Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

karmelka77
14. aug 2011

@aaadinka to nonono by mala mala pouzit na nasho filipka ked na ihrisku capne druhe dieta lopatkou po hlave🙂)mozno by prestal🙂))

miska246
14. aug 2011

@karmelka77 Aj ja som si to vsimla 😕 😕 😕

miska246
14. aug 2011

@jana17 Aj nas poucila sestricka o tom, ze na ten 10 az 11 den sa mala moze vysypat, prip. teplotovat. Takze je to fajn, neboj. 😉

miska246
14. aug 2011

@p69majka Presne to iste robi aj mne Timejka, akonahle citi, ze ma v kuse kusocek, hned mi to vypluva.

annika11
14. aug 2011

@karmelka77 😀 😀 😀 vtipné, aký malý a už vie, čo je dobré 😀😀😀
to naša sa bojí cudzích, akože zakýve, pozdraví sa, ale všetko z bezpečnej vzdialenosti, z mojich rúk 😀 ale ked sme s tým dotyčným dlhšie ako 15 minút, tak je to už ok. Z čoho má priam panický strach, to sú starý ľudia...neviem prečo je to tak, ked uvidí prababku, zakvačí sa mi do pleca a normálne sa celá trasie...babka ju už chcela podplatiť čokoládkou, tak si ju zobrala, ale normálne sa mi začala na rukách celá triasť a myslím, že sa aj pocikala 😅 😉 neviem prečo je to tak, možno preto, že bežne takých ľudí nevidí

aaadinka
14. aug 2011

@miska246 nam tiez vsetko vypluva,ked to nie je vymixovane,kazdy jeden kusok ju napne a vypluje.Ale teraz uz treti den nechce papat vobec nic....☹

karmelka77
14. aug 2011

@annika11 tak taky stari ludia ako prababky a pradedovia ani mne nerobia dobre🙂))) chuda male ale ked vyrastie zvykne si a zisti ako stary rodicia rozmaznavaju a uz sa ich nebude bat🙂)) len nech sa boji cudzich to zas nie je zle, lebo ten moj krpec si od hocikoho aj hocico na jedenie zoberie...a to nechcem🙂) jedna pani akoze babka jednej malej chodi na ihrisko a ona stale omiela dookola zeby dala ale ze sa musi opytat vzdy mamicky, lebo ona baziruje na tom aby si mala od nikoho nic nebrala...a zas ma pravdu, nahodou raz niekto cudzi ktovie co by podstrcil a uz by bolo zle...

annika11
14. aug 2011

@karmelka77 presne môj názor, ja som tak trocha aj rada, že sa cudzích bojí....aj my stále deťom tlačíme v ľkôlke do hlavy, že si nemajú od cudzích nič brať, ani nikam s nimi chodiť. Dnes je strašná doba, pomaly nemôžeš veriť ani vlastnej rodine, nietp ešte úplne cudzím ľudom...

miska246
14. aug 2011

@aaadinka A preco nechce papat? Nelezie na nu nieco? Nasa Timka by najradsej papala stale 😝

lenushka
15. aug 2011

@maya30 😀😀😀 Som sa zasmiala 🙂 Akokeby si nasho opisovala 😀 Az na to papanie (stale mixujem a nove jedla väcsinou odmieta ako aj jest z nasho taniera...)a pitie 🙂 A samozrejme vie aj ine nezbedy... 😀 Ja viem, ze nas je velmi sikovny, no v porovnani s vasimi vie asi vzdy len nieco 🙂 Tak z kazdeho rosku trosku 😀 To si musim poriadne zosumarizovat, premysliet 😀 Ale na co som hrda, tak znakujeme 🙂

lenushka
15. aug 2011

A este mi napada na vas otazka... Ja viem, ze je uz takmer neaktualna, kedze leto je take, ake je a uz pomaly aj konci... 😀 Ale... natierate svoje deticky opalovacim kramom, ked idete von? Nie tak, ze na kupko alebo k vode...ale tak bezne na prechadzku.... Lebo som aj chcela, mliecko mame kupene, ale akosi zbytocne... Ja svojho nemam sancu natriet, on chodi von tak, ze len vybehne s ockom alebo babkou na terasu, na dvor...pomom sa zase hrame dnu a tak dookola a ked ideme planovane von, tak to je väcsinou taka rychla priprava...ze natretie nehrozi... 😅 Ako ste na tom vy?

karmelka77
15. aug 2011

@lenushka ja som natierala na zaciatku leta, potom sa opalil a uz som ho nenatierala, iba ked sme isli niekde na dlhsie...ale tie casti ruk a noh co ma opalene uz nejak neriesim, asi by som mala, ale snazime sa byt v tieni ked je moc teplo...🙂))

aaadinka
15. aug 2011

@miska246 ja dufam,ze na nu nic nelezie.....ona je takjy slaby papkac stale,teda okrem materskeho mlieka,neda sa mi ju doteraz odstavit,lebo stale odmieta inu stravu....Ona sa za vsetkym nacahuje , ze mnam mnam,odhryzne alebo ochutna a potom to vypluje.....Tak ja neviem,nejako jej nesmakuju tie chute...MM mi vravi,ze to je letom a teplom,ale kolkoze tepla bolo v poslednej dobe?Ja neviem....

aaadinka
15. aug 2011

@lenushka Ja som malu tiez natierala na zaciatku leta,vcera a dnes som ju tiez natrela,lebo boli opat 30tky ,ale nerobim si z toho velku hlavu,ked zabudnem natriet.Aj nasa mala je uz trochu opalena,tak aspon naberie vitamin D 🙂)))ja jej ho uz totiz v kvapkach nedavam....

lenushka
15. aug 2011

@karmelka77
@aaadinka Tak pred rokom v lete, aj ked nebol na slnku, tak som stale natierala a aj tohto roku zo zaciatku, ako aj vy pisete... Ale terz uz nie... a som nevedela, ci mam alebo ani nie 🙂 Nas ma peknu pokozku, obaja s manzelom mame dobry pigment.. 🙂 Mne staci, ze len trosku vyjdem na slnko a uz ma chyta do hneda.. Ja som snad nikdy nebola spalena do cervena, ined do hneda... Az hroza, ja to neznasam, i ked stale pocuvam, ako by to so mnou kazdy menil... 😎

aaangella
15. aug 2011

@lenushka ahoj aj ja som na zaciatku natierala stale aj 3 krat za den ale teraz uz nie a tiez mame rucky a nohy trosku do hneda 😀 my sme totiz skoro cele dni na dvore .

annika11
15. aug 2011

@lenushka ja priznávam, že malú tiež nenatieram poctivo 🙂 stane sa, že zabudnem alebo nevezmem zo sebou von mliečko a potom sa už kvôli tomu nevrátim 😅

lenushka
15. aug 2011

@aaangella
@annika11 A myslite, ze im to nejak skodi alebo moze uskodit? Ved nechodime po najväcsom slnku a vzdy maleho chranim klobucikom a snazim sa aj strieskou kociara... Tiez uz nadavame Vigantol, dr. nam kazala do juna, no ja som akosi prestala uz niekedy v apríli... Ved aj tak bol april maj taky slnecny, ako cele prazdniny nie 😀

lenushka
15. aug 2011

A ako je to mozne, ze nam vazne premenovali temu? 😅 😀 😀

annika11
15. aug 2011

@lenushka neviem, prečo ju premenovali, ale viacero tém premenovali....nejako som za tým nepátrala, prečo je tomu tak...
nemyslím, že je to až také vážne s tým slnkom, ved nežijeme niekde v afrike 🙂 a okrem toho sú chránený presne ako píšeš strechou kočiara, pokrývkou hlavy a nikdy nie sme na prudkom slnku....
my ešte vigantol dávame, nám dokonca kázala dr dávať 3 kvapky, kvôli tomu, že jej nešli zúbky, ale teraz ich už má 7 🙂 takže tiež tak trocha rátam s tým, že nám už další nepredpíše.....

karmelka77
15. aug 2011

@lenushka
@annika11 to premenovanie vyzera ze je nejaka chyba, alebo nieco ako virus, neviem vcera som to citala v teme otazky pre adminov, lebo vela tem sa premenovalo a niektore veruze veeelmi nevhodne...tak sa vsetci stazovali...

karmelka77
15. aug 2011

Jeeezisss tak nie je to chyba s tym premenovanim ale zamer!!!! No co uz sa tu deje je fakt ze zle...oni to spravili zamerne a este si zamkli temu otazky pre adminov...no ja uz nemam slov...

annika11
15. aug 2011

@karmelka77 ja som nehľadala, ale znie to zaujímavo....no čo už, je to ich stránka, my sme ,,len,, užívatelia

karmelka77
15. aug 2011

@annika11 no uvidim dokedy este, lebo uz ma to tu doost hneva niekedy...🙂)))

annika11
15. aug 2011

@karmelka77 ja sa snažím od istého času všetko negatívne na tejto stránke ignorovať 🙂 a vo všetkom hľadať niečo pozitívne 😀 inak by som tu už dávno nebola 😀

lenushka
15. aug 2011

@annika11 Krasna filozofia 🙂 Asi tak 🙂

karmelka77
16. aug 2011

@annika11 vsak preto som este tu🙂))

aaangella
16. aug 2011

@lenushka ja si nemyslim ze by to skodilo ja tiez davam klobucik a striesku a cez obed vonku nie sme tak trosku slniecka je len dobre podla mna ale samozrejme natieram ked boli horucavy.

aaangella
16. aug 2011

Dnes zaciname s umyvanim zubkov . Vy uz umyvate ? dajte mi dajake rady ako na to Dakujem

lenocka84
16. aug 2011

@aaangella my umyvame od 11m ked vysiel prvy von. a maly sa na umyvanie tesi, krasne otvori pusu a drzi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre