Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

lucinenka001
4. apr 2010

SEUSKA - tak sme na tom uplne rovnako, ja sa tiez velmi bojim, ze ako budem reagovat, ako to zlvadnem ci neodpadnem tam, proste je to sila, najprv ma drzali v nemocnici dva tyzdne pre predcasny porod do 38.tyzdna, ze mam skrateny krcok , ze hlavicka je nizko , pichali do mna denne infuzie a teraz aha nic po termine a nic sa nedeje. Veru nech uz to mame za sebou, lebo toto su pre nas hrozne stresy.

gajana1
4. apr 2010

mne odtieklo trošku vody lebo maly bol veľky 😀

lucinenka001
4. apr 2010

qajana - no uvidime co nas caka, kazda reagujeme inak, my stresujeme , niektore su v pohode. Nech to uz mame za sebou.

tarinka333
4. apr 2010

Ahojte kocky,
tak ja sa len ozyvam, ze sme furt kinderko. Ani bolesti ani nic... aaach...
Dnes tu boli nasi, tak som konika nestihala a teraz idem kus lebedit pred TV, tak sa lucim a prajem dobru nocku 😀

stacynka
4. apr 2010

ahojte baby,
az teraz som sa sem dostala
gratulujem Roxi k babetku 🙂
evil ja idem rano v utorok budem tam tak okolo osmej tiez ....
len som pozdravila idem este styri strany docitat 😉

stacynka
4. apr 2010

tusim vsetky sviatkujete, alebo rodite? 😉
inak vidim ze ste novu vyvolavaciu metodu vynasli :D o tyzden to skusim s tym napisanim, ze "nic mi neni, vidime sa zajtra" :D
my sme dnes navecer grilovali kridelka a stehna, tak som si posmakla k tomu pecene zemiacky a salat zeleninkovy...

michalag
4. apr 2010

stacy, ja som tu, len tu nik nie je 😝

stacynka
4. apr 2010

misi, ako sviatkujes?

michalag
4. apr 2010

som leniva ako vos 😝 .... ale poobede som bola u maminy na obed, potom prisli chlapi od svokrovcov tak som sa venovala im ... a inak skusam aku mame teplu vodu 😅

michalag
4. apr 2010

a ty co porabas?

dnes je to tu nejake tiche

stacynka
4. apr 2010

my sme boli doobeda u mojej maminy bola tam aj sestra s detmi tak sme ich vysibali naobedovali sa a potom bola nahlasena u nas navsteva kmotrovci. tak sme pokecali napapali a tak.... mali zalahol o deviatej tato kuka tv, a ja brazdim po nete...

michalag
4. apr 2010

tak u nas spia uz obidvaja, ale prvy ktory zaspal bol drahy 😅 😀

michalag
4. apr 2010

stacy, ked su poslickovia, mozu ma boliet krize v kuse?

gajana1
4. apr 2010

Tak kočky ja som sa prišla rozlučiť idem bubať tak sa majte dobru noc

michalag
4. apr 2010

gajana, bruuu nocku 🙂

monva
4. apr 2010

ahojte 😀
nechcem tu radsej skusat tu "vecernu metodu", lebo ranne rodenie nemam v plane 😀 ak by som si mohla vybrat, tak radsej niekedy pocas dna 😀
Miska - no ak je to v kuse, tak to kontrakcie myslim nebudu, zeby permanent-poslickovia ? 😀
Idem asi pozriet este telku: na jednotke Nebo-peklo-zem, teraz sme dopozerali Batorycku, tak nech to prestriedame, no uz ma to taha aj do postele, tak uvidim, dokedy vydrzim 🙂

diamond_23
4. apr 2010

poradi mi niekto ?bolia ma krize uz od nejakej pol 3 poobede..s prestavkami..brucho tiez ale menej..teraz sa to strieda al eneprechadza 😕 a to som si davala aj sprchu hm neviem co si mam myslet ci su to poslickovia alebo coo? 😀 ..tych mam uz vse tyzdna ale nie takto dlho ako dneska..maximalne raz -dva za den 😕

monva
4. apr 2010

diamond - a nemas cislo na svojho dokyho? pripadne zavolat do nemocky a poradit sa s nimi. Merala si aj ako dlho to trva a ake su pauzy medzi tym? Rada by som ti poradila lepsie, no tiez sa trapim s neistotou ... Drzim palce 😉

diamond_23
4. apr 2010

Nemam cislo veru 😖 ae v utorok mam ist do poradne tak uvidim co mi povie..ak to vydrzim do utorka teda..ale berem to tak ze su to poslickovia toto aj ked dneska nejaky hnusny 😀 od pol 3 poobede..pisala som si na papier a mala som aj po 5 min..aj po 10 aj po 23 a skor ma bolia tie krize viac..a brucho mi tvrdne ..idem zalahnut a uvidim co bude 😝

juliap
5. apr 2010

bre ranko, u nas uz kupacka zahajena, mm nas poolieval az som sa zlakla, tak svistik zacal cikutkat a kopat , no a mm ze sak to nebol az taky sok, tak som mu povedala, ze uvidime o hodinu ... ci nepoletime z toho nesoku do porodky ... synovec mi vcera poslal sms ze pekne sviatky a vela stastia v nemocnici 😀

fleury
5. apr 2010

Bre ranko,

pozeram, ze konverzacia v tejto teme uz rapidne redne a babatka zatial ziadne nove 🙂
dnes sa mi snivalo, ze veve porodila 😀 a ja ze som krvacala 😝 😝
Nechala som mm spat, nech pride na ine myslienky ako je polievanie 😀

evil15
5. apr 2010

dobré ránko a prajem veľa šibačov 😀

fleury tie tvoje sny sú fakt niečo každý den čakám na nové a čítam ich 🙂 aj ja mávam haluzné sny ale na tie tvoje sa nechytajú 😉

no možno že veve aj porodí dnes 😵 😵 😵

evil15
5. apr 2010

juliap teba som si až teraz všimla že aj ty si tu 🙂 no žeby si mala šibačkové bábo 😵 😵 😵

môj mm prišiel o 3.30h trošku spoločensky unavený 😀 😀 😀 tak spinká lebo mu neni najsamlepšie 😝 😝 😝

aktakk
5. apr 2010

AHojte a bre ranko prajeme!!!

Veru veru, akosi to tu viazne. 🙂
Fleury- ale co sa tyka snov tak sme na tom podobne. Mne sa snivaju tiez same koniny 😀 . By som uz aj knihu mohla napisat. ALe inak medzi moje oblubene sny patri "utek pred medvedmi" , ten sa mi snivava casto. ☹

Inak prajeme veeela vody, nech ste vsetky zdrave.

Z nudy som pozerala spatne zaciatok debaty "april 2010" a je tam vela kociek, ktore zacali prispievat a potom sa uz vobec neozvali. Ktovie preco?

veve23
5. apr 2010

Dobre rono,

sa hlasim, este som neporodila 😀 , ale od vcera sa som bola x krat na wc, tak neviem ci sa cistim, alebo to je ta kysla kapusta co som dusila ☹ , ale na porod sa necitim, teda neviem ako sa mam citit....Fleury, vsak este 12 .4 mame poradnu, tak sa tam chystam este 2v1

seuska
5. apr 2010

Dobre ranko... takze nikto nic? No u nas tiez nic, ani krize, ani brucho, ani nic... ale celkom dobre som sa vyspala, ani raz wecko a len raz som bola hore...
Tari uz som na teba dnes rano myslela, ze si vcera vobec nepisala, som sa zlakla ze uz si isla ohriat vzdycharen 😀

Aktakk tak ty sa pri Barborke nudis? No kiez by som to tak ja mala ze sa nudim.,.. taka je dobrunka? Spinkala dobre v noci?

Monvi a ty mas ake super plany, ze rodit cez den? 😀 To sa kde vybavuje? Nech si to vybavim aj ja...

juliap
5. apr 2010

evilka no som tu este, tiez som ako fleury, ze najprv hrozi predcasny a teraz ma uz aj vyhanaju vsetci do porodky, ale ja si myslim, ze potiahnem az do toho TP, mozno aj trosku dlhsie ... sak uvidime zajtra co bude na poradni ...
no a uz tu je aj dedo a synovec, tak sme decentne poolievani poovonavkovani ...
monvi, sues, ja by som zase chcela rodit tak ako pri kockach, vecer, lebo som sa akurat potom vyspala do rana a rano uz mi doniesli moje miminecka a uz som mala aj mliecko, no a tie co rodili cez den, tak ich nechali oddychovat a miminka im doniesla az na dalsi den rano

aktakk
5. apr 2010

Seuska- no ja som pocas tehotenstva teda posledny mesiac nespala ani raz dobre. Dokonca teraz mi je az divne, ze idem na WC pocas dna asi len 3 krat a v noci vobec....
A nudenie ako nudenie- malinka teraz buvka aj s tatinom, ja som dala varit, prat a tak troska odpocivam. V noci je to so spanim take vselijake ale zda sa mi, ze cim dalej tym lepsie. Ale od zajtra asi budem na nu uplne sama, lebo tatina asi nechame v noci buvat (ked nejde do prace tak ju po papani on uspava) tak cez den budem asi dospavat spolu s nou 🙂 .

michalag
5. apr 2010

Dobre ranko 🙂 .... a krasny sviatocny sibackovy den 🙂

mna drahy pooblieval len trosku po hlave a maly ma vysibal tak decentne po nohach aby vraj neublizil babatku 🙂

Ja som sa v noci o 3:45 zobudila nato ake ma boli a ako mam poriadne tvrde brucho, potom som isla na wc (ked uz som bola hore) a ked som si lahla tak som nemohla zaspat lebo som sa bala ze to zacina kedze aj pri malom to takto zacalo

aktakk
5. apr 2010

Inak baby- vcera mi prisla SMS a moj drahy ako mal malinku na rukach tak jej vravi " maminke pise asi nejaky frajer" a ja som sa zrovna vcera obzerala v zrkadle tak mu vravim " no maminka aj keby sa s tatinkom rozisla, tak pochybujem ze by si este nejakeho frajera nasla" ja som sama stria po nohach. Teda keby len po nohach...na riti, na prsiach, bruchu. No HROZA!!! ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre