Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

minius
16. mar 2010

fleu no pockaj uz aj ty budes pomalicky malu vyhanat 😀

cicimon
16. mar 2010

fleu si chce este polezat 😀

minius
16. mar 2010

aktak no to budu tvrdohlavci, isto ako ti barani 😉

aktakk
16. mar 2010

Tak to veru vyzera- odkedy su vlastne barani, od 21.3.?

minius
16. mar 2010

no vies ze ani neviem, idem googlovat 😕

aktakk
16. mar 2010

No moj drahy je 25.3. a je baran...a vlastne babka je 22.3. a je tiez baran...tak to asi bude od toho 21.

veve23
16. mar 2010

Baran je od 21.3 😀 , aj ja som baran, tak mali bude po mamicke tvrdohlavy 😉

alicc
16. mar 2010

tak kočky, ja už mám fialky presadené, obedík navarený a teraz kávičkujem a koníkujem 😀 😀 😀

malá je dnes nejaká extrémne kludná, hádam sa šetrí na večer 😉

veve23
16. mar 2010

pardon...maly..... 😎

minius
16. mar 2010

baran je od 21/03 do 20/04 a potom je Byk tak bykom urcite nebude!

minius
16. mar 2010

joooj idem nieco urobit, vy tu kazda uz mate nieco za sebou ja som iba z pyzama vyliezla a iba poctivo konikujem 😅
Idem aspon pofotit nasu postielku 😀 aby som sa necitila tak zle 😵

dejna3
16. mar 2010

ahojte 🙂
teda ľudka, tá sestrička 😲 ja by som asi vybuchla a dobre jej povedala svoje... ale ja som teraz skôr nervóznejšia, než precitlivelá, preto by som tak reagovala...

k padnutému brušku - to može byť u niekoho fakt dosť "dlho" a nemusí ísť hneď rodiť... no ja už veľmi zreteľne cítim, že drobčiatko ma kope maximálne tak do výšky pupka, resp. zopár cm nad ním, takže už je ozaj väčšou časťou telíčka napchaté dolu... dokonca sa mi dá v pohode už ležať aj na bruchu, predým som nemohla dýchať 😝 ale tak, pokiaľ sa neotváram, tak je oki 😉
včera mi celá rodina "prorokovala" že sa vypýta na svet túto sobotu 😝 lebo to mám akurát narodky 😅 to by bola sícesranda, ale radšej nech je pekne tam do konca marca 🙂

ideme so sofi do mesta, musíme kúpiť jarné topánočky alebo aspoň tenisky, už sa má dosť otepliť a čižmičky ju asi aj tak tlačia... a mám obavy, že bude zrazu 20stupňov a ja už nebudem môcť vyjsť ani von, tak nech je na jar nachystaná 😵

fleury
16. mar 2010

tak tak baby nasa mala je po tatinovi, ten furt musi nieco robit, minutu nema kludu..som mu vravela, ze on si ani test otcovstva nemusi dat robit, taku duracellku mohol vyrobit len on!! 😀 Keby bola po mne tak ju aj prenasat budem 😀

alicc
16. mar 2010

tak som to s kludom v mojom bruchu prehnala. zas robí jak divoch, ale ja ju cítim od podbruška až po rebrá, tkže aj ked mi kleslo brucho ona sa asi ešte nechystá do suterénu 😀

fleury
16. mar 2010

dejna ma pravdu, ja mam brusko padnute uz davno aj mala kope nizko..a tu sme furt 😎 dufam, ze som to prave nezakrikla 😀 😀

dejna3
16. mar 2010

fleu, ja som tot hovorila, keď som čakala sofi... a tento drobček je ešte divvokejšíííí 😝 no - klasika - deti "z divých vajec" 😀 😀 si robím srandu z drahého a on sa len vytešuje, že aké silné bábätká vie robiť 😝 😀 😀

fleury
16. mar 2010

dejna ved ja mm hovorim, ze zatial si to odnasam len ja, ale ked uz bude vonku uzije si tu energiu aj on 😀 😀 A nestras ma, ze druhe je este divokejsie 😝 😀

alicc
16. mar 2010

no veru to o divokých druhých deťoch možem potvrdiť aj ja 🙂

fleury
16. mar 2010

nestraste baby 😕
ja tu moju ohovaram a uz cka dobru polhodinku z toho

cicimon
16. mar 2010

ja som sa prave dorazila buchtami na pare,mnam, A mohla by som sa pustit do nejakej cinnosti 🙂

seuska
16. mar 2010

žehlíme, žehlíme dámy, netárame 😀 😀

alicc
16. mar 2010

baby konečne mi prišlo rozhodnutie o materskej zo sociálnej poisťovne, už som mala obavy, či sa to niekde nestratilo, tak ako niektoré z vás písali. takže s tým teraz musím isť za mzdovou a potom vybaviť ten druhý pilier a to už bude pred porodom všetko, ešte len po porode začnú vybavovačky papierov, ale ja som ich už všetky vytlačila a vypísala hlavičky, len kolonky na meno a dátum narodenia dieťaťa je volné, tak nebude mať mm tolko roboty 🙂

cicimon
16. mar 2010

seus - ja mam detske uz pozehlene, dnes periem len uteraky a pod 🙂 tak budem zehlit zajtra

alicc
16. mar 2010

také buchty by som si dala, ale ja by som si terz dala asi všetko, tak ako som sa vedela ktoriť celé tehu, tak teraz by som len jedla a jedla. na obed som robila zemiakové placky a k tomu br. mäsko na rezance s lečom a postrúhaným syrom. 😉

civavava
autor
16. mar 2010

babuleeeee, zuzanka1971 ide zajtra o 8:15 na CS!!! Bude Maxik 😵 😵 😵
pozdravuje nas vsetky a ze nech jej drzime palceky 😵 😵
na mobile bude asi az pozajtra alebo neskor 😉

som nazad z poradne, mame 2725g a vsetko je OK, az na to hnusne svrbenie co mam na celom bruchu a prsiach, takze mam ratat s moznostou , ze pojde aj Renko mozno von skorej ako 30.3. 😝 😀

pravdu povediac, veru ani nedbam 😵 😵

idem obedovat 😝

kika29
16. mar 2010

no aj my sme už za obedom. ráno som písala že sa dobre cítim tak som to asi zariekla. bolí ma bruško ako sviňucha mrcha, bolesť ide do slabín a po prvykrát mi vystreluje do stehien 😝 a nepomáha ani ked si sadnem a vyložím nohy. a to mám ešte kopec roboty pripraviť.joj 😅

fleury
16. mar 2010

seus zajtra mozes prist pozehlit aj ku nam, kujeeeem 😀

teraz som dostala chvilkovu slabost na langos s cesnakom a syrom 😝

fleury
16. mar 2010

tak zuzke zajtra drzime palce, nech vsetko dobre dopadne!!! 😵 😵

cicimon
16. mar 2010

seus - potom mozes aj ku mne, diki 🙂 😲

michalag
16. mar 2010

alicc a tie papiere si nasla na UPSVAR?

cici, aj my sme mali s malym buchty na pare s makom a ja s kakaom ale mne nejako nesli na chut, skor preto ze ich chcel maly a zajtra mame na poziadanie spagety s kecupom a syrom 🙂 😝 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre