Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

stanusa
14. dec 2009

zuzi 😵 😵 😵 😵 😵

zuzkabar1983
14. dec 2009

Stanusa, ja som dokonca rozmyslala, ze ked nezozeniem ti pancusky, tak by som vyskusala tie silonky po stehna .. a na brusko tejotensky pas. Ale neviem, ci by ma take silonky zohriali ☹
A to mam v januari svadbu .... si neviem predsatvit ako fantasticky tam vymrznem ☹

stanusa
14. dec 2009

mne bola prave na stehna zima, lebo cizmy zohriali, kolena ok ale bundu nemam taku dlhu,
este pancuchy samodrzky, a nejake kamasle alebo take elastaky pod saty...sice ake saty budes mat
a kde sa beriete?

zuzkabar1983
14. dec 2009

Saty este nemam, tie si idem vyberat zajtra .. sama som zvedava, do coho ma s mojim bruskom napracu 😝

A obrad bude v kostole s omsou ... takze to bude dlhsie, ale knaz slubil, ze to ''zrychli'', tak to hadam nejako vydrzime ... Ale vcera som akurat vravela, ze mozno budem taka nervozna, ze si tu zimu uvedomovat ani nebudem 😀 😀 😀

zuzkabar1983
14. dec 2009

Jej super. pojdem dnes pozriet do mesta a ak ich nikde nenajdem, tak si ich skusim objednat. 😉

stanusa
14. dec 2009

do siat ta napracu, neboj 😵
idem vonku na chvilu, tak pekny den

cheerlady
14. dec 2009

ahojte babulky,tak my sme sa vratili z 3/4D a hlasim dalsieho CHLAPCEKA v aprilovkach! 😀 😀 😀 aj ked ja som to tak jednoznacne nevidela,ale dr.povedal,ze to je chlapec,no sak pridam fotky a mozte hlasovat 😀 ale nie,verim mu,hadam nebudem menit vecicky ako zuzka 😀

zuzkabar1983
14. dec 2009

Cheerlady GRATULUJEM! A ake to bolo? Stalo to zato, bol to zazitok? Ja sa chystam o 14.30, tak som celkom nedockava. A dala si si aj tu colu predtym???

stanusa
14. dec 2009

cheerlady blahozelam 🙂 fotky daj nech pokukame
ps: vidim, ze s mm to bude ok 😉

kiwinka
14. dec 2009

silvi7 a kam ides na tu glukozu?
aj ja idem 17teho na cukor, na kramare! na siedmu raaano.

inak baby, my sme +10kíl uz 🙂

blondy12
14. dec 2009

zuzka pouj este viem ze puncochy maju v HM ale neviem ci tam mate tento obchod..alebo presne v tom internetovom ako ti dala link stanusa 😀 ..

cheer gratulujem ku chlapcekovi tak ty si aj tipovala nie?tak ti to vyslo... 😀 ja tipujem dievca ale uvidime... 😝

tantama
14. dec 2009

cheer gratulujem k chlapčekovi.....

vejula
14. dec 2009

čavte kočky.... Myslím že tie punčochy by mohli mať v lekárni... ale ja nosím pod gaťaami normálne legíny alebo pančuchy a mám ich stiahnuté pod bruchom. a dlhšie tielko zakasať do gatí...
Cheer gratulácia ku chlapčekovi... Si myslím aj hovorila že tipuješ chlapčeka že???? A meno už máte???

kiwinka
14. dec 2009

cheeri, gratulujeeem :P tak uz aj vy viete co budete mat 🙂 je to pekny pocit, vsak? ozaj,, a meno uz mate vybrane?
🙂 🙂 🙂

ada_april
14. dec 2009

Caute baby,
vidim, ze ste tu rozoberali ten glukozovy test. Ale zrejme ho vsade robia inak ako vas tak citam.
Ja som bola v piatok na antolskej - rano mi hned sestricka mojho gynekologa zobrala zo zily krv, kvoli krvnemu obrazu, ci mi nehrozi anemia, ale to nezavazne od tej glukozy. Potom som isla na glukozu. Tam ma pichli do prsta, odobrali kvapku a isla som si do lekarne pre tu sladku vodu. Tam som ju vypila - dokonca mi chutila, ani ten citron som nepotrebovala, ale mozete si ho tam kludne vymackat, tiez mi to sestricka spominala, a potom som isla domov. Naspat som sa mala vratil do 2 hodin od prveho pichnutia do prsta. Po tych 2 hod. ma znova pichli do dalsieho prsta, zobrali vzorku krvi a to bolo vsetko. Uplna pohoda. Aj kvoli tomu som bola rada, ze som tam nemusela tie 2 hod. sediet. Iba mi bolo chvilu trochu tazsie od zaludka z tej sladkej vody nalacno, ale potom to preslo.

kamilakd
14. dec 2009

ahojte dievcata,gratulujem cheer super zazitok ja sa tiez tesim ale ja idem az po sviatkoch...
Zuzkabar sa tesis ze??? ved zajtra mi porozpravas a zober potom aj fotocky...

inak v HM mali aj pancuchy aj tie pasy ja som zavahala a teraz neviem kedy tam pojdem ale maju tam super tehu tielka dlhe a taky fajin matros za 6e a v tehu obchode chcela za take podobne tielko 29e nech si necha

vejulcek dobry napad kupit bavlnene leginy ved aka kosa je teda aspon tu u nas ja mam skor problem so zimnou bundou alebo kabatom 😅 ked dam sveter uz nezapnem len tak na tesno a to musim rozipsovat vrecka..dufam ze este 3tyzdne vydrzim a potom kuknem daco vo vypredaji

ada_april
14. dec 2009

Baby, o ktorom HM to pisete? Lebo tu v BA som nevidela ze by mali aj tehu veci.. Jedine v rakusku. Alebo som zle hladala??

civavava
autor
14. dec 2009

ahoj babenky,

cheerie, gratulujeeem k chlapcekovi!!! nahod foto 😵

ja som doma, celu noc osm nespala, vracala som a hnackovala do aleluja, tak som sla k lekarke - a mam crevnu virozu..fasa "darcek" k stredajsim narodkam..som na PNke do stredy...zjatra som mala mat s kamosmi oslavu ... 😢
ma drbne uz....tak si idem lahnut....doslo to z nicoho nic, v noci okolo 2ej som sa zobudila ze mi je zle..a uz to islo....az do rana...fuuuuj.....

volala som hned aj gynekologovi, ukludnil ma, ze mimi sa ma dobre, ze ja som teraz dolezita, aby som sa nedehydrovala...

tak pekny dnik, nakuknem k vam vecer ....
pa pa
😒 😠 😠

martina05
14. dec 2009

Ahojte som tu len na skok .... ale dočítam Vás hádam poobede...
Civi, to ma mrzí ...

Tehu veci majú v HMku v Nitre, v BA som to nenašla ani v jednom a aj predavačka mi povedala, že to nedržia....

kamilakd
14. dec 2009

aduska no v nitre maju a za fajin ceny bo v tych obchodoch pre tehotne tak tam su katastrofalne drahe veci...mne je luto vyhodit tolko penazi ked to mame len na par mesiacov a musia mat v kazdom H&M lebo ja mam kopec veci aj z BA a v newyorkery nieco volnejsie najdes ja som tam nasla saty a pod ne dam rolak pancuchy a vyborne

civi tak vela pit cajiku no a lezat ja som si tiez vyskusala curanie cez rit 😅 skvele take ma nelapalo ani na dovolenkach

inak ten moj obyvatel v rusku strasne vystraja nejaky je zivy ale enormne je to normalne???

cheerlady
14. dec 2009

dakujem 😀
ano,ja som mala od zaciatku citaka,ze to bude chlapec aj som to mm stale hovorila,takze nebol az v takom soku 😀
zuzkabar no trvalo to pol hodinku,ale ubehlo to ako keby som tam bola len 5minut 😅 dostala som 7ciernobielych fotiek a 2farebne a na CD-cku videa 🙂
jaaaaj,konecne viem,ake farby mam kupovat 😀 teda dufam,ze je to na 100%!!! 😀 uz som dala aj fotky do albumu 😉

kamilakd
14. dec 2009

martinka urco maju ja som tam kupila tielka a kosele a tehu svetrik

kamilakd
14. dec 2009

cheer sa tesim s vami u nas to bude urco chlapec i ked moja polavicka neveri a chcel by dievcatko lebo vraj ak bude chlapec a bude po nom tak dovidenia

vejula
14. dec 2009

civavka, chudatko moje 😔 Tak nieže len nemôžeš spať ešte aj takéto problémy... Držím prsty nech to rýchlo prejde a bábo nech je trpezlivé a pekne v brušku čaká kým to neprejde... Ale verím že naše bábatku su silnejšie a trpezlivejšie ako sme my 😉

Kami aj ja mám mierny problém s bundami. Jednu ešte zapnem lebo to je taký širší strih... Na jednej sa mi už odpálil zips, čo som ju nasilu zapínala 😀 Nevadí však nový zips sa našije raz dva, ale nosiť ju budem až na budúcu zimu 😅

Ja mám isť na ten cukor 7.1 a sestrička mi povedala že den pred tým si mám dať tu sladku vodu do chladničky, príp. si do nej vytlačiť citron a ráno dve hodiny pred príchodom do poradne ju mám vypiť... Takže pred piatou v noci budem vstávať vypijem to a o dve hodiny na poradňu. A tym mi zrejme až budu brať krv.

cheerlady
14. dec 2009

kamilka presne to mi hovoril aj mm a vsetci ostatni-ze ak bude chalanisko a po nom,tak amen tma 😀

civi skore uzdravenie 😉

cheerlady
14. dec 2009

no co babule,myslite,ze to fakt vyzera na chlapca? 😕

kamilakd
14. dec 2009

cheer no mne sa zda ze je to baba ved tam nevidiet pindura 😀 a tak ked doki povedal ze chalan tak hadam vie...ved kupuj neutralne a ked sa narodi tak pokupis

kamilakd
14. dec 2009

baby mate niektora vytoky???taky bez farby biely ani nesvrbi nic len mam furt vlhko a uz mi to ide na nervy ved aj to som sa chcela v piatok opytat tej cuzy 😅

vejula
14. dec 2009

Nom cheer ak som dobre pochopila obrázok tak by to zrejme mal byť chlapček... Ale tak niesom žiaden odborník.... Ale ked doki povedal že chlapina tak asi to bude chlapina 😉 Neboj, však to 3D-čko je celkom vypovedajúce...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre