Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

matenka
30. sep 2009

tie testy sú ale vysoko nepresné, tuto na koníku som vtedy porovnávala výsledky ešte s jednou kočkou a tá mala 24 rokov a vyšlo jej 1:190, potom šla na amniocentézu a to dopadlo dobre, len pri tej amniocentéze hrozí, že potratí, a teraz má zdravé a krásne bábo, ale vraj už rozmýšlajú, že tieto testy prestanú robiť, sú veľmi nepresné, ja si radšej zaplatím 3D, a tam to všetko uvidíme či je to ok

martina05
30. sep 2009

Pipi presne si vystihla moje pocity v tom prvom včerajšom príspevku ... aj ja sa už neviem dočkať 7.10. - či pôjdeme aj na sono neviem - máme ísť na AFP testy
Na herpes mi zaberá aj čajovníkový olej ale neviem či by som sa z neho dnes nepovracala ...

jani, neboj držte sa a hlavu hore !!!!!!!!! Tie testy niekedy zbytočne stresujú a nakoniec je všetko ok - určite to bude i váš prípad ...

Ja mám 28 a označili ma za staršiu ......... kamoška rodila v 27 a v paprieroch mala "staršia prvorodička" ....

Ja mám termín v knižke 25.4.2010 ale myslím, že sa to bude posúvať .....

martina05
30. sep 2009

Seuska úplne súhlasím, presne toto mi povedala lekárka, že 3D to pekne ukáže a nemám sa stresovať .... Bojím sa totiž, že mi zle vyrátali tt a testy AFP , ktoré sa majú robiť v 15-18tt mi budú robiť v 13tt +3 a výsledky budú skreslené a vystresujú ma.....

lubiku
30. sep 2009

baby, co mozem uzit proti bolesti? Paralen ci brufen? Ja si budem musiet nieco dat, ako ma to boli ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

matenka
30. sep 2009

paralen, iba ten, brufen určite nie, to mi povedal obvodný doktor

tantama
30. sep 2009

dobre ránko lubiku možeš paralen a skus alpovú masť mne pomohla pri prvom na seknuté kríže nič ine sa nemá ale toto sa môže... 😉

lubiku
30. sep 2009

Dik, zatial si to len nahrievam cervenym svetlom. Ale boli to, auuu. Chce to asi len teplo a klud. Chudatko mala, ta sa tu pri mne mota, co bude pri mne cely den robit neviem 😒

zuzana232
30. sep 2009

aj ja pojdem na 3D 🙂 v ktorom týždni pojdete vy? 😉

matenka
30. sep 2009

v 18 - 26tt je optimálny vek plodu na vyšetrenie

aktakk
30. sep 2009

Dobre ranko dievcata.
Jani, verim ze bude vsetko v poriadku,vysledky su neni nikdy 100%.
A aj ostatne kocky...su aj starsie rodicky, takze hlavu hore. Moja babka rodila po styriadsiatke a bola z toho krasna dcera.

Kiwi- dakujem za info, no mne staci velkost asi tak 38, mozno 40 aby bola volnost, takze asi velmi si nepomozem potom tou navstevou BA , co?
A taka znacka Krokodil (neviem ako sa to pise) na Kosickej ulici Vam nic nehovori? Je to velka predajne pre deti ale aj pre buduce mamicky.

zuzana232
30. sep 2009

matenka no tunak to robia.. od 25-28tt 🙂)) takže sa tešakujem 🙂))

matenka
30. sep 2009

no ja som bola v hlohovci, je to tam cenovo prijateľnejšie, a robia aj v nedeľu, čo nám vyhovuje s manželom, aspoň nemusí manžel odchádzať z práce,
a tam robia 18-24tt, sú aj na nete

matenka
30. sep 2009

blbosť 18-26tt 😅

klongova
30. sep 2009

baby a ten 3D ultrazvuk nerobia v každom meste však ? Ja som z LM nabližšie ku mne je kde neviete ? A objednáva sa tam ? Koľko sa za to platí ? Dííík za info.

aktakk
30. sep 2009

Inak v tom Hlohovci je 4D, nie len 3D.

matenka
30. sep 2009

klongova to je individuálne, v bratislave je to trocha drahšie, ja viem, že v nových zámkoch, tam majú tiež celkom rozumné ceny, ale nerobia cez víkend, a ten hlohovec
dám link, pre zorientovanie sa http://www.4dultrazvuk.sk/vysetrenie
ale v lm podľa mňa by tiež mal byť

zuzana232
30. sep 2009

klongova bud Zv alebo Ke.. a sa mi vidí,že aj v dolnom kubine robia,ale teraz neviem,či to blizko teba 😀

seuska
30. sep 2009

vychodniarky ja sa objednavam tu : http://www.3dultrazvuk.sk/

zuzana232
30. sep 2009

matenka a v tom hlohovci može íst so mnou dnu aj kamaratka?? 😉 😀

matenka
30. sep 2009

ja som tam bola s manželom, bol tam taký mladý strašne sympatický doktor, boli sme tam asi 45 min, všetko nám vysvetlil, počítali sme pršteky, chrbátik pozrel, tváričku, opýtal sa nás najprv, či chceme vedieť čo to je, až potom nám povedal
určite by nerobili problémy keby tam ide kamarátka s tebou, tam sa s tým počíta, že niekto s tebou bude, je tam stolička vedľa postele
no a samozrejme dostali sme dvdčko a vytlačil nám asi desať obrázkov drobca
ešte sa nás pýtal akú hudbu chceme, ale nám to bolo úplne jedno, tak tam hrala enya 😀

mizulienka
30. sep 2009

ahojte, ten 3D ultrazvuk sa robi aj v Hlohovci, pri prvom babu sme boli tam, je tam super dr a poplatok je tusim 900 Sk, ked je to vysetrenie cez tyzden a cez vikend to tusim bolo 1200 Sk.
Neviem presne, ako a ci sa zmenili ceny odvtedy, ale ten lekar bol fakt super, nahral nam aj CD, dal vela fotiek, super 😉 odporucam
zuzi, myslim, ze kamoska v pohode moze ist s tebou dnu, tomu dr je myslim jedno, ci partner, manzel, kamaratka 🙂 je to taky mlady lekar, fakt velmi prijemny 🙂

matenka
30. sep 2009

mizulienka, úplne rovnaké skúsenosti, môžem tiež len odporučiť

zuzana232
30. sep 2009

tak ja sa baby asi objednam tam.. 🙂)) a kedy sa treba objednat neviete?? 😉 😀

matenka
30. sep 2009

neviem, ale my sme sa objednávali tak dva týždne pred tým, spýtali sa nás, v ktorom som týždni, a podľa toho nás objednali

tantama
30. sep 2009

Mizulienlka a skôr ako v 18t tt to nerobia???

kaktusik007
30. sep 2009

ahojte, aj ja som citala na tuto ambulanciu dobre referencie... tak snad nas pan doktor nesklame 🙂

aktakk
30. sep 2009

Kocky, ja do tej ambulancie chodim normalne. Mam tam gynekologa...Vlastne otca toho "mladeho" doktora. Robievaju obaja tento UTZ, mlady neviem ci nerobi len cez vikend. Maju tam toho dost, tak neviem ci nie je dobre zavolat aj tri tyzdne dopredu. Ak chcete, tak Vam to zistim, 14.10. idem na poradnu. 😉

zuzana232
30. sep 2009

aktakk no tak zisti🙂)) aby sme vedeli 🙂)) 😀

mizulienka
30. sep 2009

tantama...hmm tak to neviem, my sme boli praveze uzneskoro...nejak po 27 tyzdni dokonca...babo uz bolo velke...ak pojdeme tentokrat takurcite skor 🙂

klongova
30. sep 2009

ja neviem čo pôjdem na 3D ultrazvuk ak to nerobia v LM a blízkom okolí tak určite nepôjdem, nemá ma kto odviesť takže budem trpieť a dúfať že bude všetko OK. Skúsim sa spítať doktora kde to robia a uvidím čo mi povie. Do poradne idem 8.10 takže už čoskoro dúfam že bude už aj fotečka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre