Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

lucinka1104
14. aug 2009

cariie neboj ani nam nebilo 😉

tinika
14. aug 2009

Inač mne prvykrat brali krv az v 16tt takze neviem čo je to za lekar ten moj

carrie4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
carrie4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucinka1104
14. aug 2009

nam by malo začať biť okolo 19-teho a na sono idem 28 to už bude určite 😵

carrie4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucinka1104
14. aug 2009

tak to bude asi daka hluposť ked ti maš termín o týždeň skôr

aktakk
14. aug 2009

Civavava...aj ja beriem Utrogestan 2x2 ale , nie 3. Ten sa moze sice aj peroralne uzivat, ale v prvom trimestri len vaginalne. Takze ho urcite nenapaj 😀 . Ja by som radsej ten Duphaston, lebo je to urcite lepsie ako davat stale tam dole. Ale co uz, nejak to vydrzime pre tie nase babatka, no nie?
Juuuj, ale sa kazda s tym srdieckom stresujeme, co?

lucinka1104
15. aug 2009

krásne ranko ja mam dnes trochu bolesti v podbrušku lebo som sa aj večer aj rana naťahovalas nabytkom 😝 tak už si dam pozor a nezabudajte pozor na horúci kupeľ !!!! a so sexíkom tiež opatrne

carrie4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucinka1104
15. aug 2009

na tom prvom linku uplne dole maš dať datum ovulácie nie ms 😉

zuzana1971
15. aug 2009

carrie aj mne ukradli obrazok 😠

luci to sa nesmies natahovat s tazkym nabytkom ☹

s tym horucim kupelom je to pravda, vraj moja babka tak potratila

pekny vikend, kedze musim byt v posteli, tak sa tu budem motat cely vikend 😝

lucinka1104
15. aug 2009

zuzi 🤐
ja som začala po kupeli krvácať ale s lukym

zuzana1971
15. aug 2009

luci a babulky, teraz trochu trapna otazka
ja viem, ze sa trochu prilis sledujem a po kazdom pouziti wc papier takmer lupou, ale mala som teraz trochu ruzove stopy na papieri, malicko, nie cervena krv, neviem ci sa to da nazvat spinenie, alebo ako, a ci je to normalne 😠
sa mi zda, ze uz som to za posledny mesiac mala 2-3x, je to takmer neviditelne, ale jjednoducho papier neostane uplne biely a cisty 😠

fida
15. aug 2009

Ahojte, tak dnes v noci som pocitila prve nevolnosti a pokracuje to aj dnes. V kuse musim nieco zut, aby ma netrapil zaludok. Fuuuj, ale som aj rada, aspon to znamena ze babo sa ma ok.

Zuzi ak to nie je cervene tak sa neboj, moze to byt aj tym ze krcok je prekrveny mohla prasknut nejaka zilka alebo tak. Uvidis bude to ok a nesleduj sa tolko 😉

jannuulik
15. aug 2009

Fida ja som včera zjedla magnum a hodinu som to predychávala 😒 Inač s tým žutím som to mala aj ja pri Olinkovi a na konci tehu plus 25 kg 😀 😀 😀 , prvé 4 mesiace, čo mi bývalo zle som nabrala vyše 15 kg 😀 😀

jana3
15. aug 2009

Mne nastastie nie je moc zle, iba sem tam taky pocit, nieco medzi hladom a nechutenstvom.... Dnes som akutny hlad krotila Acidkom, z veruze mi celkom pomohlo 😉

malalady
15. aug 2009

no mne je fajne zle a pritom ani vela nejem ☹ dneska som mala už aj jednú fajnú nevolnost 😉 🤐 ale vám poviem,že mi bolo omnoho lepšie no a teraz som sa zase na obed najedla a je mi zase zle ☹

micka77
15. aug 2009

No neviem prečo moj príspevok adminky vymazali ked je to svatá pravda, a navyše hádky a provokácie nevyvolávam ale myslím že občas by mohli mať prístup adminky aj do internej pošty aby videli kto koho uráža a že isá osoba ktorú som menovala vo vymazaonom príspevku obťažuje v internej pošte.........isté osoby

malalady
15. aug 2009

micka? ako ty si zdravá? koho otravujem? Teba ??? lebo viem kto si a nemusíš sa skrývat za druhým nickom..

micka77
15. aug 2009

jasné že vieš kto som ved sme našli minule // spolu a to je všetko čo nás dve spája len dve // v jeden deň

malalady
15. aug 2009

ved,ale o čo sa ti jedna??? nechápem ta..

maca1977
15. aug 2009

micka77 ja som mala 3 krát potrat a som tu a mám 2deti a dalšie možem met tak čo sa navážaš do malej lady čo?

eridani
15. aug 2009

Ahojte, ja uz vobec nie som taka unavena ako som bola, ani prsia uz nemam napate, ani zle mi uz nie je, tak zacinam panikarit. Citala som, ze vymiznutie tehotenskych priznakov je znakom missed abort, tak sa bojim. Spinenie nemam ziadne, len sa zrazu citim inak ako posledne tyzdne. Myslite, ze je to ok alebo to naozaj moze byt zle? ☹

zuzana1971
15. aug 2009

eridani a bola si u dr? ja tiez panikarim, ale potom pridu dni ked sa zase citim tak trosku tehotna 😀

micka mas pravdu, ze niektori by chceli dieta a nemozu mat, ale nesudme inych, nemame na to pravo, to ma len boh, a je uz trosku trapne, ze tu omielas dokola to iste, uz sme si vypoculi, staci, nemozme predsa nikomu diktovat co ma a co nema robit...ty mas babenko tak sa z neho tes, musi to byt krasne starat sa o taku malu bytost, aj my sa tu uz vsetky tesime, kasli na druhych co robia co nerobia, len seba trapis zbytocnymi myslienkami

ja som sa odvcera trochu rozjedla, dnes to pokracuje 😀 asi dobehnem co som schudla (4,5kg)

eridani
15. aug 2009

U lekara som bola 5.8, spravil mi preventivnu prehliadku a to bolo vsetko. Na prvy ultrazvuk ma objednal az na 10.9. Teraz je naviac na dovolenke a vrati sa az za dva tyzdne.

civavava
autor
15. aug 2009

ajooj, no mne je dost blbo a navyse mi vadi slnko a teplo, aj vam? s jedenim = strasnu chut mam na kysle a na bielu activiu 🙂 takze sa ladujem ovocim a jogurtami. 😒
Zuzanka71, neboj, to spinenie nemoze byt nic vazne, ked je to take slabe. a beries duphastion,ci nie?

eridani, SNAD NIE....drzim palceky, nech je vsetko OK...

seuska
15. aug 2009

Ahojte damy, tak mne je od vcera poobedia dost blede ☹ normalne ma nadrapuje na vracanie a tiez ma naplo pri cisteni chrupu ☹ Dnes sme boli na kupalisku v madarsku a zasa mi bolo zle po zmrzline a este ma aj prehnalo... vecer ideme na grilovacku, ja grilovane milujeeeeeeeeeem, ale dnes akosi nemam chut.... jaka som bola happy ze som v pohode ze mi nic neni tak teraz je to brutal...A to ste ma tu naplasili s tym horucim kupelom. Ja som dnes asi 10 minut lezala v termalnom bazene, dufam ze to je v poho...

Zuzinka super ze mas dobre testy, teskaj sa a nestresuj...

lucinka1104
15. aug 2009

zuzka toto nevadí to je bežné pokiaľ nemáš krče a nekrvácaš čistou krvou nemusíš sa obávať a hlavne sa tak nesleduj ,aby si si niečo neprivodila

mne je zle vždy pobede a hlavne zo syra ktorý mi strašne chutí a z paradajok 😝

musíte vždy prísť nato z čoho vam je zle a zčoho nie 😉

fida
15. aug 2009

mne je zle ked som hladna. este som neprisla na to z coho konkretne mi je zle ale staci ze 3 hodky nic nezjem a je to tu. potom som ako taky prezuvavec 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre