Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cicimon
17. mar 2010

fleu - drz sa

civavava
autor
17. mar 2010

fleu, drz sa! nech vsetko dobre dopadne! 😉

grekyna23
17. mar 2010

fluery, vela zdaru 😉

fruchtbar
17. mar 2010

Fleu,drzime palceky,mysli pozitivne,vsetko dobre dopadne!

marika1902
17. mar 2010

fluery drzim palce 😀 😀

moni
17. mar 2010

gratulujem zuzke k maxikovi 😵

fleury, drz sa!

k tym GBS a HBS...GBS = group B streptococcus, HBS = hemolytic B streptococcus...vsjo rovno 😅

stanusa
17. mar 2010

zuzanke a maxíkovi gratulujem 😵

fleury držte sa a ozvi sa nám ako ste dopadli 🙂

marika1902
17. mar 2010

moni a aky je medzi tym rozdiel ci je to to iste len inak napisane?

moni
17. mar 2010

marika, ziadny rozdiel nie je...tie hemolyticke mozu byt aj z inej skupiny, ale kedze je skratka HBS tak je to skupina B v oboch pripadoch

monva
17. mar 2010

ZUZKA - GRATULUJEEEEM 😵 😵 😵 prajem skore zotavenie sa, vela mliecka pre Maxika, a nech je vsetko o.k.

Fleury - na zajtra drzim palce, nech to dobre dopadne 😉

Dejni - aj mne nabehla materska a rozhodnutie este nemam, akurat mi prislo to potvrdenie o naroku, ale pani zo SP mi uz v telefone vravela, ze to nemozu posielat spolu (netusim preco, asi aby neusetrili na postovnom 😀 ). Na matersku som nastupila 24.2. a peniazky nabehli za februar 12.3. Len ma prekvapilo, ze suma je nizsia, ako som mala pri dankovi, pritom uz odvtedy 3 x valorizovali platy ... 😖 ale odvolavat sa nemam chut ani silu, to by sa zase natahovalo ako sopel na rukave 😀 a peniazky potrebujem teraz ( je pravda, ze vtedy brali do uvahy rocny prijem vratane odmien, premii, ...) a teraz len predpokladany plat, aky by som dostala, ak by som teraz nastupila.

jankako
17. mar 2010

moni dik sa vysvetlenie GBS a HBS..ty to vieš vždy o všetkych diagnozach... 🙂
ja sa cítim divne,bolia ma kríže,nohy...tak ma rozbolelo bruško po vycikaní..ufff.malá sa chová nejak divne.cely deň sa strašne hýbe a boli ma to..aj dospodu nejako naráža..aúúúúúú.. ☹

marika1902
17. mar 2010

jankako odmeraj si ci mas tie bolosti pravidelne podla tt kludne mozes rodit

moni
17. mar 2010

janka, ale kdeze viem. tu sa pouziva GBS a ked ste zacali spominat HBS tak som pekne googlila 😉

vejula
17. mar 2010

Ahojte dievčatá....

Tak v prvom rade vééélka gratulácia Zuzke ku maxikový, riadny baculko 😵

fleury, a ty čo si tak skoro odišla 😅 No na zajtra držím palčeky moc moc moc 😉

Tak ja som dnes bola na poradni, tie pečenové testy vyšli v poriadku, to som moc rada. No a zo spodu to vyzera tak že krčok 2,5cm, už zmäknutý, a priestupný tesne pre jeden prst... Tak neviem čo to vlastne znamená, žeč za kolko možem čakať, či už mam pre istotku baliť do nemocky 😝 Ale každopádne aspon čosi sa pohlo 😉

monva
17. mar 2010

Veji - super 🙂 sme na tom skoro rovnako, ja mam krcok 2 cm a priechodny pre jeden prst navolno, takze aky datum si vyberame ??? 😀 😀 😀

jankako
17. mar 2010

veji super že máš dobre vysledky..2,5cm je v poho nie??to ešte vydržite.. 🙂

jankako
17. mar 2010

bolesti prešli,len pohyby malej ma nejako znepokujuju a bolia ☹

marika1902
17. mar 2010

baby mne pise dr cele tehu krcok 2,5cm

marika1902
17. mar 2010

eeste tam mam ze vonkajsia branka pre prst ale vraj to je uplne normalne

vejula
17. mar 2010

jeej monva, máme aj podobný termín, tak možno to dáme na jeden den 😝 🙂

marika máš asi celkovo kratší krčok, každá kočka ho má iný.

janka myslím že ešte nejaký ten týžden vydržíme 😉

Inač kočky robíte si ten odvar z lanového semena??? Ja som si teraz spravila, ale to lanové semienko som nepremývala, mi to prišlo také ako tie tekvicové a slnečnicové tie som tiež nikdy neumývala. Myslíte že to je OK????
A ešte som chcela doki mi predpísal nejaké čipky, lebo som mu spomínala že ma občas zo spodu svrbí. A teraz neviem že ako daleko ho možem zasunuť, aby som to neprešvihla... A vôbec, môžem mať ešte teraz sex?

marika1902
17. mar 2010

veji sex mat mozes dokonca ked budete sexovat okolo 38tt moze to spustit porod lebo muzske spermie obsahuju niaku latku ktora urychluje dozretie krcka a tym nastava porod tak moyes vyskusat a aspon to budes mat zasebou 😀 😀 😀 😀

marika1902
17. mar 2010

veji a mozno ho mam kratsi ale nemyslim ze budem rodit skor podla mna si pockam pekne do 20, aprila nie zeby som to chcela ale nebyt sedacieho nervu ktory ma trapi sa citim tak dobre ako keby som ani tehotna nebola. Ja sa nebudem divit ked budem prenasat 😢 😢 😢

vejula
17. mar 2010

marika ešte týžden dozadu som tiež necitila žiadne psoličky ani žiadnu mrškovu bolesť a posledné dva dni sa začína čosi diať... To príde zo dna na den a ty máš ešte čas, uvidíš teraz ešte nemôžeš vedieť ako bude, to sa môže spustiť raz dva a nakoniec porodiš skôr jak ja 🙂

vejula
17. mar 2010

psoičky znamenáaju posličky 😀 😀 😀

cheerlady
17. mar 2010

ahojte baby,tak ja som dnes dokupila este posledne veci-2plachty do postielky-tie nepremokave a v dm-ke teplomer do vody,odsavacku na sopliky a este jednu flasticku 🙂 a labelo pre maminu do porodky 😀
tak zajtra este vyperiem plachty a vnutro kocika,vyvarim cumliky a som hotova 😎 no a este pobalit tasku 😅

marika1902
17. mar 2010

No bolest ako pri mrche citim skoro kazdy vecer ale vraj je to normalne preto tomu nepripisujem moc velky vyznam 😀 😀 mozno by som mala ale nechcem sa stresovat chcem aby bol kubko v klude 😀 😀 Ja by som bola stastna ako blcha keby som porodila co najskor 😀 😀 😀

oliinka
17. mar 2010

ahojte.takže blahoželám zuzke a maxíkovi 🙂 ja som bola dnes tiež v poradni u primára.robil mi aj ten ster tak snad bude ok.povedal,že zatial je všetkook a napísal do knižky že cervikílne skore 5-6 vy máte aké?to je dobre?ja mávam skoro každý den posličkov už mi trvali aj dve hodiny a bolo to dosť nepríjemné,bolestivé,už som myslela,že pojdeme.

vejula
17. mar 2010

marika tie bolesti su vraj tiež pri blížiacovm pôrode... No ale samoška že to môže trvať ešte niekolko týždnov.

olinka ja mám toho streptokoka tam dole 😠 No ale nevadí, vraj je to v poho, že to má vela žien

cheer ty si ale šikovnica 🙂

marika1902
17. mar 2010

veji nech to trva co najkradsie 😀 😀 😀 😀 😀

oliinka
17. mar 2010

no ja som ho mala pri prvom tehotenstve tak teraz bynás mohol aj obísť,ale asi si nevyberieme 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre