Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

majca424
17. mar 2010

ahojte
tak Zuzka to ma už za sebou? a koľko mal malinky cm a kg dajte infoooo 🙂

ja som inak taká vytočená, že ak neporodím do rána tak už asi budem až prenášať 😝 😕 🤐

marika1902
17. mar 2010

No mne uz teraz konik niak blbne

alicc
17. mar 2010

aj mne už blbne MK

cicimon
17. mar 2010

ja mam zajtra dobru motivaciu na upratovanie - dojde mi v piatok mama 😀

marika1902
17. mar 2010

no idem ja asi spat tak dobre a ziadne sialene sny 😀 😀

zuzuj
17. mar 2010

ahojte baby, tak vidim ze pisete o vahe...ja uz priberam aj so vzduchu,....25kg..takze hroza, lekar na mna kuka, ze mi ani neveri...takze ja to asi na tu 30 vytiahnem alebo co...mne pribudne aj 3kg za tyzden ☹ ☹ ☹
Inak gratulujem k Maxikovi Zuzka 🙂 Aj ja uz chcem 🙂

kika29
17. mar 2010

zuzuj ja som dnes ostála v šoku ked som sa vážila. minulý týždeň v pondelok ukázala váha 71kg a dnes už 74kg sánka mi drisla 😝 neverila som vlastným očiam.

kika29
17. mar 2010

alicc tak poviem tej mojej nech pošle pár gramíkov tvojej a bude to vyrovnané 😀

zuzuj
17. mar 2010

kika: no ja som na tom tak podobne naposledy bola...uz sa bojim vazit...a to este 5 tt do porodu 😨 , esteze zajtra som uz 35tt 😝

kika29
17. mar 2010

čítala som že váha 3400g zodpovedá 39tt. mne nijako nejde do hlavy že som len v 37tt a malá je taká velká. niečo mi tu nepasuje. ☹

kika29
17. mar 2010

zuzka porodila maxíka v ktorom týždni 37?

monva
17. mar 2010

kikus - neboj, nemusi to byt skutocne tak, mne pri dankovi mesiac pred porodom vraveli, ze ma 3800g a narodil sa s 3100 g. A aku vahu mala pri porode Vanda?

monva
17. mar 2010

kika myslim ze zuzka bola v 37 + 3 tt ak si dobre pamatam, dnes to tu baby pisali

moni
17. mar 2010

zuzuj, ja som za posledne 2 tyzdne pribrala 3 kg 😝 za tym je urcite voda, teda aspon v mojom pripade
najhorsie je ze nikomu nepadne vhod ked sa komentuje jeho vaha, sak do frasa nie som slepa, vidim ze priberam, ale co mam robit? dietu drzat?

kika, presne tak, tie odhady vahy su nepresne.

kika29
17. mar 2010

Vanda mala 3740g a 52cm a narodila sa 39tt

monva
17. mar 2010

kika - to mala velmi pekne miery. Prave som pozerala v tvojom albume - mas krasnu fotku v 28tt s Vandou na tvojom brusku 😵 😵 😵 Musim uz MM dokopat, aby ma s bruskom odfotil, nemam este stale ani jednu fotku, bolo by super, ak by aj Danko spolupracoval ...

kika29
17. mar 2010

no Vanda je na mojom bruchu v kuse nalepená 🙂 dakedy aj na nervy 😒 no ale nemôžem ju odstrkovať tak som trpitelka 😅

kika29
17. mar 2010

monva a ty vieš váhu malej?

monva
17. mar 2010

takze fungujes ako mama-vankusik 😅 ale je to velmi mile, ze je taka pritulna.

monva
17. mar 2010

kika v sobotu mi na poradni doky vravel ze ma 2920g, to som si myslela ze som v 37tt (podla MS mam TP 7.4.) ale vravel, ze som vraj len v 36.tt bola vtedy, lebo podla prveho UZV mam TP az 12.4. tak neviem ...

kika29
17. mar 2010

no ja som vankúšik presne si to pomenovala. urob si pamiatku s malým aj s bruškom raz na to budeme spomýnať 🙂

kika29
17. mar 2010

zajtra celý deň nepôjde koník?

monva
17. mar 2010

🙂
no konik zajtra nepojde - asi tu budeme mat viacere abstaky 🙂
dufam, ze najneskor tento tyzden ma MM odfoti, aby sme to stihli ... nejaka som hladna, uz som 2 hodky nic nejedla, idem si dat banan 😀

monva
17. mar 2010

prave pozeram, ze nam uz chyba len 7 stran do 1000, zeby sme to este dnes dorazili ??? 😀 😀 😀

moni
17. mar 2010

to asi dnes nepadne 😀 ale do konca tyzdna veru bude 1000

kika29
17. mar 2010

no monva tak ideme písať telenovelu? 😀 veru bude hned v piatok stavme sa že bude 1000

kika29
17. mar 2010

svrbí ma krk vyšli my tam 2-3 malé vyrážky. 😠 rozčulujú ma. ja už mám odozvy druhykrát za sebou. a v stredu mám dalšiu poradňu. nemusela by som ju už stihnúť 😀 😅

kika29
17. mar 2010

tak ja si idem ľahnúť tak dobrú noc prajem 😔

monva
17. mar 2010

som sa prave vratila zo sprchy ... takze telenovela 😀 dobry napad 😀 no vidim, ze uz asi vsetky spite, tak idem aj ja do postele, dobru noc 😉

denisa1111
19. mar 2010

Ahojte babulky,konecne uz funguje tento kon🙂dnes ma uz pustili z nemocky,huraaa,ale naordinovali mi este tyzden lezania a potom sa uz moze malicky v pohode narodit,dr. mi vravela ze on by asi aj teraz uz rad,bo je veeelmi nizucko,tak beriem este lieky,ohladom tej vahy,ja mam teraz opacny problem,v nem. som schudla vyse 2 kg,tak dufam ze je to len tou stravou,aj ja som chcela vediet,kolko ma ten nas drobec,ale ze to uz nevedia zmerat,bo je uz v panve,tak uvidime...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre