Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

michalag
26. feb 2010

frucht, gratulujem k dobrym spravam a ze poradna dopadla dobre 🙂 a malicky ma krasnu vahu 🙂

vejula
26. feb 2010

fleury tak tie tri týždne už vydržíš ked už ste tolko s maličkpu vydžali 😵

frucht no ja som práveže celý týžden maso tak že dnes niečo dietnešie a som do Billy šla kupiť karfiol ano až pri pokladni som si uvedomila tu nehoráznu cenu. Vyše 2Ečiek za jednu hlavku karfiolu, a ja blbá som si to nepozrela skôr ked som to brala... Bože to by koho napadlo že karfiol je drahší jak maso... No posledný krát som kupila karfiol fakt. Toto už je riadne na hlavu... Ani mi chutiť nebude ked viem ako som ho draho kupila. A mm ani nepoviem, bo by mi asi niečo povedal. Tak budem tajiť 🤐

fruchtbar
26. feb 2010

vejulik,prave taky drahy by ti mal chutit najlepsie !

Tak ja zase idem nieco robit,strasne ma boli chrbat pri compe....majte sa krasne babulky a rozmaznavajte seba a svojich svistikov !

Cmuk

vejula
26. feb 2010

😀 😀 frucht 😀 No však uvidíme, snad si vyhutnám aj taký drahý 😝
Maj sa aj ty pekne aj tvoj maličký valibuk 😉

tarinka333
26. feb 2010

Ahojte babulky, tak ja som vcera tak bez rozlucky zdrhla z MK... Ale som sa zahlbila do nejakej prace a potom som musela rychlo utekat na konzultaciu z AJ, tak som sa nestihla ani rozlucit.
Idem napisat Tantamke SMS, ze na nu vsetky myslime a drzime Gretke prsteky.
Monva, som zistila, ze do Sace nam netreba ziaden pribor, ani pohar ani nic take, ze to tam dostaneme.
Frucht, gratulujem k super vahe 🙂 Ja nemam ani ponatia, kolko nase male vazi. Ale hadam dost 🙂 na svoj vek.

Veji, ty si sa tusim pytala na tvrdnutie bruska. Ono to spoznas! Ja som tiez nevedela, co to je, az kym nestvrdlo, ale ze komlet cele, je tvrde ako skala a take tazke, tazko sa chodi, sedi, to by si zistila.

No a uz ani neviem, co som ete chcela 🙂 O Zuzke nevie nikto nic?

cheerlady
26. feb 2010

ahojte babule,tak ja som dnes v noci rodila...s mastalirom!!! 😀 😀 😀 to mam z tej ordinacie,co som kukala pred spanim 😀
inak maly ma take obdobia,ze niekedy je cely den kludny a potom zase 3dni jak z divych vajec.najhorsie je,ked sa tam asi natahuje alebo co a citim ho az na krcku-to mi tam asi s rucickami smatra 🙄

fleury
26. feb 2010

cheerlady si si vypytala aj autogram? 😀

aktakk
26. feb 2010

No mne posledne dni tvrdne brusko len co stojim chvilku pri sporaku. Katastrofa....neviem vobec cim to je, bolesti nemam ziadne, male sa hybe normalne. To magne je vlastne aj na to dobre, ze? Tak si skusim davat aj pripadne dve denne.

Frucht- super spravicky.

Inak vsetky tusim viete kolko malinke vazia a ten moj doktor nic nepovie. Resp. mi nerobil sono od 30tt, takze sa to asi ani tak skoro nedozviem. Hmmm...Asi az v porodnici, ked sa narodi a ja budem roztrhana az po usi...

fleury
26. feb 2010

aktakk hej, magne je na tvrdnutie, kludne si daj aj viac. A s tou vahou..ked zacnes chodit do nemocky uz na poradne mali by ti robit utz uz pravidelne

civavava
autor
26. feb 2010

jeeej babule sak ja PRESNE O MESIAC RODIIIM, je 26ho 😵 😵 😵 😵

kikus, hej, ostava termin 26.3., ak sa dovtedy ovsem mlady pan nevypyta von skorej.

fleury, do nemocky mam nastupit 25.3. vecer 😉

frucht, gratulacia k super vahe maleho a k dobrym vysledkom!

mnaaam gulaaas, nedobehnes aj sem navarit? 😀 😝 ja sice nie som masova, ale teraz ako si o tom pisala, mi dosla chut nan 😵

idem sa napapat a potom ku kozmeticke na obocko a mihalnice, lebo uz som biela ako prasnica 😉

kamilakd
26. feb 2010

ahojte dievcata vonku krasne prsi 😠 teda aspon u nas...inak pisete ako dracic

TAMTAMKE a Gretke drzim palceky.

FLEURY nech malinka este troska vydrzi v brusku

AKTAK ja keby som sa nepopytala co a ako s krpcom tak nic neviem ani ako lezi ani kolko ma hmotnost s tych hjeroglifov sa to vobec neda vycitat...

CEER ja som rodila s mastalirom niekedy ked som bola cca v 12tt 😀 😀 😀

a inak dnes v noci som myslela ze vas vsetky predbehnem 😅 ze budem druha po minke...dostala som strasne bolesti brucha ze som tu matozila po byte a potom to preslo a potom zas tak som sa osprchovala a volala som bratovi mal nocnu tak ma hodil do nemocky tam ma dali na monitor a rucicka ukazovala kontrakcie ...uz mi redlo...krcok je ok a ani sa neotvaram a mali sme tiez falosny poplach ako MONI.tak som si vydychla a dohovorila som malemu nech ma takto netrenuje 😠

kamilakd
26. feb 2010

CIVKA ahoj no tak ty budes dnes krasna 😉 musime sa dat do poriadku kym sa da lebo asi potom chvilku cas nebude 😅

tarinka333
26. feb 2010

Fiha kamilka, kontrakcie? Ja som bola tiez na pohotovosti, ale bez kontrakcii mi nakoniec vyslo. Co ti lekar povedal?

Kocky, pisala som Tantamke SMS, ze na nich velmi myslime a ze sa modlime za Gretku, tak ked sa ozve, tam Vam hned vediet.

fleury
26. feb 2010

ahoj kami, teba som tu uz dlho nevidela. Tak vidim, ze aprilovcatka su nejake nedockave, po kom asi budu 😀

civavava
autor
26. feb 2010

kami ahooooj 🙂 teeda tak Dominik ta takto poprehanal?? 😲 nastastie plany poplach 😎

veru treba sa skraslit, sak nech sa to male nezlakne vlastnej matky 😀 😀 😀 😝

fleury
26. feb 2010

civi no ja sa uz ku kadernicke nedostanem do porodu ☹ 😝 dufam, ze si jej plac potom nevysvetlim ako plac zo strachu, ako jej mama vyzera 😀

fleury
26. feb 2010

teda plac malej, nie kadernicky..aj ked aj ta zaplace po tych mesiacoch co ma uvidi 😀

kika29
26. feb 2010

kamilakd ta nestraš. ja sa tiež ľakám ked ma zabolí brucho ale ja čakám aj na iné príznaky. dnes ked som vyšla zo sprchy tak mi stvrdlo brucho a začalo ma tak v bokoch velmi pichať nale prešlo to 😝 uf

dejna3
26. feb 2010

ahojte,

tamtame s grétkou držím palčeky 😉
ostatní drobci nech ešte vydržia zopár týždňov v bruškách 😉
(i keď už je skoro marec, predpokladám, že sa to tu čoskoro spustí 🙂 )

baby, vy ste si už akého pôrodníka vybrali, že maštalír 😀 😀 😀

dejna3
26. feb 2010

mne tvrdne bruško veľmi často... ale nie je to pravidelné, tak nestresujem.. aj ms bolesti už mávam... ale jej jasné, že ako prvorodička som to aj ja brala inak, viac som sa sledovala a všetko ma hneď vyplašilo...

jáj kočky, čím viac sa blíži koniec, tým pomalšie to tuším ide 😝 😀 😀

kika29
26. feb 2010

minka sa nejako dlho neozíva a ani fotečky nepridala ☹ snad je Vaneska v poriadku. napíšte jej niektorá kto máte jej číslo že na nich myslíme.

aj na zuzku a maxíka a aj grétku a maminu

kamilakd
26. feb 2010

Tarinka no povedali ze je vsetko ok a dali mi magnezium do zily pre istotu a magnezium mam pit 😅 a keby nieco nemam vahat a prist a ze si ma nechaju na pozorovani...

fleury kikus ja som zatial nemala ziaden problem ale mozno aj z toho kasla to mohlo byt ja neviem ved ja toho chudacika tak trasiem a uz by to mohlom aj skoncit ved uz taham 3ti tyzden ale pokasliavam uz menej.ale som rada ze je vsetko ok.

dejna3
26. feb 2010

kami, počkaj, keď malý vylezie, bude zvyknutý na hojdanie A BUDE SA CHCIEť FURT HOJDAť 😀 😀 😀

dejna3
26. feb 2010

ups, caps lock 😅

kamilakd
26. feb 2010

dejni toto boli take krcovite bolesti nie len take menstruacky najskor som myslela ze co to je ze som nieco pojedla...ale ked to trvalo ze cez 30min tak bracho mal nocnu ma hned radsej zasikoval a toto sa zopakovalo behom dvoch hodin 3x

ludka140281
26. feb 2010

ahoj kocky,uz som si vyhliadla kocik..mate niekto skusenosti s baby smile twister?objednala som pouzity s autosedackou za 150€ je olivovo zeleny

kamilakd
26. feb 2010

😀 dejni ved ked kope a neda mi v noci spat tak sa tak snazim ho uhojdat a potom sa utisi a asi spi 😀 len neviem fakt ci to bude vyzadovat aj ked bude vonku lebo ma asi slahne ked ho budem musiet natriasat 😀

dejna3
26. feb 2010

kami, to si mala na podbrušku tie kŕče?

fleury
26. feb 2010

kami hlavne, ze sa neotvaras, uz len ten kasel nejako zdolat

dejna3
26. feb 2010

kami, aj moje - keď idem v noci na WC, tak sa hmýri... u mňa je normálne až čudné, keď sa polhoďku nepohne, resp. keď necítim 😒 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre