Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kats
12. mar 2010

nie nechodim do prace, ale ziadost o materske som im aj tak musela odniest nech ho vyplnia a poslu na socialnu poistovnu 🙂

cicimon
12. mar 2010

michala - parada....a co je v nej? ja som tortu okrem tej smotanovej nepecenej este nikdy nerobila......

fleury
12. mar 2010

miska vyzera chutne 🙂 boze, ja si snad dam puding aspon ked kukam na tie torty 😀

aktakk
12. mar 2010

No paradicka!!! Ja sa chystam pre zmenu zajtra robit drahemu, preto sa pytam. 😀
Ja som inak myslela, ze ten spodok ostane tiez tmavy, ze ten puding prejde aj do prvej vrstvy ale vidim ze nie...

kats
12. mar 2010

michala super vyzera 😉 mnaaaam a ze 29 🙂 aky ste mladucky 😀

michalag
12. mar 2010

BB keksy+maslo=korpus, puding, banany a uslahana slahacka 🙂 , zda sa mi sice malo sladka ale to nevadi 😝 😅

cicimon
12. mar 2010

no ja som rano kupila puding co som bola v obchode, tak zabijem sosovicovu polievku pudingom 😲

michalag
12. mar 2010

cici a ja sa s tebou podelim a ja pridem za to na sosovicu 😝 😀

michalag
12. mar 2010

kats, to ma drahy a ja mam este o 5 menej 😅 🙂

fleury
12. mar 2010

miska ty si take mladatko? 😀 tststs 🙂

cicimon
12. mar 2010

michala - ok, vymenim polievkku za tortu, hocikedy 😀

michalag
12. mar 2010

fleury ze mladatko 😀

vejula
12. mar 2010

miši takže 24??? To sme na tom rovnako... A kedy máš 25? Ja v juli 😉

michalag
12. mar 2010

veji, ja som mala vo februar 24 takze az o rok 😉

vejula
12. mar 2010

Takže som predsa len o čosi staršia 🙂 Inač moj mm má 28, takže máme aj naše polovičky podobne staré... Až na to že vy už ste stihli jedného synčeka 😅 A ozaj teraz vám to dievčatko v tom 30tt potvrdili na 100%??? Nam sa teraz drobec nechcel ukázať 😅

aktakk
12. mar 2010

Ccc... to jak ta pesnicka od Elanu " sme mladata, sme mladata...." 😉
Juuj, my ideme na nakup a taaak sa mi nechce. Verili by ste?

fleury
12. mar 2010

aktakk neveriiim, ja by som hned vybehla a nakupovala a nakupovala 😀

vejula
12. mar 2010

aktak 😀 😀 😀

Práve včera som si spomenula jak som si rada spievala ked som ešte nemala osemnásť od horkyže - Ale radšej zostaneme pri tej našej teme, že my mladí to hádam dako prežijeme, tak podme na to pivo nahuliš sa ako kozmonaut 😀 😀 😀

kika29
12. mar 2010

no ja už som povysávala a poumývala podlahy 🙂 teraz trocha posedím a idem po deti do škôlky. dnes beriem aj kamoškinho syna ku nám lebo robí dlhšie v práci a jej mm je v KE príde pozdejšie tiež tak ma poprosila či by som ho nevybrala so škôlky. Nemá nikoho mama aj svokra jej zomreli starký jeden je mimo SR a na druhého nieje spolah. Tak jej pomôžem ja. 🙂

michalag mňam pošli tortu.
my budeme mať tortu zajtra len neviem akú lebo to dala moja svokra upiesť malej na narodeniny a zajtra oslavujeme aj ked malá ma narodky až v urtorok 🙂 booooooooože 4 roky už bude mať ako to rýchlo ubehlo ani sa mi nechce veriť. 😀 😀 😀

michalag
12. mar 2010

veji, ano na 100% je to dievcatko 🙂 , iba ak by jej tam nieco za tych 10tt dorastlo navyse 😅

aktakk aj ja by som teraz nakupovala keby bola lepsia fin. situation ale len pre draheho a drobcov (vacsieho a malicku)

vejula
12. mar 2010

jeej kika tak ty už máš doma ale velku kočku 😵 Už sa bude aj o sestričku starať 😉 O mna sa tak bráško staral, tiež som sa narodila ked mal nejaký mesiac pred štvrtými narodeninami 😉

fleury
12. mar 2010

vy tu vsetky torty vypekate a ja najskor az na krstiny nejaku vyrobim, dovtedy mozem slintat ☹ 😀

michalag
12. mar 2010

kika, jeeej tak budete mat peknu oslavu 🙂 ..... my budeme mat o 2tt ... inak ja neviem ale ja uz ani neviem ake to bolo pred 4 rokmi, strasne rychlo to ubehlo a ked si este predstavim ze ked bude mat mala takto 4 roky tak Sami uz bude mat 8 😲 😲 😲

minius
12. mar 2010

vau miska joooj tak by som si dala z tej tvojej torty. vyzera mnami 😝

Kika tak gratulujem k Vandinym narodkam! Ani sa nenazdame a uz tie nase aprilovcatka budu mat rocik....

Fleu postielka ti uz konecne prisla?

jankako
12. mar 2010

sevaste kočeny...hlásim že poradňa dopadla OK.Meral mi panvu,tak že s mojou panvou aj trojičky by som porodila 😀 no reku mne prezatial stači toto jedno v pohode vytlačiť..
že to vyzera dobre,čiže najbližši týž.by som nemala porodiť...sakra dúfam že sa nemýli..som mu vravela že nemám muža doma,tak že može isť aj do Ameriky nielen do AT...
Pediatričku som malej konečne vybavila,tak fajn..už je všetko vybavene,zariadene Vaneska može o týž.prísť..
Ale počítam že do TP vydrži..uvidime.To sú asi veci nevyspitatelne..Dneska od rána ju mám zavesenu na rebre,nemožem sa ani zohnuť,ani na aute dvere som nemohla zavrieť..strááášne ma tlači,mrška jedna...
Bola som na zázname ctg,tak žiadna kontrakcia,minuly týž.to bolo jak Vysoke Tatry...Malá čkala skoro cely záznam.. 😀 ešte sa im to aj dokazilo,tak raz prestávalo zapisovať ozvy,raz kontrakcie vyskakovali pomaly nad ozvy to písalo...ale ja som nič necítila,žeby mi brucho tvrdlo,alebo bolesti...ved sa ma aj pýtala,no reku nič mi nie je..tak že je to porúchane,ked ma odpojila prišla to dať druha sestra dohromady..
musim prečítať čo je tu nove....

cicimon
12. mar 2010

fleu - ja veru ani na krstiny, svokra zahlasila ze donesie... mne teraz staci puding so slahackou - naberam sily na dalsie zehlenie 🙂

vejula
12. mar 2010

joj michalag, ja som takto o štyri roky mladšia od staršiehop bráška a nič lepšie ani nemôže byť... Tiež som vždy chcela prvého chlapčeka a potom dievčatko. LEbo mať staršieho bráška je na nezaplatenie... A potom ked bude mať dcerka okolo tých 15rokov a Samko si začne domov vodiť 19ročných kamarátov, tak ešte to ti len bude dakovať za staršieho brata 😀 😀 😀 Ja som si tak muža našla 😝 😀

aktakk
12. mar 2010

Veji- tak tu pesnicku veru nepoznam... 😉

Fleu- ja som leniva ako vos...a ideme do potravin, takze to nie je bohvie aka vyhra.

Inak na detoch asi najviac vidiet ako tie roky ubiehaju.

minius
12. mar 2010

vejulka ty nezbednik takto braskovy kamosov preberat 😀

Aj my by sme chceli druhe dievcatko ale hlavne nech prve pride v poriadku.

Jankako super ze vsetko v poriadku! Vsak to by bolo aj dobre keby babo uz prislo aj nabuduci tyzden ci nie?
Mne tiez dnes porodna baba zahlasila ze maly je uz velmi nizko a ze uz je riadne zahniezdeny. Dalsiu poradnu mi dali na 01/04 a ze mi ho skusia vytrucovat von ak sam dovtedy nepride. Termin mam na 05/04 ale uz som jej povedala ze malicky je tazky a ze uz som pripravena tak povedala ze ho skusu popohnat. Len dufam ze sa maly nenarodi na prveho aprila 😖

michalag
12. mar 2010

veji 😀 😀 😀 , ja som sice sama, ale presne som chcela prveho chlapceka aby mohol davat pozor na sestricku a vyslo to 🙂 a myslim si ze 4 roky je idealny rozdiel, zatial sa Sami tesi na sestricku a hovori ze bude velky bracek a bude mi pomahat tak som zvedava, ved potom napisem ci je to aj pravda 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre