Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

moni
19. mar 2010

no ja ich tam nemam...len ked napisem dvojbodku a zatvorku tak mam toho obycajneho...teraz by sa mi ten zamraceny hodil!

kikarv
19. mar 2010

no má šťastie ten kôň že mi nabehol 38tt. ani mne ešte neprišiel na chuť.

majca aj ja som sa už rozčulovala prečo to menia načo to je dobré nechápem.

majca424
19. mar 2010

tak treba spísať nejakú petíciu, čo vy na to? 😀 😀 😀

kikarv
19. mar 2010

prečo ich tam nemáš tie ksichtíky?

moni
19. mar 2010

majci, kaslem na to...budem iba vysmiata a nie zamracena 🙂

lucim sa s vami, pekne vikendujte!

kikarv
19. mar 2010

zobudila sa moja malá, začala mi robiť hrbolce. ja už chcem ísť rodiť bo sa bojím že budeme kinderko do apríla a malá bude mať aj 4kg. už teraz má 3461g no kto to potom vytlačí takého obra 😅

majca424
19. mar 2010

no jasan, vidíš to aspon sa nebudeš rozčulovať, ani mračiť, len usmievať 😉 Aj Tebe pekný víkend 🙂

kikarv
19. mar 2010

moni ahoj a bav sa 🙂

kikarv
19. mar 2010

no kto sa tu ešte túla a nespí? či už len ja som nočná sova?

monva
19. mar 2010

uz som tu, som si zahrala trosku hru 😀 strielala som gulicky 😀 a popritom padlo diskito hviezdicky mnam

monva
19. mar 2010

no uz idem aj ja spat, dobru noc vsetkym 😵

kikarv
19. mar 2010

idem aj ja sama tu nič nezmôžem 😀 dobrú noc 😔

lucinka1104
20. mar 2010

Ahojky namama som skôr čas práve som bola grckať a už asi nezaspím 😢 rano sa sťahujeme zhon 😝
Takže som po poradni, prietoky ok mala som 4 kontrakcie nič važne 😀 steh mi budú vyberaťaž ukončený 38 tt čiže skoro za2 týždne, takže podľa všetkého budem rodiť na termín max o týždeň skôr.
Teraz budem dlho bez netu tak vam všetkým držím palce, gratulujem k všetkým dobrým výsledkom a bábetkám len to naj prajem vam ľahký pôrod a zdravé detičky majte krásne

seuska
20. mar 2010

Dobre ranko kocky.... Nemozem spat! Vrrrr! 😠 Boli sme vcera na poradni, tak to vyzera ze do terminu nevydrzime ani omylom, ze vraj krcok 1cm a uz rukou nahmatala aj hlavicku, no neviem si to dost dobre predstavit, ale snad este tyzden vydrzime... Inak vsetko ok, aj sono sme mali ok, iba ze podla stehennej kosti je trosku mensia, ale hlavicku a brusko zodpovedaju tt.

Maxik je krasne babatko 😵

Tari aj som ti chcela vcera pisat sms ak som sedela v KE ze ci nemas abstak 😀

Fleu???? No snad si ta ta m nenechali... alebo ze by si uz mala po tom??? No som zvedava...

cicimon
20. mar 2010

caute,
ja som mala dnes prvy porodny sen - a to ze Fleu sa narodil chlapec 😀 tak som zvedava s cim dojde 🙂
a rano mala ckala - bude asi mala pazrava, tak som dala mm ruku na brucho, nech citi 😉

stanusa
20. mar 2010

Dobré ránko,
tak už môžeme znovu koníkovať 😀 len si človek musí zvyknúť na tento nový štýl

Maxíkovi a zuzke gratulujem, krásnučký je 😵 😵 😵 😵 😵

Dúfam, že sa fleury dnes ozve, ak nie tak máme pravdepodobne ďaľšie aprílovčiatko v predstihu, ale ona čaká dievčatko 😅

Vo štvrtok sme sa boli pomerať na sone, vyšiel presne 38tt, váha 3290 g, rozmery rôzne - bruško menšie, stehenná kosť sedí do tt, hlavička väčšia - už má 9,8 cm 😕 to nevedela ani zapasovať do tt, že out of range 😖 tak mám aj trochu obavy...ale povedala, že je to ok
placentu máme v super stave, ukazovala mi aj infarkty na nej - také biele bodky, že ich je tam máličko...tak som si spomenula na tantamku.

seuska tak ty už v pohode aj rodiť môžeš, ln aby ste stihli dôjsť do Šace, nedohodli ste sa skôr?
cicimon mne tak puchnú nohy, že ma aj bolia na dotyk, neviem či je to v norme

idem vás ešte prečítať zo včera

juliap
20. mar 2010

bre ranko, tak sme sa dockali konika noveho ...

no aj ja som zvedava, co je s fleury, ako dopadla
ja som bola tiez na poradni vo stvrtok, no a pocuvala maleho srdiecko tym lievikom, co sa dakedy robilo ...
ostatok o.k., maly nizko, dalsia poradna 6.4. a ze potom este 1x prietoky a ctg, tak je moja dr optimistka, lebo u nas sa na ctg a prietoky objednava 3 tt dopredu, tak ak sa objednam 6.4., skor aj porodim ... 😀

stanusa
20. mar 2010

pozerám, že aké to je s pridaním fotky...

stanusa
20. mar 2010

julia u nás sa na prietoky chodí každý týždeň aj na ctg...ty nemáš tieto poradne v nemocke? môj gyndoš mi tiež kázal prísť v stredu po veľkej noci, ak by som neporodila dovtedy

juliap
20. mar 2010

u nas chodime normalne aj posledny mesiac ku svojej dr, len je sranda, ze ma teraz ani nepozrela aj ked maly je velmi nizko a tlaci na krcek od januara, tak neviem, ci to vobec este stihnem do tej poradne nakoniec ... a na ctg mame len 1x + ked uz si na porodnici, tak ti urobia tiez ... 😉

juliap
20. mar 2010

no a pribrate za 5 tyzdnov len 1 kg, tak to tiez nekomentovala, len sestricka povedala, ze tolko pribral maly, tak ze som zas niekde schudla ... ale mm som povedala, ze uz len 1 kg a mozem ist rodit, tak ze preco, no lebo pri martinke som mal 63 kg pri porode, pri emke 64 kg, a teraz to vychadza 65 kg ...

stanusa
20. mar 2010

pozerám, že do termínu máš ešte dosť času, tak možno tú poradňu aj stihneš, že chlaci sa veľmi neponáhľajú 😵

stanusa
20. mar 2010

julia tak o mesiac ideš?
posledné 3 tt som nepribrala, čo som stráááášne rada, lebo mám už 86 a štartovala som s 65 kg 😖 😝

juliap
20. mar 2010

no len svistik je nizko a dr v nemocke mi povedal, ze by som mala vydrzat do toho 10.4. a musim brat magnezko stale, tak aj pri emke som mala, tak som velmi zvedava ... 😉

stanusa
20. mar 2010

tak idem ja zatiaľ papa

evil15
20. mar 2010

Ahojte ako sa máte všetky 🙂 babulky mňa už od včera večera dosť pobolievajú kríže a aj v noci som zle spala kôli tomu a to som nerobila nič také prečo by ma mohli bolieť, len sme boli na nákupe s mm a ja som len hádzala do koša 🙂 snád to neni nič zvláštne ved na pôrod máme ešte čas ...

cheerlady
20. mar 2010

ahojte babule,ja som mala blbu noc-o pol tretej som sa zobudila na to,ze ma vsetko tlaci a boli,hlavne ked som sa isla otocit na druhy bok,tak to bola hruza,jak keby po mne parny valec prechadzal 🙄 tak som zas asi hodinu nemohla zaspat,potom sa mi to s prestavkami podarilo a od siedmej uz strasim hore 😠 normalne som si chcela v noci aj tasku zacat balit,lebo mm hovori,ze maly vie,ze nemam pobalenu tasku,tak preto sa neponahla,ze uvidim,ze ked si ju zbalim,tak to pride-dnes sa teda fakt pobalim a to som zvedava 😀 a kazdu chvilu chodim pozerat do zrkadla a brucho furt hore 🙄

evil15
20. mar 2010

cheer treba sa radšej zbaliť lebo ťa to náhodou chytí a potom bude len zábava 😉 a už máš ten baldachým postavený celý s postielkou???

cheerlady
20. mar 2010

teraz pozeram,ze este mam 38tt a na starom konovi mi vzdy v sobotu nabiehal novy tyzden,takze uz by som mala mat 39tt 😕

evil ja viem,len som sa doteraz spoliehala,ze ved najprv mi spadne brusko,ze skor to nemoze prist..no teraz neviem,ale asi by to tak malo byt,nie? 😕 hej,uz to mame komplet 😎 len stale nemam tu nabijacku na fotak,ale vecer uz mi ju ma vratit,tak potom odfotim a uz sa musim aj s mm vyfotit s bruskom,sak s nim nema este ziadnu fotku 😒

evil15
20. mar 2010

no tak to potom daj hned sem nech sa pozriem ja som musela dať ten náš baldachýn dole ☹ mm sa to nepáčilo no nevadí čo už 😉 mne to moje spadlo trošku včera som to pozerala v zrkadle je dole a aj známi mi to hovoria že sa im zdá že je nejako dolu tak snád to bude v pohode v pondelpok idem na kontrolu tak uvidíme čo mi povie dr 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre