Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kika29
27. feb 2010

ale tak za tie 3 roky už máte priatelov aj tam. ja neviem či by som dokázala tak daleko žiť. velmi by mi chýbali sestri a rodina. no tak aspoň to máš dobre že nie ste od výplaty po výplatu. žial my sme tak no ale čo na slovensku to ináč nebude 😝 žiaľ bohu realita je taká.
ešte pracuješ?

moni
27. feb 2010

no tu materska je 6-8 tyzdnov, totalne chory system 😝 takze kazdy robi co najdlhsie. nastastie ja mam super sefa, ale aj tak musim ist naspat do prace, a pre malu najst opatrovatelku/jasle.
zdravotnictvo je komplikovane, zase mame stastie ze za nas poistku plati zamestnavatel, ale je tu vela ludi bez poistky, a nedajboze ked sa ti cosi stane, vtedy platis nenormalne peniaze za osetrenie.
kazdopadne sluzby a chovanie lekarov (aspon podla mojej skusenosti) su super, nehrozi ze by s tebou niekto jednal, ako so zuzkou 😠

kika29
27. feb 2010

moni vieš ako ti bude ťažko ked budeš musieť nastúpiť od malej do práce. ja som bola na materskej 3 roky a 24h denne s malou. ked som nastúpila do práce trvalo mi dlho kým som si zvykla. plakala som v práci a myšlienky len pri nej som mala. no des ten prvý mesiac 😝 potom už bolo dobre pomáličky sme si zvykli 😀

kika29
27. feb 2010

už ste išli spinkať? dobrú noc. 😔

moni
27. feb 2010

ani mi nehovor kika, ja revem len ked si na to spomeniem. tiez zaciatky budu o hubu, a neviem ako to zvladnem ☹

kika29
27. feb 2010

moni neboj zvládneš to bude to ťažké ale vydržíš nič iné nám neostáva. ja budem musieť cez to prejsť druhykrát 😝

moni
27. feb 2010

veru, nic ine neostava.
mala sa tesi na sestricku?

kika29
27. feb 2010

no velmi sa teší na bábätko, tak som zvedavá či to bude tak aj ked sa narodí či nebude žiarliť

moni
27. feb 2010

no asi bude chvilu trvat kym si zvykne, ze nie vsetka pozornost bude jej, ale budes mat z nej nakoniec pomocnicku malu 😵

kika29
27. feb 2010

no to už mám teraz 😀 všetko chce pomáhať tak mám dvojitú robotu 😀 ale snažím sa ju zapájať do všetkého aby sa necítila odstrčená. vyberá oblečenie ,kočik pomáhala kupovať a pod...

kika29
27. feb 2010

no idem spať nejako užvidím dvojmo. dobrú noc 😔

veve23
28. feb 2010

Dobre rano.....
tak uz sa to zacalo.......

civavava
autor
28. feb 2010

ahoj veve, dnes sa mi vstavalo dost zle, aj Rene protestuje, tak dufam,ze to bude stat za to! zatial to tak nevyzera 😠 ☹
Slovenskooooooooooooooooo 😉

aktakk
28. feb 2010

Bre ranko...

AJ tí nasi vyzeraju vzdy na zaciatku akoby sa im nechcelo vstavat..ach jaaaj. Chlapi "wake up" a ideme!

civavava
autor
28. feb 2010

A JE TAAAAAM!!!! 1:1!!! 😀 😀

veve23
28. feb 2010

Gooooooooooooooooooooooooool

aktakk
28. feb 2010

2:1 pre naaas ....je to tam

veve23
28. feb 2010

Ahoj Civi, ......aj mne to trvalo, dva dni po sebe 🙄 vstavat, ale uz som fit 😀
ahoj aktakkk....

uz sa lemry rozhybali 😎

veve23
28. feb 2010

Goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool

aktakk
28. feb 2010

3:1 😀

civavava
autor
28. feb 2010

babyyy, zeby bronz pre nas???? inak, super zapas!! 😝 😀

veve23
28. feb 2010

to hej, prva tretina nic moc, ani ten zaciatok druhej, ale uz to ma smrnc, tak nech im to len vydrzi o konca....si to zasluzia chlapci 🙂

aktakk
28. feb 2010

Ahoj veve..... 🙂

No dufajme, ze to dotiahneme.MUSIME!!!

lucinka1104
28. feb 2010

joj joj 5 na 3 to nevyzerá dobre mne sa hrozne vstávala lebo aj včera ajdnes som šla spať až o 00,45

veve23
28. feb 2010

nooo, do ritky.....kto to pisal ze je spln 😀 a este toto

michalag
28. feb 2010

dobre ranecko 🙂

lucinka1104
28. feb 2010

no pekne 😝

michalag
28. feb 2010

do piti 😠

aktakk
28. feb 2010

To NEM DOBRE!

michalag
28. feb 2010

ja uz tomu velku nadej nedavam ☹ , takto to pokazit ☹ ☹ ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre