Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

michalag
2. apr 2010

babenky idem ja do hajan 😉
bruuu nocku 😔

stacynka
2. apr 2010

michalag dobru nocku

cicimon
2. apr 2010

stacy - si mila, budem sa snazit potiahnut to co najdlhsie 🙂

stacynka
2. apr 2010

teraz kedy ides v utorok na tu poradnu
lebo aj ja uz idem tak sa mozno stretneme 😉

stacynka
2. apr 2010

no baby idem ja, este spacham hygienu a sup do postele

kikarv
2. apr 2010

michalag ja mám bolesti a teraz sa len kontrolujem každé tvrdnutie, každú bolesť, mám vnútornú nervozitu. začína mi to poriadne asi liezť na mozog. strašne sa bojím ☹

stacynka niesom sama doma. je tu aj mm aj sestra.

kikarv
2. apr 2010

ozaj k tým boletiam mi párkrát vyšiel aj biely výtok. nieje hnedastý ani krvavý tak teraz neviem či je to zátka alebo len nejaký výtok. dakedy to mám len troška dakedy viacej.

kikarv
2. apr 2010

tak je sobota a začal mi 40tt ani som neverila že to dotiahneme až sem. no už tu nieje nikto tak idem aj ja.
dobrú noc.

monva
2. apr 2010

kika ja som este tuuuu 😉

monva
2. apr 2010

baby neviete poradit, ako je to s cestou do porodnice autom? Ak vodic vezie rodiacu zenu do porodnice, ako ma signalizovat pocas cesty ostatnym autam, ze sa jedna o zachranu zivota? Ma trubit, blikat, mat zapnute vsetky smerovky ???

zuvinka102
2. apr 2010

Ahojte, uz urcite vsetky spinkate ja sa vas uz snazim hodinku docitat ale este stale mi chyba nejakych 30stran a verim, ze bude ich ovela viac,ked sa prihlasim nabuduce..

monva nam na pripravke povedali, ze ma mat zapnute vystrazne svetla ze 2smerovky ak to bude velmi surne.. no ja preto chcem rodit navecer lebo v tedy nam cesta trva 5-10min na kramare ale cez den je to katastrofa..

Inac uz sme otvoreni od poslednej kontroly co bola v stredu stale spinym.. a mam zakazene sama chodit von.. aj pichanie dole mam dost caste a brusko tvrdne nonstop.. takze mozno to bude aj skor ako mam TP.. ale ved necham sa prekvapit lebo uz mi aj trosku kleslo brusko pre 2tt a teraz ako sa ochladilo tak sa vratilo spat hore.. drobcekovi asi vadi chladno.. idem aj ja sa pokusit spat lebo zajtra ma caka upratovanie bytu..

juliap
3. apr 2010

bre ranko babulky,
monva pri ceste do nemocky ma mat zapnute vsetky 4 blinkre a trubit pravidelne, ale ja si po predchadzajucej skusenosti radsej budem volat sanitku, predsa len ti zapnu majak hukacku a ide sa ... ked sme totiz pri emke isli takto do porodky, mali sme na semaforoch este aj zelenu, tak skoro do nas vletel jeden debil z vedlajsej cesty a pritom on isiel este ku vsetkemu na cervenu, takze tie smerovky a trubenie nemusie hovorit ostatnym vodicom nic, mozu este napriek vam tarasit cestu a zdrziavat ,,,

seuska
3. apr 2010

Dobre ranko tehulky a mamicky... tak sa chystame uz do porodky... straaasne sa bojim... drzte nam palce a ozvem sa ked budem moct.... majte sa zatial... paaaa 🙂

cheerlady
3. apr 2010

dobre ranko babule...

malalady uprimnu sustrast,neviem co viac napisat,uz tu bolo asi vsetko povedane...drz sa 😔 😔 😔

fruchtbar
3. apr 2010

Dobre ranko,
mne sa dnes v noci snivalo,ze mi maly zomrel,jednoducho mu prestalo byt srdiecko a teraz citam o Malej Lady...... 😢 .....velmi smutne,uprimnu sustrast.neviem si nieco take ani predstavit !
Ani nemam chut prispievat,odmlcim sa .....asi je to dobra chvila na zamyslenie,ake stastie mame a ako rychlo je pominutelne"!!!

fleury
3. apr 2010

Bre ranko,

seus drz sa!!budeme cakat spravy, co nove 😉

vcera som zabudla aj kiwi pogratulovat ku Karolinke, tak dodatocne vela zdravicka vam obom dievcata!! Potom som zvedava na popis co sa dialo ked si prisla do nemocky 🙂

kika ty co nove?

fleury
3. apr 2010

frucht ja som vcera ostala takato paf ked som si to precitala, konik som uz zavrela a nemala som chut pisat, zamyslala sa..tusim vo februarovkach mali tiez pripad, kedy babo zomrelo v poslednom mesiaci v brusku, je to strasne a ziadna z nas nema sancu pochopit a vcitit sa..je to ozaj krute, ze sa taketo veci stavaju, nepochopitelne a neskutocne smutne..

kikarv
3. apr 2010

ahojte.
fleury nič nové bolesti rovnako ale malej sa nechce. mám len silnejší biely výtok ale nešpiním ani nekrvácam tak som z toho jeleň či to je zátka.

tarinka333
3. apr 2010

Fleury, Fruchtbar, ja som na tom bola vcera rovnako. Ani dnes mi nie je vsetko jedno a stale sledujem, ci male kopka. Uz aby sme tie nase ratoliestky drzali v naruci.

michalag
3. apr 2010

Ahojte
seuska, drzte sa!!! 😉

monva
3. apr 2010

ahojte,
Seuska - drz sa moja 😉 😵
baby som na tom podobne. Vcera som z toho smutneho pripadu mala depku, nic ma ani nebavilo. Skratka neda sa na to nemysliet a teraz vsetko hodnotim inac -- aj vela aj malo pohybov...

Ja sa tiez obavam aj toho, co cely cas odsuvam do uzadia. Mali sme totiz hranicne vysledky kombinovaneho testu v 12.tt (mali sme hodnotu 1:250 - inak tolko mala aj v Ordinacii v ruzovej zahrade ta baba, co jej potom robili amnio, vysli jej pozitivne vysledky, sla na potrat a pri tom jej museli vybrat maternicu - ked som to vtedy pozerala, tiez mi bolo vselijako, lebo zhoda okolnosti - boli to presne rovnake cisla ) a lekar mi vtedy odporucal amniocentezu, no ja som odmietla. Teraz len dufame, ze bude vsetko o.k., aj ked istota nebude ani po porode. Ako mi doky povedal, nemusi mat viditelne znaky, problemy mozu (samozrejme nemusia) prist v priebehu par mesiacov po porode ...

Este som zabudla vcera v tom soku zablahozelat Kiwinke - gratulujem moja a prajem skore zotavenie a vela mliecka 😵

aktakk
3. apr 2010

Ahojte!!!
Seuska vela stastia!!!

fleury
3. apr 2010

kika tak mala uz potiahla tiez pekne dlho na to, co jej bolo predpovedane. Tak uz len cakaj na pravidelne kontrakcie, ci uz to je zatka alebo nie

grekyna23
3. apr 2010

joj dievcata, ani ja tomu este stale nemozem uverit, preco to s tou pupocnou snurou nie je vyriesene nejako inak aby sa taketo veci nestavali ??? 😢 😢 😢

moj mm umyva zaluzie, kedze som neumyvala okna uz ani na vianoce ani teraz 🤐 , tak aspon tie zaluzie nech su bez prachu 😵

seus, priebezne nas informuj, drzte sa 😉

marika1902
3. apr 2010

Ahojte babule

Kiwi tiez valka gratulacia ku Karolinke

Seus drzte sa nech prebehne vsetko ok

fleury
3. apr 2010

monva treba verit, ze vsetko bude ok!!! Kazdu z nas ta sprava zasiahla, a tie, ktore porod este len caka su z toho vystresovane o to viac, co sa moze stat.

grekyna u vas to je ako u nas, tiez okna neumyte od neviemkedy, mm upratuje teraz, vari.. 🙂

grekyna23
3. apr 2010

no fleury, normalne nam bude za tym kludovym rezimom luto 😀
veru snazia sa ti nasi mm, normalne ze prach utiera, suche listy na kvetoch obstrihava, este ho caka vysavanie, umyvanie podlach a varenie a potom mu uz dam volno 😝
ale uz aj mna niekedy tak trha, zeby som vyskocila a nieco porobila, uz buduci tyzden ked budeme mat ukonceny 38tt tak sa mozno trochu rozhybem

fleury
3. apr 2010

grekyna ja uz som to pisala tu, moj doki je na dovolenke, takze ja musim lezat az kym nepride, ale tiez ma trha uz nieco urobit 😝 Pre mojho mm je najvacsim utrpenim prach utierat, pri tom sa spoti najviac 😀
Ked si predstavim, co vsetko ma caka po porode...nezastavim sa ani na minutu 🙂

martina05
3. apr 2010

Malalady .... úprimnú sústrasť

Normálne som zostala v šoku, som na tom podobne ako Frucht ....
Seus, drž sa !!!!!!!!!!!!!!! a dúfam, že homeo zaberie, určite mi daj vedieť ...

veve23
3. apr 2010

Ahojte,
dnes je krasne, povolila som polovicke spat do 12-tej, potom vyrazame niekam von...........

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre