Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

karmelka77
17. máj 2011

@lenocka84 🙂))

lenocka84
17. máj 2011

@karmelka77 ale sak ono to pride, takze uz to neriesim

ivka1603
18. máj 2011

@lenocka84
Ahoj Lenka, ani váš Paťko ešte nechodí? nič si z toho nerob, ani Rastík, ani jeden krok, nič, len stojí a potom si sadne na zem a hotovo...ja to zatial neriešim, ešte stále má čas....môj malý je lenivý, to viem a z toho vychádzam 🙂

lenocka84
18. máj 2011

@ivka1603 nie nechodi, len pekne stoji, rovnovahu udrazi, ale krok ani za svet 🙂
neriesim, nauci sa

lubenka01
18. máj 2011

Mamičky čo vám papkaju už vaše detúrence? už im dávate aj normálnu stravu - čo jete vy?

16kristina02
18. máj 2011

@lubenka01 Naš Maximka papa už to čo jeme my, snažím sa variť take jedla ktore može aj Maximko papakať, nerobím vysmažane. 😉

aaadinka
18. máj 2011

@lenocka84
@karmelka77 no nasa prejde tiez len ked sa pozabudne.Ale chodila,ked som ju drzala za jednu ruku.Lenze teraz prisla na to,ze je pohodlne,ked ju drzim za obe a tak sa mi prestala pustat do samostatneho chodenia,ako keby sa bala a pri mne ma istotu,ze ju zachytim pri pade....Kamoskin maly je narodeny 1.aprila a ten beha jak divy uz taky dobry mesiac.No co my sme lenivejsie 😀DD

aaadinka
18. máj 2011

@lubenka01 Ja malej este stale varim zvlast, v materskom centre ma presvedcili , ze je to pre ne este lepsie.Ale priznam sa, ze jej ochutnavat davam takmer vsetko, co jem aj ja.Dokonca aj z pizze si uz odhryzla.🙂

karmelka77
18. máj 2011

@aaadinka no z vlastnej skusenosti ti poviem ze odkedy filipko pricuchol k nasej strave tak mi uz nechce to co jedaval predtym zeleninku...ani omylom a este aj z tych nasich dospelackych si vybera:(( to ma po mne, ani hnevat sa nanho nemozem, len ako donho dostat vitaminy...to je problem...tak podla mna je tiez lepsie ostat este pri "ich" strave, ale pohodlnejsie je zas davat im nasu...potom si vyber. Inak aj my sme uz papali pizzu ale len kraje🙂)

aaadinka
19. máj 2011

@karmelka77 tak aj my len kraje z pizze 🙂aj ked nasa mala zboznuje syr 🙂tak si odhryzla aj zo syra 😀DD.Ale este jej stale davam len pre nu stravu,len odhryzat jej davam z nasej ,pre mna to je tak pohodlne 🙂)))

aaadinka
19. máj 2011

@karmelka77 este som zabudla,ja malej davam taky vitaminovy komplex,to su len prirodne stavy,obsahujuce vitaminy.Ked bola malicka mala oslabenu imunitu,takze ona na nich fici od mala.Teraz si musim zatukat,ze byva malo chora,ale ten sirzp je len prirodny,tak jej isto neublizi,preto jej ho davam dalej.Tak mam istotu,ze sa k nej vitaminy isto dostanu...Teraz konecne zacala papavat aj detsku ovocnu vizivu - asi len druhy tyzden,tak aspon nejako do nej ovocie dostavam,predtym ani len kusok....

karmelka77
19. máj 2011

@aaadinka my tiez ovocie vobec ale vobec nejeme:(( vyzivky ako kedy...a co to je za stava co jej davas? Lebo aj ja potrebujem nejak donho vitaminy dostat...

aaangella
19. máj 2011

@aaadinka ahoj prosim ta napis aj mne co je to za syrup co davas dakujem

aaadinka
19. máj 2011

@aaangella
@karmelka77 teraz neviem ci to nie je reklama....Je to od firmy just vola sa narosan,je to len cisto vitaminovy produkt,skuste si to mrknut na nete,nam to predala nasa sestricka u pediatricky,ta lieci svoje deti len prirodou aa ja sa musim priznat,ze tiez sa mi to osvedcuje.. 😉

karmelka77
20. máj 2011

Baby my uz mame 15 zubov!!! Dnes som zistila ze mu vysli dalsie styri, nechapala som...takze okrem jednej 4 ky a vsetkych 5tiek mame uz vsetky - tie posledne samozrejme sa len teraz prerezali ze tam je kulincek vonku ale je...nechapem...strasne bol zly v poslednej dobe a ja som to pripisovala tomu ze sme boli v nemocnici, ale teraz vidim ze to je o zuboch...

miska246
20. máj 2011

@karmelka77 Tak to vam gratulujem, nam len nedavno vysiel 5 ty zubok 😕

lenocka84
21. máj 2011

@karmelka77 a ty kde mas fotku???

karmelka77
21. máj 2011

@lenocka84 zmazali mi ju svinuchy jedny:((

lenocka84
21. máj 2011

@karmelka77 co ste nesplnali kriteria??? 😀 😀 😀

karmelka77
21. máj 2011

@lenocka84 podla mna splnali, aj ini maju take fotky a nechali im ich...asi niekto zavidel, dala som tu co mam na fcb🙂)

lenocka84
21. máj 2011

@karmelka77 jaaaaj no tam vasnie je vidiet to je pravda

aaangella
21. máj 2011

@karmelka77 ahoj ze 15 zubov vauuuu my mame 4 zuby takze este nas to len caka ☹

karmelka77
21. máj 2011

@lenocka84 vies kolkych tak nie je vidiet a nezmazali ich??🙂) su okaslany, nedam si uz fotku a bude🙂)

karmelka77
21. máj 2011

@aaangella no ved aj ja som nechapala....uz aby sme k zubarovi isli...🙂)

lenocka84
21. máj 2011

@karmelka77 to je tiez pravda, ale ty mas fotku kvoli nam, nie kvoli nim 😀

aaangella
26. máj 2011

zacinam mat problem s vecernym uspavanim ja len dufam ze su to zuby 😠

aaadinka
26. máj 2011

@aaangella my len na rukach uspavame..... 😅

karmelka77
27. máj 2011

@aaangella aj my sme ho volakedy len polozili a odisli a teraz som pri nom niekedy aj pol hodinu a velakrat musim nanho skriknut a potom sa zbada a za chvilu zaspi...najhorsie je ze zaspi iba ked som tam ja, ked ho ma uspat tato ani nahodou, alebo ked sa zobudi vecer ze sa mu nieco sniva, tiez ho dokazem ukludnit iba ja...

lenocka84
27. máj 2011

@aaadinka nezaaavidim, nas krpec ruky ani vidiet ku zaspavaniu
potrebuje lezat a byt cely na niecom vystrety, aby citil ze ma pod sebou nieco 😀 😀

bublinka144
27. máj 2011

No a my sme začali asi tak pred týždňom konečne zaspávať pekne v postielke. Doteraz to bolo na veľkej posteli a prechádzanie po izbe na rukách. Som pri postielke s ním, kým nezaspí - niekedy sa v nej postaví, pobľaboce, inokedy ľahne, nájde si miestečko a spí. Snáď to už teraz bude takto.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre