Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

lucinka1104
17. mar 2010

aj aj idem v piatok na svoje prvé prietoky tak som zvedavá občas by som tam už mala riadne tatry včera som mala 2 x podve hod pekné kontrakcie a ustalo to takto trenujeme každý deň 😀 😀 😀 to som mala aj pri synovi takže to už neriešim a do nemocnici sa chystám po odtečení vody 😀 keby som si takmohla vybrať chcela by som rodiť o týždeň skôr no malá je tu pánom

fleury
17. mar 2010

janka obvodacka do toho nema co hovorit, mala ta poslat na interne aspon..psychika je spustacom mnohych ochoreni, zvlastne ze o tom nevie

denisa1111
17. mar 2010

A to na tych prietokoch meraju kontrakcie,sakra tak to si ma tu nechaju do porodu,bo ja ked mam stres a to v pia urcite bude tak to su potom riadne tatry...

jankako
17. mar 2010

tak vidite,zahanbila ma,tak som to viac neriešila..uverila som jej slovám,bez vyšetrenia.niektorí Dr.sú pekne lahostajny k svojim pacientom..ja ked sa stretnem s takymto prípadom si spomeniem akeho vyšetrenia sa mi dostalo v zahraniči..prístup lekárov a pod...

jankako
17. mar 2010

denisa na prietokoch kontrakcie???čo si???to pozeraju na sone prietok krvičky pupočníkom...

dejna3
17. mar 2010

kontrakcie sa nemerajú na prietokoch, ale na ctg - záznamoch...

jankako, onedlho rodíš, tak v najhoršom prípade, tých pár dní vydržíš už aj v nemocke... ale, ja by som tak neriskovala, žeby som dr. nepovedala o probléme.. a fleury má pravdu - riešiť to má internista alebo kardiológ, nie obvoďák 😠 😝

ja mávam tiež kontrakcie - poslíčkov - pravidelne každé ráno

miška, samkovi skoré uzdravenie 😉 a čo mu vlastne je? aj si s ním bola u dr.? 😕

marika1902
17. mar 2010

prietoky su sprietoky krvi cez placentu a pupocnik. Cize kolko zivin babatko dostava.

denisa1111
17. mar 2010

Fuj tak to mi odlahlo,ja som myslela ze to ma suvis a myslite ze keby mam zly termin,zistilo by sa to tam nejak?

jankako
17. mar 2010

podla sona sa dá upravovať TP..ale nie podla prietokov..aspoň si myslim..

fleury
17. mar 2010

denisa teraz uz TP nezvyknu menit, len ked je odchylka aspon 2tt

fleury
17. mar 2010

no ved prietoky robia v ramci sona, cize TP tam tiez udavaju

michalag
17. mar 2010

dejni, zatekaju mu sople a preto potom aj tak hnusne kasle, doteraz sople nemal a dokina povedala ze mohol mat ale malo tak to preto neslo ani nosom ale rovno dole, ale od dnes mu zacali aj nosom a ked som ho dala o 13:00 spat tak mal zase teplotu 38,3a to mu sestricka o 10:15 davala cipok tak som zvedava ked sa zobudi

baby a v noci ja neviem ci to boli naozaj stahy alebo sa mi mala tak zapierala ... ako to viem?

jankako
17. mar 2010

fleury,kukla som tvoj album.ten kočík už máš kúpeny čo je v albume?aka je to značka?ja som ešte nevidela taky kočiar 😕

cicimon
17. mar 2010

tak ja som prave prisla z obchodu - okrem coko a keksov co som kupila si teraz pochutnavam na rozku s nutelou a cervenej vinei 🙂

dnes som este nic nespravila

michalag
17. mar 2010

janka, je to znacka Neonato 🙂 😉

fleury
17. mar 2010

janka hej, uz v januari sme kupili, je to Neonato reverso sport tris

fleury
17. mar 2010

cici hehe tak predsa si bola 😀

cicimon
17. mar 2010

fleu - no aj tak nic uzitocne nerobim 🙂) a to mali mat aj jahody a neboli....al preventivne som dokupila aj zmrzku.
Mohla by som aspon pozehlit dnes...

janulcek
17. mar 2010

no tak o takej značke som nepočula ešte..si spokojna,aj farba je taka ista??

michalag
17. mar 2010

cici, bruuu chut 🙂

cicimon
17. mar 2010

michala- vdaka, tlacim do seba rozok c2

jankako
17. mar 2010

jéjo som napísala pod starym nickom/janulcek/som dávala foto do albumu segrinych báb a zabudla som sa prehlásiť.. 😖

michalag
17. mar 2010

cici 😀 len si daj

alicc
17. mar 2010

babulky ja som sa vrátila tiež z obchodu a predavačka sa ma pýta, že vy ste tehotná? ja som si to doteraz nevšimla a kedy máte termín a ked som povedala že za dva týždne skoro ju vykotilo a to tam do obchodu chodím skoro denne. 😉

marika1902
17. mar 2010

ja som bola tiez v obchode ale kupila som si len jogurty a jablkove kolace. inak ledva som dosla ja mam ten zaseknuty sedaci nerv som nevedela ze je to tak zle. Dr. mi vcera vravel ze mam ist normalne k neurologovi za mi da obstreky a ja hrdinka ze radsej to vydrzim ale ako ked od bolesti mi idu slzy do oci ☹ ☹ ☹

jankako
17. mar 2010

no marika ja som bola taka zaseknuta medzi lopatkami,tiež ked to vystrelilo tak mi až doplaču bolo.
bože moja piškotka je dneska aka nekludná,stále sa vrti,ťuká mi do krčku,čo chce isť von???? 🙂

alicc
17. mar 2010

tak aj ja mám už nabehnuté peniaze za materskú ale nejako mi to nepasuje, lebo som na materskej od 25.2. a keby mi vyplatili len tie 4 dni tak je to vela a ked aj další celý mesiac tak je to málo, tak neviem 😒

fleury
17. mar 2010

sakra, nevzalo mi zas prispevok 😝

janka tvoja sestra ma asi kopec srandy doma s malymi, ze? Podarene su 😅
K tomu kociku..farba je zivsia ako na obrazku kusok, ale v podstate identicka. A ci budem spokojna uvidim, az ked poskusam s malou 🙂 Ale ma vsetko, co som chcela, aby kocik mal, tak snad aj spokojnost bude.

jo a cici som chcela este odkazat, ze to zehlenie neminie asi ani mna, kedze seus nam dala kosom 😝 😀

alicc
17. mar 2010

baby tak mi to žehlenie kludne pošlite, ja žehlím rada 😉

cicimon
17. mar 2010

asi jedine ospravelnenie pre seus bude ak zehli cely den...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre