Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

aktakk
10. mar 2010

DOBRE RANKO

Monva ja mam tiez matrac 8cm a citala som, ze aj 10 su este v pohode! Ale ako to ide, to netusim. Predpokladam len ze na tie laty a potom matrac.

Tamtama sa hadam dnes ozve, nech vieme co a ako....Ale urcite musi byt vsetko ok!!!!

Idem si ja este pospat, bo ako obvykle som od piatej hore.

susanita555
10. mar 2010

dobre ranko prajem tak ja som sa zasa vobec nevyspala ale to niesom sama ako vas tak citam 😖
frucht vcera som pozerala to video co si poslala a fakt mi bolo tych deti luto ☹ samozrejme aj rodicov 😢 strasne
pre babatko je naozaj kazdy tyzden velmi dolezity tak nech sa tie nase chrobáčiky este drzia v bruskach a nech su potom zdravucke 😀 bruška sú tie najlepšie inkubátory

stanusa
10. mar 2010

dobré ránko tehuľky 🙂
aktakk tebe dobrú noc 🙂

opäť som sa zobudila okolo 2 a zaspala som po 4, kukla som telku a MK...
včera som sa provizórne zbalila do nemocky, vyzerá to na dve cestovné tašky - veľkú a menšiu a ešte príručnú s vodou, jedlom, dokladmi atď...takže asi trištvrte vecí už mám zbalené

monva my máme ten monitor dychu, na rošt v postieľke dal manžel tenkú preglejku (odporúča sa okolo 6mm hrúbka) a na to platne z monitoru a tak matrac, ten je kokosový z jednej strany.
vyskúšali sme ho a reagoval dobre, len budeme musieť potom nastaviť ešte citlivosť. toľko v skratke

idem pozrieť tie videá

michalag
10. mar 2010

Dobre ranko 🙂 ,

ja neviem ci ste ma s tymi snami nakazali ale mne sa snivalo ze mi odisla hlienova zatka 😲 .... normalne som sa zlakla a nevedela ci to bol len sen alebo skutocnost tak som bola hned skontrolovat a nastastie nic 🙂 , normalne som si vydychla ved mi mame este dost casu ...

seuska
10. mar 2010

Dobre ranko

Monvi a pipi ja som vcera objednvala ten monitor z tejto stranky:
http://www.plienky.sk/monitory-dychania/angelca...
je tam Captiva zadara, ale ja ju nechcem tak ju dam potom na predaj a tym padom mi vysiel ten monitor najlacnejsie co som porovnavala ceny...
AC 401 je 2 v1 je tam k tomu aj vysielacka... AC 300 je len monitor dychu. My sme chceli uz aj vysielacky pre to sme sa rozhodli pre AC 401. Ja som nechcela na inzerat kupovat, chcela som novy a mozno ho potom strelime... uvidime...A matrac mam 8 cm, cil som merala 🙂

Neuverite ale dala som prat prvu pracku s mimi vecami a plus moj zupan do porodky.... Fleu ja to asi do tej nedele stihnem sa pobalit do porodky.... 😉

seuska
10. mar 2010

A inak na tej stranke plienky.sk som teraz kukala a aj ten AC300 ma gratis Captivu... a je lacnejsi lebo tam nie je aj vysielacka...

kika29
10. mar 2010

dobré ránko 🙂 človek sa len zapne a už musí veľa čítať. 😉

susanita555
10. mar 2010

zienky ma tu niektora z vas kolisku namiesto postielky? ja som nasla jednu krasnu,ale neviem ci ju kupit alebo nie mame postielku ,ale ta koliska mi vrta hlavou
http://www.babynabytek.cz/sk/detail/zobrazit/32...

susanita555
10. mar 2010

je to len do 6 mesiacov tak neviem ci sa oplati 😒

kika29
10. mar 2010

v čera mi kamoška hovorila čo porodila že jej doktor povedal že je lepšie ked sa dieťatko narodí v 37tt ako v 38tt a potom najidealnejší je 39tt-40tt. nechápem prečo 38tt nieje dobrý ved píšu že v tomto týždni sa považuje dieťatko za donosené. 😕 😕 😕

kika29
10. mar 2010

susanita moja známa mala aj postielku v spálni a kolísku v kuchyni ale velmy ju nepoužívala a minule ked som bola u nej už bola vyhodená kolíska na chodbe. takže ako sama uznáš za vhodné.

seuska
10. mar 2010

Susanitka ta koliska je rozkosna... veeelmi sa mi paci, leby som mala zvysne peniaze a priestor tak ju beriem.... len fakt je to len na kratke obdobie, ale je perfektna....

kika29
10. mar 2010

susanita ale ked tebe sa vekmi páči a máš pocit že ju aj využiješ taj pre pokoj duše a radosť si ju kúp. a ked ju už nebudeš potrebovať tak ju niekomu predáš alebo odložíš pre druhé bábätko. 🙂

susanita555
10. mar 2010

skoda,ze je to len do tych 6 mesiacov mame velky dom mala by som ju kde dat,ale ide leto tak odparkujem kocik na terasu a maly si tam moze spinkat asi ju velmi nevyuzijem no ked pride mm tak mu ju ukaze a uvidime ako sa rozhodne 😀

kika29
10. mar 2010

vezmi si že by si ju mala v obývačke a mohli by ste s mm pozerať kludne telku a drobček by sa hojdal v kolíske a spinkal pekná predstava 🙂 nemusela by si ho chodiť kontrolovať každu chvílu do izby a kočík by do obývačky netrieskala 🙂

susanita555
10. mar 2010

kika ja sa na druhe babatko necitim a tak skoro ho mat ani nechcem hoci moj mm mi povedal ,ze na den deti malemu urobime sestricku 😀 no to len tak so srandy a bude mi to stat niekde na povale no uvidime 😲
dakujem za názory kocky 😉

susanita555
10. mar 2010

kika no predstava super 😀 asi ju objednam este porozmyslam 😕

kika29
10. mar 2010

susanita nikdy nehovor nikdy 😉 že druhé nebude a ked náhodou že nie tak kolísku predáš však ju nehodíš na povalu. ked sa ti velmi páči a môžeš si ju dovoliť kúpiť tak si ju kúp. my máme len 2izbový byt tak my s takými vecami váhame nemáme to kam dať. ja by som napríklad rada prijala hojdacie kreslo ale nemám naňho a ani kde ho dať 😒 . preto si myslým že ked si to môžeš dovoliť tak si to dopraj 😉

fleury
10. mar 2010

bre ranko,

seus no neuveris, ale vcera som uz aj ja zacala balit 😉 teda nachystala som si tasku aspon 😀 teda taky kufor na kolieska, lebo ako poznam ochotu niektorych sestriciek, vsetko ma nechaju vlacit samu 😝 Zatial tam mam len veci pre mimi a uz je 1/2 plna 😕 Esteze pre mna toho vela netreba.

Berie niekto do nemocnice aj plienky 3-6kg?Lebo moj zabudlivy mm kupil snad uz 8 balenie newborn 3-6kg miesto 2-5kg ..a uz neviem, ci mam na to kaslat alebo ho poslat zase kupit 😀

fleury
10. mar 2010

inak pokracujem v haluznych snoch, dnes som sa zobudila s tym ako dookola opakujem "adam nosi sampinonove topanky" 😀 😀 😀

cicimon
10. mar 2010

caute

ak ja som pred chvilou doprala prvu pracku veci 🙂) este toho mam tak na 2 🙂

ja beriem len newborn, snad budu stacit

fleury
10. mar 2010

cici ale aj ja mam newborn lenze pre hmotnost 3-6kg, tak snad sa v tom mala neutopi

kika29
10. mar 2010

u nás sa asi plienky nenosia do pôrodnice oni tam dajú látkové.
treba mi variť a tak sa mi nechce postaviť k šporáku 😝

malalady
10. mar 2010

ahojte baby takže ja som už s poradne domka a takto to dopadlo :

kika29
10. mar 2010

malady ako?

fleury
10. mar 2010

kika tak to si prva, o ktorej viem, kde nepytaju plienky, co sa porodnic na svk tyka

seuska
10. mar 2010

Fleu ja ma par kusov 2-5 kg a ostatne mam 3-6 kg, tak kluuuud.... ved moja mala mala minuly tyzden podla UTZ 2681g tak by jej mali byt dobre.... a ty uz takto balis vo velkom????? 😀

malalady
10. mar 2010

takže brala mi krv na železo tedy.. kultivaciu mi bude brat až za dva týždne a rovno mi napíše papiere na predoperačné vyšetrenia.. takže pojdem sekciou.. 😕

neviete inak kedy sa robí cisarsky rez či pred terminom?

kika29
10. mar 2010

fleury aspoň pred 4 rokmy tak bolo že oni nám davali plienky a ked sme išli domov tak v tedy sme si doniesli svoje.

malady prečo pôjdeš sekciou? 😕

malalady
10. mar 2010

kika bo som malého Tobuliatka rodila cisarskym rezom koli tomu bo ho zle placenta vyživovala ako sa to stalo tamtamke.. a neviem prečo teraz idem sekciou len mi povedal,že sekcia..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre