Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kamilakd
11. apr 2010

CICI este si neprisla o nervy???ale inak bubchen si tiez chvalia je to odnoz z nivei...treba poskusat radsej tie miny balenia alebo vzorky ci miminka nezareaguju...

grekyna23
11. apr 2010

Tak malá Emka je už na svete.
Pred hodinkou sa narodila s mierami 3150g a 46cm.
Mamina grekyna Vás pozdravuje, držte sa.

kamilakd
11. apr 2010

ZUZKABAR ty sa celkom zabavis pri kupkani ten cvirik sa evidentne bavi ale tak co,hlavne ze sa mu ulavi a neboli to malinke brusko....ja som kurat citale v tej knihe nejstastnejsi miminko ze je dobre prebalit pred kojenim ale samozrejme ze ked si nalozi do plienky tak ho tam nenechame...vraj mimina sa po kojeni hlavne chlaci potrebuju troska ukludnit a prebalovanim sa mi to brusko ponatriasa...ale asi je to vsetko indi vindi

kamilakd
11. apr 2010

grek gratulacia krasne miery drzte sa

zuzkabar1983
11. apr 2010

Gregyna gratulujem.

cicimon
11. apr 2010

grekyna - gratulujem

kamila - no dnes je nedela takze svokra okrem varenia nic nerobi 🙂)

moja mala pri kupani jaci ako diva, snad si zvykne 😀 A ta kozmetika- no neviem, ze tam je vraj harmancek co nie je dobre, ani detska lekarka sa o tej znacke dobre nevyjadrovala

juliap
11. apr 2010

tak dalsia emka medzi aprilovkami? greky gratulceky ... 🙂

bubinkaaa
11. apr 2010

caute baby🙂 aj ja uz mam krasneho synceka, narodil sa 3.4.2010 cisars rezom.......... 😕 snad si ma pamatate este niektore podla nicku 😉 bola som na rizikovom od 34tt(preto som sem nechodila ☹ ),- hrozil mi predcasny porod,nakoniec sme to potiahli az do 38tt.. 🙂 .maly sa nam narodil hned v prvy den 38tt, s krasnou vahou 3160g, a 48cm dlzkou...Som stastna maminaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 tak vam drzim palceky vsetkym , ktore Vas to este len caka. a Vy co ste maminky vela zdravicka pre babatenka aj pre Vas maminy...
PS:potom dam aj fotky maleho do albumiku, tak mozte kukuk,inak maly sa vola Tomasko, a je spokojne zlate babatenko 😅

cinocka
11. apr 2010

dalsie mimi?? fiiiha, gratulujem Emke a Tomáškovi 😀

evil15
11. apr 2010

grekyna gratulujem 😀 😀 😀

baby ja mám celý den také mrcha bolenie bruška, môže to byť celý den??? som si myslela že to začne a bude sa stupňovať ale toto sa mi zdá stále rovnaké a aj bradavky ma bolia si ich natieram ale je to hrúza ☹

cinocka
11. apr 2010

evil: dr mi povedala ze pokial mam mrcha bolesti, tak to sa baby tlaci dole a panva sa natahuje, cim sa pripravuje na porod 😉

janicka11
11. apr 2010

Ahojte.Nechystá sa niekto z vás náhodou do porodnice na antolskej?už rodiť....u mna to vyzerá že už tento týžden tam asi skončím....

evil15
11. apr 2010

cinocka dakujem no uvidím čo mi povie dr zajtra na poradni

janicka ja tam idem zajtra do poradne

janicka11
11. apr 2010

Hej?možno aj ja pojdem zajtra na poradnu tam..Som naozaj zvedavá čo mi povie,a či už konečne..A inak,asi je to náhoda,ale tiež čakám dievčatko a tiež ceme Viktorku..--
A inak rodit tiež ceš na antolskej?Tak sa tam možno aj stretneme.nie?

evil15
11. apr 2010

ano pozerala som že tiež budete mať Viktoriu 😀 a aj rodiť tam budem a ku komu tam chodíš???

janicka11
11. apr 2010

No ja to mám také komplikované..Bývam dost dalej od BA takže na poradne chodievam sem k svojmu lekárovi.Ale kedže moj manžel pochadza z BA a jeho mama robi na antolskej sestričku tak mi par krat vybavila poradnu tam a taktiež aj rodiť budem tam.Je to teraz tak,že teraz v utorok mám ísť na poradnu ešte sem k mojmu,a podla toho čo mi povie by sme sa zariadili..Ale kedže mám dnes neaké divné stavy a nechceme tam prísť na poslednu chvilu kedže cesta bude trvať asi 1,5hodiny,nechceme moc riskovať..Tak svokra vravela že keby zajtra rano dojdeme tak pojdem na poradnu tam.Taká mila doktorka teraz si neviem spomenut jak sa vola...

evil15
11. apr 2010

neni náhodou blondýna v okuliaroch dr.Nižňanská???

april_2010
11. apr 2010

ahooj babule,

gratulujem k novym babatenkam!

kuk sem, dufam, ze nechyba nikto zatial?

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/april_2010/a...

zdravi civavava 😉

cinocka
11. apr 2010

jooj, krasne deturence 🙂 a to uz normalne na 3 strany 😀

janicka11
11. apr 2010

pozerala som to, je to doktorka Andrea Malová...

evil15
11. apr 2010

jááááj tá je dobrá ja chodím k Nižňanskej a idem tam zajtra okolo 9h ráno

moni
11. apr 2010

jooj, zas ste toho popisali, idem rychlo citat, isto nejake krasne deturence pribudli 😵

zuvinka102
11. apr 2010

ahojte prepacte, ze tak neskoro podavam toto info ale zabudla som si doma mobil a nebola som ani pri pc..o 12:02 mi prisla smska, takze mozno uz o tom aj viete ak nie, tak s velkou radostou oznamujem...
CHEERLADY
Ahojte, tak od vcera od 22:01 uz som s maminkou a tatinkom. Volam sa Risko a mam 52cm a 4kg a uz sa na vsetkych velmi tesim! 😅

malalady
11. apr 2010

všetkým maminkam gratulujem 😵 😵 😵 😵 nech ste len zdravý a drobčekovia vas len tešia

moni
11. apr 2010

no ved vravim, ze pribudli barancekovia krasni! 😵
vela gratulacia, gajanke, cheerlady, grekyni, bubinke 😵 😵 😵
rychle zotavenie mamickam, vela mliecka pre hladosov, a babatkam krasny zivot!

aktakk
11. apr 2010

Ahojte!!!

Bubinkaaaa- Gratulujeme k Tomaskovi, je chutnucky 😉 .

Gregyna- taktiez gratulujeme k Emmke!! Vcelku rychlo si to tusim zvladla.
Obom detickam vela zdravicka hlavne!

Baby- ja zacinam byt smutna, akosi mi mliecko ubuda a vobec neviem preco. Zevraj by to malo fungovat na systeme "dopyt- ponuka" a pritom nasa Barborka je velky papkacik a mliecka sa vytvara malinko. ☹

aktakk
11. apr 2010

Cheerlady- gratulujeme!!! Tak ste sa dockali konecne 😉

zuvinka102
11. apr 2010

gratulujem aj ostatnym maminkam..

grekyna23 no tak si ma v tom nechala samu na toho19.4.. ale mam sancu vyhrat, ze porodim na termin.. no skym si tu ja budem potom pisat.. 😅

babulky indem si lahnut lebo som uplne znicena..ked sa zobudim tak sa k vam pridam.pa zatial

moni
11. apr 2010

no este frucht a tarinka...ci som zabudla na nejaku prenasacku?

zuvi, nic sa neboj, ja tu budem este dlho trcat 🙂

aktakk, s nejakou laktacnou poradnkynou si sa neskusala poradit?

oliinka
11. apr 2010

ahojte.vidím,že babetká pribudaju.tak gratulujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre