Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

evil15
28. feb 2010

baby ja mám síce pôrod koncom apríla ale po poslednom vyšetrení to bude asi skor okolo 15.apríla 😉 no necháme sa prekvapiť

fleury
28. feb 2010

moni aj kika je blizko mna, ale tak mne staci vydrzat do 18.3., takze na jej mieste by som sa uz pomaly zacala chystat 😀
inak mam dalsi dotaz ohladom tt .. 33tt+0dni sa berie ako ktory tt?🙂)

moni
28. feb 2010

evil, no podla sona sme aj my vacsi, ale podla mna to nic neznamena...no ved uvidime 😵
btw, ja mam 15.4. narodeniny takze by som prijala darcek 🙂

joj, myslim na tu zuzku velmi, snad je to na dobrej ceste!

fleury, to je zaciatok 34tt 🙂
tebe to nejako rychlo pribuda 😀

fleury
28. feb 2010

moni dik 🙂 jj, pribuda, ale prijala by som aj rychlejsie pribudanie 😀
tak to budes s malou oslavovat o rok uz spolu 😵

cicimon
28. feb 2010

fleury - pozeram ze mame rovnaky TP

moni - mne by sa pacilo 15.4., nemozem si pomoct, ale 15. je pekny datum, tak nech dovtedy este vydrzi

moni
28. feb 2010

fleury, no veru budeme spolu oslavovat, aspon tatinko na nas nezabudne (jemu totiz robia datumy trosku problem 😅 )

mne by sa pacilo keby stihla barana, na zaciatku tehu sa mi snivalo ze sa narodi 21.4., minuly tyzden to uz bolo 4.4. tak uvidime 🙂

fleury
28. feb 2010

cici pozerala som, ze 19.4. tu ma viacero bab 🙂

moni nam to tiez tak vyjde, ze mala bude mat meniny den po tatinovych narodkach, takze tiez aspon nezabudne oslavovat 😅

alicc
28. feb 2010

ahojte babulky,
dúfam, že zuzka bude aj s maxíkom v poriadku, stále tomu všetkému nemôžem uveriť, vobec nerozumiem, prečo sa k nej takto správajú 😠

a ten hokej, mne ich bolo strašne lúto, medailu si zaslúžili, ale myslím si že sa nemajú za čo hanbiť.

moni
28. feb 2010

fleury, vidis, mm ma 25.4. meniny takze buduci rok troj-oslava 😅

fleury
28. feb 2010

alicc urcite sa k nej spravaju tak aj preto, lebo chuda nema nikoho kto by tam na nich nastekal a urobil tam poriadok

fleury
28. feb 2010

moni fiiiha, tak vy to budete mat vesele, aspon bude paradna oslava 😅

aktakk
28. feb 2010

A ta doktorka Zuzkina je na SVk, alebo je na tej dovolenke???

Moni, no mozno sa babatko trafi zrovna do datumu tvojich narodenin alebo mm menin.

Moj drahy ma zas 25.3. narodky, to by bola sranda, keby sa tiez trafime...to by som o tyzden skoro vlastne rodila.

PS: Diky za odpovede ohladne kocika 😉

maxii
28. feb 2010

Caute aprilovky,

to co sa deje zuzke je vazne sila, ale enchapem, ako je mozne ze sa to deje stale dokola len jej??
Ja tiez zijem v BA ale takto bezohladni ludia sa mi bud vyhybaju alebo neviem, ale ja sa stretavam s pozitivnymi reakciami ludi, pustaju ma pri pokladni ked vidia brucho, aj v rade v banke, nie vsetci ale najdu sa....a zeby do mna niekto strkal alebo ma lekar nezobral ked mam problem.....kokso, neviem preco na nu padaju vsetky tieto veci :(

Asi suhlasim s tou z vas ktora tu pisala zeby sa mala hlasne ozvat a nedat sa....ale chapem ze je tazke byt na to svetko sama:(

civavava
autor
28. feb 2010

ahoj babule,pisala zuzka!! je na porodnej sale, ale zatial len na pozorovani, budu sledovat Maxika na sone....krv mala v moci aj v posve, zistuju, z coho. ... 🤐

ze su tam baby, co vzdychaju, placu a kazdy na ne serie....radsej by chcela CS....

tak jej drzme palce!!! 😔 😔

maxi, zuzka nie je ten typ co mlci, ona sa ozyva ale asi to nepada na urodnu podu zjavne..alebo tym este viac vydrazdi neschopakov ... 😠 😠

civavava
autor
28. feb 2010

aktakk, jej Dr je este na Slovensku, ona jej nastastie vybavila, aby ju v nemocke zobrali, telefonovala tam.... 😲
asponze tak....

moni
28. feb 2010

joooj, drzime velmi palce zuzke aj maxikovi! hlavne nech ich sleduju, keby bolo treba zasiahnut.

civavava
autor
28. feb 2010

juj tento tyzden vas budem citat pomenej, budu tu nasi do soboty , tak neviem, ako sa mi bude dat dostat na net....snad v pohode 😉

moni
28. feb 2010

civi, len sa pekne venuj rodinke, aspon ti rychlejsie ubehne cas 🙂
pridu aj po renkovom narodeni? alebo sa vy chystate?

fleury
28. feb 2010

zuzke drzime palce, aspon, ze ju uz tam sleduju

fleury
28. feb 2010

civi uzi si rodicov 😉

cheerlady
28. feb 2010

zuzke drzim palce,snad to bude mat uz za sebou a maxika bude mat konecne pri sebe 😵 no ale nejako mi zacalo lepit,ked som si precitala,ze tam dokonca aj placu,ja asi stale zijem v tom,ze to bude hracka 😅 😲

ku kociku-ja som ho tiez chcela odniest k nasim,ale nakoniec zostal u nas,mm je z neho nadseny a uz ho nechcel skladat a davat prec 😀

moni
28. feb 2010

cheer, neplas sa, zvladli ine, zvladneme aj my 🙂 bezbolestne to nebude, ale ta odmena 😵

aktakk
28. feb 2010

No tak Zuzka nam mozno aj porodi...kiezby to uz mala za sebou, aspon by mala ako tak pokoj od magorov...

Cheer- ja som tiez stale v tom, ze to bude hracka....!!!

kamilakd
28. feb 2010

caute tak zuzka je na porodnej sale a asi nam porodi maxika 😅 volali sme spolu prave teraz.okrem nej je tam vela rodiciek 7ich tam rodi ako na beziacom pase v papieroch ma napisane hroziaci akutny porod a matka sa na nuzas vykaslala tak je tam sama len z vecami pre seba 😠 doviezla ju 112tka

fleury
28. feb 2010

kami a ma uz kontrakcie?cs jej teda robit nebudu?

fleury
28. feb 2010

cheer aktakk tak chcela by som mat vas optimizmus 🙂)

stanusa
28. feb 2010

ahojte,
nakukavam co nove so zuzkou...tak nakoniec to vyzera, ze aj porodi 😕
pristup lekarov je riadne sokujuci, asponze jej lekarka sa zachovala spravne a vybavila jej nemocku...
tak nakoniec vsetko dobre dopadlo, dolezite je ze uz ich sleduju 😵

fleury
28. feb 2010

inak to je fakt strasne, ze vlastna mama nevie podporit dceru v takejto chvili

stanusa
28. feb 2010

fleury veru 😔 😔

juliap
28. feb 2010

kamilka, tak som rada, ze zuzka je v nemocke, skoda len, ze sme povacsina mimo blavy, keby ze som z blavy, tak ju idem urcite podporit do tej nemocky, takto jej posielame so svistikom aspon na dialku silu a pozitivnu energiu, aby vsetko dobre dopadlo, drzime vsetkych 40 palcekov. k jej matke sa ani nevyjadrujem.

ja som mala dnes zase opacnu skusenost ako zuzka, boli sme v tescu, pri pokladni bol pred nami este 1 zakaznik, pani mu nablokovala, zaplatil, no trvalo to ani nie minutku, co sme cakali, no a ked zacala blokovat nam tak ze joj, ze keby si bola vsimla, ze som tehu, tak ma zavola dopredu a ze nabuduce, ked budu predo mnou zakaznici, tak mam ist dopredu a necakat, ze kazdy by to mal pochopit a pustit ma, tak som ostala normalne v soku, lebo minule ma nepustili pubertacke kozy sadnut v autobuse a to videli, ze mam brusko a ledva dycham ... tak nie je clovek ako clovek

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre