Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

tantama
8. feb 2010

nooo kami skôr koniec tehotenstva🙂) ale aspoň niečo 😀 😀 ešte zajtra ma čaká náročný deň idem na pohreb.... kamoške zomrel náhle tatino a keďže sme spolu rástli a dodnes deň sme sa stretávali a ja to navyše sused mojich rodičov tak sa mi patrí isť....takže zajtra posledná záťaž a potom už len pohodka....dúfam že mi to vyjde 😀

kamilakd
8. feb 2010

uuu tami to mi je moc luto ale verim tomu ze keby si sa na to necitila kazdy to pochopi ved si tehu...ale budem na teba mysliet aby si to zvladla

tantama
8. feb 2010

vďaka kami 😉 ja viem že by som sa mohla ospravedlniť ale nejak cítim že tam musím.... a mojej mame sa tiež nepáči že idem ale už prestala frflať vie že keď sa pre niečo rozhodnem nepohne so mnou ani dynamit.... 🙂 inak chcem sa opýtať kupovali ste niečo špeci oblečko na príchod domov s pôrodnice pre mimi alebo len klasické dupačky??

cheerlady
8. feb 2010

aktakk nie do tvrdosina ale do topolcian-to je najblizsie miesto,kde maju bexu v predajni. a aku chces ty? 3-kolku ci 4-kolku? a aku farbu?

kamilakd
8. feb 2010

cheer volala si ?maju ho?

zuzana1971
8. feb 2010

ahojte, do poobedia este cas, papiere do roboty mam uz pripravene, notebook vycisteny od sukromnych veci...tak este nakukam sem 🙂

kamilka tie pleinky co spomina civavka mali koncom decembra v ikey, ked som tam naposledy bola, ja som si vtedy tiez kupila 2 baliky, cize spolu 6 kusov plienok, lebo su balene po 3 kusoch. Mam tie iste co civavka, ma ich odfotene v albumceku v izbicke, tusim v supliku

civavka este niekto tu spominal, ze ma naplanovany porod na 26.3. ale uz neviem kto 😝 , ak som dobre pozerala kalendar, tak ja pojdem do nemocky uz ten tyzden 15.3.-21.3. lebo to budem v 38 tt...a cisarsky alebo vyvolavany porod mi chcu urobit v 39tt tj 22.3.-28.3...

tamtamka to nemyslis vazne, ze si stahovala veci a dokonca na 5 poschodie peso 😲

tantama
8. feb 2010

zuzi nie na 5 ale len tretie... a nie tam ale odtial..... a myslím.... 😒 bohužiaľ iná možnosť nebola mm sa snažil všetko nosiť sám ale bohužiaľ to sa nedala tak som sa zapojila aj ja....okolo 4 poobede prišli bratia a pomohli nosiť skrine a tak ale dovtedy všetko sami...oni totiž skôr nemohli a mm rodina to je o inom.... svokor bol preč svokra varovala Dávida a švagrovci........ radšej pomlčím..

civavava
autor
8. feb 2010

uz som tie foto vymazala zuzi :-P ale su to fakt super plienky 😉

tantama
8. feb 2010

práve som dala do albumu šatičky čo mi prišli od jednej z MMB su to úplne nové značka topolino. su geniálne v skutočnosti.... 🙂

silvia7
8. feb 2010

hojte - som späť z úradu... jaaaj baby - musím sa pochváliť - tam vám bolo ľudííí... stáli až pri schodoch, tak som si podišla rovno ku dverám a ako sa otvorili, hovorím: prepáčte 😀 a šup dnuuu.... hehee ale len som jej hodila papiere a podpis a šla som preč, čiže nech sa aj potentujúú šeci, čo im to mohlo vadiť.. a tej pani úradníčke hovorím - som sa drzo predbehla a ona, že vy máte prednosť 😉 zlaaatá.. len keby to aj tí ľudia vnímali.. a vraj keď prídem aj s mimi potom (kvôli tomu príspevku), že sa mám "uprednostiť" hehe 😀 😀 😀
a išli sme odtial na Kramáre - že pozrieť a zistiť info, no taaak tam nezaparkuje nikto... total plne, aj to platené parkovisko... tak sme to vzdali - že zavolať vyskúšam kvôli infoškám.. sila..

civi - tak fajn, že si nás poinformovala, že to je "normálne" ... dúfam ale, že to naozaj už nezažijem.. moc sa mi to teda nepáčilo 😝 jaj baby, tu je taká kosa normálne -8° je vonku, slniečko krááásne svieti, ale to je iba klam... mrzla som.. a donútila som drahého ísť do MeCu - na čoko shake 😎 takú chuť som dostala.. tak fajn heh.. už som spokojná so sebou..

tantama - no sila teda, ale ono to je presne tak, že čo si človek sám nespraví, tak nemá... 😔

zuzana1971
8. feb 2010

tantamka krasne saticky pre Gretku

babule ja sa lucim, zas vypli kurenie 😝 a je mi kosa ked lezim pri notebooku, tak sa idem hybat, nieco upratat, poprat...

drzte sa vsetky aj pokladiky v brusku nech posluchaju, a hlavne drzim palceky na porod...

ked sa bude dat vyuzijem kazdu moznost napisat sem z netkafe, atd...

takze od zajtra na materskej, este doperiem, dozehlim, atd co treba a uz sa len tesit na Maxika...

paaaaaaaaaaaaaa, cmuk 😉

tantama
8. feb 2010

zuzi držkaj sa nám a my sa spojíme sms🙂)

civavava
autor
8. feb 2010

zuzi drz sa!!!!! a ozvi sa ked budes moct. pa pa

tantami, saticky su prekrasne 😵 Gretka bude kockaaaaaaaaa 😉

subidubi
8. feb 2010

cauko cauko, chcem sa vas spytat ohladne prietokov, ci ste uz boli na tom UZV po 30tt kde sa kontroluju aj prietoky, a ze aké hodnoty vám namerali. Mne PI 1,07 a RI 0,65 a mam tam chodit na kontroly kvoli tomu, tak neviem ake su tieto hodnoty.

zuvinka102
8. feb 2010

ahojte no tak ja mam tyzden volno, ked ma rano zbadali v robote tak ma poslali aj domov..

kami inac ja si myslim, ze zvieratka tu zmenu u tehotnych vnimaju aspon nas krpec, lebo odkedy som tehotna tak vzdy ked moze prede a polozi si hlavu na brusko a tak rad spinka alebo len tak lezi a pred tehu to nerobil nikdy.. ale uz par krat dostal aj riadny kopanec a cudoval sa co to bolo a nechapavo pozeral na brusko 😀 😀 ved aj teraz tak lezi aby mal hlavu najblizsie k brusku

aktakk
8. feb 2010

Zuzi DRZ SA!
Civi a kvoli comu mas cisarsky, urcite si to uz pisala, ale nie vzdy sa mi podari vsetko precitat 😒 .

Cheer- ja som myslela Tvrdosovce samozrejme, nie Tvrdosin 😉 . A v Topolcanoch kde ho predavaju, ja to mam teda blizsie urcite do Topolcian. Ja som chcela 4-kolku Bexu a farbu neviem, pozdavaju sa mi iba dve a to ta zelena a seda. Ale nie som este pre nu nejak rozhodnuta, jedna vec mi tam vadi a to ze tam nie je vetranie na vanicke 😨 . A Tebe sa aky paci? Ja som nechcela farebnych kombinacii nic extra moderne aby to nevyslo rychlo z mody.

Subidubi- u nas sa chodi na prietoky az niekedy v 34-36tyzdni.

stanusa
8. feb 2010

zuzi pa pa

tantama si ma navnadila, idem pokukat tu znacku 🙂

subidubi skoda - papier som uz odniesla dokimu, spominal ze ked je jedna hodnota menej ako 3 tak je dobra... a na nete si nenasla nic?
na prietoky sa chodi pravidelne posledny mesiac tehu

volala som kvoli tehu priprave a ze vraj som mala ovela skor, najlepsie je ze najblizsie 2 tyzdne nepojdem, lebo raz nemoze sestra a potom ja...a chlapov este nepripravovala lebo o to nie je zaujem

fleury
8. feb 2010

subidubi ja som bola teraz cez vikend, tym hodnotam nerozumiem ani ja, len mi dr vravel, ze ak je hodnota RI vyssia ako 0,70 indikuje to uz nejaky problem s odoberanim potravy babatka od maminky, hodnoty pod tymto cislom su vraj oki 😉

tantama
8. feb 2010

stanuš ja z tejto značky mám par vecí čo som synovi objednávala a bola som strašne spokojná..... super kvalita vôbec sa napr na bunde farby nevyprali ani nevybledli.... skus popozerať.

subidubi mne tie prietoky robili v 29tt a dr len povedal že su v norme a žiadny problém...a ku komu ideš na tie prietoky?

stanusa
8. feb 2010

teraz tam je aj novy tovar pre dievcatka, ani cena nie je zla

martina05
8. feb 2010

Ahojte !!!!!!!!!!!

Tak som si Vás pomaličky dočítala ....

Zuzi, držte sa...nech Vám všetko dobre dopadne a opatruj Maxíka ....

Stanus, tuším som ťa videla v TV v sobotu ...myslím, že ste to boli vy... Tú reportáž spravili vcelku dobre, myslím, že to bolo aj obsažné, aj k veci a aj Vás nasnímali tak podľa mňa vhodne... Chcela by som sa ťa spýtať, koľko tých látkových plienok máš spolu vo výbave?? Ja som objednla tie Gro Baby zatiaľ levanduľovú a vanilkovú s vkladačkami ...

Výbavu som pomaličky skompletizovala, ešte mi chýbajú veci z lekárne, kamoška - lekárka mi nadiktovala čo treba, tak to pôjdem v piatok od lekára nakúpiť. Oblečko začnem prať po nástupe na MD - pôjdem asi od 22.02.

civavava
autor
8. feb 2010

aktakk, kvoli ociam - operacia laserom, -9,5 dioptrii, oslabena sietnica...a druha indikacia - poloha plodu priecne, podla dokiho sa uz maly neotoci....

babule, objednala som si druhu zavinovacku, v hnedej farbe

http://www.maderna.sk/zavinovacky-fusaky/zavino...

subudubi, ja idem na prietoky zajtra 🙂

vejula
8. feb 2010

Ahojte kočky, tak dnes som si pospala do pol jednej 😅

Hodím čosi do ust a idem si vás prečítať 😉

stanusa
8. feb 2010

martinka ano boli sme to my, spravili to tak ako mi pisala Lukacova - teda, ze reportaz o tom ako exekucia komplikuje ludom zivot, uz to mam nastastie z krku a dufam, ze to bolo prvy aj posledny raz 😝 a ze aj ostatni sa poucia 😀
k latkovym plienkam: mam 20 kikko stvorcovych, 12 viacvrstvovych popoliny, 2 AIO - jedny gro baby a druhe od baby Lucy, 3 plienkove nohavicky a 3 vrchne gatuse, separacne v rolke a este aj pampersky na zaciatok a noc...
snad to bude stacit

kami pije sa aj malinovy caj, ale nie popradsky 😀
http://zena.atlas.sk/bylinky-ktore-ulahcia-poro...

martina05
8. feb 2010

Stanus, diky ...ešte budem musieť aj ja čo to prikúpiť ... 😉 😉

martina05
8. feb 2010

Pozrite čo som našla ...celkom praktické, že

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

vejula
8. feb 2010

Ahojte kočky... No tak som vás zbežne dočítala.

Blondy šťastné manželstvo ti prajem, aby vám to vydržalo na veky 🙂

Ňo a čo sa týka toho čaju tak ja mám kupený ten z ostružiny malinovej, vraj ten sa má piť ale až od ukončeného 34 tt takže tak... No ja v poslednom čase rozmýšlam že ako na tom budem, lebo malinký je aj tak vysoko a že ked ho začnem piť aj skôr... Ale keby že som mala malehé príliš nízko a že by mi tlačil na krčok tak ho určite nepijem, lebo ten ked uvolnuje to svalstvo tak si myslím že by to mohol ešte urýchliť...

Inač kamarátka mala teraz cisarak čo mala už pár dní po termíne a maličká jej nechcela vôbec zostupovať, tak povedali že či to chce naťahovať a riskovať alebo urobia cisarsky tak sa rozhodla a maličká sa narodila na moje meniny 🙂

A čo sa týka uroadu, tak zlatá teta hned povedala že ked teraz pôjdem posledný krát tak nemám čakať mám zaklopať aj keby tam bola plná čakaren ludí a ona ma vybaví... Niektorí ludia su veľmi zlatí 😵

moni
8. feb 2010

ahojte, konecne som vas docitala. dnes nas nechali kvoli snehu doma, takze sa vyvalujeme na gauci 😀 nejako som zle spala takze mi padno vhod ze bude dnes lazo-plazo.
malinikovy caj sa chystam pit aj ja, ale s tou hradzou si nie som ista.
prietoky mi robili minuly tyzden, ale nepamatam si cisla a lekarka nic nespominala, takze to bude asi v norme.
a zajtra nam zacna nejaky baby kurz tak som zvedava 😵
a vcera nam potvrdili ze sa v marci stahujeme, tak uz zacinam planovat ako to pobalime.

silvii, no super ze si sa predbehla 😵
zuzi, dufam ze budeme mat o tebe spravy ako s vam dari s maxikom. budeme na vas mysliet a drzat palce!
civi, hadam bude zajtra ten cukor v dobrych cislach!

civavava
autor
8. feb 2010

babule, niektora z vas tusim zvazovala kupu kocika Jane Slalom....kuk na link, perfektna cena za 3kombinaciu!

http://www.o-baby.de/katalog/jane/jane-slalom-p...

499 EUR....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre