Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

maznacik007
27. júl 2009

ahoj.. aj my sme dnes objavili dve // a absolutne nas to prekvapilo 😀 hadam bude vsetko dobre.. som hrozne unavena..

majka_dk
27. júl 2009

ahojte,

ale to letiiii uz april 2010, ja som z aprila 2009 a prajem vam len a len to najlepsie, nech sa skoro dockate vasich malickych babatiek 😉

civavava
autor
27. júl 2009

maznacik007, gratulujem a tesim sa tebou! nech vsetko dobre dopadne! 🙂

anib
27. júl 2009

ahojte, aj ja sa pridavam, prajem nech vsetko dopadne na 1* a je Vás tu co najviac 🙂 🙂 🙂

civavava
autor
27. júl 2009

ajoj majka, ja som bola tiez v aprilovkach 09, zial nevyslo to ☹(((( tak sa velmi tesime,ale aj bojime zaroven 😔

anib
27. júl 2009

civava, spominam si, zelam Ti to zo srdca aj vsetkym 😉

civavava
autor
27. júl 2009

dakujeeem anib, a pozdravuj babenky v aprilovkach 09....som vas velmi sledovala cely cas a drzala palce..a zavidela vam /ale len v dobrom 🙂 /

macikjm
27. júl 2009

aprilovciatka 2010 z celeho srdiecka vam prajeme vela zdravicka v brusku a potom mimo neho...mamickam krasne tehulkovanie...
drzime palce...nech vam to vyjde...aby ste v aprili na buduci rok poculi nadherny plac vasich lasok... 😉 🙂

korelka
27. júl 2009

dievcata, prajeme vam aj s mojou laskou obrovskou, aby vam tie fazulky v brusku rastli, rastli, rastli a boli co najskor vo vasich naruciach... 🙂 to cakanie je sice nekonecne, ale urcite stoji za to 😵 😉

zalia
27. júl 2009

civavava,

gratulujem a prajem vam, aby to tentokrat vyslo 🙂 ste velmi sympaticky parik s manzelom 😉

mas uz aj nejake priznaky tehu?

krpcek
27. júl 2009

babule prajem vam, aby sa vam narodili zdrave, krasne babatka.
civave obzvlast gratulujem - pamatam si ju, ked este s nami tehulkovala a bolo nas luto, ze uz medzi nas potom neprisla. 😔 tesim sa, ze si zase tehu a budem silno drzat palce, aby si to tentokrat dotiahla do uspesneho konca. 😉

zuzik25
28. júl 2009

tak aj ja sa pridavam z apriloviek 2009, zelam vam veeela zdravicka, pozitivnej nalady, nech bruska a poklady v nich rastu do krasy a nech sa tento krasny zaciatok premeni do uspesneho konca v podobe nadhernych babatiek. 😉

a nech ste tu taka skvela partia ako my v aprilovkach 2009.

civavava
autor
28. júl 2009

krpceeek ahoj, juj to som rada ze si si posmenula, ja som vas furt citala a tesila sa z vasich uspechov...
Zalia, priznaky nemam zatial ziadne...asi je to este len fakt v zaciatkoch, lebo len pozajtra som mala dostat kramy...ale min. rok mi byvalo zle poobede vzdy, ked som dosla z roboty, to som bola v nejakom 8. tyzdni a potom mi uz noc nebolo,ale to uz boli babatka mrtve 😔

cukruska1920
28. júl 2009

Ahojte.....no teeeeda civava....gratulujeeeeem 😉

maznacik007
28. júl 2009

civavava... tak si to zatial uzivaj ze je to bez priznakov... mne je zle asi aj za teba... som hrozne unavena.. v robote len cucim.. a ledva mam otvorene oci.. a je mi uz aj blbo od zaludka.. pri malej som denne vracala az do konca 3 mesiaca.. takze sa mam na co tesit...
ale este potrebujem cas aby som tomu uverila...

k doktorovi sa chystam az v druhej polke augusta..

nany100
28. júl 2009

ahojte kočky, práve pred pár dňami sme si s manželom pripomenuli ako sme pred rokom stvorili našu babuľku a už je to rok...letí to...tak vám všetkým prajeme aby ste si to vychutnávali a v apríli bud. roka priviedli na svet malé barančeky alebo býčky 😉

alusha
28. júl 2009

ahojky, aj ja sa pripajam, pred par dnami sme zistili, ze budeme mat druhe babatko, prve sa nam narodilo v aprili 2008 a teraz to vyzera znovu na april 🙂 s manzelom sa tesime, aj ked momentalne sa citim strasne, nevolnosti, zavraty, je to omnoho horsie, ako pri prvom ☹ tak dufam, ze to rychlo prejde 🙂 drzim vsetkym palce 🙂 aj ja sa chystam k dr v druhej polke augusta 🙂

miroslava89
28. júl 2009

to uz su aprilovky?? 😨 😵 ten cas ale leti.. 😵

kazdopadne gratulujem "novopecenym" tehulkam🙂

ttiffanny
28. júl 2009

ahoj civavava! tak ja by som mala dostat m vo stvrtok, ale uz styri dni sa testujem a stale su tam // 🙂 nechcem sa dopredu vytesovat, ale dufam, ze aj u mna to znamena to iste, co aj u druhych 😉 buduci stvrtok som objednana k dr. a veeeeelmi si zelam, aby to bolo to, po com uz polroka tak velmi tuzim. ak bude vsetko ok, tak sa tu mozme vytesovat spolu 😵

maznacik007
29. júl 2009

ahojte aprilovky...

vitam ttiffanny... 🙂

ako sa mate?

civavava
autor
29. júl 2009

ahojte babenky, ttiffanny vitaj! tak sme na tom rovnako....drzim mocpalceky!!! 🙂

pikino
29. júl 2009

ahojky civava super ze ti to vyslo. drzim palceky. drzte sa baby a prajem vam nicim nerusene tehulkovanie. 😉

ttiffanny
29. júl 2009

civavava, a ty sa chystas kedy k dr.? mne uz z toho fakt asi hrabe, lebo teraz si robim testy kazdy den. 😀 a dufam, ze budu vzdy rovnake 😉

zalia
29. júl 2009

ahojte aprilove tehulky,
mate uz aj nejake priznaky tehu?

maznacik007
29. júl 2009

zalia.. co sa mna tyka.. tak
po jedle je mi blbo.. /pri dcerke som dost vracala do 3 mesiaca.. ale zacalo to az tak od 7 tt /
som hrozne unavena..
mam nafuknute brucho
a bolia ma prsia a bradavky.. no des.. nemozem sa ich ani dotknut.. zda sa mi to nejako skoro.. na priznaky.. neviem.. a dost sa mi mota hlava..
jaaj a zo suroveho masa je mi zle.. fujj..

ale to moze byt velmi indi vindi.. kazde tehu je ine.. pridaj sa k nam... 😉

maahuliena
29. júl 2009

🙂 jej, že aprííííl 😵 😵 aj ja som aj manžel 😀 😵 😵 tehulky gratulujem, aj ked by som sa rada pridala k Vám... ale ešte je skoro 😉

zalia
29. júl 2009

maznacik, dakujem za odpoved 🙂
rada by som sa pridala, ale este je skoro, ja by som bola len 3tt tehu
ja sa snad zvracaniu a pod. vyhnem, lebo beriem B6 vitamin a ten na to pomaha, treba ho zacat brat uz pred tehu
dnes rano som sa zobudila na to, ze spim na bruchu a boleli ma prsia, ale mna zatial bradavky nebolia, iba zboku
a brucho sa mi nafukuje vzdy aj pred ms, tak musim pockat este par dni
snad sa k vam coskoro pridam a maahulienka tiez 😉

civavava
autor
29. júl 2009

tiffany, ja som k nemu nabehla uz v pondelok, lebo som minuly rok potratila...tak ma pozrel UTZ, ale ledva bolo cosi vidno..takze "skutocny" termin mam az 18.8., to by som mala byt v 7tt....

maznacik007
30. júl 2009

caute aprilovky.. robila som si dnes cez den dalsi test.. a je pozitivny.. a tehu palicka je silnejsia ako v pondelok... 🙂

civavava... hej isto je treba byt po takej skusenosti opatrnejsi... ja chcem zmenit lekara.. tak najprv musim okuknut toho noveho co so m si vybrala.. a potom sa objednam..

baby my teraz riesime dost narocnu situaciu doma.. najma muz ma velke obavy ako to budem zvladat s malym.. a tak.. a ake bude tehu.. a tak..

ja som si v cera dala kyselinu listovu tabletku.. dnes este nie..
ostala som dneska doma.. zajtra ide mala s nasimi na dovcu do IT a my budeme mat vela vybavovaciek.. s malym zasa..

civavava
autor
30. júl 2009

maznacik, ja som mala dnes dostat menzes a rano bola ciarka na teste uz dost silna... 😉 podla mojho lekara si mam spravi test aj zajtra rano...a potom uz len cakat do 18.8 ked k nemu pojdem.... to budem uz v 8 tt...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre