Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

moni
19. mar 2010

ahojte pupkate, stihli ste toho viac porobit ked konik nesiel? ci ste ako ja klikali kazdu chvilu ci to funguje...to je cista zavislost 🙂
pozeram ze sa tu ozaj sporodnieva 🙂

veji, a nemoze to byt zatka?

monva
19. mar 2010

Maxik je kraaasny chlapik 😎 😵 juuj tak by som ho vystiskala 😀

vejula
19. mar 2010

ja ti nevim karle... Ale gyndoš na to nič také nepovedal, len nech si už dávam pre istotu vložku že keby odtiekla voda aby mi v nemocke zistili či je to ozaj plodovka 😒 A že pokial to nieje čerstvá krv nemám sa znepokojovať, tak snad to je OK...

A ty ako moni?? Čo nové?

monva
19. mar 2010

moni - to si pis, ze som tu klikala kazdu chvilku 😀 no aspon som si dnes pozehlila a pokrocila som aj na svetriku pre malu 🙂

moni
19. mar 2010

jeeej, maxik je krasny! licka ako maly syslik, fesaaacisko!

kamilakd
19. mar 2010

civka super ze sa ti to podarilo a maxika mame v albume je to taka gombicka 🙂 lucim sa pekny vecer

moni
19. mar 2010

veji, u mna nic nove. dnes sa dufam dostanem do obchodu poslednykrat obzriet kocik, tak snad si to nerozmyslim a uz konecne objednam.

monva
19. mar 2010

ozaj vcera mala tusim fleury poradnu, neviete co je s nou nove???

veji - no moze to byt aj z tej namahy, ale tiez by som sa bala (ja som taky strachopud), ved aj pred 2 tyzdnami, ked som 4 dni spinila po vysetreni som bola z toho mimo (tiez ma doky ukludnil, ze je to o.k., no kebyze je blizsie, tak k nemu skocim na kontrolu) ... drzim palce, aby sa to skoro vyriesilo. Ale ak mas moznost, tak zbehni ku dokymu, istota je istota.

civavava
autor
19. mar 2010

babule, tak konecne ide konik 🙂)) no veru je to zavislost, aj ja som klikala cez den ako diva 🙂 ale ten stary system sa mi pozdaval viac 😠

a mam novinku - buduci utorok 23.3. idem rodit!!!! Kvoli tomu svrbeniu a peceni...v podstate 3 dni pred povodnym terminom co mi doki dal na 26.3. ...
takze 30.3. sa nekona, ale a j 23.3. je krasny datum 😵 😵 ....

poviem vam, uz sa nevieme s mm dockat ... 😵

monva
19. mar 2010

Civi - jeeej, tak mame dalsiu maminku v poradovniku 😀 aspon to uz budes mat skor za sebou a datum je to najmenej, hlavne aby ste boli zdravi drzim silno palce 😉

moni
19. mar 2010

civi, jeeej zase zmeneny datum...23.3. je krasny datum!

silvia7
19. mar 2010

ahojte, jeeeej no Maxík je super krásnučký a dokonca sa mi zdá, že sa so Zuzkou nesmierne podobajú - majú rovnaký úsmev 😵 😵 😵 😵
kaaami kam ideeeš kam ideeš?? 🙂 😀
babule, ja mam v utorok termíín!!!! ale necítim sa nejak na to, no som zveedavá, ešte si vkľude chodím po obchodoch, vozím sa aftom, upratujem, venčím, aj po dvore hopsám - len je pravda, že únava sa prejavuje, ale inak ok.. dnes som bola aj na tej príprave na pôrod pre otecka - dosť neskoro síce, ale .. celkom sa bojím, že tým, že som neabsolvovala žiadny kurz, nebudem vedieť dýchať a predýchať kontrakcie 😅 lebo to tam ukázala, v rámci niečoho a teda, ja zadržať dych moc neeviem.. ani dýchať do bruška 😨 či myslíte, že aj nejak "podvedome" to príde??? 😅

silvia7
19. mar 2010

civi - rovnaký termín??? 😀 ale ty ideš na istotu a ja len na poradňu, ak to samé dovtedy nepríde.. ah jo.. 😉

veve23
19. mar 2010

jeeej Civi, super, to uz teraz v utorok, to ja mam narodky, tak budem Renko o 30 rokov odomna mladsi.

Moni , a co bytik?

kikarv
19. mar 2010

ako sa vám pozdáva táto verzia? mne sa zatial nepáči. no uvidíme treba tomu prísť na chuť. už to sa mi zhnusilo že som sa nevedela prihlásiť mojim starým heslom.

vejula
19. mar 2010

jj monva ja som tiež taký strachopud, no ale ked gyndoš hovoril že nemusím chodiť že je to v poriadku, tak sa tam nejdem tlačiť, ja mu verím, no a inač to len včera trošku, dnes už žiadne špinenie, tak snad sa to ukludnilo. Ale častejšie mávam teraz bolesti jak na ms... Ale myslím že ste tu písali že je to OK.

moni takže vy ešte vyberáte kočík... My sme dnes boli v meste ešte dokupiť nejaké veci do pôrodky aj maličkému do postielky vankušik perinku a obliečky... Lebo som sa zlakla po tom včerajšku, že to už fakt nemusí byť tak daleko ako som si stále predstavovala, tak pre istotku a buduci týžden sa už idem pobaliť, som si dala predsavzatie.

čivi pekný dátum, tak ty budeš už o pár dní mamička, joooj sa teším s tebou 😵

alicc
19. mar 2010

ahojte dievčatá,
tak konečne sme sa dočkali. 😀
vo štvrtok som bola v poradni, zatial je všetko ok, akurát ten streptokok je tam znovu, tak to budú preliečovať pri porode. termín mám stále na 31.3. krčok mám otvorený len na špičku prsta, takže zatial to vyzerá, že do termínu vydržíme. bola som aj u anesteziologičky dohodnúť anestézu, tak už mám všetko ohladne papierov vybavené. 😉

idem prečítať čo ste už stihli napísať. 🙂

moni
19. mar 2010

silvi, nic sa neboj, nejako to zvladnes. napriklad tu sa vobec neodporuca zadrziavat dych pri tlaceni, ale tlacit s vydychom. tak ti poviem, mne pride "smiesne" trenovat to na necisto. mne to vobec neslo predstavit si silnu kontrakciu.

kiwinka
19. mar 2010

maxik je naadherny bucko juuuj 😀 ! aj ja uz chcem mat nasu karolínku tu s nami!
baby ja mavam este horsie bolesti a pichania,,,dojde to a odide to a tak sa to opakuje v dlhsich intervaloch...no ja neviem co bude,, asi sa tam uz daco deje,,
som po sprhe menila gatky po par minutach,,,ja neviem ci to bol vytok ci co,, priezracne,,ako voda, nie huste, zatka to nie je,,no ja neviem.. aj na zadok tlaky som dnes mala,, teraz stale tiez citi bolesti dolu au au,,tlaky doslova a nohy mi opuchaju az bolestivo extremne dnes... 😅

moni
19. mar 2010

kika, ani mne sa o moc nepaci...ale asi je to len vec zvyku. ani za to oneho neviem dat smajliky!

veji, no mame viac menej vybraty ten kocik, ale pre istotu ho idem este raz osahat ;)

veve, stahovanie cele padlo :( nasr..hnevana som bola ako uz davno nie. skoda reci!

tarinka333
19. mar 2010

Civi, tak toto je uz tvoj treti termin, hehe 🙂
Inak, sa pridavam do klubu streptokokovych rodiciek, ach jo, ja jsem to vědela 😠 😠 😠

Svokra mi povedala, vraj mi pada brusko... tak nech ete nepada... ete mame cas.
A ziaden kurz som neabsolvovala. Som si nahadzala nejake linky do albumu, ze ako dychat, ako kojit a tak, no a teraz sa k nim nedostanem, lebo mi to jednodoucho v albumoch uz nefunguje.

Tato nova verzia je zatial o nicom... no hadam si zvykneme.

silvia7
19. mar 2010

kiwi - daj vložku, ak je to plodova voda, že by ti to ešte tieklo, tak chodte do nemocky s mm... dnes ma s tým Jandova celkom naplašila, lebo ja mám už dlhšie tak vlhko tam dolu, tak teraz sa okukujem a nosím vložky.. 😠

tarinka333
19. mar 2010

Fiha, no ziadna sranda, ja som si stale myslela, ze plodovka odtecie tak naraz, proste spluuuuuuuuch a kopec vody pod nami.
A ono to tak vobec nemusi byt...

vejula
19. mar 2010

moni jasnačka, radšej riadne ohmataj 😀

kiwinka, tak ty už môžeš v klude porodiť, 38tt ukončený takže len karolínka sa musí rozhodnuť že už kukne ako to tu vyzerá 😉

alic, no mne povedal že prechodná pre prst tesne, tak neviem čo je viac či na špičku prsta alebo pre prst tesne, alebo každý lekár to hovorí ináč...

silvi, no ked tebe ten termín menili, vraj najpresnejší je ten podla sona v 12tt takže byť tebou tak sa ešte nedržím na ten termín, a nestresujem ak by sa nevypýtal... Inač ako to vyzerá zo spodku u teba???

kikarv
19. mar 2010

a čo odteká prvé plodová voda či hlienová zádka? odtiekla už niektorej tá zátka?

tarinka333
19. mar 2010

Ja osobne sa bojim, ze ani nezistim, ked mi odide zatka.
ked som bola na poslednej poradni u obvodneho gyn., tak mi po vysetreni sla trosku krv a aj taka vacsia krvava zrazenina... zmiesena s hlienom (prepacte prosim ten opis) a som myslela, ze to asi bude ono... No ale zrejme nebolo...

kiwinka
19. mar 2010

silvi vlosky nosim aj cez den uz dlhsie,,skor take tie intimky, lebo vytoky mm hrozne 😒 a dnes vecer ma to z zaskocilo,,, zeby mi pomalilinky odtekala plodovka? ani zatka mi neodisla,, ja neviem no..

ano vejulka, uz mozme porodit sme v termine

zacina ma chytat celkom panika, mm tu poskakuje a nachystal flasu vody a cokoladu a uz ma chce holit a sleduje mi nohavicky a sleduje ich vlhkost 🙂 no uzasnee xi 🙂 mozno sa este stretnem so zuzkou na kramaroch...

veve23
19. mar 2010

kika...asi ta zatka, ale mne dnes mama vravela ze ani pri mne ani pri brachovi je vobec plodovka neodtiekla, iba mala kontrakcie a tie sa je stupnovali......takze je to individualne

moni
19. mar 2010

kika, vacsinou odide prva zatka..par tyzdnov-dni-hodin pred porodom. niekomu az ked mu prasknu vodu. niekomu sa rozpusti a nevsimne si. takze sa tym vobec neda riadit.
tari, to kludne mohlo byt ono.

alicc
19. mar 2010

veji ja neviem čo je viac alebo menej ale doki povedala, že zatial všetko drží tak ako má, tak som spokojná 😉 , len keba to spanie bolo trochu lepšie, ja sa už tak teším že si lahnem na brucho 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre