Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

tarinka333
18. feb 2010

Civavka, Minka, Tantamka, vsetkym drzim prsteky, aby vsetko bolo ok...

Ja sa na dnes lucim, lebo som uplne hotova.
Prijemny vecer a papa zajtra.

aktakk
18. feb 2010

No mne sa dnes teda dari, co napisem to aj zmazem nejak.

Kami- tak ja som aspon stihla 2 foto 😀 .

Ja som tiez zvedava, ako to dopadne s nami aprilovkami a porodmi...Ja by som rada v tom 38tt porodila, nech nie je male az moc velke. Ale ved hadam samo babo bude vediet, kedy na svet.

Okrem toho som dnes citala, ze ked babatko klesne nizsie, tak by sme uz nemali pocitovat palenie zahy, traviace problemy atd...takze asi mam este babatko vysoko, lebo zaha to je katastrofa v mojom pripade.

moni
18. feb 2010

aktakk, o tom poklese babatka a zahe nam akurat vcera vravela teta na kurze....ale nezabudla dodat ze ako bonus bude krpec tlacit este viac na krcok a mechur 😅 tak neviem ci sa mam tesit 😅
mna tiez trapi zaha, ale povacsine si za to mozem sama, lebo zeriem to co by som nemusela 🙄

seuska
18. feb 2010

jezis keby mna prestala zaha palit aspon na jeden den a jednu noc a by som sa konecne vyspala tak to by som asi od stastia neprezila 😀 no zas by ma asi porazilo keby som sa budila na cikanie v noci 😀 fakt z kaluze do blata, ale tu zahu by som brala, mne uz nic nepomaha, ani fatra, ani cola, mlieko mam v noci pri posteli to uz tiez nezabera, este tie pukance mam na plane skusit... a nemam vacsie nervy ked sa v noci zobudim na plamene v hrdle a nemozem potom zaspat!!!!!

blondy12
18. feb 2010

caute dievcata... 🙂

jaj my mame zhony so svadbou, hoci je v oktobri ale tak vsetci sa asi zblaznili a uz rok dopredu tu vsetko objednavaju a potrebujeme nejaku hudbu...resp.my by sme radsej nejakeho Dja..ktory aj hra na niecom pomedzi stoly...aby ludi zabavil ked nehra...no nejako nepoznam a zhanat je tazke... 😖

inac uz aj mna zacala palit zaha tak zatial som na bystrinke...kazdy vecer skoro..ale tak snad..

dufam ze vy kocky sa mate dobre aj minka s malickou ...

blondy12
18. feb 2010

veji netrap sa kvoli MM...lebo to nema zmysel...ja viem ze je to tazke ale nema to zmysel teraz mas malickeho v brusku...a tes sa na neho...a oni to nechapu ..uvidis ked sa maly narodi a ho uvidi, tie male rucicky..to ze bude na nom maly cloviecik zavisly...ho zmeni..aspon treba v to dufat...

dievcata a vy co uz pomaly rodite???ako to tu citam spatne civavka sa otvara...minka uz ma za sebou...a neviem kto este... 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 ..ja som zatial taka ciperna stale..ale mozno to uz aj prehanam tu po mne iba kricia...ze nech tolko "nebeham" lebo aby som skor neporodila...

aktakk
18. feb 2010

Moni hej aj to som citala. Ja si neviem predstavit, ze este castejsie budem chodit na WC, to sa snad uz asi neda. Neviem, ci si nepojdem radsej pampersky kupit, alebo nejake vybavenie na WC, lebo to tam asi budem spavat. Ja ked si vecer lahnem, tak predtym ako zaspim, idem este minimalne 5krat cikat. Uuuplne zle. A to idem samozrejme aj v noci sto krat. Som povedala, ze ja uz budem vycvicena na nocne vstavanie k babatku.

kamilakd
18. feb 2010

moni presne si trafila ja ho chudacika budim cez den a on mi to vecer pekne vrati krpan

kika29
18. feb 2010

čo je nejako ste sa rozbehli rodiť či čo? dúfam že po zajtrajšej poradni sa k vám predčasným nepridám 😅 normálne sa zajtrajška kus obávam.
záha trocha začína páliť aj mňa.

moni
18. feb 2010

seus, nechces si v lekarni vypytat nieco na tu zahu? vejulka mala cosi co jej pomohlo, naco sa zbytocne trapit 😖

aktakk, citala som zameskane, no a ked som prisla na tvoj sen kde si vrazdila pre kociky tak ma skoro zhodilo zo stolicky 😀 😀 😀

fleury, nase slecinky su rovnake....tiez nam trva kym sa dohodneme v akej polohe zaspime 😕 dnes v noci bola mimoriadne protivna, asi chcela pozerat hokej 😀

tantamke a palculienke gretke som este chcela povedat, aby sa opatrovali 😵

blondy, uff takze vybavovacky a zhanacky pokracuju 😒 snad poradia nejake vychodniarky 🙂

seuska
18. feb 2010

blondy ja mam takeho co aj je DJ aj hra medzi stoly... my sme ho mali na svadbe a nemal chybu...A inak super ze si sa ozvala uz som na teba myslela....

moni skusim sa zajtra opytat v lekarni, ked ja som si myslela ze to nejak zvladnem, ale uz mam toho plne zuby...

kami veeelmi pekna ta jedna fotka co si dala do albumiku....

kiwinka
18. feb 2010

aktakk,,, no nechali mi termin 02april,, aj ked mam 01april,, aj v tehu knizke mam 02apr... , ze nedava sa 01april, ja neviem preco... nechapem,, ale ved je to jedno asi,, aj tak si myslim, ze dodje skor na svet ako v aprily..
a este ked sme o tyzden vacsi,, bola reč o posunuti porodu na 26marec,,ja neviem ako to je,sak raz povie dokina tak a raz onak.. neviem...

cicimon
18. feb 2010

ku nam zajtra dojdu nasi aj s nejakym obleckom od kamosky, som zvedava, co tam bude,,

a tlacim do seba ovocny pohar so zmrzkou a slahackou a silno premyslam, co im navarim...

moni
18. feb 2010

kiwi, no to je smiesny dovod ze sa nedava 1.4. 😅 logika jak hovado!
karolinka si aj tak spravi po svojom 😵

cicimon, no mnam!

cicimon
18. feb 2010

no moni - vcera ma svokra vytocila tak som si spravila a dnes len pokracujem 🙂

kiwinka
18. feb 2010

moni,,presne tak, logika nepusti 😉 xixi
ja mam poradnu az 2marca do kelu,,do tej doby budem cakat ci sa nieco nespusti spontanne HM... nejak sa nam to tu rozrodilo 😅
civi drzkajte sa!

moni
18. feb 2010

cici, no niektore svoky sa vedia prejavit 😉 obal si veru nervy sladkym 😵

kiwi, neprivolavaj ziadne rodenie. ja mam pocit ze moja mala sa chce dnes prekopat cez pupok 😅
nech tam este tie krpce vydrzia!

veve23
18. feb 2010

noale te sa rozpisali,

no Moni, ja zeuz si nezvestna, ze si tu nebola ☹

tie terminy su sranda, moj dr. sa drzi podla PM, takze 21. april, ale vravel zeaj zodpoveda velkostne tak ako ma byt, a krpcovu vahu on nedava, su to len vypocty z rozmerov, a je to len cca plusminus 400/500 g.

no mne tiez kamoska aj dr. vraveli e ten posledny mesiac je ina kava, spanie, wc, tlaky, a kyselina,ze cpala do seba jak kacka, a bola rada ked to bol v zaludku ☹

baby neblaznite je len februar, do aprila casu dost, tak nech su krpce este v domcekoch 😉

vejula
18. feb 2010

čaute kočky...

Tak ja som u maminky a budem tu aj spať to hovado sa ešte neozvalo a ja mu volať nejdem kedže mi nezdvihol ked som mu volala... Tak vôbec neviem čo bude dalej. Neviem čo mám zajtra robiť či isť domov alebo nie... Teraz je to v poho tatko je na nočnej, ale zas nemôžem tu zavadzať ked tu bude aj on... Bo on by sa hned začal pýtať čo sa stalo, a ked sa on o niečom takom dozvie tak z toho urobí ešte väčší horor ako je a to nechcem lebo si to zas zlýzne mamina... Fakt neviem, a mm sa neozve tým som si istá 😢

moni
18. feb 2010

veve, no veru mam absenciu, ale podarilo sa mi docitat...rozhodne sa neobavam ze by sme tych 1000 stran do aprila nedali 😀
nasa mala je vzdy o kusok vacsia na sone ale to je take orientacne, plus minus autobus. furt jej dohovaram ze ju vypustim az v aprili 😵

kiwinka
18. feb 2010

moni, jasnačka, nech tam este krpce vydrzia 🙂 ! ved v "domčekoch" maminých im musi byt tak dobre a prijemnem teplo a bezpecne 😀 chranime ich.

veve, ja mam termin 01april,,takze ak to dojde aj v polke marca, ja sa len potesim 😝 ale Tvoj 21. april, to ano,,to nech pekne dlhsie ostane v domceku Tvoje mimi!

anaja81
18. feb 2010

Ahojte zienky,

tak ja sa pripajam tiez k tym zienkam, ktorym sa drobci ponahlaju skor na tento svet....a to este ani nemaju pari co ich v zivote caka 😵

ja uz som doma tyzden z nemocnice,kde som stravila dva tyzdne na zaklade toho, ze ma moj dr. poslal na pasy na ozvy a tam sa ukazali mierne kontrakcie tak si ma tam pekne nechali....a teraz mam doma kludovy rezim, ktory mi uz riadne lezie na nerv.

denne beriem 17ks tabletiek a v nich je aj diazepan, tak hrozne malo citim maleho, co ma riadne stve, lebo ak kopne raz za den tak som stastna jak brcha, ze sa ozve, ze zije a je vsetko OK

a este sa vam pochvalim, ze som vcera vysla z poradne s takym sokom, ze az........... 😲
pred 12 dnami mal maly 1850g, teraz som v 32tt a maly ma vahu 2450g a ze to nevyzera na 32tt ale na 35tt.....no co vam ako prve prejde hlavou 😅 ....za 3tt teoretocky mozem rodit a to sa este nestihol otocit a ja zadockom dole 😨

tak vam vsetkym prajem, aby ste sa co najdalej vyhybali takychto mierne stresujucich veci....hadam bude vsetko OK a to nie len u mna ale aj u vas vsetkych....maj sa pekne a drobci nech ostanu co najdlhsie tam kde maju.....v masich bruskach...ved sveta si este uziju az-az

moni
18. feb 2010

veji, ze hovado 😀
asi by si ozaj mala ostat pri maminke, len nevytrestavaj seba, ale mladeho pana 😠 by si veru zasluzil....akoze teraz trucuje, ci co vymysla?! 😕
mrzi ma ze sa trapis 😔 snad sa to utrasie!

moni
18. feb 2010

anaja, drzte sa a opatrujte sa este v jednom kuse co najdlhsie. ta vaha podla sona je nepresna.
ku koncu tehotenstva (posledne 2-3 tyzdne) babatko pribera 200g tyzdenne, hadam ten tvoj malicky nie je taky papacik 😵 este ma cas sa otocit, asi ta len natahuje aby si ho brala vazne 🙂

veve23
18. feb 2010

Veji tak to je sila ....., chlapec trucuje,tazko radit..nebud smutna, Domino to citi 😉 a mm sa aj tak ukludni...chce to cas....mozno si az moc precitlivena .......urobte si s mamiou pekny vecer a hlavne neplac, nestoji ti to zato, aby mal krpec slanecky na veceru 🙂

kiwinka
18. feb 2010

fííha anaja, o 3tt je vacsie mimi? tak to uz hej,, to uz ovplyvni aj termin porodu...
drzim palce, aby mimi kopkalo v brusenku este nejaku dobu 😉 ! POdla moznosti, co najdlhsie!

nabera to tu na obratkach.... 🙂 🙂 🙂 !

vejula
18. feb 2010

tak tak moni trucuje a hrá urazeného... Ale ja ho môžem kašlať, tak pred tehu mi sluboval ako všetko spolu zuvládneme a neviem čo a teraz sa chová takto... Keby som to vedela popredu aký bude ... Ved chudáčik maličký dominik musí zAžívať nervy ešte ani na svete nieje, to si nezasluži 😔 A ja som mu vravela žeš ked vysadím lieky to bude tažké a do toho tie tehu hormony a on len že všetko zvládneme... Bože aká som bola sprostá ked som mu verila, kedsom verila že to bude fajn a budeme na to dvaja.. Neviem či mi je viac do plaču alebo do hnevu baby..Asi som to mohla tušiť ako to dopadne 😢

majca424
18. feb 2010

veji, a čo sa stalo???? keď si u maminy???

alicc
18. feb 2010

teda baby to čo sa deje, človek tu nie je 4 hodiny a vy sa pomaly rozbehnete do porodnice 😉 .
ale nie, žartujem, jasné že každá z nás by chcela aby babatka vydržali tam kde majú čo najdlhšie. všetkým čo sú v nemocnici alebo im to hrozí držím palce.
zajtra idem do poradne tak mám tiež mierne obavy 😒 . potom vás budem informovať o dianí v TO nemocnici.

kika29
18. feb 2010

vejula on je od kedy takýto? bol aj pred tehotenstvom alebo len teraz? na fotke vyzeráte šťastne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre