Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

marika1902
8. máj 2010

my mavame bolesti ale pouzivame espumisan L tak to velmi pomaha. Kubko normalne pocas spanku tlaci aby si prdol. Aj teraz chudacik

marika1902
8. máj 2010

Jeeee ivka krasny je kubko. A este aj ake krasne meno ma 😀 😀

marika1902
8. máj 2010

zuzi maxik je uteseny v tej supravicke 😀 😀

iva87
8. máj 2010

krasne meno, ved mame vkus no nie 😀 😀
no pomalicky uz idem, maly sa mrvi, uz ide jeho cas
tak sa drzkajte, pa

grekyna23
8. máj 2010

iva, ked kojim, tak si mastim to druhe prso a vetram 😀 a ked dokojim tak si namastim aj to prve
iba raz som si namastila pred kojenim
inac, to pocasie sa zacina nejako kazit 😠 😠 😠

michalag
8. máj 2010

Ahojte 🙂

zuzi, iva malicky su rozkosny 🙂

marika, mame ten isty problem z ragadami a nepomaha mi ani klobucik ☹ ..... ja som najskor tiez skusala aspon odsavat a kojit len z jedneho, lenze ma to bolelo o dost viac, tak uz par dni kojim z obidvoch aj ked na zaciatku mi aj slzy vybehnu od bolesti, ale urcite je to lepsie ako ked mam este trpiet aj na bolest plnych prsnikov, ved babatko je najlepsia odsavacka 🙂 ... bradavky si musia zvyknut a chvilku to trva

my kupeme kazdy druhy den na striedacku, jeden den maleho a druhy den malu ale v lete ked bude horuco budeme kupat urcite kazdy den ..... a tiez sa snazime si spravit aspon aky taky rezim, kupeme vzdy medzi 19:00-19:30 a ked nahodou spinka tak ju zacnem pomalicky vyzliekat a prebalovat a ona sa potom preberie a uz mysli len na mliecko 😝 😀 ..... cez den zatial rezim nemame lebo malicka mi doobeda moc nenaspi, potom poobede odkvecne a spinka aj 4 hodky a potom opat nevie zaspat, no ked sa o nejakej 22:00-22:45 napapa tak potiahne tych 4-5 hodin spanku

kikarv
8. máj 2010

ahojte. my čakáme delegáciu návštevu a akosi už meškajú. prídu pozrieť Leu a ona zaspala. Nič sa mi nechce. Počasie o ničom. Lea dnes od rána 2:30h spala do 7:30h super potiahla 5hodín. Tak potiahla za večer čo nevedela spať a len revala. Už som bola zúfala nevedela som čo s ňou robiť ☹

kikarv
8. máj 2010

náš anieliček má dnes presne 1 mesiac 🙂
už sú tu delegácia idem,. potom sa ozvem

zuzana1971
8. máj 2010

ahojte este raz, nestiham citat, nestiham pisat 😝
len fotky obzriem ked zazriem babatka su prekrasne vsetky 😵 😵 😵

ten Linex asi trocha zabera na Maxikove brusko, dnes v noci prespal prvy krat az 5,5 hodin 😵 predtym sa budil kazdych 5 minut s placom 😝

ja sa so ziadnym rezimom nezatazujem, prisposobujem sa Maxikovym potrebam
a to som praveze taky zasadovy typ a vzdy som bola za pravidelny rezim ked som robila v skolke, tak ale mozno to este pride ked bude vacsi 😀 alebo ked ja to uz budem ako tak zvladat 🤐 teraz sa staram o Maxika, ked spi tak uchytkom to co treba zehlenie, pranie, riady...sprcha...a som rada, ked sa mam kedy najest a vycikat 😝
jediny spolocensky zivot konik 😅 aby som sa medzi 4 stenami nezblaznila 😝

fleury
8. máj 2010

Ahojte,

dnes nestiham nic, len pratam a pratam, ale uz len hafanove veci poperiem a hajde von s malou 🙂 Dnes mame mesiac!!!! Rano sme s mm odpocitavali minuty, ked sa mala narodila 😀 😎 😵 😵

aktakk jj, ideme stavat dom 🙂 Tak tvoja sestra si tiez uzila, ale aspon im to robila firma, kdezto ten nas hnup si zmyslel, ze usetri na vsetkom, len nie na mojich nervoch!! 😝 😀

frucht no super, keby sa nam zadarilo otehotniet spolu!! 😎 Co by to bol zaciatok dna bez toho, aby som s tebou nehodila par pismen! 😀 Fakt sme sa zisli dobra partia, mi budete potom baby chybat! 😉

cici uz ma asi po krstinach, tak aspon chutnu a pohodovu hostinu poprajem 🙂 A vejul nech si zajtra s Dominickom uzjie tiez krstinky!
🙂

zuzi riadny fesacisko ten tvoj Maxik!! 🙂 Inak som na tom ako ty, tiez mame taky nijaky rezim, som vdacna za kazdy spanok a spokojny vyraz nasho pokladu 😵

moni
8. máj 2010

ahojte, pridavam sa do klubu nastihaciek 😀
len som postrehla ze ste vcera gratulovali k meninam, tak sa chcem podakovat 😵
a zas bezim lebo cicavec sale pyta jest a nam este mliecko nedorazilo, tak je to narocne 😅

zuzana1971
8. máj 2010

fleury ahoj 🙂 gratulujem k 1 mesiaciku 😵
inak mam podobnych susedov ako ty, teda este horsich 😠

takto pred 10 rokmi som potratila mojho prveho anjelika😝 😔 ale oplatilo sa cakat na tohto certika Maxika 😅

so mnou ale do druheho kola tehu nepocitajte 😀 😀 😀 staci jeden certik 😅

marika1902
8. máj 2010

baby a my sa akto skerime na maminku

kikarv
8. máj 2010

no návšteva odišla a mne sa nič nechce. jedno dieťa spí druhé leží pozerá počkaj zajac mž na gauči a ja tu. a vy čo robíte?

cheerlady
8. máj 2010

ja sa snazim dopisat poslednu seminarku do skolya zacat sa ucit na stredajsiu skusku,ale Riskovi sa to asi vobec nepaci,kedze poobede spal len hodinku a ja som nic z toho nestihla 😖

cheerlady
8. máj 2010

baby,teraz ma napadlo-keby som zjedla nieco pokazene,ovplyvni to cez mliecko aj babatko? 😕

seuska
8. máj 2010

zuzkabar ano kupeme kazdy den. Ja som si ten rezim tak vytvorila ze vzdy chodime domov z vonku o cca 16:30 a to sa mi uz mala doma budi, este sa s nou debatujem a od 18:00 do 19:00 uz placka a morduje sa, sa pri nej striedame s mm aby sme neprisli o nervy ked place a o siedmej sa uz pyta kupkat, akonahle ju zacnem vyzliekat tak prestava plakat lebo vie ze sa ide kupkat a dostane mliecko. Ak nam napriklad jedenie vyjde o 18:00 tak jej dam 60ml mliecka a po kupkani 90ml. Ak nam vyjde jedenie i 18:30 tak ju vytrapime tu pol hodinku a vzdy po kupani dostane mliecko, odgrgnut a sup s nou do postielky... este asi 5 x zaplace v postielke, vzdy tam ideme bud ja alebo mm, dame jej cumlik, pohladimu ju a odchod, ziadne "na ruky"! Tak si zvykla. Ma rezim jak na vojne 😀

Zuzi Maxik je uz riadny chlapisko...

Baby straasne mate rozkosne tie deticky... 😵

zuzuj
8. máj 2010

ahojte baby tak ja sa hlasim....vsetkym strasne gratulujem k babatkam, my sme doma napokon sme sa nenarodili v nedelu ale az pondelok , porod bol velmi tazky napokon to vyriesila sekcia, velmi sa mi rana nehoji a problemy s bradavkami...placeme kazdy den...takze len na skok,....mala krici....inak vaha velkaa 4100, foto snad niekedy zaslem 😉
drzte palce...

aktakk
8. máj 2010

Ahojte!!!

Marika- to ozaj bolo sitie najhorsie? Ja som mala uplne v pohode a myslim teda, ze ma doktor dost vysival. U koho si vlastne rodila??

Fleury- no musite to nejak zvladnut a ked budete v domceku budete si uzivat klud a pokoj a bude Vam super!

Zuzuj- gratulujeme, ako sa vola malinka? Ziadne info si nedala 😒 .

Ja uz sa s Vami aj lucim, idem spinkat. Tak sa majte!!!

zuzana1971
8. máj 2010

aktakk zavidim ti to spinkanie 😅

zuzuj cakame na blizsie infosky 🙂

zuzana1971
8. máj 2010

odkedy moni porodila uz su tu noci zufalo prazdne 😀
ja cakam kym si maxik vypyta svoju davku UM a pojdeme spinkat, hadam budeme mat stastie a potiahneme aj dnes aspon 5 hodin 😵 spanku
nie je nic krajsie ako spokojne odfukujuce babo 😵
uz aby tie skarede bolesti bruska boli prec, hes, hes

zuzana1971
8. máj 2010

marika Kubko sa vie ako frajersky skerit 😵

cheerlady
9. máj 2010

dobre ranko maminky, VSETKO NAJLEPSIE K NASMU SVIATKU!!! 😵 😵 😵
ja som este teraz v soku - Risko dnes spal od pol dvanastej do pol piatej! 🙂

marika1902
9. máj 2010

Dobre ranko babeny tak dnes sme prvy krat vyskusali kojenie po leziacky a maly pritom vytuhol 😀 😀 som zvedava na ako dlho lebo povadsinou v takuto dobu jeduje a chce viac mliecka cize mu davam z flasky odsate mliecko a dnes nic to je super 😀 😀

Aktakk rodil ma dr krkoska take mlade ucho. Ja som sa dost potrhala hlavne vo vnutri a tam to bolelo najviac. Chudak dr bol z toho tiez trochu nervozny 😝

fleury
9. máj 2010

Ahojte,

cheer nasa takto krasne spinka v noci tiez, ale cez den je to bieda 😝
Ja uz uvazujem aj nad tym, ci to magne fakt nezanechalo nejake ucinky na nej, ze jej chyba a preto je aj mrzutejsia stale. Ved som ho brala az do porodu 6x denne. Je tu nejaka, ktora sa nim tiez tolko napchavala a ma podobny problem?

zuzka veru veru, uz tu viazne ta komunikacia 🙂 Kazda ma co robit, skoncili casy lenosenia 😀

fleury
9. máj 2010

baby po cisarskom ako dlho ste krvacali? Ja este stale trochu a uz ma to nebavi 😠 😀

fleury
9. máj 2010

Ozaj a pouziva niektora uz detske lehatko? Nasa zvykne zaspat v autosedacke, ked ju hojdame, tak zvazujeme kupu lehatka

seuska
9. máj 2010

Fleu ja som ziadne magnezko nebrala a mala tiez cez den je nekludna ak sme doma, obcas tak z nicoho nic placka, ale v noci spinka krasne, takze budme radi ze aspon v noci su kludne, cize z magnezka to nebude mat...
Lehatko to co mam v albume pouzivame od zaciatku, nie na cely den, ale ak napriklad hodinku zehlim, alebo varim v kuchyni tak ju tam mam a zapnem jej vybrovanie pripadne ju obcas pohojdam a je tam spokojna, ale mam tam aj perinku a na nej je mala.

Este sa chcem spytat, ja som taka paranojicka trosku, ale nasa mala ked sa zlosti tak si rucickami robi zle po tvari, normalne take nervy chyti a zadrapuje si do tvaricky, je to normalne? Lebo ja uz mam paniku ze z nej bude nejaka autistka. Ako sa chovaju vase deti ked sa zlostia?

aktakk
9. máj 2010

Fleury- ja som brala magnezko ale nie tak vela...ja som bola taka darebacka na vsetky lieky. Lehatko aj ja som zacala pouzivat, ale napriklad ju tam nedavam hned po papani,lebo sa mi v nom vie povrackat. A tiez ju tam nedavam na dlho- za prve tam dlho nevydrzi a tiez si myslim, ze nie je dobre aby tam tolko vylehovala. Ale v autosedacke sa malej urcite paci viacej ako v tom lehatku.
Inak ja som krvacala asi tak 4-5tyzdnov. A prestalo mi to potom ako som si spravila vyplach Rosalginom. Cize myslim, ze to boli zbytky este nejake vnutri a tym ze som ich vyplachla, nemalo uz co ist von.

Seuska- nasa malinka robi to iste, nic si z toho nerob, oni deticky podla mna nevedia co robia, nema to nejaky konkretny ucinok. Napriklad Barborka sa vie "zapichnut" do tvare aj ked papa. Jej musim "odliepat" prsteky z tvaricky.

aktakk
9. máj 2010

Marika- hej viem, krkoska taky maly cierny- chutny. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre