mar 2010

Aktakk ano staviame tu dom. Ale moj mm je odtialto a kupil stary dom po babke ktory sme skoro cely zburali a pristavili novy este aj budeme burat boze tam je tolko roboty

a kde ste mali vyhliadnuty? a kde teraz byvas?

moni
15. mar 2010

aktakk, dik, dufam ze sa malej bude dobre vozit 😅

frucht, ja by som sa na to vykaslala, no ale ked musis tak musis 😀 predtym si to cim zvykla umyvat?

fleury
15. mar 2010

moni no uz kupte radsej, uz sa nam to krati 🙂
My sme kupili uz v januari a teraz maju take zlavy na nas ze az 😀 😀 No ale hold, nastrasili ma predcasnym porodom, tak som kupovala 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre