Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

jankako
10. mar 2010

juli 😀 .ja som mala taku vtipnu o žene na materskej,tiež dlhá a perfiš sa rýmovala..

marika1902
10. mar 2010

julia to je dobre 😀 v niektorych momentoch som mala pocit ze je to o mojom mm 😀

fleury
10. mar 2010

janka hej, som uz myslela, ze niekde rodis 😀 tak fajn, uz mas upratane, tak mozes rodit 😉

monva
10. mar 2010

jankako - co som citala, tak ze by mala byt nejaka belava, ci sivasta, vraj moze byt aj mierne dohneda ... no tak som z toho jelen, no vraj po nej uz nic neodteka a mne sa ten "soplovy" hlien taha stale 😀

aspon s tym nocnym veckom to mam dobre, tak 1-2 krat za 8 hodin spanku 🙂

fleury
10. mar 2010

julia dam precitat mm 😀

monva
10. mar 2010

ta basnicka je super 😀 😀 😀

grekyna23
10. mar 2010

janka, su veru aj sikovni ti nasi chlapi, len sa im musi chciet 😉
moj mm vcera tak upratal v stavanej skrini, ze tam vosli vsetky 3 nadstavce na kociar, iba konstrukciu zaniesol do pivnice
marika, ja by som chcela tiez bez epi

grekyna23
10. mar 2010

a basnicka je paradna 😀

monva
10. mar 2010

marika - ja som rodila prvykrat bez epi a ani teraz ju nechcem, nejako vytrpim a za usetrene nieco nakupim detom 😀

fleury
10. mar 2010

monva mudro rozmyslas!! 😀

tarinka333
10. mar 2010

Tantamka, Gretka je nadherna 🙂 Aka je malicka v tych plienkach... mooojko zlatucke 🙂
Basnicka je super...

Inak Monva, stale ete spinim... hadam to prejde cim skor.

jankako
10. mar 2010

mne v sobotu ráno niečo dohneda vybehlo,a myslim že mi aj bruch cez vikend trochu klesol..

stanusa
10. mar 2010

Pozrela som naše druhé dievčatko Gétku, maminke gratulujem 🙂

Kamoškinej ségre kleslo bruško z večera do rána - v nedeľu a v utorok porodila...
idem urobiť zopár palaciniek pre mužíka a malého 😵

jankako
10. mar 2010

a moja kámoška mala klesnute 2 týž.až potom to prišlo...ja uvidim čo bude v piatok naporadni..
mne mm robil dnes poobede palacinku so zmrzkou,šlahačka,banán,rozmixovane jahody a čoko poleva... 😝

kika29
10. mar 2010

civavava prišla ti moja fotka s bruškom?

aké sú tie dve bábiky krásne v tom inkubátore 🙂 možno sa raz stretnú a budú aj kamošky 🙂

ja neviem či mi kleslo bruško len ma všetko tlačí pichá pobolieva 😀 nie velmi ale predsa.

tá báseň nemá chybu 😀 😀 😀 skoro ako o mojom mm okrem tej Boženky 😀 😀 😀 to by už bol mekhalt 😝

jankako
10. mar 2010

ja sa cítim ako velryba..a tu ma boli tu ma pichá...no hrúza...ešte 2,5 týž.možno..

aktakk
10. mar 2010

Marika- ja presne tak ako pises netuzim mat pri porode skupinku studakov a taktiez ani na vizite. Vidim, ze si z TN, ja tam budem rodit, udajne sa tam aj nejaky papier podpisuje, ze s tym suhlasis aby tam boli atd...ja rozhodne nic take podpisovat nechcem. Je to ine ako operacia nohy, ci inych casti tela...to by som problem nemala ale toto veru nieee.

Aj ta hlienova zatka moze odtiect 2tyzdne pred porodom ale kludne aj dva dni. Cize napatie 😉 .

civavava
autor
10. mar 2010

kika, uz je v albume 😵

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

super basnicka 🙂))))

kika29
10. mar 2010

no celý deň nič a teraz zase ten biely výtok 😝

kika29
10. mar 2010

no ja ked som prišla do pôrodnice s malou tak tam boli ešte študenti. oni mi brali krv merali tlak a podobne. celý čas tam sedeli pri mne dve dievčatá a chceli aby som do 12h porodila lebo iba do vtedy tam mali prax. no našťastie to nestihli. porodila som o 13:15h 😀 dúfam že teraz tam tiež nebudú. čo sa má čo niekto cudzí okrem pôrodníka a sestričke další kukať čo som ja figurína.

cicimon
10. mar 2010

tak lymfomasaz bola super, az vidim, ako mi odpuchli nohy - som zvedava, ako dlho to vydrzi. Aj obocko mam uz ako clovek. A kupila som karamelove veterniky, tak uz sa tesim, ako si pochutnam 🙂

juliap
10. mar 2010

v po maju tiez prax na oddeleni, ale pichat injekcie a brat krv nesmu, len pripravit ihlu, striekacku, infuzku a pod. no a ked maju prax a su na porodnom sale, tak mozu zostat pri porode len ak s tym rodicka suhlasi, to je myslim fain, ja by som tiez nechcela mat okolo seba tlupu pubisiek aby mi kukali na .... 😝

kika29
10. mar 2010

cicimon robíš chute 🙂

kika29
10. mar 2010

ináč ja som dosť nervozna z klistíru a aj z tých učňov. klistír mi nerobili a teraz isto budú no tý učni ma strašia už teraz 😠

stanusa
10. mar 2010

kika písali tu, že keď sa ti zmestí dlaň medzi prsia a bruško tak už kleslo

marika pozerala som aj ja na pôrodný plán, len aby na mňa nekukali čo to chcem 😅

cicimon to je super, že pomohla 😵

juliap
10. mar 2010

no inac ja som mala dnes na sono prietokoch stastie na dr, co ma primal v novembri do nemocky, nemal mat dnes sluzbu na sone, ale ti co mali mat, tak doviezli urgent pripad tak boli na operacke, tak som hovorila mm ze do tretice mi bude ten dr pri porode, ze tak mi to vychadza /aj by som chcela, lebo je vraj perfektny aj na normalne porody aj na CS/ no tak mm ze ci si ho nechcem ist rovno zahovorit ... naco sak urcite mi to vide, ... verime ... 😀 😀 😀

civavava
autor
10. mar 2010

babule, aj vas strasne svrbi cele brusko, aj prsia???

jankako
10. mar 2010

jasne civi...

aktakk
10. mar 2010

Baby a u Vas klystír nedavaju iba v pripade, ze ho chcete? Ja sice neviem co ma caka, ale zatial som rozhodnuta dat si ho. U nas si mozme vybrat.

A viete co sa mi snivalo? Ze som bola v nemocnici a nejakemu chlapovi robili klystir tak, ze mu rucku od valceka na cesto co je vopchali do zadku...Ja som to mala v priamom prenose.

stanusa
10. mar 2010

kika tušim máš právo žiadať, aby tam neboli...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre