Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fleury
12. mar 2010

sus ja ho mavam tiez taky ako ty, ale to skor zo stresu co mi zas dr povie, a sestricka furt jeeej idealny 😀

susanita555
12. mar 2010

ja som mala okolo 100 presne neviem kolko no teda 10 ked to ratam tak ako ty a povedal mi ,ze je to malo 😖
najjednoduchší je prívarok s vajíčkom mnam dala by som si 😝 ale ja dnes pečiem zemiaky v rúre a kuraciu pečienku a paradajkovú polievku .
zajtra určite spravím ten prívarok 😅

susanita555
12. mar 2010

stanusa 😀

susanita555
12. mar 2010

no ja mavam dni kedy mam tlak aj 90/50 ale to uz citim riadne ☹
fleury aspon v poradni to je ideal 😀

stanusa
12. mar 2010

tak urobím s vajíčkom, najviac sa teším na mm ako sa zatvári na obed, ale máme aj guláš.

tak zatiaľ čaute idem do lekárne

fleury
12. mar 2010

sus hej, aspon tam, len sa nedivim babam, ktore maju normalny tlak, ze im u lekara vybehne vysoky, je to dost neobjektivne posudzovanie potom

michalag
12. mar 2010

tak ja mam tlak hadam dobry 😅

stani, aj nasa sestricka by do mna pchala vitaminy od zaciatku az do teraz ale ja ju vzdy oklamem ze este mam a potom je z toho mimo lebo nevie s kym sa o tom rozpravala 😝 😀 a ona ich este aj predava a urcite ma z toho zisk, ale ja ju dotovat nebudem ved na nas dobre zarabaju (aspon ten moj gynekolog urcite)

civavava
autor
12. mar 2010

dobre ranko babulky,

seuuuuska, vsetko len to najsamlepsie k narodeninkam, nech sa ti splnia vsetky snicky a najma nech sa ti narodi zdrava krasna princezna 😵 😵

mm stastne dorazil, bol tu uz o polnoci, hned sa mi lepsie spalo v noci...

no a musim sa pochvalit - torta je vyyyborna, mm sa oblizoval a aj ja, dala som si jeden kusok 😝

idem dnes do poradne na CTG, drzim palce aj vam ostatnym, co mate dnes lekarov 😉

lubiku, jeej super , ze si sa ozvala, tak drzim palceky a potom nam daj vediet!!! cakame na tretie aprilovciatko
🙂

fleury
12. mar 2010

miska aj moja byvala gynekologicka mi furt nukala kadejake prirodne zazraky, lebo jej z toho isli percenta 😀

fleury
12. mar 2010

civi tak nech aj tebe dnes dobre dopadne poradna a uzivaj si chvile s mm 🙂

michalag
12. mar 2010

civi, super ze torta chutila 🙂 a drzime prsty na CTG 😉 🙂

Ja sa idem za chvilku pustit do torty tak snad sa tiez podari, moj drahy ani len netusi ze bude torta 😝 🙂

michalag
12. mar 2010

baby, mna dnes nejako boli vrch bruska, neviem ci mi mala na nieco tlaci ale je to neprijemne 😒

susanita555
12. mar 2010

fleury tak neobjektivne to teda urcite je lebo uz len to ze k tomu dr. musis dorazit ti zvysi tlak

michalag
12. mar 2010

civi, krasne brusko 😵

fleury
12. mar 2010

sus a ty mas kedy poradnu?

susanita555
12. mar 2010

miska mna boli vrch bruska uz 2 tyzdne tak ,ze je to neprijemne ti verim ,ale mne povedali,ze musim pockat kym mi klesne a to moze trvat este 2 tyzdne 😒 skus ju trosku potlacit 😉

civavava
autor
12. mar 2010

fleury, diikes 🙂

michalka, drzim palceky, aby aj tvoja torticka bola mnamky 😵 a zelam peknu oslavu!! s tou bolestou - aj ja mam take obcas, najma ked maly sa vytlaci ritkou hore...takze to asi nie je nic vazne, len nase pokladiky si robia miesto a my to citime ako bolest 😵
inak mlady pan je dnes dobre aktivny uz od skoreho rana ... kope a vrti sa ako keby ho za to platili 😵

mm mi prave odfotil moje 37tt brusko 🙂

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

fleury
12. mar 2010

civi pekne brusko a malinke popri inych 🙂

michalag
12. mar 2010

civi, asi citi pri sebe tatina tak je aktivnejsi 🙂 😉

inak tu bolest som citila iba parkrat za tehu ale ked som lezala tak som citila akoby tam mala nozicku tak mozno preto ...

susanita555
12. mar 2010

civi fakt ho mas take pekne malinke moje sice tiez nieje najvacsie 😉
vela som nepribrala to asi preto,lebo doky mi povedal ze malý je dostatocne velky a to sa moj mm bal,ze sa narodi malicky lebo nemam brusko

aktakk
12. mar 2010

No tie male bruska Vam celkom zavidim. Ja uz by som to svoje mohla na furiku vozit.... AJ sestricka mi vcera povedala, ze ake mate velke brusko. Tak dufam, ze tam ozaj nebude nejaky valibuk 🙂 .

aktakk
12. mar 2010

Civi- inak torta musi byt mnamky...posli aj mne kusok 🙂

zuzkabar1983
12. mar 2010

Ahojte babenky,

no ja sa vas uz dva dni snazim docitat, ale dak sa mi nedari 😅 Hadam to dnes dobehnem ...
My sa v sobotu stahujeme, takze neviem ani kde mi hlava stoji, takze balim a pomedzi to citam konika ..

Tamtamke gratulujem ku Gretke a prajem vela zdravicka a stasticka.

Minka, ked som videla foto tej tvojej 2 kilovej krasavice, tak mi az slzy vybehli. Je nadherna a je az neskutocne ako pekne pribera ...

Ja som bola v stredu na poradni, vsetko je v poriadku, len sme sa opat smiali, ked mi robila sono. Ona mi vzdy tie merania robi aj 3-4 krat, lebo samej sa jej nechce verit aky je ''drobcek'' veliky. Co sa tyka TP tak ten mi vychadza presne, len maly bude asi po ocovi. Ja som v stredu zacinala 36 tt (35+1) a maly mal podla merani velkost babtka v 39tt (3400g). Robola tie merania viac krat, stale jej to vychadzalo takto no a potom to zmerala z inej polohy a tam vychadzal len o tyzden vacsi .. takze povedala, ze i ked to nie je presne, ale maly ma nieco medzi 2900-3400g uz teraz a to mam este mesiac pred sebou 😅 No hadam ho nejako vytlacim ...

fleury
12. mar 2010

kde sa nam schovava kika? 😕

alicc
12. mar 2010

ahojte babule,
dobré ráno všetkým. Ja som dnes mala hroznú noc 😝 , o pol jednej som bola hore, čumákovala som do tretej telku a potom som sa do pol siedmej mrvila na posteli, tak som radšej vstala a išla variť.
Teraz sa cítim ako by ma prešiel parný valec, už som aj kávu vypila, ale ústa mám stále otvorené čo sa mi tak zýva.
našťastie už len tri týždne.

seuske tiež prajem len to naj...... 🙂 🙂 🙂

fleury nesklamala si ani dnes - myslím tými snami. 😀 😀 😀

fleury
12. mar 2010

alicc a co davali v telke? 😀 aby som mala prehlad, ja mavam bezsenne noci pred poradnou furt 😀 😝

cicimon
12. mar 2010

caute

seus - vsetko naj k narodkam!

tak ja som sa dnes nic nevyspala, zobudila som sa o 3.40 a potom som uz nevedela zaspat...

pred chvilou som dosla z obchodu a lekarne, vcera som si pripravila zoznam, co kupit a dnes som ho samozrejme zabudla, takze buduci tyzden mozem ist este raz

dorazila som sa parizskym salatom a mozem sa pustit do zehlenia 2 vcerajsich pracok...

alicc
12. mar 2010

len nejaké seriály a na nove dávala rady ptáka loskutáka, niečo tam varili a presádzali kvetinky 😀 😀 😀

aktakk
12. mar 2010

Aby som nezabudla- aj ja prajem vsetko naj seuske!

susanita555
12. mar 2010

dobre zienky opustam vas idem do obchodu a potom varit pekny den prajem vsetkym 😀 😎 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre